|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 12:08:26   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 12:32:06   
marince1
Hvala Lu,takodje user posted image

Mi veceras izlazimo,prvi put posle porodjaja na romanticnu veceru user posted image

Jutros sam ,uz kafu,dobila cvece,a mm trenerku user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 12:47:52   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: kumara

Ni ja ne volim da slavim taj dan... Nekako me nervira jer mi to onda izgleda kao "ostalih dana ne moram da brinem o tebi, dovoljno je da na dan zaljubljenih odemo negde romanticno"... Vise volim romanticnu veceru na neki obican dan. Mada, ja generalno ne volim masove praznike i euforiju oko toga.

Ipak, ne bih se bunila da odemo na neku romanticno putovanje, a da nam Dan zaljubljenih bude izgovor za to... user posted image user posted image user posted image


E, upravo to! Nama je svaki dan kao dan zaljubljenih i to mi je mnogo bitnije!
Mada se uvek zezam taj dan i pitam muža šta mi je kupio znajući da nije ništa! Osim cveća...user posted image
Pitam ga i sinoć jel mi je nešto kupio. Kad reče DA ja spadoh sa kreveta!
Izbečim se i pitam ŠTAAAAAAA?!!
Kaže on: pa jel sam kupio danas nov akumulator za tvoj auto?
Mnogo ga volim kad je tako romantičan! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 13:10:33   
bebironcic
user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 14:01:13   
Anitaaa
user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 16:59:48   
viking
Meni samo jedna stvar nije jasna - zašto se podrazumeva da ako vam neko ukaže posebnu pažnju za Dan zaljubljenih to znači da vas ne voli i ne poštuje dovoljno ostalim danima? Jer ja upravo to čitam iz postova tipa "meni je to glupo, treba da me voli svaki dan" Pa jel vas ne voli svaki dan?
Pa valjda se podrazumeva da vas muž ili dečko voli uvek i da je pažljiv orema vama uvek i da ume da vas iznenadi poklonom ili sitnom pažnjom i bez povoda, što vam toliko smeta da to uradi i sa nekim povodom, koliko god taj povod glup bio?
Naravno da vas voli tokom cele godine, ali mi nije jasno zašto je problem da nekoliko puta u godini (npr, kad je 8. mart, Dan zaljubljenih, rođendan, godišnjica...) učini nešto posebno? Zašto je to zamazivanje očiju, farsa, površno...?
Već sam pisala u drugoj temi i napisaću ponovo - ne treba odbiti ni propustiti ni jedan trenutak kada ljudi mogu da budu ljubazniji jedni prema drugima nego što su inače, ne treba propustiti ni jednu priliku da nekoga učiniš srećnim bez obzira na povod.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 19:51:13   
Anoniman
Viking, potpuno se slazem sa tvojim postom. Osim sto 8. marta slavim godisnjicu braka, pa mi nekako taj dan zena nije ni bitan, a dan zaljubljenih nije pravoslavni, vec katolicki praznik, pravoslavni je sv. Trifun. Naravno, nemam nista protiv katolickih praznika, nemojte me pogresno shvatiti, u mojoj kuci su se slavila oba Bozica, ali ja sam ateista, a mm pravoslavac, pa tako i ne slavimo ovaj praznik.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 20:10:22   
LillyT
Ne slavimo nesto posebno, ali uvek me dragi obraduje nekim poklonom. Nemam nista protiv da dobijem poklonce, malo me nervira stav, sto me voli samo danas, treba da me voli cele godine. Poklon nije znak voljenja i lepo je obeleziti neki praznik. Inace, danas smo ga proslavili tako sto je momak prvo spavao dva sata (bio je dezuran) pa smo posle sklapali krevetac i malo pravili neku pretumbacinu. Meni je bilo lepo user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 20:25:19   
Lu
Viking slažem se u potpunostiuser posted image
Nije bitno dal slavimo sv.Trifuna ili Valentina Đurđevdan ili 8.mart.
Skoro svaki dan u godini se obilježava nečim,pa tako i rudari imaju svoj dan (iako su rudari svaki danuser posted image ),da ne nabrajam dalje...zašto ne bi jedan dan bio posvećen ljubavi,zar je to nešto negativno,glupouser posted image
Evo nisam ga ni ja posebno obilježila,imali smo sarmu za ručak,voljeli se  danas kao i uvijek ,samo što smo se još dodatno podsjećali koliko se volimo...i još uvijek je noć pred namauser posted image
Recimo da smo bili posvađani,danas bi se sigurno pomiriliuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 20:32:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kumara

Vise volim romanticnu veceru na neki obican dan.


user posted image user posted image user posted image

Mene nervira sve to! Ocekujes poklon i dobijes ga! I ja vise volim kad mi mm kupi nesto jednog obicnog i lepog dana a ne ovako! Vise se obradujem tad!

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2010 23:41:43   
viking
Ja uopšte ne doživljavam Sv. Valentin ili Sv. Trifuna kao verski praznik. I ja sam ateista pa mi to ništa ne znači, meni je 14. februar Dan zaljubljenih.
Isto tako volim i Božić ali zato što je "najsvetiji dan za vernike" već zato što se skuplja porodica, otvaraju se pokloni, (ne ide se na posao haha) i sve je nekako lepo i toplo, oseća se bre neka ljubav u vazduhu... a ne zato što se "Isus rodio".

IZVORNA PORUKA: Nedja

Viking, potpuno se slazem sa tvojim postom. Osim sto 8. marta slavim godisnjicu braka, pa mi nekako taj dan zena nije ni bitan, a dan zaljubljenih nije pravoslavni, vec katolicki praznik, pravoslavni je sv. Trifun. Naravno, nemam nista protiv katolickih praznika, nemojte me pogresno shvatiti, u mojoj kuci su se slavila oba Bozica, ali ja sam ateista, a mm pravoslavac, pa tako i ne slavimo ovaj praznik.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2010 0:50:37   
Anoniman
Mi smo se siti iščestitali prošlog jutra onako krmeljavi ....user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2010 7:52:28   
Anoniman
Stvarno mi nije bila namera da ulazim u bilo kakve, ne cak ni prepirke, objasnjavanja, na verskoj osnovi, zaista. Ja to tako gledam, sv. Valentin, zastitnik zaljubljenih, je katolicki praznik, sv. Trifun, zastitnik vinogradara je pravoslavni. A mi slavimo katolicki. Ko voli, nemam nista protiv, ali ja ne volim takve stvari.
Dakle, nikad me nije bilo briga ko je koje vere, i sta slavi, meni je svejedno kad sam ateista, ali mi nikad nije bilo jasno zasto prihvatamo praznike drugih vera a svoje zapostavljamo. To sam htela da kazem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2010 11:57:35   
viking
Joj, Nedjo, izvini ako ti je moj odgovor izgledao kao prepirka, ne znam zašto si to tako doživela jer mi nije bilo ni na kraj pameti... Ja sam samo rekla da sam ateista (što znači da i mene baš briga koje koje vere i košta slavi) i da mi je 14. februar Dan zaljubljenih a ne katolički ili pravoslavni praznik. Verski praznik mi nikad ne padne na pamet...
Stvarno izvini još jednom, evo peti put čitam svoj prehodni post pokušavajući da shvatim zašto si ga doživela kao želju za prepirkom i ne uspevam user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2010 12:02:41   
Anoniman
Ma viking, ja sam nesto krivo nasadjena ovih dana, zato slabije i svracam, jer mi sve zvuci kao svadja, samoj sebi sam teskauser posted image Nije se to cak ni odnosilo konkretno na nekoga, nego da ne bi neko kasnije komentarisao, jer sam iscitala svoj post i shvatila da se moze pogresno protumaciti. I meni uopste nije vazno, lepo zvuci to "Dan zaljubljenih", samo , prosto...nije u mom "fazonu", ne volim takve stvariuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2010 12:04:34   
Rivana
Ja volim dan zaljubljenih lepo je ali ga se mm retko seti user posted image on nije u tom romanticnom fazonu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2010 13:30:45   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja volim dan zaljubljenih lepo je ali ga se mm retko seti user posted image on nije u tom romanticnom fazonu user posted image


Pa nije baš ni moj ali ga ja uvek diskretno podsetim: "Šta si mi kupio za sutra?!" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 13:22:17   
bebać
sad će to Valentinovo,uplovili smo u februaruser posted image ..

svake god. napravimo večericu i vino,ili odemo negdje na večericu...razmijenimo poklone...u biti ništa specijalno ali se obilježiuser posted image

ove god najbolja prijateljica slavi rodjendan,upravo nas je pozvala...pa ćemo vidjet da odemo malo sa društvomuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:03:59   
Anoniman
Nismo bas u nekoj finansijskoj situaciji za poklone,napravicu mu neku cestitku.user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:08:44   
bebać

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Nismo bas u nekoj finansijskoj situaciji za poklone,napravicu mu neku cestitku.user posted image


Draga ako ništa poljubiš ga i zagrliš i čestitaš mu praznik,user posted image svi mi imamo momenata kad nas uhvati finansijska kriza,nek smo zdravi i zajedno...mislim da je to jako važno,možda i najvažnijeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:11:43   
Lu
Ja ću svom najvjerojatnije čestitati preko skypa, moram smisliti neku koreografijuuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:11:57   
Anoniman
Iskreno,simpaticno mi je ovako,znam da sam mu ja napravila,to ce ujedno da se sklopi i sa 15.02,tada nam je 26 meseci... Bitno je da ljubav cveta.user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:12:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja volim dan zaljubljenih lepo je ali ga se mm retko seti user posted image on nije u tom romanticnom fazonu user posted image


Pa nije baš ni moj ali ga ja uvek diskretno podsetim: "Šta si mi kupio za sutra?!" user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:13:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja ću svom najvjerojatnije čestitati preko skypa, moram smisliti neku koreografijuuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,slatko sam se nasmejala. hvala tiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ah Valentinovo
1.2.2011 21:13:55   
Ivanka 75
Ja mm uvek za Valentinovo tutnem poklon u dzep od jakne, t aman kad izadje iz kuce ujutru   i rukom u dzep da uzme kljuceve od kola kad tamo.... neka sitnica, znam da se nasmesi i da mu je milo i drago...
Tako je vec 4 godine... mislim da vec iscekuje 14.2.user posted image  
On meni obavezno donese 1 ruzu, vecerica u gradu, a poklon.... uvece pred spavanje....user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here