|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obuca posle porodjaja
25.8.2012 14:36:34   
Odri Hepbern
Meni su stopala malo otekla samo nekoliko dana pred porodjaj, ali sam i dalje nosila svoje japanke ( sandale nisam mogla zakopcati ) ali je sve splasnulo cim sam se porodila. Iz porodilista sam izasla u svojim najuzim sandalama i sada mogu da obujem svu obucu. Definitivno mi se stopala nisu rasirila.user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Obuca posle porodjaja
29.8.2012 18:50:14   
pandina
Blago tebi, Odri!
Evo ja procesljah svu svoju obucu i nista ne mogu da obujem! Cak i tri meseca posle porodjaja!
Zanima me hoce li mi se stopalo vratiti bar posle godinu dana? Stopalo mi nije nateceno, samo je deformisano i nekako dosta siroko. Dobila sam puno kilograma u trudnoci (oko 25 kg), pola od toga sam skinula. Bilo bi mi utesno da ce mi i stopalo "smrsati" kad odu ti kilogrami user posted image

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Obuca posle porodjaja
29.8.2012 18:59:07   
isidora88
ja ne mogu da obujem moje cipele sa vencanja(a bila sam deblja nego sad i natecena) koje su mi fantasticne za svaku prilikuuser posted image
nije mi jasno kako mi je noga porasla u duzinuuser posted image ,sirina stopala mi se smanjila mada mislim da sam imala jos uza pre 3 godine.
planirala sam da izadjem i kad sam uzela moje cipele nijedne ne mogu da obujem, tj. ostale mogu samo sto imam utisak da mi neko sece nogeuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Obuca posle porodjaja
30.8.2012 9:02:47   
*Alexx*
Isidora, welcome to my world. Sve baletanke koje imam su mi kratke user posted image Dodatno, levo stopalo je 40, a desno 39, a stopala uska, pa su mi te 40 široke.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Obuca posle porodjaja
30.8.2012 10:03:48   
pandina
Alex, tebi bese stopalo dosta naraslo u trudnoci ili sam nesto pobrkala?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Obuca posle porodjaja
30.8.2012 10:19:12   
*Alexx*
Šta znam. Nisam mnogo oticala, samo malo pred kraj. Nije mi jasno kako stopalo poraste u dužinu za pola broja - broj? I to posle porođaja. Čak neka obuća koja mi je bila super prošle godine, ove me žulja. Ludilo.

IZVORNA PORUKA: pandina

Alex, tebi bese stopalo dosta naraslo u trudnoci ili sam nesto pobrkala?



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Obuca posle porodjaja
30.8.2012 17:12:45   
isidora88
meni samo nije jasno kako sam u trudnoci kad sam imala vise kila nego sad i bila natecena mogla da obujem cipele,a sad nema sanse,jbt.noga mi kao balvanuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Obuca posle porodjaja
31.8.2012 20:07:53   
pandina
Rece mi juce zena u sportskoj radnji da posle porodjaja se spusti svod, sta god to tacno znacilo. Posle nekog vremena se vraca i tamo kad se omatori (50+) opet se spusta. Ovo nije provereno, tako mi samo rece.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Obuca posle porodjaja
28.9.2012 15:11:44   
sirko
u zadnjem mesecu nista nisam mogla da obujem.... cak sam i kupila jedne baletanke, sada u njima plivam...kako to da noga bukvalno za broj dva poraste i u duzinu i u sirinu

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Obuca posle porodjaja
28.9.2012 15:14:10   
Ribica*
Ja sam sasvim normalno nosila do kraja trudnoce svoju obucu, a bas sam se plasila da necu moci, ali nisam imala oticanja :)

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Obuca posle porodjaja
28.9.2012 18:41:34   
madre
ja sam poslednjih mesec dana trudnoce nosila neke japanke, koje sam kupile nekoliko godina ranije i bile su mi bas velikeuser posted image a vala sam ih nosila i posle porodjaja, mislim da sam ih na kraju bacila.
ja i danas, vise od 2 godine posle porodjaja, imam utisak da nosim za pola broja vecu obucu, nego pre trudnoceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ribica*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Obuca posle porodjaja
28.9.2012 20:20:42   
Yula
I ja isto, ostala mi noga za pola broja veca user posted image Ne mogu da prezalim sto ne mogu da nosim obucu od pre trudnoce, a kupovala sam i sve papreno placala. Sta cu, vec sam pocela da kupujem obucu malo vecu, ne vredi cekati da se noga vrati na staro, mada ne gubim nadu. user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Obuca posle porodjaja
28.9.2012 20:25:13   
Yula

IZVORNA PORUKA: pandina

Blago tebi, Odri!
Evo ja procesljah svu svoju obucu i nista ne mogu da obujem! Cak i tri meseca posle porodjaja!
Zanima me hoce li mi se stopalo vratiti bar posle godinu dana? Stopalo mi nije nateceno, samo je deformisano i nekako dosta siroko. Dobila sam puno kilograma u trudnoci (oko 25 kg), pola od toga sam skinula. Bilo bi mi utesno da ce mi i stopalo "smrsati" kad odu ti kilogrami user posted image

Skoro isto sam se ugojila, stopalo je posle nekoliko meseci smrsalo, ali i dalje su mi tesne stare cipele i sandale, jedino u starke mogu da udjem bez problema.

Mislim da je sve to posledica velike tezine i opterecenja na stopalo, jer ona prakticno drze celo telo, pa se i kosti rasire da bi pritisak na nogu bio podnosljiviji. Da sam znala za to vodila bih itekako racuna sta i koliko jedem.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Obuca posle porodjaja
7.6.2014 16:37:28   
New Mom
Ovih dana pravim selekciju sandala i vidim da skoro nijedne ne mogu da obujem, stezu me.user posted image To mi se nije desilo posle prethodna 2 puta.
Nisam se ugojila vise nego svaki put, niti sam posebno bila otecena.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Obuca posle porodjaja
7.6.2014 16:45:17   
vikiveki
NM tako ti je to posle trećeg porođaja...ni ja nisam mogla dugo posle porođaja da se vratim u stare cipele,a ni kilažu nisam mogla dugo da regulišem tj. još uvek ne mogu user posted image Posle prvog i drugog porođaja sve mi je bilo lakše a posle trećeg je sve usporeno

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Obuca posle porodjaja
7.6.2014 22:07:14   
viking
Evo ja nosila 37, sad 39.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Obuca posle porodjaja
7.6.2014 22:09:45   
dunja RR
Vik, jel su ti još otečene malo ili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Obuca posle porodjaja
9.6.2014 16:02:56   
degu
Kako nam usne ne ostanu fino napumpane nego nam noge ostanu velike? user posted image
Meni su sad za nekih pola broja veće, a šire su mnogo, nadam se da će se vratiti u normalu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:07:02   
QueenJ
user posted image Koliko sam se obradovala kada sam videla ovu temu! Nisam jedina!!! Ništa mi nije bilo jasno. U trudnoći sam se ugojila 15 kg, iz porodilišta izašla sa već 11 manje. Sad sam skoro na svojoj kilaži. Noge su mi pred kraj oticale. Nosila sam mamine papuče 3 broja veće. Jedva sam čekala da se vratim u svoje patikice, sandalice, cipelice br. 36/37. Kad ono user posted image . Nema šanse! Nisam odustajala od patika i sad, evo, toliko me bole palčevi da sam mislila da su mi urasli nokti. Sad vidim u čemu je bio problem... Mm će se baš obradovati kada čuje da moram obnoviti obuću. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:17:56   
milicicak
QueenJ, ako ce ti biti lakse meni je trebalo vise od godinu dana da mi se stopala vrate u normalu user posted image sad imam pun cipelarnik cipela koje su mi maaloo velike user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:32:06   
choopa choops
Blago vama što nosite 36/37/38 i ako vam poraste noga za dva broja, opet nije strašno. A ja sa 39/40 ima da budem Big foot ako mi porastu stopala user posted image

Meni su prethodne dvije trudnoće, kad samveć počela da se širim svugdje pa i u stopalima, kačile na ljeto, pa je bilo lagano - japankice i sve pet. Poslije trudnoća su se stvari vratile na svoje mjesto, eventualno možda za pola broja.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:36:00   
vonavoj
Citam i ne verujem za obucu,ja sam do poslednjeg dana ulazila u sve moje..i sad mogu..a ugojila se 18kg..mada nisam oticala!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:37:25   
QueenJ
Znači, da ne preterujem u kupovini... Samo najosnovnije. user posted image Šteta. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:45:29   
milicicak
Ja nisam oticala, ugojila sam se 12 kg, smrsala sam relativno brzo... Jednostavno mi se noga nekako produzila user posted image kupila sam jesenje cipele i debele cizme u trudnoci i njih sam nosila i posle porodjaja al su mi sad za otprilike pola broja vece... One koje sam kupila posle porodjaja (par baletanki i neke sandale) su mi bas velike i ruzno izgledaju user posted image al ja nisam tipicno zensko kod mene je parola 2 para obuce po sezoni pa ispada da sam komplet obucu kupila user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:51:52   
emicaa
Ja sam i za vrijeme trudnoće i posle poroda nosila istu obuću,samo sam jednom u trudnoći probala obuti štikle koje su 35 br.i bile su mi malo uske a inače u njima imam umetak da ih smanjim za broj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here