|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
2.3.2016 13:04:44   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Za pampers doktora-Devojcica ima od rodjenja mal o izrazeniji pupak, sada ima skoro dve godine i on je oko godine bas znao da ispada vani, bude bas ruzno. Da li ce se to samo povuci ili treba ici kod hirurga? Moja svekrva kaze da su oni ranije kod hirurga to zavrsavali, da je to od kile ??? Hvala

Treba ici hirurgu zbog pregleda, ne mora da znaci da je za operaciju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
2.3.2016 13:07:29   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: emicaa

Pitanje za pedijatra:
Danas sam primjetila kad sam curici sjekla nokte na rukama da se listaju,onako kao kod nas velikih.Prije desetak dana sam joj sjekla i tad je bilo normalno.Da li je to nedostatak nekog vitamina ili je bolje da konsultujem našeg pedijatra?
Hvala unaprijed na odgovoru

Obavezno otidjite kod svog pedijatra, nakon pregleda ,on ce proceniti da li je potreban pergled dermatologa.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
2.3.2016 13:12:50   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: branki RR

Pitanje za pedijatra i dermatologa
Sinu su savetovali da dva puta dnevno tokom 15 dana prevlacimo kozicu jer ima blagu fimozu i da pritom koristimo elokom.drugarica mi rece da nikako elokom ,bolje hloramfenikol,jer elokom sadrzi kortikosteroide.sta vi savetujete?

Prvo je potreban pregled decijeg hirurga, koji ce proceniti da li mazanje kortikosteridima ima smisla ili ne. Ja sam preporucivala Didermal mast da se maze pet dana sa pauzom od dva dana i da se prevlaci kozica nakon kupanja, kada je kozica od kupanja vise vlasticna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
2.3.2016 13:22:11   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: amelia

Pitanje za pedijatra:
Moj sin puni za dva dana 6 meseci.rodzen je sa kilazom 3,700 sve super napredovao normalno samo sam ga dojila. pre skoro dva meseca krenuli smo sa cvrstom hranom tj jos uvek uvodimo jednu po jednu namirnicu, od punih 5 meseca moze se reci da sam mu uvela obrok dnevno sam davala da jede oko 80 gr nekad 100 gr hrane. Na kontrolu kad je imao 4 meseca tezio je 7.150 gr. na kontrolu sa 5 meseca imao je 7.500 gr a danas smo bili na kontrolu i receno mi je da tezi 7.600 gr. Meni izgleda jako malo za mesec dana samo 100 gr jer sad jede zar ne bi trebalo vise? Da napomenem da nema nekih znakova da je gladan i dalje ga dojim.

Decak sa sest meseci treba da ima tezinu od 6,8 do 9,2 kg.On je super, sto se sekirate! Najveci broj dece u tom uzrasu ima tezinu 7,9 kg.Znaci da je dete odlicne tezine, jer oni sa rasto dobijaju sve manje i vazno je da je u standardima TM.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
2.3.2016 14:33:47   
branki*

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: branki RR

Pitanje za pedijatra i dermatologa
Sinu su savetovali da dva puta dnevno tokom 15 dana prevlacimo kozicu jer ima blagu fimozu i da pritom koristimo elokom.drugarica mi rece da nikako elokom ,bolje hloramfenikol,jer elokom sadrzi kortikosteroide.sta vi savetujete?

Prvo je potreban pregled decijeg hirurga, koji ce proceniti da li mazanje kortikosteridima ima smisla ili ne. Ja sam preporucivala Didermal mast da se maze pet dana sa pauzom od dva dana i da se prevlaci kozica nakon kupanja, kada je kozica od kupanja vise vlasticna.

Hvala na odgovoru.upravo je deciji hirurg i dao savet i preporucio elokom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
4.3.2016 9:41:18   
Maraj
Pitanje za pedijatra
postovana dr da li je preporucljivo da mame koje doje piju neke vitmine npr elevit? Da li bi imalo posledica po bebu? Ja sam pila elevit u trudnoci, pa sam mislila da li bi bilo ok piti ga i za vreme dojenja? Ili neki drugi preparat?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
4.3.2016 10:06:49   
Anoniman
Maraj na elevitu i pise da je preporucljiv za vreme trudnoce i dojenja, smes slobodno.

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
5.3.2016 17:15:29   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pitanje za pedijatra
postovana dr da li je preporucljivo da mame koje doje piju neke vitmine npr elevit? Da li bi imalo posledica po bebu? Ja sam pila elevit u trudnoci, pa sam mislila da li bi bilo ok piti ga i za vreme dojenja? Ili neki drugi preparat?

Nema nikakvih posledica po bebu.Postoji samo jedna grupa lekova koji su zabranjeni u dojenju, a vitamini nisu.Pozdrav

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
5.3.2016 17:21:57   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pitanje za pedijatra
postovana dr da li je preporucljivo da mame koje doje piju neke vitmine npr elevit? Da li bi imalo posledica po bebu? Ja sam pila elevit u trudnoci, pa sam mislila da li bi bilo ok piti ga i za vreme dojenja? Ili neki drugi preparat?

Nema nikakvih posledica po bebu.Postoji samo jedna grupa lekova koji su zabranjeni u dojenju, a vitamini nisu.Pozdrav

Hvala dr puno na odgovoru! user posted image

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
5.3.2016 18:28:33   
Pampers dermatolog

IZVORNA PORUKA: serpica

Dobar dan,pitanje za dermatologa,
moj sincic 2,5god ima na noznim prsticima zadebljane i malo zute noktice,u pitanju su drugi i treci prst. Ne boli ga i ne svrbi. Mazala sam kreme na bazi nistatina ali nema promena,rekli su mi da je to neka vrsta gljivicnog oboljenja. Sta je u pitanju? Hvala unapred!


Potrebno je da prilikom secenja obolelih noktica sacuvate delice nokta i stavite ih u casu u kojoj se inace nosi urin u laboratoriju i odnesete u mikrobiolosku laboratoriju da se uradi lab analiza kultura na dermatofite gljivice. Takodje se moze uraditi i bakterioloska kultura na kojoj se moze pokazati i eventualno prisustvo kvasnica.

Pre uzimanja materijala za analizu bar 3 a pozeljno i do 7 dana ne bi trebalo koristiti nikakvu lokalnu terapiju. Postoji mogucnost da se radi i o nekom od urodjenih bolesti noktiju ali je to manje verovatno obzirom da su zahvacena samo dva noktica.
Da li ima na obe nozice ili samo na jednoj?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
5.3.2016 18:29:18   
Pampers dermatolog

IZVORNA PORUKA: branki RR

Pitanje za pedijatra i dermatologa
Sinu su savetovali da dva puta dnevno tokom 15 dana prevlacimo kozicu jer ima blagu fimozu i da pritom koristimo elokom.drugarica mi rece da nikako elokom ,bolje hloramfenikol,jer elokom sadrzi kortikosteroide.sta vi savetujete?


Kod blage fimoze ima razloga zasto se koristi Elocom koji je kortizonska mast. Potrebno je da izazovemo blagu atrofiju vezivnog tkiva da bi se kozica lakse prevukla. Ipak treba potraziti savet prvo od pedijatra a zatim i od decijeg urologa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
5.3.2016 18:34:03   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Za pampers doktora-Devojcica ima od rodjenja mal o izrazeniji pupak, sada ima skoro dve godine i on je oko godine bas znao da ispada vani, bude bas ruzno. Da li ce se to samo povuci ili treba ici kod hirurga? Moja svekrva kaze da su oni ranije kod hirurga to zavrsavali, da je to od kile ??? Hvala

Treba ici hirurgu zbog pregleda, ne mora da znaci da je za operaciju.



Hvala, moram uzeti uput kada budemo isli na kontrolu.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
5.3.2016 18:36:02   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pitanje za pedijatra
postovana dr da li je preporucljivo da mame koje doje piju neke vitmine npr elevit? Da li bi imalo posledica po bebu? Ja sam pila elevit u trudnoci, pa sam mislila da li bi bilo ok piti ga i za vreme dojenja? Ili neki drugi preparat?



Smes slobodno, nista ne skodi, jos bolje ako ih uzimas..meni.je ostalo pola kutije Pregnant care plus pa sam popila kad sam se porodila.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 9:44:41   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Pitanje za psihologa:

U kom uzrastu se od deteta može očekivati da aktivno reaguje na drugu decu?

I da li je normalno da dete od 21 mesec na manju decu uvek reaguje negodovanjem, gurkanjem, kada "uđu u njegov prostor"?

Inače dete ne ide u vrtić.


Hvala unapred


Draga Dunja, evo nekih informacija koje vam mogu biti od koristi, a povezane su blisko sa vašim pitanjem. Reč je o tipovima odnosa sa drugima shodno uzrastu deteta:

- Nezaokupljeno ponašanje: dete se ne igra, može ispoljavati nestalnu pažnju za aktivnosti koje se dešavaju oko njega
- Solitarna igra: dete se igra samo, ne obraća ili obraća malo pažnje drugoj deci i njihovim aktivnostima – preovlađuje do druge godine
- Posmatranje: dete posmatra druge dok se igraju. Može im govoriti, ali se ne uključuje
- Paralelna igra: deca se bave sličnim aktivnostima i stupaju u interakciju, ali organizacija aktivnosti je minimalna, svako dete se ponaša kako želi, umesto usmeravanja akcija ka zajedničkom cilju – preovlađuje na uzrastu od druge do treće godine
- Saradnička igra: deca se igraju u grupi, uloge i zadaci se dele i dopunjuju – učestalost saradničke igre raste posle treće godine
- Od 2. do 5. godine, opada učestalost nezaokupljenog ponašanja, solitarne igre i posmatranja igre drugih, dok raste učestalost saradničke igre. Najzastupljenija na tim uzrastima je pararelna igra. Paralelna igra kod starije dece može biti izraz nedostatka socijalnih veština da se uključe u grupnu aktivnost koja se odvija

Kada je u pitanju sukobljavanje, već od kraja prve godine, javljaju se sukobi među vršnjacima. Oni potiču od ograničene sposobnosti razumevanja emocija i emocionalnih doživljaja drugih tokom predškolskog perioda. Deca postaju lako preplavljena emocijama koje upravljaju privremeno njihovim ponašanjem i pažnjom. To može dovesti do snažnih, čestih promena i erupcija u vršnjačkim odnosima.
- Istraživanja pokazuju da već trogodišnjaci u rešavanju sukoba sa vršnjacima češće koriste obrazlaganje a u sukobima sa roditeljima protest bez obrazlaganja

Stiče se utisak da je ponašanje vašeg deteta, jednim delom povezano i sa neodlaskom u vrtić gde bi mogao da razvija svoje socijalne veštine i uči više o deljenju svog prostora i svega ostalog sa drugima. Pričajte mu kada se tako ponaša, objašnjavajte mu, naravno prilagođeno uzrastu, zašto nije u redu da se tako ponaša, ako to često radi, i budite u tome istrajni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 9:59:00   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pitanje za psihologa:

Moje dete ima 4 godine i 7 meseci, u vrtić je išao godinu dana (kada je napunio 2 godine pa do pune 3), i sada ne ide u vrtić mada smo u procesu upisa. Primećujem da se ne snalazi kada se nađe u većoj grupi dece, tada se obično igra sam ili samo sa jednim detetom iz grupe. Kada smo u parkiću uvek će naći društvo ali to je uvek samo jedno dete, grupama ne prilazi, i sa tim jednim detetom će se odlično igrati.

Da li je to neko normalno ponašanje dece?

Draga Ana, dobro je što dete ponovo upisujete u vrtić, jer će tamo biti u stalnom kontaktu sa grupom vršnjaka pa će se polako prilikavati na funkcionisanje grupe i svoje mesto u njoj. Moguće je da je vaše dete i introvertno, više nego ekstravertno pa mu više prija intenzivnija razmena sa jednim drugarom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 10:10:34   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: emicaa

I od mene pitanje za psihologa:
Djevojčica od dvije i po godine ne voli da je druga djeca pipnu,u igri ako je neko dodirne odma se buni,juče je to uradila i kad ju je baka htjela maziti.Pretostavljam da je i to neka faza ali kako da se postavim u tim situacijama.

Draga Emice,

Na tom uzrastu je očekivano da dete povremeno dopušt da se mazi i razmenjuje telesni kontakt sa bliskim osobama. Moguće je da, s obzirom na sklonost ka paralelnoj igri na tom uzrastu (izgraju se u grupi ali svako za sebe),, da kada joj neko uđe u nje fizički i/ili psihički prostor više nego što bi želela, da to kod nje izazove otpor; s druge strane, moguće je i da se zanese u izgru pa je dodir na, za nju iznenadan način, trgne iz njenog sveta. Nadalje, ukoliko ne odbija kontakt stalno nego povremeno, poštujte i pratite njen ritam. Kada želi da se mazi, bilo da ima inicijativu ili samo prihvata, pohvalite je i tada joj dajte ono što joj je potrebno. Na ovom uzrastu je deci važno da se njihova ličnost i želje ispoštuju i prepoznaju.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 10:19:17   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: mila83

Pitanje za psihologa.

Imam sina od 5,5 godina...Srednje je dete,ima 2 godine stariju sestru i 4 godine mladju.
Poslednjih godinu dana nekako,kao da se udaljava od nas,iako se trudimo da mu posvetimo dosta paznje,i suprug i ja.
Brzo se ljuti,tera inat, kada nesto crta,ili pravi,ucimo pesmicu,brzo se iznervira i odustaje,ako to nije onako kako on misli da treba.Iako ga pohvalim i kazem mu da je meni to lepo ,ili da niko ne zna sve iz prvog puta i da je normalno da se vise puta nesto radi i uvezbava.Nema mnogo ni strpljenja da sedi,vrti se na stolici stalno,pa cak i kada nesto radi.Ne uporedjujem ga sa starijom sestrom.
I u vecoj grupi dece se povlaci cesto i nece da se istice.Mislim da ima manjak samopouzdanja,kao i kratku paznju(moze jedino da slusa price kada mu citamo i posle da odgovara na pitanja u vezi price npr. ili da nacrta nesto) I kada je bio mladji,znao je da se iznervira kada kocke ne stoje bas kako on hoce,pa pretpostavljam da je i malo do karaktera.
Htela sam savet od Vas kako da mu pojacamo samopouzdanje i produzimo malo paznju i strpljenje...? Svakodnevnim pohvalama..?Plasim se da ne preteramo.
Inace je slabovidan na desno oko i ima malo sporije ocne impulse na oba oka,mozda to ima veze sa paznjom.Htela sam malo i da ga pripremim za polazak u skolu,koji nas ceka za 1.5 godinu.
Hvala najlepse !


Draga Mila,

razumljivo je da se vaše srednje dete oseća dodatno nesigurno od kada je došlo najmlađe dete, jer je time njegova dotadašnja pozicija u porodici "dovedena u pitanje". Problem svakako dodatno komplikuje, kada je reč o samopouzdanju i koncentraciji, problem sa vidom. Svakako ima mnogo smisla pohvaljivati ga svakodnevno i hrabriti i u tome ne možete preterati. Vaša podrška, kontinuirana, mu je od presudnog značaja kako bi se što pre adaptirao na postojeću konstelaciju u porodici i što bolje pripremio za školu. Radite sa njim u kraćim periodima i češće pravite pauze dok mu se koncentracija ne poveća.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 10:22:52   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pitanje za psihologa...
Pre mesec dana smo dobili jos jednu bebu, i starija devojcica nije bila ljubomorna nikako, obozava kad je kupamo, presvlacimo..cak i sada uziva u tome i mazi je, ljubi sama . Ima 23 meseca i zadnjih dana povremeno place kad uzmem bebu, govori da je ne uzimam i place, nekad vristi dok joj ja objasnjavam da moram da je uzmem. I bas bude stresno. Recite mi, kako da se postavim? Ona ocigledno hoce paznju samo za sebe u tom trenutku, a ja to ne mogu da joj omogucim. Da li da joj pricam i dalje, inace je dosta tvrdoglava, ili da je kuliram dok tako reaguje?

Svakako ima smisla da pričate sa svojom starijom ćerkom i da joj svaki put objasnite zašto je sada neophodno da uzmete bebu. Nakon što završite sa njom, pokušajte da posvetite malo pažnje i starijoj ili je pre no što uzmete mlađu, pomazite, zagrlite da oseti dodatno da mislite na nju. Nije dobro da je ignorišete, jer se na taj način njena anksioznost i strahovi mogu intenzivirati.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 13:06:42   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Pampers psiholog


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pitanje za psihologa...
Pre mesec dana smo dobili jos jednu bebu, i starija devojcica nije bila ljubomorna nikako, obozava kad je kupamo, presvlacimo..cak i sada uziva u tome i mazi je, ljubi sama . Ima 23 meseca i zadnjih dana povremeno place kad uzmem bebu, govori da je ne uzimam i place, nekad vristi dok joj ja objasnjavam da moram da je uzmem. I bas bude stresno. Recite mi, kako da se postavim? Ona ocigledno hoce paznju samo za sebe u tom trenutku, a ja to ne mogu da joj omogucim. Da li da joj pricam i dalje, inace je dosta tvrdoglava, ili da je kuliram dok tako reaguje?

Svakako ima smisla da pričate sa svojom starijom ćerkom i da joj svaki put objasnite zašto je sada neophodno da uzmete bebu. Nakon što završite sa njom, pokušajte da posvetite malo pažnje i starijoj ili je pre no što uzmete mlađu, pomazite, zagrlite da oseti dodatno da mislite na nju. Nije dobro da je ignorišete, jer se na taj način njena anksioznost i strahovi mogu intenzivirati.



Hvala puno...user posted image upucena je na mene jer najvise vremena provodi samnom..trudim se da obe zadovoljim...ponekad ih nosim obe istovremeno ...

(odgovor članu Pampers psiholog)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
8.3.2016 14:15:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: Pampers dermatolog


IZVORNA PORUKA: serpica

Dobar dan,pitanje za dermatologa,
moj sincic 2,5god ima na noznim prsticima zadebljane i malo zute noktice,u pitanju su drugi i treci prst. Ne boli ga i ne svrbi. Mazala sam kreme na bazi nistatina ali nema promena,rekli su mi da je to neka vrsta gljivicnog oboljenja. Sta je u pitanju? Hvala unapred!


Potrebno je da prilikom secenja obolelih noktica sacuvate delice nokta i stavite ih u casu u kojoj se inace nosi urin u laboratoriju i odnesete u mikrobiolosku laboratoriju da se uradi lab analiza kultura na dermatofite gljivice. Takodje se moze uraditi i bakterioloska kultura na kojoj se moze pokazati i eventualno prisustvo kvasnica.

Pre uzimanja materijala za analizu bar 3 a pozeljno i do 7 dana ne bi trebalo koristiti nikakvu lokalnu terapiju. Postoji mogucnost da se radi i o nekom od urodjenih bolesti noktiju ali je to manje verovatno obzirom da su zahvacena samo dva noktica.
Da li ima na obe nozice ili samo na jednoj?




Hvala puno na odgovoru,
da ima i na drugoj nozi ali na jednom prsticu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Pampers dermatolog)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Februarski online sastanak sa Pampers dok...
29.3.2016 16:42:08   
lesica
Sva svoja pitanja nastavite da postavljate Pampers stručnjacima u sledećoj temi KLIK OVDE

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 146
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Hajde da stvaramo uspomene sa Lilly Junior...
Uzbuđenje je u vazduhu - Lilly Junior Radosnica je stigla!
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here