|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
1.11.2012 8:40:48   
nata11
Nista od teorije mala paprat devojcica user posted image

_____________________________





(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: MAYBE BABY
1.11.2012 9:41:38   
ivekpivek
sad si me malo utjesila i ponadala

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: MAYBE BABY
1.11.2012 10:39:47   
Leptiric123
Ivek ta teorija je iz priče da su muški spermatozoidi brzi a kraće zive, tako da ako se oplodnja desi na dan ovulacije to su kao muški ako je mućkanje ranije onda su zenski koji su preziveli...i stigli do j.c.. simpatično user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: MAYBE BABY
1.11.2012 17:41:49   
ivekpivek
da,tako nekako user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: MAYBE BABY
2.11.2012 12:21:01   
Leptiric123
Ja sam razmišljala da kupim sebi jedan MB ali sam odustala....čini mi se da je veliko opterećivanje time? user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: MAYBE BABY
2.11.2012 12:23:36   
Sonreir
Nije toliko opterecenje koliko je to jedno veliko s.anje user posted image Meri BT, jeftinije a pouzdanije user posted image Ako ipak odlucis da ga kupis onda pre kupovine izgooglaj ga malo da vidis iskustva.

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: MAYBE BABY
2.11.2012 12:29:28   
Leptiric123
Son poslušaću tebe kao iskusnu sa MB za početak user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: MAYBE BABY
2.11.2012 12:40:19   
Sonreir
Nisam ti ja iskusna ni po cemu (kada mi nije islo da napravim bebu, ja sam promenila momka user posted image pa sam ostala trudna skoro cim je izuo carape) tako da nemoj mene slusati user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: MAYBE BABY
2.11.2012 12:58:04   
Leptiric123
hahahahahahahahahaha user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: MAYBE BABY
5.11.2012 8:59:53   
ivekpivek
sta je ovo kakvo je ovo s..nje od ovog mb ,pratim svako jutro ima 22dana jos nema plodnih dana user posted image ,a redovno se ,nebili uboli plodni dan ,mozda mi je cirklus produzenn evo praticu jos ,ee sad il je do mb il do mene ,dode mi da kupim test za trudnocu da koji slucaj nisam trudnaauser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: MAYBE BABY
5.11.2012 10:46:58   
Leptiric123
Ivek procitaj postove sa prethodnih strana...desavalo se i drugima to....jedan od razloga zasto sam odustala od mb.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: MAYBE BABY
5.11.2012 18:36:41   
ivekpivek
p.s. kupila test user posted image nisam trudna ,idemo dalje pratit cu ovaj mjesec mb dali ce se ikako pojaviti plodni danii ,bas bezveze

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: MAYBE BABY
5.11.2012 19:30:04   
nata11
Ja sam mom promenila baterije pa krecem uskoro bas da vidim sta ce sledece da mu hvali user posted image
ivekpivek MB trazi idealne uslove prelistaj da se ne ponavljamo 100x

_____________________________





(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: MAYBE BABY
9.11.2012 8:50:34   
ivekpivek
user posted image napokon jutros vidim paprat ne puno al vidim znaci pocetak a sinoc sam imala odnos ko zna mozda se primiuser posted image ,nastojat cu i danas il veceras nebili potrefili user posted image ,boze pomozi ,

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: MAYBE BABY
9.11.2012 8:52:32   
ivekpivek
zaboravila sam napisati pojavila se 27dan odkad pratim znaciiii produzen ciklus ovulacija kasni nekoliko dana izgleda ,mada i nije cini mi se posto dobijam 30 do 35 dan

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: MAYBE BABY
15.11.2012 7:39:49   
ivekpivek
menga kasni 2 dana odprilike ,jurtos uradim test nema user posted image user posted image ,nakon koliko test moze octati trudnocu ,jos gledam na mb mikroskop al pomalo mi ide na zice ,citav mjesec buljim u njega i na kraju nista uzaasss ,al jos se nadam dok nedobijem ,sad kad cu dobit user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: MAYBE BABY
15.11.2012 7:43:34   
daca77
Ja MB koristim vec 3.ciklus i nesto nisam zadovoljna, u poslednje vreme...poce je na svakih par dana da pokazuje paprat.user posted image
Juce mi kaze kolega da je njegova supruga sada user posted image , a MB tokom celog ciklusa nije pokazivao paprat. Definitivno nista nije pouzdano.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: MAYBE BABY
15.11.2012 7:54:27   
ivekpivek
ja se opet malo nadam posto sam imala odnos prije 4,5,dana a tad mi je pokazalo paprat sve kontam rano sam uradila test ,kako ovo sve udara na psihu ,uzassuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: MAYBE BABY
15.11.2012 8:00:37   
ivekpivek
sad pogledam na mb da vidim sta ce pokazati kad ono paprat ,kako to kad su mi bili prije nekoliko dana isto ma ovo je cini mi se tesko sr.nje

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: MAYBE BABY
15.11.2012 9:26:45   
nata11
user posted image Bas tako.

_____________________________





(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: MAYBE BABY
17.11.2012 9:39:03   
ivekpivek
user posted image mi kasni 4dana radila test negativan a ima 3dana mb pokaziva paprat ,a pije nekoliko dana isto pokazivalo paprat ,sta sad da mislimuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: MAYBE BABY
17.11.2012 10:46:06   
nata11
Ivek sad nemoj nista da mislis nego da baci user posted image Ja sam moj udarila od zid poslednji put kada sam ga koristila, pa evo posle 2,5 meseca opet me nesto vuce da ga isprobam user posted image jace od mene sat cu.

_____________________________





(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: MAYBE BABY
17.11.2012 10:53:35   
daca77
Prva 2 ciklusa MB je pokazivao paprat samo 1dana puno i 2 dana mesovito...sada je 3.ciklus pracenja i on je poludeo-skoro svakodnevno pokazuje gustu papratuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: MAYBE BABY
17.11.2012 11:27:36   
Maslacak15
Daco77,
Zato sto se nesto neobicno dogadja u ciklusu dfinitivno. Mozda je prisutna neka folikularna cista ili perzistentni folikul. MB je nepouzdan zato sto on ne pokazuje nista drugo nego nivo estrogena u telu. I u idealnom ciklusu estrogen bi trebalo da poraste i dostigne vrhunac pred ovulaciju. Ali teoretksi ako postoje dva ili tri nezrela folikula koji proizvode po malo estrogena, moze da se pojavi paprat. Ili u bilo kojem drugom scenariju koji dovodi do porasta estradiola. Zato se zene esto zbunjuju i prijavljuju paprat sredinom lutealne faze. Jer je i tu estradiol visok. Batali maby baby i prosetaj do doktora na ultrazvuk da vidis sta se desava. To ti je moj savet. Pozdrvaljam te puno puno i nemoj mnogo da se brines, ne mora da znaci da je komplikovano.user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: MAYBE BABY
17.11.2012 12:10:07   
daca77
Hvala, Maslackicuser posted image
Bez obzira na onaj dobar progesteron u proslom ciklusu, sigurna sam da se neka cista provukla i sada pravi probleme. U ponedeljak idem na UZ i razresicu dilemu.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here