|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 17:58:14   
choopa choops
Ajme br.35! Ja sam to nosila u petom razredu user posted image

OT: Moja ćerka ima tako malenu nogicu (na babu-svekrvu), svake godine muka da joj nađem obuću jer se sve ono pto se meni dopadne proizvodi od br,31.

Ni ja nisam oticala u trudnoći. U prvoj se jesam ugojila dosta, a u drugoj ne, ali svejedno su mi noge bile malo većeuser posted image Srećom, pa su nakon trudnoće došle na svoje inače bih sad sa mužem mijenjala obuću user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 18:01:46   
veselicaa
Meni su u prvoj trudnoci bas otekle noge jer sam dosta i prenela trudnocu ali se sve brzo vratilo na isto.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 20:56:06   
emicaa
Choopa patike su mi 36 a ostalo 35 user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2014 21:20:42   
Mala Elena
Auh 35 user posted image tu fazu sam odavno presisala...u trudnoci par patika nisam mogla nositi, cipele i cizme jesam..a nakon porodjaja sve ostalo isto.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Obuca posle porodjaja
27.12.2014 2:03:23   
wivern
35 kakva pepeljuga user posted image
Meni kao da su stopala malo sira, duzina je ostala ista

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Obuca posle porodjaja
27.12.2014 10:44:43   
emicaa
Ma da,prava pepeljuga,već me sad panika hvata kako ću naći cipele za krštenje,a sva sam minijaturna pa mora bit i stopalo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Obuca posle porodjaja
27.12.2014 11:14:01   
wivern
Pa emice ti trazis cipele u pogresnim radnjama, tebi treba decije odelenje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Obuca posle porodjaja
27.12.2014 13:04:31   
emicaa
Pa nadječijem uglavnom kupujem sandale i papuče ali šteta nemaju štikle user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Obuca posle porodjaja
1.1.2015 21:53:32   
dddaca
E sad vidim da nisam jedina. A da mi je neko pricao da ce mi stopalo ovoliko porasti i da necu da imam sta da obujem ne bih mu verovala. Samo mi nije jasno da li se vrati u normalu ili ne posle porodjaja? I kad se vrati?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Obuca posle porodjaja
1.1.2015 22:02:36   
QueenJ
Meni se vratilo sve u normalu posle 2-3 meseca. Patike sad razgažene iiihaaahaaj. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Obuca posle porodjaja
1.1.2015 22:10:05   
dddaca
Ne znam sta se desava sa porukom. Kucala sam i odjednom nestade

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Obuca posle porodjaja
1.1.2015 22:13:07   
QueenJ
Ume nekad da pukne veza sa serverom. Zato ja kada kucam dužu poruku, obaezno idem na copy user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Obuca posle porodjaja
1.1.2015 22:13:20   
dddaca
Nema je. Ok, pisem ponovo user posted image
Ja nisam kupovala nove patike, mislila sam da ce mi se nakon porodjaja stopalo brzo vratiti u normalu, a one sto su mi se dopale su bile prilicno skupe, pa rekoh da ne dajem za dzabe novac za nesto sto ce mi kasnije biti veliko. Najbolje bi bilo da je leto, kad se nose papuce i sandale, pa ako i strci po malo sa strane nije strasno user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Obuca posle porodjaja
6.12.2015 15:31:34   
dddaca
Evo proslo je dosta od porodjaja, ali stopalo se nije vratilo na velicinu sa pocetka trudnoce. Ok, jeste se smanjilo, nema vise ni otoka, ali cini mi se da je za oko pola broja vece

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Obuca posle porodjaja
6.12.2015 21:04:01   
branki*
Moje stopalo nakon dva porodjaja isto,lepo,malo,koscato,isti broj obuce,iako sam se oba puta u trudnoci puno ugojila,sve je doslo na svoje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Obuca posle porodjaja
6.12.2015 21:08:43   
Mariya
I moje isto. Na drugi porodjaj sam otisla u patikama jer sam samo u njih mogla da stanem, one su vel. 37 i sad su mi velike, a sad bez problema obuvam svoju staru obucu, i sve sto sam u poslednje vreme kupila sebi je vel. 36.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Obuca posle porodjaja
6.12.2015 21:54:43   
jess021
Meni su patike bile male u trudnoci, mislim to nije ni cudno koliko sam se ugojila. Nista drugo od obuce nisam probala, nadam s eda ce mi sve odgovarati kad smrsam, a ako ne ne znam sta cuuser posted image Mislim sta cu sa tom obucom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Obuca posle porodjaja
7.12.2015 11:55:12   
Sanjalicaaa
Posle prve trudnoce nisam mogla da obujem svoje omiljene cizme. Bas sam se plasila da ce tako ostati jer tu celu zimu nisam mogla da ih obujem. Srecom kada je dosla sledeca zima obula sam ih najnormalnije. Tako da sve se to vrati samo je pitanje vremena

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Obuca posle porodjaja
7.12.2015 12:37:24   
Maraj
Sva sreca pa su poslednji meseci trudnoce bili pred kraj leta/pocetak jeseni pa sam nosila sandale. Ne znam sta bi obula ds je bila zima. Bas mi se rasirilo stopalo. Sad dva meseca posle trudnoće malo se smanjilo ne kao pre. Osecam palceve u patikama cak mi je i meso oteklo oko nokta na 3-4 prsta. Ne znamsta cu. Plasim se da ne urastu pa "cackam" s vremena na vreme. Valjda ce se vratiti na staro jer i ja ko i jess ne znam sta cu sa silnom obucom...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here