|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
23.6.2009 23:13:33   
sanji
Sad sam sela za komp pa da ti odgovorim!Sa moje strane user posted image user posted image ima svaka generacija, ja imam sestru bliznakinju, stričeve blizance, tetke bliznakinje itd. a sa mm strane svaka druga generacija , on ima ujake user posted image user posted image pa smo imali velike šanse za to ( i nadali se podsvesno, nismo nikad pričali o tome ) user posted image user posted image .

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: MAYBE BABY
23.6.2009 23:36:55   
Tara
Uuuuuu kolikoo blizanaca u jednoj porodici!Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: MAYBE BABY
23.6.2009 23:40:31   
sanji
HVALA, HVALA, user posted image a i vama koje čekate želim isto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image Ne mora da bude genetski.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: MAYBE BABY
28.6.2009 22:27:12   
dacca
a sta ako su na MB sve tackice, ali puno puno?

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: MAYBE BABY
17.7.2009 11:45:06   
Anoniman
Pre desetak godina moj tadasnji direktor jedno jutro pita nas zene: Kako se iz oka vidi da li je zena trudna??? Nesrecnik je video da se sprava stavlja na oko (ne znajuci sta se gleda), i shvatio da se iz oka vidi trudnoca user posted image , plakale smo od smeha a i on se smejao kad je shvatio koliko je ispao user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: MAYBE BABY
17.7.2009 11:46:18   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: MAYBE BABY
24.7.2009 6:49:44   
Sanja79
Devojke,
ja sam imala i imam jos uvek tu spravicu, inace sam posmatranje pod mikroskopom usavrsila do tancina na faxu, ali sa MB ja nikada nisam bila 100% sigurna, stalno sam dobijala neki međurezultat, ni tamo ni ovamo.Što se moje 2. trudnoće tiče (sad sam u 32.-oj nedelji), Ringerajin kalendar plodnih dana, pokazao se veoma delotvornim pri prvom i jedinom pokušaju.Dakle, idite na kalendare  na sajtu, ne bacajte novac na (ne bih baš da budem prosta)

Pozdrav svima od mame, Ane i  Marije iz stomaka!

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: MAYBE BABY
24.7.2009 10:34:25   
Doroty
I ja sam imala tu spravicu, ali ubrzo sam odustala od pljuckanja u istuuser posted image
Samo redovne aktivnosti sa partnerom i etouser posted image  Definitivno bacanje para...

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Sanja79)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: MAYBE BABY
24.7.2009 15:09:17   
dacica
moram da kazem da je sranje zivo-moja dr.je umrla od smeha kad je cula da sam kupila...inace nikad mi nije pokazao tacno,ja isla na folikulometriju,i kad su mi plodni dani dodjem kuci,na njemu nista samo tackice...tako da mejbi be.u kantu...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: MAYBE BABY
24.7.2009 15:25:00   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Doroty

I ja sam imala tu spravicu, ali ubrzo sam odustala od pljuckanja u istuuser posted image
Samo redovne aktivnosti sa partnerom i etouser posted image  Definitivno bacanje para...
Bas tako.Ni meni nista nije pompgao.

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: MAYBE BABY
27.7.2009 14:10:49   
dacca
Danas mi je 22. dan ciklusa, a na MB aparatu puno paprati. to mi se prvi put desava user posted image

< Poruku je uredio dacca -- 27.7.2009 14:11:38 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: MAYBE BABY
27.7.2009 14:12:50   
Anoniman
Pa dobro... pa šta? Plodni dani nisu samo u sredini ciklusa.

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: MAYBE BABY
27.7.2009 14:20:55   
dacca
pa zato sto meni posle 16. dana svaki put nema ama bas nista, a sada O HO HO! Na izvoz. Bas super, stalno ih gledam, oslijepljecu od onog svijetla :)

< Poruku je uredio dacca -- 27.7.2009 14:29:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: MAYBE BABY
27.7.2009 14:29:23   
Anoniman
user posted image  Plodni dani šetaju... jednostavno, razlikuju se od žene do žene, pa čak i kod iste osobe od ciklusa do ciklusa. Recimo, ja prošli mesec garantovano nisam imala školsku ovulaciju (iako je bilo i sluzi i probadanja jajnika), s obzirom na to da smo odnose imali 11, 13 i 15-og dana ciklusa. Da je tada bila ovulacija, šanse da ne ostanem trudna su nikakve. Dakle, nije tada bila ovulacija.

A ti... što tipkaš? Zovi muža da dođe kući i zaskači ga! user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: MAYBE BABY
27.7.2009 18:25:57   
dacca
A greota, bio je na rucak na pola sata, inace je na poslu 24h, ALI...
Isto je imao vremena kada je vidio paparateeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: MAYBE BABY
8.9.2009 19:32:57   
MASHKA
mene interesuje da li neko zna cenu ove spravice?

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: MAYBE BABY
8.9.2009 19:35:04   
Nensi*
U Bg-u je oko 2000 din

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: MAYBE BABY
8.9.2009 20:48:36   
bonita
u nemackoj,samo sto se moj zove donna,a ista stvar je 10e

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: MAYBE BABY
9.9.2009 12:02:40   
magnetic
Ja ga juce kupila,pa cu videti dal' vredi ili ne vredi

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: MAYBE BABY
11.9.2009 12:37:10   
magnetic
Evo me sa utiscima o MB.Mislim da je dobra stvar,ali da ga treba koristiti samo ujutru pre pranja zuba,mislim da je samo tada tacan.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: MAYBE BABY
11.9.2009 12:39:17   
Anoniman
Pa to piše i u uputstvu, zar ne?

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: MAYBE BABY
11.9.2009 12:41:46   
magnetic
Da,ili tri sata nakon jela i pica,ali meni ujutru pokazuje ne plodno,a kada dodjem sa posla ima paprati,znaci ipak i posle tri sata u ustima ostane soli od hrane i dobijam ne tacan rezultat

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: MAYBE BABY
11.9.2009 12:46:43   
Jellkica
Iz mog iskustva jedino tacno pokazuje ujutro pre pranja zuba sve posle toga brljavi...takodje zna da pokazuje lazno u slucaju da imas neku prehladu pa cak i da ti sama ne znas da si prehladjena

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 12:18:34   
Suncicabg
Ja ocigledno ne znam da ga koristim! Koristim ga po pravilu ujutru pre pranja zuba, ali pokazuje nesto bez veze... Mozda ne stavim dovoljno pljuvackeuser posted image user posted image user posted image ? Ne znam sta je

(odgovor članu Jellkica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 13:37:22   
snješka
Taj aparatić je jedno veliko sr..e. Bezveze sam bacila pare na njega. Svaki put mi je pokazivao isto, a mm pokazao da ima ovulaciju....user posted image   Ali to je moje mišljenje, možda nekome baš super dođe.


< Poruku je uredio snješka -- 23.9.2009 13:38:04 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Minđuse
~Nim~

Kas smatrate da je pravo vreme za rupice na usima?

odmah po rođenju (15%)

do prve godine (26%)

do sedme godine (12%)

kad dete samo pozeli (48%)


Ukupan broj glasova: 145

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here