|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 10:45:31   
jess021
Suzi, da li vidis slince u tom aspiratoru kad ih izvuces? Da li joj prvo naprskas fizioloski ili Physiomer?
Ajd u temu kako cistiti bebi nosic.
Sekret je stvarno opasan za usi jer je bebama eustahijeva tuba otvorena i lako dolazi do infekcije.
Da li jos kaslje?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 10:49:13   
Anoniman
Dan mame, N se probudila, jela opet spava, U sada ustala , da doruckujemo, pa cemo nadam se u setnju.
Mene muce hemoroidi, pisala sam u temi, posle prvog porodjaj, nisam ih imala, sada ponekda bole, ponead ne, strasnooo!

Suzi da brzo ozdravi A, bas mi je zao, kad su mali a bolesni, znam kako me N namucila , a nije imala ni mesec danauser posted image

Gagooo dobrodosla! Ljubi nam drugaricu!

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 11:09:13   
emicaa
Gago gdje živiš ti?
Suzi baš mi je žao što je tako muči,da brzo odravi.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 11:21:17   
branki*
Rucak se krcka,pkusavam da uspavam boku,ne ide za sad.cekam mm hoce li doci da je vodimo konacno u savetovaliste..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 13:23:49   
suzi kju
Jess ima slinica kad aspiriram, kao vodica, retke su, nisu zelene ni guste. A naprskam joj bebisol, fiziološki ili Nisita sprej pa ostavim malo i aspiriram.
Kupila sam i fitobalm namazala joj, izvukla slinice i evo zaspala je. A danas ću popodne da je odvedem da je opet posluša neki dr.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 14:10:22   
jess021
Suzi, ako jos uvek kaslje odvedi je kod dr.
Mi dosle iz setnje, sve smo obavile, pijacu, apoteku, mesaru...kod nas je pretoplo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 14:16:22   
suzi kju
Kako je noćas kašljala ovo sad je ništa, da ne ureknem, spava i nije se zakašaljala nijednom.
Odvešću je ja svakako, to kod dece začas uznapreduje, da mogu mirno da spavam ako joj bude bolje.
Sad sam doručkovala...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 14:27:34   
Maraj
Joj suzi.... da brzo prodje....
gago da , decaka sam dobila- Lazara user posted image
kako ste vas dve

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 14:44:53   
vonavoj
suzi,nemoj da je vodis,navucice nesto kod dr...ako nema temp,nema guste sline,mora da prodje jos vremena..
Iz mog iskustva ti kazem,daj joj caj od belog sleza,to sme..poenta je sto vise tecnosti da izbaci sline.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 17:58:29   
jess021
Suzi, ti najbolje znas kako ces uraditi, ali ja bi je ipak odvela. L je za dva dana ni od cega dobila pocetak bronihtisa, a uopste nije imala temp.
To

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 18:06:11   
suzi kju
Ma ja i kad je vodim idem na zdravu stranu a i nema guzve u domu zdravlja i doktorka nas odmah primi. Sad spava pa ću je odvesti kad se probudi, čisto da budem sigurna da joj u međuvremenu nije grlo stradalo.
To bih samo da je posluša da buden sigurna za noć. A evo kašljuca i u snu bez obzira što sam joj podigla uzglavlje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 19:42:07   
Sanjica26 RR
Vodila sam T kod dr. Klasican virus koji je bas drma. Nista nam nije dala. Ona je mukica jos pod temperaturom.user posted image
Slazem se sa Jess. Kod beba se jako brzo spusti. Nazalost imamo lose iskustvo sa Sofijom. Tako da sam za to za svaki slucaj da poslusa dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 19:48:52   
Maraj
Suzi jesi li bila kod dr

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 20:36:33   
eca89
Evo i mene zene, A.je bila nesnosljiva veceras, a ja ukrasavala totorte, navalila sam onu ogradicu cokoladnu praviti od Jess, mm mi je crtao semu, ali vala preznojih se 100x.
Uspavljujem A., mm sijece mezu, a ja cu pod tus, sutra ce mi dan bas proletjeti. P.S. Emice, zna li ti ona baba sta nosisuser posted image ?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 20:41:01   
Maraj
Ijao eco , kakva je to čokoladna ogradica user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 21:00:57   
branki*
Cao,mame!
Mi vodili boku u savetovaliuste,sve ok,uzela uput za ocnog,za fizijatra,krvnu sliku necemo jer sam joj skoro radila u beogradu.posle bili u igraonici,pa u parku.onda nam bila zaova sa decom i muzem,doneli poklone jos od nove godine...mm narucio rostilj,najela sam se ko prase!
Suzi,da brzo ozdravite!
Sanjice,isto i teodora,ljubni je😘
Drugo nista nema..da uspavam boku,pa odoh da operem sudove i dabiskuliram uz casu pivauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 21:32:21   
eca89

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ijao eco , kakva je to čokoladna ogradica user posted image

Maraj, imas u temi rodjendanske torte, stavicu sliku ako mi dobro ispaneuser posted image
!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 22:14:19   
emicaa
Eco koja,moja baba?zna i sad je u fazonu neka je živo i zdravo,nije bitno šta je.Ma budala,znam a bi rekla šta će vam još jedno žensko da je ipak curica.
A djeca vole biti tako raspoložena kad si ti u poslu do grla.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 22:19:55   
eca89
Da, drzi se za mene i skida trenerku.
He, he ja bih joj namjerno rekla da je cura, ona kao moj djever, sad kaze curice su zakonuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 22:28:30   
suzi kju
Bili kod pedijatra u dom zdravlja evo nas u Tiršovoj, upala desnog uha, antibiotik, ispiranje nosića što češće, čekamo krvnu sliku i tako.
Strašno!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 22:38:27   
Sanjica26 RR
O Suzi. Kazem ja da bebe treba voditi com predosetis da nije kako treba. Drzi te se.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 22:39:39   
emicaa
Eco ja najviše mrzim kod nje jer znam kad se beba rodi da će ga razdvajati od Dore,to je radila i samnom jer za nju ženska djeca kao da manje vrijede.Znači tvoj djever se pomirio sa sudbinom user posted image
Suzi jadniče,dobro je da si otišla.Sad će brzo biti bolje od lijeka.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
2.2.2016 22:49:55   
vonavoj
U bre suzi,nadrljala je..sad ce uvek ici na usi cim krenu sline..ili usi ili pluca.. veruj mi da je bolje na usi;kad vec mora. I moja J je 3 puta imala upalu,i to svaki put kad su izbijali zubi i bila slinava!
Sanjice,vremr je idealno za viruse!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
3.2.2016 8:03:50   
branki*
Jutro,mame!
Sad ustala...skuvala kacu..kako volim tu prvu jutarnju uz poneku napolitanku dok je tisina,uzivancija!
Suzi,proci ce to sad pod antibioticima😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
3.2.2016 8:05:26   
bebilule
Jutro mame. Suzi, bas mi je zao ali dobro da si je odvela. I mi muku mucimo sa slincima. M ujutru bas krklja, odmah mu sipam fizioloski pa aspirator. Ne kaslje, sreca.
A kod nas prevaspitavanje user posted image . M bas nervoza kad se uspavljuje, cupa cuclu, grebe se po licu, ma ludilo. I onda sam ga pocela ja nosati i uspavljivati. Na pocetku je trajalo koji sekund, pa minut, a sad mu nije dosta ni 15 minuta. Bas napravih glupost sebi, a i njemu. Evo vec drugi dan se odvikavamo. Samo ga spustim u krevetac, pridrzavam cuclu i ubacim njegovu omiljenu mekanu igracku. Cim je osjeti kraj glave zaspi. Jos nervoza i treba malo vremena, ali valjda ce se odvici od onog besmislenog nosanja i pjevanja....jos da bar znam pjevati user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 3.2.2016 8:23:02 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here