|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
23.1.2012 1:27:12   
dunja RR
malapufika dobrodošla user posted image

svakog meseca na Ringeraji delimo Baby Time test za ovulaciju (odličan je!); nije ga teško osvojiti, prijavi se ako želiš OVDE

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: MAYBE BABY
23.1.2012 2:49:00   
malapufika
hvala dunja puno..naravno da hocu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: MAYBE BABY
1.2.2012 19:58:02   
malapufika
jel zna neko koje baterijice idu za MB ?

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: MAYBE BABY
3.7.2012 13:02:12   
pink flower
Pozz svima!
Kasni mi menstruacija 9 dana,ranije je maksimalno kasnila 5 dana,nismo radili na bebi,cak smo mozda prosli mesec imali odnose samo 2 puta... Na dan kada sam trebala da dobijem pojavilio mi se sluzav sekret,meni je to znak za ovulaciju... a sve simptome sam menstruacije sam upravo imalala kada je i trebalo,sada nemam vise niti bolove,niti bolne grudi....samo malo kao upalu besike i otezan pocetak mokrenja user posted image Malopre sam iz zezanja uzela MB,nanela pljuvacku i kada se osusila videla sam paprat,mnogo paprati... Nista mi nije jasno,ako vec nisam dobila i ako mi je sluz bila pre 9 dana(ovulacija) otkud sad da mi pokazuje plodni dan. I da li je neko u toku trudnoce probao MB cisto da vidi sta ce pokazati? Bas me zanima sta pokazuje kada vec nastupi trudnoca

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: MAYBE BABY
3.7.2012 13:35:57   
isidora88
meni je u trudnoci pokazivao paprat tj, kao da mi je ovulaija a pre trudnoce sam ovulaciju potvrdila lh trakicama i MB mi je pokazivao tad da su mi plodni daniuser posted image u tom ciklusu sam zatrudnelauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pink flower)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: MAYBE BABY
3.7.2012 14:18:56   
cockic
meni taj MB nije delovao jer sam bila opterecenauser posted image znaci nekih 6 meseci pre nego sto sam ostala trudna sa sinom sam ga kupila i stalno isprobavala i nisam ubola ovulaciju sa njim a sad kad bolje razmislim meni je sve definititvno bilo iz glave jer meni on nije ni trebao posto su meni ovulacije bolne i imam tad jaci sekret tih 2-3 dana i na kraju sa lenom ostado trudna po mom proracunu ovulacije i odmah prvi mesec sam ostala user posted image

a sa sinom mi glava nije dala tek kad sam prestala da se nerviram otisla na letovanje i vratila saznala sam da sam trudna user posted image

zato ne treba MB nego bez nerviranja oko user posted image  i onda ce doci,stvarno je tako.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: MAYBE BABY
3.7.2012 14:37:17   
nata11
Meni ta spravica nicemu ne sluzi po njom imam paprate 3x mesecno :)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: MAYBE BABY
3.7.2012 23:40:25   
pink flower
Ipak cu otici na pregled,imam cudan pritisak u donjem stomaku,i kao da je naduvan.... uzasno se nerviram i sve mi je poremetillo,a uskoro idem i na more.... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: MAYBE BABY
4.7.2012 8:50:16   
nata11
Pink flower nebih da te rastuzim svi mi ovde cekamo user posted image ali meni kada se najvise nadam budu takvi simptoni pojacani valjda od mojih ocekivanja psiha radi pa kada onda krene ciklus plakanje 2 dana. Jesi radila kucni test?

(odgovor članu pink flower)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: MAYBE BABY
5.7.2012 23:56:54   
pink flower
Nato,mi nismo ni radili na bebi... Imam cerkicu skoro dve godine,a volela bih jos jednu bebu,ali malo kasnije user posted image

Ja sam samo htela da procitam da li je neka zena koristila MB dok je bila trudna,samo da vidim da li joj je pokazivao paprat kao meni evo vec tri dana... Viidim ja,moracu da kupim i test i da odem na pregled,nema mi druge.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:37:27   
daca77
A zar je moguce da maybe baby pokaze paprat samo nekoliko sati? Naime, juce ujutru i popodne nista nije pokazivao, a od podneva krenuo roze sekret i ja slucajno uradim oko 22h-a ono prava paprat se pojavila. Jutros uradim, nista...i po BT O je bila juce. Ostaje da se ceka...user posted image

(odgovor članu pink flower)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:40:38   
Anoniman
Pa što se nisi keksala kada si videla paprat? 

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 362
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:46:59   
daca77
Jesam, u roku od pola satauser posted image
Ali, malo mi je cudno da tako kratko pokazuje papratuser posted image ...mada, po ostalim znacima, najverovatnije je bila O.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:47:18   
MASHKA

IZVORNA PORUKA: Tash

Pa što se nisi keksala kada si videla paprat? 

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:48:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: daca77

Jesam, u roku od pola satauser posted image
Ali, malo mi je cudno da tako kratko pokazuje papratuser posted image ...mada, po ostalim znacima, najverovatnije je bila O.


Onda prekrsti noge i čekaj. user posted image
user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 365
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:52:11   
daca77
Uh...bezobraznice jednauser posted image
Nego, odavno se znamo pa ti oprastamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 12:54:13   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 367
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 13:05:15   
Snelle
Po tom maybe baby-ju ja sam svaki dan imala ovulaciju user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 13:11:18   
daca77
Snelle, a da nemam mozda policisticne jajnike ili neki dr.hormonski poremecaj?
Tako su meni pojasnili da u tim slucajevima ovaj test ne treba koristiti.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 13:13:38   
Snelle
Stvarno? Imam policistične jajnike, tj. to su mi rekli na poslednjem pregledu. Do tada je uvek bilo da su u pitanju mikrocistični jajnici. I dalje ne kapiram razliku, ali nije ni bitno, poremećaj definitivno postoji.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 21:08:28   
nata11
Daco cim vidis paprat odmah u akciju user posted image
Meni je poludeo aparat pre je bilo da imam ovulaciju 2-3 puta mesecno a sad je nemam ovaj mesec uopste.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: MAYBE BABY
14.9.2012 21:26:49   
isidora88
maybe baby se koristi ujutru cim se probudi pre jela i pica, jedino je tada merodavan

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: MAYBE BABY
31.10.2012 20:52:19   
ivekpivek
majbe baby sam kupila prije nego sam zatrudnila sa prvim djetetom i nisam imal pojma kako ga koristiti ni kad su mi plodni dani ,i okanila sam se te stvarcice ,sa drugim djetetom nisam ga ni pipla zaturila sam ga u ladicu i SAD,hocu da idem na trece djete imam 2 sina htjela bi curicu ,svaki dan pratim danee ujutro cim se ustanem ,kao dnevni ritual i zabiljezim plodni il neplodni allll evo 18 dan jos nema plodnih dana mada se pojavljuje vrlo malo papratii al sitno ,bice da je to pred plodne dane ,veceras idem na posaooo user posted image ,pise ako ima vrlo malo paprati vecinom budu zacete cure a na dan guste paprati tj na dan plodnih dana decki,ko zna al ja cu probati nastimatiiiii

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: MAYBE BABY
31.10.2012 22:28:52   
magnetic
Oba puta OGROMNA paprat i dobih dve curice.Eto cisto da znasuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: MAYBE BABY
1.11.2012 7:55:44   
daca77
Ja koristim MB vec 2 ciklusa i pokrivam i sitnu u ogromnu papratuser posted image . 1.x nista, a sada cekamuser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here