|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
15.2.2011 21:30:50   
bea83
Evo i mog iskustva - možda nekom pomogne. Ovu spravicu koristim aktivno i svakodnevno već drugi mesec i mogu vam reći samo jedno - ništa ne razumem. Koristim ga strogo prema uputstvu (ujutru,pre pranja zuba) ali rezultati su skroz zbunjujući. Prvi mesec mi je pokazivao paprat 12-13dc (i to pola pola) i to se poklopilo sa bolom u jajniku tako da sam mislila da je ok i da radi kako treba. Medjutim, 18dc opet paprat i to skroz i tako svaki dan dok nisam dobila 27dc! Pa vi sad protumačite! A sad mi pokazuje pola paprat - pola tačkice od 8dc. Danas mi je 11dc i skroz je paprat i to baš jasna i gusta! A bola u jajniku i drugih simptoma ovulacije -nigde! Pri tom ni lh trakice ne pokazuju ništa...Nemam PCOS, a ne mogu biti plodna toliko dana nikako...tako da je sve u svemu zbunjujuće...user posted image

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: MAYBE BABY
16.2.2011 8:24:19   
iva80
Dokazano je da u toku jednog meseca je vrlo verovatno da imamo dve ovulacije- školsku i još jednu.
Što se MB tiče, moraš dobro zube da opereš veče pre, jer je moguće da se paprati pojave zbog toga ujutru.
Znaš kako, isto tako i kažu da od 8dc treba mućkati svaki drugi dan, a kada ti je ovulacija 3 dana za redom, pa opet svaki drugi...a MB ili trakice samo mogu da nam pripomognu- ipak treba osluškivati telo svoje.

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: MAYBE BABY
16.2.2011 20:05:24   
ica82
Ja sam ovaj aparat koristila par meseci i nista mi nije pomogao, sve nesto neodredjeno,  cas ima cas nema paprati, a bas sam postovala uputstvo. Lh trakice su mi prvog meseca pokazale tacno u dan, i bilo je uspesno user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: MAYBE BABY
16.2.2011 20:28:51   
bea83
divno,baš mi je drago kad neko ima lepo iskustvo sa ovim pomagalima user posted image  MB i je i meni neodredjen, nekako ne mogu da se oslonim na njega...mada evo danas je pogodio pokazuje paprat a i lh trakica je pozitivna...nadam se da će biti usprešno i kod mene user posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: MAYBE BABY
16.2.2011 21:16:57   
ica82
IZVORNA PORUKA: bea83

divno,baš mi je drago kad neko ima lepo iskustvo sa ovim pomagalima user posted image  MB i je i meni neodredjen, nekako ne mogu da se oslonim na njega...mada evo danas je pogodio pokazuje paprat a i lh trakica je pozitivna...nadam se da će biti usprešno i kod mene user posted image


Navijam draga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: MAYBE BABY
16.2.2011 22:44:59   
iva80
IZVORNA PORUKA: bea83
evo danas je pogodio pokazuje paprat a i lh trakica je pozitivna...nadam se da će biti usprešno i kod mene user posted image


Ove dve stvari ne treba da se poklope- kada je trakica pozitivna, MB treba da bude pun paprati tek sutradan ili za dva dana!!!


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: MAYBE BABY
17.2.2011 0:30:57   
ica82
Ove dve stvari ne treba da se poklope- kada je trakica pozitivna, MB treba da bude pun paprati tek sutradan ili za dva dana!!!


Ne kapiram, zar ne bi trebalo i jedan i drugi da rade na principu povecanja nivoa lh hormona, jedan iz urina, drugi iz pljuvacke, i kada je najveca koncentracija tada je o, odnosno 2 crte na trakicama, a gusta paprat na aparatu (mada po mom misljenju je MB glupost)user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: MAYBE BABY
17.2.2011 8:18:14   
iva80
IZVORNA PORUKA: ica82
Ne kapiram, zar ne bi trebalo i jedan i drugi da rade na principu povecanja nivoa lh hormona, jedan iz urina, drugi iz pljuvacke, i kada je najveca koncentracija tada je o, odnosno 2 crte na trakicama, a gusta paprat na aparatu (mada po mom misljenju je MB glupost)user posted image

Sve si u pravu- samo što kada je MB pun paprati to znači da je TOG TRENUTKA Ovulacija, a kada su LH trakice pozitivne to znaci da za 12-48h nastupa Ovulacija, a nije tog trenutka. Znači da ako su u istom trenutku i jedna i druga stvar pozitivne- jedna od te dve nije dobra.
Jao kako se mi opterećujemo...ovog meseca ne znam sta nisam koristila ii racunala user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: MAYBE BABY
17.2.2011 8:22:52   
bea83
meni je MB pun paprati od 8dc tako da ga i ne uzimam za ozbiljno user posted image  a juče mi je bio 12dc i trakica je bila pozitivna, a MB i dalje pun paprati...

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: MAYBE BABY
17.2.2011 8:24:13   
ksenija81
Ja sam ponovo pokusala sa MB i ovaj mesec sam imala papra samo 15dc, a 14 dc nesto napola

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: MAYBE BABY
24.5.2011 12:53:14   
Margo
Ja sam ga kupila skoro. Uvek stavim dosta pljuvacke i cekam bar 30min-1h da se osusi. Nije mi uvek pokazivao paprat ali ispade da imam ovulaciju 4 dan posle ciklusa, pa mi bilo cudno. Dosle su mi dve drugarice i isprobala sam na njima , i svima je pokazao drugacije. Videcemo uskoro jel bilo ikakve vajde od njega.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: MAYBE BABY
25.5.2011 0:59:25   
lidija 011
Margo dobrodoslauser posted image ... Nemoj da ti bude cudno sto ti je 4 dc paprat... vrlo je moguce i tada da se desava ovulacija...
Moracu i ja da izvucem moj maybe iz naftalinauser posted image , ovaj mjesec mi je user posted image stigla 28 dc, sto nikad nije otkad pamtim( a nije mi stigao cika Alchajmeruser posted image )


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Margo)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: MAYBE BABY
25.5.2011 1:01:03   
lidija 011
Eee da ti napomenem... Nemoj da stavljas puno pljuvacke, ne valja da se prave mjehurici na okularu

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: MAYBE BABY
25.5.2011 21:02:15   
Margo
E pa pazila sam na to, jednom mi se desilo, pa sam videla pod mikroskopom da je cudno :) STavim toliko da prstom ne dodirujem staklo.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: MAYBE BABY
25.5.2011 21:15:42   
Anoniman
Rringerajke, ukoliko je nekome potreban maybe baby, a u prilici je da dodje na Novo Naselje (NS) da ga preuzme, poklanjam gauser posted image posaljite mi pp

(odgovor članu Margo)
  Direktna veza do poruke: 340
   RE: MAYBE BABY
26.10.2011 14:25:02   
mirjam86
Zna li neko sta znaci kad ova spravica pokaze tackastu strukturu a uz samu ivicu pojavi se malo parce mrezice user posted image ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: MAYBE BABY
26.10.2011 14:32:47   
bea83
Opet jauser posted image To znači da plodni dani tek počinju, medjutim meni se ova spravica pokazala jako nepouzdana, po njoj sam bila plodna pola mesecauser posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: MAYBE BABY
26.10.2011 14:39:15   
mirjam86
hmm pocinju? mozda zavrsavaju juce nisma gledala ali prekljuce je bilo mnogo paprati kad to izracunam to je onda 18. dc a takodje je pokazivao i od 12.dc po malo paprati jel moguce da sam bila plodna 6-7 dana user posted image Bice mi drago da je ba je bio samo jedan al onaj kad je trebalo user posted image   U poslednje vreme momdragom se smucilo i vise nece nista da pratim i da gledam i nece iz inata da ima kad te spravice kazu da jeste vec smo ovaj mesec dosta redje muckali samo dva puta od 11 do 18. dana user posted image kaze neveruje spravicama vec sebi user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: MAYBE BABY
26.10.2011 14:44:57   
bea83
Da,da moguće je i da se završavaju, zaboravih to da napišem, izvini malo samuser posted image
Muškarci to doživljavaju na svoj način, mm je bio sav pod pritiskom, gurao mi toplomer ujutru, gledao grafikone, proučavao papratuser posted image i skupljao savete na sve strane, tako smo poslednji mesec i primenili tehniku koju je pokupio od kolege - čuvanje do ovulacije pa onda svaki drugi dan i upalilo jeuser posted image
A u prvoj trudnoći (koja se završila nažalost spontanim) sam ostala trudna od jednog jedinog odnosa, i to dva dana posle ovulacije, tako da kad hoće-hoćeuser posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: MAYBE BABY
26.10.2011 14:56:23   
mirjam86
mene sad bas boli levi jajnik ocu da crknem i golica me kao da se mrda mozda mi je neka zakasnela ovulacija, pa se nadam da nam gosti nece doci veceras da mozemo da iskoristimo mozda i ovaj dan i ako je malo nelogicno 20. dan  :D user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: MAYBE BABY
1.12.2011 0:08:48   
dunja RR
Drage naše čekamo vas ovde, učestvujte:)

KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.12.2011 0:14:22 >

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: MAYBE BABY
6.12.2011 14:31:47   
mavi
meni je pokazivao plodne dane i kad nije bilo ovulacije?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: MAYBE BABY
22.1.2012 21:23:08   
malapufika
Pozdrav devojkeuser posted image
ja bih da kupim ovaj mikroskopcic,pa me zanimaju vasa iskustva,jel ima neke koristi od njega?
jel nekom pomogao ?

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: MAYBE BABY
23.1.2012 0:36:53   
degu
Pufika meni se pokazao kao nepouzdan, ali ja imam PCO. Kad sam ga kupovala, nisam znala da ga PCO devojke ne mogu koristiti.
Ako ti je OK hormonski status, mogao bi da ti pomogne.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: MAYBE BABY
23.1.2012 1:16:11   
malapufika
pa nadam se da je ok..pre par meseci sam radila UZ i reko mi je gin da je sve u redu.bas planiram da ga kupim.na pocetku smo muckanja.tj prvi mesec smo omasili pa planiram da malo povedem racuna oko pracenja O na neki nacin.user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here