|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 13:19:10   
borica
Dobar dan drage moje. Alex user posted image jedva cekam vesti!
Nisam bila kuci, citala sam vas ali nisam mogla da komentarisem. Isla sam u ponedeljak na Uz. beba se okrenula glavicom na dole, jeeeeeeuser posted image . Inace smo teski 1618gr, dusa moja i dugi oko 35 cm(mislim da je oko 40 , ali nema veze). Ja nijednom nisam privatno isla na UZ, i u prvoj trudnoci i sad. Moja dr je fantasticna zena, detaljno pregleda svaku zenu, dusa jedna i veliki strucnjak. Nego uskoro ce u penzijuuser posted image . Gledala je srce, detaljno, i detaljno merila bebu. Mm je izlepio stiropor u decju sobu, krecio, namontirani su nam kreveti i garderober, sad me ceka brisanje i sredjivanje garderobe, malo po malo uz pomoc . Idem da iscitam sta ste od sinoc pisale, sve vas user posted image , a najvise Alex i saljem joj pozitivnu energiju.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 13:57:51   
IvanaSK RR
Borice, divno za bebicu user posted image Jos 54 dana :)
A ja 101... Koliko zelim da sto pre prodje, toliko mi nekad i frka.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 14:54:15   
vocicana
Bravo devojkeeeeeuser posted image user posted image user posted image
Jocajaca svaka cas_t za post, ne zna se ovde nista, ponekad mi nije jasno sta sa tim racunanjem postizu, ali sto kazes, ja najbolje znam sta sam radila godinu dana, znam kada sam se j...............i ko si ti da mi kazes sta je i kako. No!!!
Alex lutkice, imas veliki pozdrav od Mamamaj, bas mi nedostaje ta zena, jedva cekam da se aktivira.
Jedva cekam da nam Joka otvori temu, tako si to hrabro izdrzala, ponosna sam na tebe!!!!!
Emice, ja znam o cemu se radi, ja se bavim reflexologijom, radim masaze van svega ostalog sto radim, mnoras konsultovati strucno lice za te masaze, mozda ce ti sve izgledati smesnno, ali je jako delotvorno. Videces. Lepo se raspitaj sta smes i koliko. Ali nisi vise trudnica na pocetku, msm da ima vajde od toga. Ja sam se uverila 100 puta.
Borice najveci user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 25.2.2016 14:55:37 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 15:00:41   
emicaa
Joj Voci ne znam,valjda djeluje.Mislim nisu mi ni tablete rješenje a do kraja imam još da se mučim sa njom.Opričaću sa svojom doktoricom pa neka me uputi negdje,svejedno ću joj tražit i nekoga za ledja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 15:06:43   
vocicana
Nisu bas savetodavne masaze za trudnocu, ali sve sto mozes uradi. Kakva glupa politika , ne smes kupiti Brufen ni u jednom obliku ako nemas recept od dr-a, a Paracet i nije nesto efikasan kada su vec to bolovi slicni migrenoznim. Bas si se do sada puno namucila.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 15:11:17   
marijana22

IZVORNA PORUKA: jocajaca

I kaže beba je odgovara za 23 nedelje a po zadnjoj menstruaciji treba da je 22 nedelje ja kažem beba tačno odgovara datumu začeća kaže on a od kud vi to znate? user posted image user posted image user posted image  Ne nego ti I tvoj calendar bolje znate od mene kad sam se ...................
Jb.... ih calendar!!!!!




Hahahah umrla sam od smeha. Izvivi JJ ne bih da ti stajem na muku, ali nekad stvarno preteruju. Mislim da imaš pravo da odbiješ AC, ne mogu da te nateraju

Ivana divna je devojčica.
Nimfa srećan drugi rođendanacuser posted image

Alex jel krenulo?

Bubi što se tiče lekara i odnosa prema pacijentima ja sam oguglala u prethodne dve trudnoće pa sad kuliram.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 15:19:11   
emicaa
Joco ja stvarno nemam pojma kad sam mogla zatrudnit jer smo u tom periodu bili baš aktivni tako da mi ostaje da slušam doktora user posted image
Voci ma ja ne bih nikakve tablete.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 15:48:04   
BubaBubica
samo da vam mahnem, nisam raspoložena za pisanje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 16:09:07   
17 joka
Mislim da cu jos malo otvoriti temu nema Alex vec dva sata da se javi
imala je kontrakcije ali se nije otvarala.

Cekam da mi javi pa da konacno mogu da se radujem gledam u tel svaka dva minuser posted image

Emice da sam ti bliza masirala bih te ja, fizioterapeut sam i imam iskustvauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 16:37:19   
IvanaSK RR
Nimfa, srecan rodjendanac!
Hocu ja masazuuuu :)
Jel Alex u porodilistu?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 17:15:00   
17 joka
Ivana ,Alex je na odeljenju od ponedeljka kad su joj skinuli serklaz javila se malopre jos se nista ne desava, nemoze da pise ima kontrakcije ali se neotvara obavestavacu vas ja bez brige

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 17:46:33   
sonyasha
Drage moje trudničice, ja sam samo svratila da vas pozdravim i poźelim sreću! Alex, držim ti fige i navijam!
Mi smo , hvala Bogu, dobri sve smo bolji, guče, smejulji se i pravi je medić! user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 17:50:38   
IvanaSK RR
Ja sam mislila da je otišla kuci posto su joj skinuli serklaz.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 18:02:20   
krin 40
Alex zelim ti lak porodjaj.Uskoro ce se za tebe okoncati ova golgota koja se zove trudnoca i bices mama...jupiii

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 20:00:36   
vocicana
Sonyasha najveci user posted image za tebe, bas sam srecna sto si svratila, supeeeeer!!! Dodji cesce, sin ti je kao medic, bas tako, pratim te na fb, divni ste i samorastite!!!!
Od Alex jos nema novosti, cekamo.
Znaci kontrakcije su tu, bebica ce nam se uskoro pridruzitiiiii.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 20:31:07   
Ella2407
Dobro vece stomacici
Kako ste mii
Nadam se da ce Aleex brzoo i laako,jeej

Sinoc sam opet imala haos san,haha
Da se zelim pomirit sa bivsim momkom i ostavit mm-a
I bila sam trudna i u snu
Svasta se tu izdesavalo haha
Budalastinaa

Da li neka od vas zna od cega bi moglo biti i sta? - ponekad me pri hodanju ili kada naglo ustanem nesto kao probode oko pupka.. :-/ i nekad trane nekad odma prodje.. ??

Danas punih 16 nedeljaa :-)))

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 20:51:48   
vocicana
Siris se, materica polako prelazi pupak, zato osecas takve "zigove".
Bas je to lepo, to je u stvari pocetak uzivanjua pred prve leptirice u stomaku koje ces verovatno osetiti za neke 2-3 nedelje, e a onda krece zurka....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 21:09:19   
Ella2407
To bi bas biloo lijepoo Vocii,nadam se da je to to..ali ja jos uvijek nemam neki stomaak.. Skoro pa nista.. Pa nez..
I ovi ,zigovi, su poceli mozda prije 1-2 sedmice :S
user posted image user posted image

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
25.2.2016 21:19:31   
17 joka
drage moje imate temu, ja jos uvek placem od srece user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
26.2.2016 7:07:27   
vocicana
17 joka, da ti se vrati ova radost duplo!!! Od srca ti zelim to.
Dobro jutro devojke, mi smo malo poranili od jutros, ali sam se naspavala konacno.
Kako ste vi? Kisa ubi dusu koliko pada, bas je hladno i dosadno....user posted image
Ali ova vest za Alex me je obradovala vise nego bilo sta!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
26.2.2016 7:13:56   
IvanaSK RR
Jutro, stomacici. Ja spremam dete za skolu, pa cu verovatno nazad u krevet, kisa smara.
Ljubac Voci :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
26.2.2016 7:25:29   
vocicana
I tebi mila user posted image bice ovo duuuuuuug dan.....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
26.2.2016 7:43:30   
borica
Dobro jutro i od mene, ustala u 6 :15, prostrla ves dve ture, popila kaficu. Lose sam spavala nocas, bas, jos jutros mi curi nos i da ga ocistim a ono krv bas sam se smorilauser posted image .
Ovde nema kise, za sada je lepo vreme, ali eto nje veceras sigurno.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
26.2.2016 8:17:25   
emicaa
Dobro jutro.
Joko moja ja se nadam da ćemo se i za tebe ovako radovati user posted image
Stomačići jeste li dobro?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
26.2.2016 10:13:50   
pipi_coco
Dobro jutro .....

Mene je glava bolila 24 h, izludila sam totalno, nocas sam cak i plakala od muke user posted image
Jutros mi je bolje,još mlao boli, ali ovo sada vec mogu da podnosim, j user posted image e migrene,nisu mezaobišle ni u trudnoci.

Baš sam sretna zbog alex, i ja sam također pomislila da cemo se aBd jednog dana ovako radovati i za tebe naša Joko user posted image

Jole kakvo je kod tebe stanje, termin bio jucer je li?

ostah ja sama u martu izgleda user posted image

EDIT: beba mi se smirila jucer i jutros, je li moguce da je to zato jer me bolila glava?? Možda se jadnik usutio da meni olakša, ali mene to malko brine user posted image

< Poruku je uredio pipi_coco -- 26.2.2016 10:15:40 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here