|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
5.12.2008 14:31:17   
Anoniman
A kod lekara (loš PAP...)? user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: MAYBE BABY
5.12.2008 14:34:40   
kumara
Ne pitaj... Jos nisam zvala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: MAYBE BABY
5.12.2008 14:39:40   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ps. ubiće nas guppy... pec-pec! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: MAYBE BABY
5.12.2008 14:51:16   
kumara
sorry guppy!!!! user posted image

kad smo kod gyppy, bas mi nedostaje!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: MAYBE BABY
5.12.2008 18:29:50   
guppy RR
I meni ste baš nedostajale... a o tome u drugoj temi možda,
ljubim vas puno... a sad:

user posted image   pec pec pec
Ovo je tema o Maybe Baby
I jako mi je drago što je mala hedonist trudna!! user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: MAYBE BABY
19.12.2008 8:23:02   
Iren@
Da vam kazem..ja imam taj mini mikroskop....i uopste nisam odusevljena njime....mogu 5 puta dnevno da uradim a ono ce mi pokazati uvek nesto drugo...i eto pomocu njega se jos uvek nista ne desava...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: MAYBE BABY
19.12.2008 8:53:26   
guppy RR
Ja sam to radila svaki dan u isto vreme (ujutro) i dobro je pokazivao.
Samo moraš da staviš dosta pljuvačke i da sačekaš da se dobro osuši.

Ne smeš praviti test preko dana, jer on pokazuje količinu soli u pljuvački. Kažu da je u plodnim danima koncentracija soli veća i da se to vidi na mikroskopu. Jesi pročitala dobro uputstvo?

(odgovor članu Iren@)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: MAYBE BABY
19.12.2008 9:02:13   
Iren@
Pa naravno da jesam....nego je verovatno to da ja ne stavim dovoljno pljuvacke....mada sam ja to radila uglavnom uveceuser posted image ....tad mi je trebalo...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: MAYBE BABY
19.12.2008 9:08:50   
guppy RR
A ne ne... to svejedno određuje tvoje plodne DANE, ne konkretni sat user posted image
Tako da najbolje ujutro kad se probudiš uradiš to PRE pranja zubi... znači probudiš se.... ležiš u krevetu, pljuneš lepo na prst user posted image i staviš na mikroskop.. i dok se razbuđuješ, lepo se to osuši i pogledaš. Ujutro onda znaš kakav ti je dan.

(odgovor članu Iren@)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: MAYBE BABY
22.12.2008 19:53:11   
kumara
Da, ujutru je najbolje. a ga radim tako kako je guppy opisala. To su mi savetovali svi koji su ga uspesno koristili.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: MAYBE BABY
16.2.2009 2:12:29   
kumara
Iz Znaci ovulacije :

IZVORNA PORUKA: Buba76
A da,probala sam i MB,tacno ga koristim kako treba i ne pokazuje mi plodne dane,a znam da ih imam bila sam na folikulometriji a i 3 puta trudna


(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: MAYBE BABY
16.2.2009 3:36:38   
cale17

SLAZEM SE SA TOBOM,I JA SVAKOG JUTRA U ISTO VREME TAKO PROVERAVAM.OSIM TOGA IMA UPUSTVO.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: MAYBE BABY
16.2.2009 12:39:59   
Anoniman
Ja nemam Maybe baby, planiram da ga kupim, ali mislim da je pouzdan bar toliko da utvrdi plodne i neplodne dane, i to samo ako se koristi cim se probudis bez ustajanja, pijenja vode, cigareta, dorucka, i pre pranja zuba. Isto kao sto se meri temperatura cim se otvore oci dok si jos u krevetu. I to je to za taj dan, ne treba se proveravati vise puta dnevno. Treba voditi racuna o baterijama, ukoliko vam je pokazivao dobro kada ste ga kupili i u zadnje vreme pokazuje nesto cudno ili netacno, onda mu zamenite baterije.

(odgovor članu cale17)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: MAYBE BABY
16.2.2009 14:46:07   
kumara
Moj je za sada ok, mada ga nisam probala neko vreme. Sve u svemu, mora da se radi ujutru pre svega ostalog, i naravno dobrog sna, jer ima gomila stvari koja mogu da pokvare rezultat.

Verujem da i to sve zavisi od organizma, meni je stvarno uvek sve dobro pokazivao. A nekim zenama nije...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: MAYBE BABY
16.2.2009 22:03:59   
Buba76
Ja sam isto to radila svakoga jutra i samo mi je u decembru i to 8.dan pokazao paprat i nikada vise,cak ni dan posle.A na folikulometriji dr. kaze da mi je plodni dan 14.Ne znam sta je to

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: MAYBE BABY
17.2.2009 0:35:55   
kumara
Buba draga, izgleda da on onda samo funkcionise za neke, a za neke ne. Ne znam kako... user posted image Meni je pokazivao oko plodnih dana paprat, a ostalih dana tackice. Nekad sam i iz nevezuse probala obicnim danima i uvek se poklapalo. Ma ko zna...

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: MAYBE BABY
18.2.2009 16:16:25   
ljubičica
Ja sam ga dosta koristila u početku pa sam digla ruke jer sam mislila da baronišu sa tim. Ali, pre nedelju dana mm sretne ženu od njegovog druga i ona pita je`l ima nešto novo kod nas i tako.... I kaže, između ostalog, da je njoj Maby Baby pomogao dosta. Kaže, ujutru dobro pljuneš, ne baš šlajmaru user posted image , ali onako da napraviš kupicu i ostaviš nekoliko sati. I tek onda se vide rezultati kako trebaaaaaaa user posted image . Ovog ciklusa nisam ni gledala, ali od sledećeg hoću pa ću sa vama podeliti svoje iskustvo user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: MAYBE BABY
18.2.2009 23:16:54   
Buba76
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Kaže, ujutru dobro pljuneš, ne baš šlajmaru user posted image , ali onako da napraviš kupicu i ostaviš nekoliko sati. I tek onda se vide rezultati kako trebaaaaaaa user posted image . Ovog ciklusa nisam ni gledala, ali od sledećeg hoću pa ću sa vama podeliti svoje iskustvo user posted image

Mozda je kod mene to bio problem,meni su rekli u sto tanjem sloju naneti pljuvacku.Onda jednom kada se videla paprat mora da sam slucajno pljucnula malo vise.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: MAYBE BABY
19.2.2009 2:24:42   
kumara
Mora da bude deblji sloj, ali nikako ne sme da bude baloncica. I nikako ne treba zalepiti prst kad se razmazuje pljuvacka, da od otiska ne biste pomislile da je paprat. user posted image Nije bas jednostavno, treba se uvezbati! user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: MAYBE BABY
26.3.2009 15:49:03   
Lilly*
ja nabavila ovaj mini mikroskop i totalno se razocarala user posted image  stalno mi pokazuje da su mi plodni dani, cak i za vreme menstruacije, bzvz

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: MAYBE BABY
26.3.2009 15:53:08   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Mora da bude deblji sloj, ali nikako ne sme da bude baloncica. I nikako ne treba zalepiti prst kad se razmazuje pljuvacka, da od otiska ne biste pomislile da je paprat. user posted image Nije bas jednostavno, treba se uvezbati! user posted image


lilly... da li naneseš dosta pljuvačke? Vidi ovo što je Lenka napisala.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: MAYBE BABY
26.3.2009 15:54:52   
Lilly*
da, da, da, odmah ujutru cim ustanem i bude ili samo paprat ili paprat sa onim gromuljicama, ali uvek paprat user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: MAYBE BABY
26.3.2009 15:56:42   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: MAYBE BABY
26.3.2009 16:00:37   
Anoniman
Pa tebi su onda Lilly stalno plodni dani... malo šale... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: MAYBE BABY
26.3.2009 16:02:35   
Lilly*
da su bar user posted image , bar sada kada radimo na user posted image , to bi bilo skroz ludo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here