|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 9:14:39   
tuzna29
Drage moje nije me bilo na poslu par dana a sifru zaboravila opa nisam mogla uci :)
Bubiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee citala sma sve i nemas pojma koliko mi je drago vidis sta smo ti govorile to je to dobro doslaaaa u trudnice sad vucemo sve ostale :****


Inace ja se plasim jer nemam nikakvih simptoma sem blagog zatezanja u stomaku dr mi juxce zakazala uz za sledecu sredu, ali nisam smela da joj kazem da me u subotu zaboleo stomak uvece me dragi odvede kod lekara oni ni malo nezni prstima iscackase pa ispritiskase i na kraju tek uradise uz gde vise mesak koji se deli na dva dela polako pa sumnjaju na blizanacku trudnoca al videcemo nego se plasim od tog ceprkanja da nisu nesto poremetili :(

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 9:24:31   
borica
Tuzna koliko se secam, tebi je i beta bila bas visoka , moguce da je blizanackauser posted image . Ne brini bice sve u redu, u pocetku su normalana zatezanja. Mene je stomak boleo kao da cu svakog casa dobiti.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 9:54:24   
tuzna29
da da beta mi je bas bila visoka bar tako kao i ako je u skali normalna za tu nedelju duplirala se ok kada sam je radila opet al eto samo to cackanje i ti ne simptomi su me zabrinuli nikad ne bih znala da nisam trudna da eto nije izostala user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 10:24:53   
BubaBubica
Tužna meni je dva dana bilo muka na momente, ono baš mi sloši, juče i danas slabije, valjda što sam podsvesno počela više da jedem, jer mi je bilo muka kad sam malo odužila sa jelom. Imam i blaaage grčeve ali nisu samo u jednom mestu kao za vreme user posted image nego celo područije u karlici me tako blago boli. U prošloj trudnoći sam imala jače bolove a samim tim i tačkasto krvarenje. Inače sam i pospana dosta, ali i vreme utiče na to. I imam booolno ustajanje iz kreveta, grudiiii user posted image ali nije mi teško, baš sam srećna!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 10:48:47   
Ella2407
Mene ne bole grudi ni sekunduu,strah me da nesto nije kako trebaa user posted image
Samo stomak ponekad,blagi grcevi,
Ja idalje ne vjerujem,bas se nisam nadala ovaj mjesec da ugledam user posted image
Samo da ovaj put bude sve kako treba.. user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 11:32:39   
BubaBubica
Ella, pa ni mene sad ne bole, samo kad menjam položaj, napr kad ležem da spavam ili kad se saginjem, ili ujutru kad ustajem. Malo koja žena ima neke ubedljive simptome trudnoće ovako rano. Videćeš za nedelju-dve user posted image

Doduše, ni ja još ne mogu da poverujem, nekako se i bojim da se radujem, prokleti strah user posted image Samo da bude sve u redu.user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 11:40:41   
BubaBubica
Nema nam Angelik, ostavila nas da čekamo user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 11:45:09   
Ella2407
Bubo mene nikako,mogu ih stiskat al nista,vudno mi je u orosloj trudnoci su me 7 dana prije testa pocele da razvaljuju... Zato i nisam vjerovala,uradila test cisto iz zafrkancije ,vidim nista nakon osr sekundi i vratim se u krevet,kad mm kasnije zove u wc kaze ima nesto,a ja govorim de ne zafrkavaj se s tim molim te,haha
Kaze ustani pa vidi ,kad ja tamo ono fakat... Ne mogu nikako da skapiram da se desava..
Kad da ponovim test ako sam radila jucer? Kad bi trebala malo potamnit ako ide sve kako treba?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 11:53:13   
BubaBubica
Ja one sa neta sam radila svaki dan user posted image Danas sam uradila poslednji, ima crte, sve je jača pa se malo smirujem. Možeš i sutra slobodno da ponoviš. Sledeće nedelje ću otići gin. da potvrdim trudnoću jer onda idu praznici pa kontam da će biti haos u dom zdravlja.

A što se tiče grudi, mene u prošloj trudnoći nisu bolele u početku ama uopšte user posted image niti su porasle nit ništa. Tek kaaasnije su počele da me bole ali meni obavezno oteknu i pazušne jame i to sve boliiiii user posted image psihički se pripremam ponovo za to, ali i jedva čekam, vreme mi se tako vuče..

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 11:57:29   
Ella2407
Ajde samo se nadam da ce ovaj put bit sve uredu.. Ne usudim se jos uvijek ni radovat,
Ja samrazmisljala da odem svoje ginekologinje da je pitaj bil trebala pit utrogestan radi spontanog kojeg sam imala a usput i za pregled pitat ..

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 12:04:17   
BubaBubica
Slobodno možeš da odeš da se posavetuješ, što da ne? Bićeš mirnija.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 12:26:47   
Ella2407
Pa daa,otic cu u ponedeljak ,da bar mogu reci da mi kasni.. A nadam se da hoce,oj ja sam ludaa,kako sam ranije uradila test pa mi kroz glavu prolazi i biohemijska i tako too.. Ccc
Morat cu se s necim zabavit da skrenem misliii...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 12:30:50   
Trcosava
Drage, nemojte se oslanjati na simptome koje ste imali ranije.
Isto je bilo samnom. TRI trudnoće, tri puta isti znaci - grudi od ovulacije otkidale. Četvrta trudnoća - NIŠTA! Ali ništa. Stomak boleo, čak sam i uložak nosila, misleći da će da krene.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 12:33:53   
Ella2407
Hvalaaa,malo me umire slicna iskustva,al eto opet u podsvijesti se covjek brineee..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 12:42:15   
tuzna29
zabebesmo bas sve koje smo se najmanje nadale :) Aj sto kaze Trcosava RR da ne brinemo i ja sam u prvoj dusu ispovracala nit jela nit zivela ljudi mislili d abolujem od teske bolesti :) a sad nista malo pre nego sto sam trebala dobiti bolovi kao da ce krenuti i dva dana posle i sad se sve smirilo povremeno zategne u dodjem stomaku i nista cak i ne idem u wc kao na pocetku al zato kad mi se ide mora da bude sad ili odma nema da izdrzim kad u sekundi pritisne nikad do sad tako :) Sto se tice hrane mogu da jedem a i ne moram uopste jela ili ne blagu glad cu osecati uvek eto to jedino user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 12:46:14   
Ella2407
Bas tako Tuzna, ovAj mjesec je stvarno nevjerovatan.. Toliko crtica da ne povjerujes.. Zelim nam svima lahku i urednu trudnocu,da bude sve kako trebaa user posted image user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 14:01:52   
pngpme
Jao ja uđoh tek onako da vidim šta ima i imam šta da vidim!!! Čestitaaaam bubabubice! Ako sve bude u redu, između naših beba će biti samo mjesec dana razmaka! Čestitaaam! Želim da sve prođe u najboljem redu u narednih 8-9 mjeseci!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 14:05:38   
pngpme
Tuzna, tebi čestitah na drugoj temi, ali još jednom nije na odmet ako nisi vidjela. Pa čestitaaam! Baš sam srećna zbog tebe!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 14:16:34   
tuzna29
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pngpmeuser posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 14:43:43   
BubaBubica
Baš se radujem što ćemo sve zajedno trudnovati! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 18:12:31   
Angelk
Drage moje, sinoc stigla user posted image , nisam imala srece ovaj put... Ali razmisljam ko zna zasto je to dobro... Neko vrijeme me nece biti, M ide na duzi put, pa se opet druzimo na ljeto vjerovatno... Ljubim vas sve!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 18:44:58   
Ella2407
Angelk,bas mi jee zaooo,bit ce slijedeci putt user posted image user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 18:54:55   
17 joka
Angelk draga, brzo ce leto i eto nas opet da navijamo a dso tada ako nisi iskontrolisi sve i da prvi mesec uspete user posted image

user posted image da do nove godine sve odleprsate odavde , spremila sam metle, bagere, samo da vas oteram u trudnicke teme

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 19:06:21   
17 joka

IZVORNA PORUKA: Didy

Rezultati i referentne vrednosti za folikularnu fazu:

TSH 5,78 (0,50-7,30)
FT3 4,2 (3,5-6,1)

estradiol 52,1 (20-138)
FSH 3,6 (2,0-7,1)
LH 4,7 (1,9-11,6)
prolaktin: 27,1 (3,8-30,7)
progesteron 5,8 (<0,64-5,09)
testosteron: 1,45 (do 2,53)

AMH 6,10 (0,67-7,55 za žene 30-34 i 0,54-5,24 za žene 35-39; ja sam u septembru napunila 34)

insulin našte: 13,4 (3,0-25,0)
Insulin 2h PP 76,6

glu (našte): 5,5 (3,9-6,1)
glu 2h PP: 6,4 (nema referentne vrednosti)



TSH je zaista visok a i insulijn je visok za 120 min, moras endokrinologu a AMH pokazuje PCOS mislim vecinom

Ivanka, cek otkud FSH 128 to je mnogo sta kaze dr?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
3.12.2015 19:09:45   
beba8519
devojkeeeeeee upomoc ! malopre tokom mokrenja tj kad sam se obrisala na papiru je bilo nesto braonkasto rozikasto STA JE TO ?????????? nista me ne boli nemam nikakve bolove UPOMOC !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Rastko
Pansophia

Da li vam se svidja ime Rastko za decaka?

Da (46%)

Ne (54%)


Ukupan broj glasova: 103

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here