|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
6.12.2015 14:16:14   
beba8519
nemam nikakvo iskustvo ali radi kako se osecas.. odmaraj radi sve ono sto te opusta..

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
6.12.2015 15:05:43   
BubaBubica
Opusti se, kao što moram i ja da se opustim user posted image Ja sam imala dosta simptoma oko termina za dobijanje user posted image i sad evo tri dana je sve utihlo. Malo se i plašim ali moram da čekam da vidim kako će se situacija razvijati dalje... U petak imam zakazan UZ, verujte mi da jedva čekam. Samo da mi prođu ovih pet dana. Jedino što mi je ostalo od simptoma je umor, i počinjem da ujedam user posted image Grudi su splasle i ne bole me više user posted image stomak se takođe izduvao, nije mi muka... Možda mi je bilo muka jer sam pušila, ostavila sam cigare bez problema, pa moguće je da je do toga. Moram da gledam pozitivno i da se tešim, druge mi nema, u suprotnom ima da izludim načisto.

(odgovor članu beba8519)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
6.12.2015 15:08:20   
beba8519
Bubo bice to sasvim ok. Ja cu tel sutra pokusati da zakazem pregled za neki dan ranije jer se kod moje doktorice tek 10.12 zakazuje za januar. Valjda ce naci neki termin za mene. Od simptoma nemam nista. Mozda jedino umor ali radim ko konj nije ni cudo.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
6.12.2015 16:13:57   
Ella2407
Treba se nekako natjerat ne razmisljat negativno,ne znam kako al pokusat.. Jesva cekam UZ samo da se vidi sta kako..

(odgovor članu beba8519)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
6.12.2015 16:59:55   
nata11
Bubabubica sve mozes reci zeni koja je u procesu TTC samo ne da se opusti. user posted image
Kada mi neko kaze opusti se bice kad najmanje ocekujes dodje mi da mu sljepnem samar.

_____________________________





(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
6.12.2015 21:18:53   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: nata11

Bubabubica sve mozes reci zeni koja je u procesu TTC samo ne da se opusti. user posted image
Kada mi neko kaze opusti se bice kad najmanje ocekujes dodje mi da mu sljepnem samar.


Znam user posted image Pogotovo kad pokušavam sama sebe da smirim pa ponavljam smiri se, opusti se, pa još gore user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 9:24:10   
mm30
Hej trudilice i trudnice, nešto ste utihnule ili ste sve prešle u trudničke teme user posted image Ima li još čekalica koje će ugledati user posted image u decembru?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 9:55:25   
BubaBubica
Baš se ispraznila tema user posted image
Ella, bebo kako ste vas dve?

mm30 kad ti očekuješ svoje crtice?

(odgovor članu mm30)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 10:35:10   
mm30
Bubice, u petak mi je 27. dc, ako ne dođe menstruacija, uradiću test za vikend. Merila sam bazalnu i unosila u grafik, ali se dotični pomučio da mi odredi ovulaciju, pa je prikazao isprekidanim crticama. Merim i dalje i čekam vikend user posted image Kako si ti? Kakav je osećaj? user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 11:22:57   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: mm30

Bubice, u petak mi je 27. dc, ako ne dođe menstruacija, uradiću test za vikend. Merila sam bazalnu i unosila u grafik, ali se dotični pomučio da mi odredi ovulaciju, pa je prikazao isprekidanim crticama. Merim i dalje i čekam vikend user posted image Kako si ti? Kakav je osećaj? user posted image


Držim ti plačeve i vučem za sobom! user posted image

Kakav je osećaj? Nisam još svesna user posted image Znam da sam trudna i to je sve user posted image Ne osećam se trudnom još uvek user posted image

(odgovor članu mm30)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 12:26:53   
tuzna29
mm30 vucem i jaaaaaaa user posted image

Ima li sta novo devojke? Nije me bilo malo al eto me sa vama opet

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 12:55:39   
mm30
Hvala Bubice i tuzna29! Nadam se da ću uskoro i sama saznati kakav je osećaj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 17:05:37   
Ella2407
Ja sam danas bila kod doktorice na pregledu.. I ona kazee ovo je skroz rano (jer sam poletila iz straha) i rekla je kao vidi se samo tackica i kao da bi trudnoca tek trebala nastat user posted image
Nista mi bije jaasno,jel moguce da se implatacija jos nije desila.. Sad mi je jos gore,kontam hocel se i desit.. I nije ni jasno zar test moze pokazati poz samo poslije impatacije,sva sam zbunjena..
I dala mi je uputnicu da vadim nalaze i s tim nalazima za 10-15 dana na kontrolu..
Ko ce izdrzaaaattt:...
I daa ,sekret mi je nekako malo tamniji,nije smedj al nekako tamnije zut da me odma baca na smedje ali nije,i to sam spomenula,nije mi odgovorila .. user posted image

(odgovor članu mm30)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 19:49:23   
Mara05
Ja sam tu, ne pišem, jer čekam ujutru hsg pa da vidim šta će mi reći. Krv mi je ok, brisevi odlični, sutra čekam presudu :)

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 20:02:17   
BubaBubica
Ček Ella koliko ti kasni?

Mara javljaj rezultate obavezno user posted image

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 22:52:31   
Ella2407
Trebalo bi da kasni 2 dana.. Sta ti mislis Bubo o svemu tome?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 23:03:15   
BubaBubica
Dobro da se videla i ta tačkica user posted image Sad se usadila oplođena jajna ćelija i sad treba da se razvija emrion. Ja sam u prvim trudnoćama bila na prvom UZ kad mi je kasnilo oko 10 dana a ni tad se ne vidi još bebica, samo gestacijski mešak koji izgleda kao balončić pun vode. I tad su mi rekli da jeste trudnoća ali ne pišu u izveštaj da je trudnoća dok ne vide bebu. Meni u petak biće kako mi kasni 11 dana tako da očekujem ponovo samo balončić user posted image

Uživaj i pazi tu malu tačkicu u stomaku user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 23:18:19   
Ella2407
Jedva je vidjela i to... Mene je samo zbunilo sto je ona rekla da trudnoca tek treba nastati,da se jos nije usadilo ili sta vec... Pa sam sad bas zabrinuta,nemam pojma ,samo pogledam da nisam procurila i takoo.. Izludii user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 23:21:15   
Ella2407
I pokusavam daa cuvaam,strah me se i nasmijat,eto dokle je dosloo ❤️❤️

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 23:26:47   
BubaBubica
Ako sumnja u trudnoću, onda treba da te uputi da vadiš betu, tako je meni jednom ginekolog kad mi je kasnilo, sve u redu, ali ni trudnoće nema, nikakve tačkice, i dobila sam uput da vadim betu. Doduše od trudnoće nije bilo ništa, jer i nismo radili na bebi tada, ali to je trebala da uradi. Ma ja sam sigurna da si ti trudna, kad postoji tačkica tako rano, to je to! user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
7.12.2015 23:33:51   
Ella2407
Ma postoji nestoo,pokazala mi je to nestoo,haha,jos uz to test poz..to najbitnijeee,sada se samo molim da se to nastavi kako trebaa,da se usadiii i sve too.. Jedva cekam da prodje 15 danaa aBdaa..
I daa,kod mene jos jedna slatka,dobila sam pos'o na 3 mjeseca od januara,ako ne budem morala mirovat a nadam se da necuu user posted image user posted image ❤️❤️😘

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
8.12.2015 7:28:13   
Sensa86
Pratim vas sve sta se desava ali se ne oglasavam,meni je menzis tek prosao tako da krecemo u akciju,moje crtice ocekujem tek krajem meseca. Posto su nam sve cure otisle u user posted image ostacemo same ovde user posted image

(odgovor članu mm30)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
8.12.2015 18:01:22   
Mara05
Evo me. Sam hsg nije strašan, stvarno ne boli mnogo. Bar mene nije bolelo, sve je u granicama izdržljivosti. Bolelo me je kao kad dobijem samo malo intenzivnije. Strašniji su mi oni instrumenti sa kojima se to sve radi. Na otpusnoj listi piše da obe tube otežano propuštaju kontrast :(. Ako ne dodje do trudnoće u narednih 3-6 meseci, predložena je laparoskopija. Šta mislite, ima li šanse da se nešto desi?

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
8.12.2015 23:02:28   
Luna Luna
Drage moje, nadam se da ima prisutnih ovde...Nova sam na Ringeraji i ne snalazim se najbolje moze li mi neka od vas napisati svoja iskustva o vantelesnoj oplodnji puno bi mi znacilo.user posted image

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
9.12.2015 15:21:25   
Ella2407
Dobro dosla Luna,nadam se da ce se neko javit s tim iskustvom..
A imal iko da zna trebM li se zabrinut,naime,jutros sam otisla po nalaze,sve ok samo me bune leukociti 12-15 ,ne znam jel to sta ozb ili???

(odgovor članu Luna Luna)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here