|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:29:34   
slavica.
Ma znam da nije stvar u parama,samo nisam sigurna da li to radi. Ili da mozda i preformulisem-nisam sigurna da ga ja koristim kako treba! Ja ga redovno radim po bar dva puta,i to sve kako treba(bar ja mislim),ujutru cim ustanem,pre pranja zuba,pre nego sto ista stavim u usta! Uradim prvi put,sacekam da se osusi,obrisem,pa ajd onda jos jednom iz pocetka user posted image
Nekad mi pokaze dva razlicita rezultata (mada,ajd mozda ne nanesem dobro pljuvacku svaki put) a nekad budu i isti rezultati,ali se desi da po nekom mom racunanju nemaju puno veze sa fazom u kojoj sam. Ja sam ga kupila prvenstveno zato sto sam imala neredovne cikluse. Sada pijem neke pilulice,pa se to sredjuje polako,a MB mi je ovaj mesec pokazivao plodne dane od nekog 10-11 dc pa narednih 5-6 dana sigurno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:33:46   
Ana RR
Koliko sam čitala, potrebno je naneti veću količinu pljuvačke (bez mehurića i bez dodirivanja stakla) i sačekati da se dobro osuši, pa tek onda pogledati. Mislim da to što dva puta radiš ništa ne znači, jer dovoljno je jednom ali pravilno.

Ti beše piješ cikloproginovu? Moja sestra to pije, ali da bi uopšte imala menstruaciju.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:39:39   
slavica.
Znam da je dovoljno jednom,ali ja to onako,sto je sigurno,sigurno je user posted image
Ma sve ja to uradim tako kao sto pise,cak sam i probala da ne nanosim prstom,nego da liznem (bude mi isti rezultat kao i kada nanosim prstom,bilo da je sa paprti,ili bez). A moze se desiti i da dodirnes staklo,ali ne smes pritiskati jako.
Da,ja pijem cp,ali da mi malo ustali ciklus,em je neredovan,em je kraci nego sto treba user posted image

< Poruku je uredio slavica. -- 24.11.2010 13:41:05 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:41:52   
Ana RR
Srediće se to, ne brini user posted image

A MB.. moram da pokušam, jbg, još to nisam probala user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:44:43   
slavica.
Pa probaj,dok ne probas,neces znati. Evo sad bas gledam u ovo moje uputstvo,pise da na analizu mogu uticati izmedju ostalog i prehlada (a to je kod mene bas cest slucaj) a kostao je 1841,00

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:46:57   
Ana RR
Super, kupiću da probam! user posted image

Hvala slavice user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:48:47   
slavica.
Ajde,pa javi rezultate,jel ti se poklapaju sa danima kada mislis da ti je O!
I nema na cemu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:51:58   
sonyasha
E, ženske, evo i mene na ovoj temi, pozajmila mi drugarica MB.
Iskreno ja ne vidim ništa, mislim bar ne kao na onim slikicama. Narafski radimu ujutru i imam skroz malo onih tačkica, a kamoli grančica, ne mogu da zamislim da će toga biti. Doduše meni je tek 10dc, pa ćemo još da vidimo, ali iskreno, meni ovo deluje baš smešno tj. nekako neubedljivo, a i nije kao sa reklame nego moraš da se cimaš i tempiraš da li ima mehurića pa da ne potkačiš staklo, pa onda suši 15min(ja za to vreme u pola slučajeva zaboravim i odem na posao)
Ajde da mu dam šansu još par puta, da vidim hoće li biti grančica, ali teško. Inače i još par devojaka u mojoj okolini ima slično iskustvo i sve su odustale od njega, a sve su sada trudne - tako da nije bio problem u njima user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 13:54:09   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: slavica.

Ajde,pa javi rezultate,jel ti se poklapaju sa danima kada mislis da ti je O!
I nema na cemu user posted image


Ja u principu uvek osetim kada mi je ovulacija, ali da vidim da li će se poklopiti sa MB. user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 16:41:01   
pepino
Ja sam ga platila oko 15-20e i vec sam pisala da je to za mene bacanje para,a vi kako god hocete...
Jako je nepraktican,tj. jako je tesko da se pravilno nanese pljuvacka,mora biti bez mjehurica,a ja to nikako nisam uspjevala,pa cas pokaze paprat cas ne,meni je to bezveze,mislim da i onima kod kojih je kao pomogla,da je to slucajnost...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 16:44:32   
Sanjica26 RR
I ja sam ga dzabe kupila. Nista meni nije pokazivalo. Sto kaze pepino to je bacanje para.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 16:53:14   
isidora88
meni je maybe baby pokazao da imam ovulaciju isto kada sam imala pozitivnu lh trakicu(test na ovulaciju) ja sam zadovoljna ali mislim da je ipak najsigurnije da piskite lh trakice,mislim da to ne moze da omasi,ja sam prvi mesec koriscenja tih trakica i maybe baby-ja ostala trudna a pre toga godinu dana smo pokusavali

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 23:15:44   
Anna13
Eto, a ja danas kupila user posted image
Jos sam prvo htela tracice, ali me apotekarka ubedila da je ovo kao bolje... hahahaha user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: MAYBE BABY
24.11.2010 23:20:57   
isidora88
malo off ali trakice vam je najjeftinije da narucite preko interneta user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: MAYBE BABY
25.11.2010 8:37:18   
1zvezdana1
ko ima policisticne jajnike nemoze mu merilo biti lh trakica i taj mb provereno jer se danima pojavjuje pozitivan rezultat pa ne ovuliram valda 20 dana

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: MAYBE BABY
26.11.2010 22:17:25   
Anna13
Devojke ja samo da vam javim, pocela sam da koristim MB pre tri dana. Prvo nista, tackice. Jutros se nazire paprat, a u toku dana mi je krenuo i onaj promenjeni sekret. Videcemo sta ce biti, za sad se poklapa sa nekom mojom racunicom user posted image

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: MAYBE BABY
1.12.2010 9:44:12   
slavica.
E ovako,samo da vam javim,da u danima kada smo mi intenzivno muckali,ja sam imala na MB izrazito gustu paprat,sve je to krenulo od desetog dana ciklusa,i trajalo nekoliko dana,a u to vreme su me i grudi jako bolele. Znaci,mozda ipak ima tu istine... Evo,ja sam juce prvi put u zivotu videla user posted image ,da li ima veze sa tim,ne znam,ali svakako vredi pokusati sve. Ja prva nisam bila sigurna da od toga uopste ima vajde,ali opet kazem,na kraju se nesto ipak i podudaralo kod mene!

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: MAYBE BABY
1.12.2010 10:40:51   
Anna13
I meni se cini da je ok. Najguscu paprat mi je pokazao 17 dc, a taj dan me i boleo jajnik, tako da ili je bila ovulacija ili se pravila cista, saznacemo danas. a inace, svaki put sam gurala i mm da lizne i on da vidim ja jel to radi, i uvek su mu bile tackice user posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: MAYBE BABY
22.1.2011 21:23:24   
nestrpljivi
Cao. Ja sam ovde nova i kupila sam maybe beby pre desetak dana, bas kada su mi po kalendaru za odredjivanje ovulacije trebali biti plodni dani. I tad mi je dosta pomoglo to sto sam citala iskustva drugih kako se koristi i kako se gledaju rezultati. I bas sam se obradovala kad sam videla da mi je u vreme kad treba da bude ovulacija MB pokazao paprat. Tad sam se bacila u akciju. Sad cekam rezultate akcije ali imam jedno pitanje , meni jos uvek MB pokazuje paprat. sta sad to treba da znaciuser posted image  A da ovo je drugi mesec kako pokusavam da ostanem  user posted image . Prvi mesec me je ginekolog zeznuo pa sam promasila ovulaciju.

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: MAYBE BABY
22.1.2011 21:26:32   
anuksunamun
ja imam maybe baybe,nisam sigurna koliko se mozes osloniti na njega...ali ako mutis u danima kada su paprati-redovno-tesko da ces da omanes....a tek drugi mesec pokusavate,...opusteno onda

(odgovor članu nestrpljivi)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: MAYBE BABY
23.1.2011 17:07:45   
plačljiva
Ja sam koristila meibybaby i uvek mi se lepo pokaže paprat u vremenu ovulacije,ali od trudnoće ništa...user posted image  Kakve su te tračice za dokazivanje ovulacije,i gde mogu da se kupe i po kojoj ceni?user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: MAYBE BABY
23.1.2011 23:38:46   
*Maki*
Pustite tracice i mejbi bejbi jer ce u oba slucaja pokazati kada vam je ovulacija, ali ne i to da li je kvalitetna ovulacija tj. da li je zaista doslo do ovulacije. To se jedino moze utvrditi folikulometrijom user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: MAYBE BABY
6.2.2011 17:09:18   
Merimica
I ja imam MB. Ali i ja mislim da je to čisto bacanje para.
Nisam sigurna da li radi ili ne jer ja godinu dana nisam imala ovulaciju, a on mi je pokazivao čaš ovako, čas onako, sve bez veze.
A i kad ga koristim samo se dodatno tripujem, da ako ima paprati moram navaliti na muža što hitnije i tada se uvek posvađamo  jer on kaže da ga pritiskam i opterećujem.
Ipak sam odlučila da verujem folikulometriji pre nego MB

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: MAYBE BABY
6.2.2011 17:40:39   
plačljiva
MERIMICE,SLATKO SAM SE NASMEJALA...I MENI JE MUŽ UVEK GOVORIO DA GA PRITISKAM I OPTEREĆUJEM KAD GOD BI MEJBI BEJBI POKAZAO PAPRAT...user posted image

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: MAYBE BABY
6.2.2011 17:45:02   
Merimica
Draga,

to što njega opterećujem i nije neki problem, ali što se ja opteretim to da ti ne pričam.
Istripujem se do te mere da dobijem aritmiju.user posted image user posted image user posted image i odlučila sam da ga gurnem u fioku i ne uzimam u ovom veku.



(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here