|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
28.11.2012 10:53:28   
nata11
Moj MB juce zvanicno otiso na onaj svet user posted image odjednom prestao da radi.

_____________________________





(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: MAYBE BABY
28.11.2012 12:16:27   
ivekpivek
nata11 ej draga provjeri da ti nije istrosena baterija ja sam bas jutros sebi promjenila baterije odjednom nije radio kad ono baterije sad radi

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: MAYBE BABY
28.11.2012 14:19:29   
nata11
Ivek menjala sam mu pre 2-3 nedelje i radio je posle toga. Mozda ima neki servis za MB, da ipak promuvam po netu user posted image

_____________________________





(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: MAYBE BABY
4.12.2012 12:45:46   
Vesna88
Ja moram svima da kažem da sam ODUŠEVLJENA kako radi Maybe Baby. user posted image I svim onim devojkama koje žele da zatrudne najiskrenije preporučujem. One koje kažu da MB ne valja ili ga ne koriste kako treba ili imaju neke zdravstvene probleme. Kod mene je upalio PRVI PUT! Muž i ja smo 3 meseca bez njega pokušavali, mladi smo, ja 24 godine, on 25, stvarno smo imali redovne odnose, svaki 2., 3. dan, a kad sam mislila da mi je otprilike ovulacija onda i svaki dan (nisam mogla sa sigurnošću da utvrdim pošto mi nije 100% redovna menstruacija). I na kraju četvrti mesec kupismo MB i sad čekamo bebu user posted image user posted image
Uglavnom, ono što sam ja radila i što mislim da je bitno kada je u pitanju MB je to da uveče treba dobro oprati zube, ujutru odmah pre svega staviti pljuvačku na mikroskop, ne ponavljati, samo tad jednom odmah ujutru i to je to, u uputstvu piše da treba sačekati 10-15 minuta, međutim meni je nekada trebalo i malo više da se osuši pljuvačka i sve vreme su bile tačkice, osim 2 dana, i tad smo odmah, istog trenutka imali odnose, nismo čekali da se vratimo sa posla nego ODMAH. user posted image I kasnili smo na posao, naravno…
Ubrzo sam znala da sam trudna, nisam čekala ni da mi kasni menstruacija, jer me grudi strašno bole, kao nikad u životu i uradila sam baby rapid - pozitivan i beta HCG - pozitivan. user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: MAYBE BABY
5.12.2012 8:35:58   
nata11
aha... ajmo malo da se reklamiramo. Lose odradjen marketing sestro user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 5.12.2012 8:48:37 >


_____________________________





(odgovor članu Vesna88)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: MAYBE BABY
5.12.2012 9:40:18   
daca77
Ziva glupost...bas se kajem sto sam ga kupilauser posted image
U 1.ciklusu je i bio ok, a sada je katastrofa.

< Poruku je uredio daca77 -- 5.12.2012 9:52:22 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: MAYBE BABY
5.12.2012 9:55:15   
Vesna88
Nije marketing zaista. Žao mi je što tako mislite... Ja sam toliko srećna zbog trudnoće i samo sam htela svim devojkama koje se pitaju da li da uzmu MB (i sama sam bila jedna od njih) da im kažem moje iskustvo.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: MAYBE BABY
5.12.2012 9:57:03   
daca77
Vesna, i meni su dve drugarice to preporucile, jer su i one tako odmah ostale user posted image ...kod mene je MB poludeo.user posted image

(odgovor članu Vesna88)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: MAYBE BABY
5.12.2012 10:11:11   
Vesna88
Daco, jako mi je žao što ti se tako desilo...
Ja sam izgleda imala sreće, kao i tvoje drugarice. Baš ne znam šta bi moglo da bude, jesi menjala baterije?
Da nije možda do toga, ne znam, volela bih da mogu da pomognem.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: MAYBE BABY
5.12.2012 10:15:10   
daca77
Vesna, nisam menjala bateriju...i ova je dobra, ali ne znam sta se desavauser posted image

(odgovor članu Vesna88)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: MAYBE BABY
7.12.2012 10:30:28   
ivekpivek
prosli ciklus mb mi pokazaoo dva puta paprat razlike u nekoliko dana ,sad mi ovaj ciklus pokazuje 8dana zaredom paprat a na bazalnoj jos nema o ,ma vise neznam sta da mislim ,ovaj mb mi se sve vise gadi ,nije pouzdan user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: MAYBE BABY
26.12.2012 0:24:39   
Mariya
Ja sam kupila ovaj
user posted image
Pa ćemo da vidimo valja li. Interesuje me da li je neka od vas koristila LH trakice i MB istovremeno i da li je upalilouser posted image ? mislila sam da iskombinujem ova dva sredstva.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: MAYBE BABY
26.12.2012 0:56:48   
isidora88
mariya kakav je to aparat, kako funkcionise? prvi put ga vidim.
ja sam korisitils i trakice i maybe baby i meni je upalilo prvi mesec koriscenja(maybe baby sam koristila par meseci ali mi je uve tacno pokazivao obvulaciju,sto sam i potvrdila sa trakicama)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: MAYBE BABY
26.12.2012 8:27:38   
nata11

IZVORNA PORUKA: isidora88

mariya kakav je to aparat, kako funkcionise? prvi put ga vidim.


I mene interesuje isto?

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: MAYBE BABY
27.12.2012 23:40:15   
Mariya
Pa to je isto mikroskop, kao i MB, samo je drugog oblika (to su 2 kruga su spojena tamo gde je natpis pg/53, ona tačkica je mikroskop i staklo na koje se nanosi pljuvačka)ala sam ga objasnilauser posted image .
Mislila sam da koristim LH trakice i ovo uporedo, da vidim da li ovaj PG dobro pokazuje dane. Isidora, znači kod tebe je radio dobrouser posted image . Samo mi reci da li si koristila trakice kad ti je MB pokazao plodne dane ili si ih koristila po uputstvu ( onako od 10 dc ili kako već tačno ide) pa ti se poklopilo?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: MAYBE BABY
28.12.2012 0:15:31   
isidora88
lh trakice sam koristila po uputstvu od 10-og dana ciklusauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: MAYBE BABY
30.12.2012 19:15:45   
Celeste
Nikako meni ova spravica ne pomaze a koristim je po uputstvu, znaci pre jela i pre pranja zuba pa opet paprati imam jedno 10-15 dana u mesecu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: MAYBE BABY
30.12.2012 19:21:13   
Maslacak15
Maby Baby, funkcionise na bazi koncentracije estrogena u pljuvacici. Neuporedivo je manje pouzdano od LH trakica. Ne kazem da ne moze nekim zenama da posluzi ali je po meni slicno gatanju. Svaka zena koja ima vise koncentracije estrogena imace paprati u duzem periodu. Mozda ce je najvise biti pred ovulaciju. Ali i to zavisi od toga kako se koristi itd. LH trakice, sa druge strane, jesu skuplje ali su pouzdane skoro kao ultrazvuk u predvidjanju ovulacije. Posle pozitivnog testa ovulacija sledi u narednih 24-48 h u 99% slucajeva.

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: MAYBE BABY
30.12.2012 19:25:13   
Celeste
Istina Maslacak, par dana imam paprat preko celog mikroskopcica gusto, a vecinom imam onako redju paprat al je imam i odustala sam od njega.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: MAYBE BABY
31.12.2012 18:43:25   
Mariya
Ja sam uzela i lh trakice i ovaj mikroskop,pa cu da vidim kako koji rade,a nadam se da ovog puta i uz ova silna pomagala rezultat nece izostatiuser posted image

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: MAYBE BABY
1.1.2013 22:26:17   
nata11
Mariya nadam se da ce pomogi drzim fige .

_____________________________





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: MAYBE BABY
2.1.2013 1:07:03   
Mariya
Hvalauser posted image
Prvo dete je doslo cini mi se tako lako, nismo se previse trudili a pogotovo nista pratili ili testirali, a sad kad hocemo da planiramo - sipak, bas nas nece...
A da ne budem off, bas treba znati kako pljucnuti na ovu skalameriju a da bude dobrouser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: MAYBE BABY
2.1.2013 10:37:31   
nata11
Malo vise pljuvacke prstom ali ne pretiskati i da nema mehuria, ostavis 15-30 min i onda pogledas bar sam ja tako radila.

_____________________________





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: MAYBE BABY
1.2.2013 19:55:26   
Maraj
Meni je ovaj mesec samo jednom bilo dosta paprati, od tad nista, a u putstvu pise da pokazuje i mesovitu strukturu pre i posle O.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: MAYBE BABY
4.2.2013 22:35:20   
nona*
meni pokazuje samo paprat bez onih grancica!sta to znaci plodno ili ne?

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here