|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 14:02:49   
Ana RR
Ja sam imala termos samo za Markovu vodu pa sam tako nosila. Mi smo stalno negde skitali a ja sam nosila stvari dovoljne i da negde prespavamo user posted image posle kada je počeo da ručka kašice isto sam nosila, skuvam, izblendam i sipam vruće u teglicu, zatvorim čvrsto i stavim teglicu u torbu koja drži temperaturu. Tako sam mu nosila i voćne kašice (npr kuvana jabuka, kruška, sa pahuljicama i sl.). Mi smo daleko od grada tako da mi to što on jede na 2-3 sata ne znači ništa.

Šerpi, pa ja nisam znala za Tomu... kako, kad? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 14:09:42   
emicaa
I ja sam hranu ovako kao Ana,termos boca vruće vode,flašica hladne i hranu.Imala sam u torbi i rezervno odijelo jer nikad se ne zna i ajmo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 14:12:33   
wivern
Serpi nadam se da je T sad mnogo bolje. A za vaspitacice no comment. Lepo bih otisla kod direktora, nije problem deca padaju i padace ali moraju da to kazu a ne da se prave lude.
Mogu misliti koliko ste se prepali user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 16:19:51   
Anoniman
Gde ste mameuser posted image

Mi samo da Vam amhnemo, bili u setnji, sada U i N gledaju crtani, ja malo da virnemuser posted image

Serpi, da Toma brzo bude kao nov, bas mi je zao sto vam se to desilo, mogu da zamislim samo koliko si se uplasila, i zabrinula, a jos nisi mogla sa njim u bolnicu!user posted image


Nego mi imamo problem, N vec mesec dana balavi neverovatnooo, zadnjih dana trpa rukice, bude nervozna, i ima cesce stolice zute boje, ali sa nekom sluzi ponekad, i smrdeee bas, da li je moguce da ce zubici, ona ce za desetak dana puna 3 meseca, ali mi nekako ranouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 16:34:14   
emicaa
Um pa i Adin Relja nije bio puno stariji kad je dobio zubić,sve je moguće user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 16:40:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Dobro jutro mamike..mene nema nekoliko dana..Toma mi je u bolnici imao blazi potres mozga,pao u vrticu nista mi nisu rekle,kuci zaspao pa je onda krenulo povrcanje i hitno ga primili na odelenje neurohirurgije. mm lezi sa njim ja nisam mogla zbog bebe. Ne pitajte kako mi je,on je ovda dva dana bio bas lose sad je malo bolje 24h je na infuzijama i prate ga radili eeg i svasta nesto.
Molila bih mame cija deca su to prozivvela da mi kazu kako je teko oporavak posle toga,znam za mirovanje ali ima li jos necega? On je preplasen,izgubljen,da vam ne pricam da su ga vezali kako bi mu nasli venu pa su ga izboli samo tako. dusa me boli sto nisam sa njim..user posted image user posted image


Tek sad sam našla šerpicin post.. dušica mala user posted image šerpi draga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
31.1.2016 18:38:37   
Mariya
Veče mame!

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gvala Mariya. Moracu je usporiri. Nego ono sto je um pitala vezano za ciklus , jesi li ti tvoju decu dojila svw vreme (tih 12 meseci) koliko nisi imala ciklus?

Evo da odgovorim na poruku od pre nekoliko dana: dojila sam ih svo vreme, obe su sisale 13,5 meseci, i oba puta sam prvi ciklus dobila nakon što smo ostale na 1 podoju,pred spavanje.
Ja H i sad nosim hranu kad idemo negde u grad,na kontrolu,na kupanje npr. Sve spremim u teglice,činijice kašike,viljuške,salvete,uh,2 torbe nosimuser posted image
A kad su bile bebe,nosila sam hranu tek kad su počele da jedu. Pošto su obe sisale,podojila sam ih kad su bile gladne.
Mi svi ležimo,kako volim nedelju!! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 01/16 [chat]
1.2.2016 2:04:37   
dijana1*
Nova tema Klikuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 958
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here