|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 15:15:24   
Zakicaa
Draga Ivana,pa ti zaista nikada ne smaras...ja se radujem svakoj tvojoj poruci,savetu...ovo ti najiskrenije kazem.Bicemo vredni ove dve nedelje,bez brige😁.Twins,zaista je moguce da je u pitanju kasna ovulacija.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 15:17:45   
IvanaSK RR
Zakice, pocecu da ti racunam plodne dane user posted image
Salim se, samo se volite i uzivajte user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 15:23:34   
Zakicaa
Ako ako..samo racunaj😁.Pravo da ti kazem ja se ni sada ne nadam previse...ne zelim sebi da stvorim pritisak..ali cemo sigurno povecati sanse,trebalo bi.Iako i sama si rekla..nekada je dovoljan i jedan odnos da se ubode,a ponekad i pored cestih odnosa corak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 15:39:36   
IvanaSK RR
Ma da, moramo biti spremne i na mesece u godini kad izostane ovulacija....
Drago mi je sto si pozitivna i sto se trudis da se ne opterećujes user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 19:16:04   
Twins mama
Pa sta mi predlazete da aacekam par dana pa da uradim ponovo? Inace su mi ciklusi 26-28 uvek jojjj samo da izdrzim tih nekoliko dana

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 19:25:51   
IvanaSK RR
Twins, zašto ne odes ujutru da das krv?

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 19:37:12   
vocicana
Samo se opusti i poolako, sacekaj jos koji dan, bar jos dva, pa onda izvadi krv za betu kako ti Ivana kaze. Navijamo jako da buduuser posted image . Nemoj zuriti, osluskuj sebe, a temp meeri ujutru pre nego ustanes iz kreveta, jer si prijavila juce 37,2...3..? Ako se zadrzi jos koji dan, toje to, jer vec ti kasni.
Verovatno je ovulacija bila kasno.
Da li se neka od vas cuje sa Krin, ne svidja mi se nista sto se ne javlja, bas mi cesto pada na pamet, ali ja nista ne znam....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 21:26:25   
Mara05
Zdravo zene, kako ste? Ima li nekih novih crtica?
Mi smo bili u Valjevu na konsultacijama sa svim papirima da nam kazu sta i kao i tek mi sad nista nije jasno. Dr nam je rekao da je sve u najboljem redu, gledao je i snimak mog hsg-a (u Visegradskoj napisali da jajovodi otezano propustaju a on mi rekao da je sve prohodno), hormoni, spermogram, kolposkopski nalaz - sve super. Takodje, u Visegradskoj napisali da imam polip u materici, dr mi radio ultrazvuk i rekao da je sve cisto, u materici nema nista :/. Treba da uradim AntiMilerov hormon i hormone stitne zlezde, to mi jedino fali i ako je i to u redu onda treba da se opustimo i uzivamo u pravljenju bebe. Ako se bas nista opet ne bude desilo, predlaze inseminaciju, jer bez nje ne mozemo na vto. Tako da ispade da smo skroz zdravi i da nema smetnje, po ovome sto smo mu odneli, a bebe nema vec tri godine.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 21:53:36   
Zakicaa
Maro,ne bih da pametujem i da te plasim..ali po meni ako nije doslo do trudnoce posle tri godine,bolje da se odmah aktivirate i odete na insem.pa ako je potrebno i na vestacku jer je apsurdno da gubite vreme..ja planiram to da uradim vec posle godinu ako ne dodje do zaceca...borite se za bebu..grabite,ovi nasi lekari su cast pojedincima ladovine!

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 22:00:41   
Zakicaa
Inace Vocicana i ja se brinem gde je Krin...kako vidim niko nista ne zna sto se nje tice😕

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 22:01:46   
Mara05
Ma naravno, necemo mi sad da cekamo ne znam koliko. Uradicu te hormone i idem na folikulometriju i koliko za dva meseca se spremamo za inseminaciju. Nije bas te tri godine intenzivno, bilo je prekida zbog nekih stresnih dogadjaja, ali dugo svakako jeste.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 22:04:27   
IvanaSK RR
Maro, ja se slažem sa Zakicom. Ipak je to dug period. Bez obzira sto je sve ok, ja bih krenula polako na vto..
Zakice, krin se nije javila od kad je rekla da je prokrvarila i da je u Frontu. Bas mi je zao sto je nema.

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
28.3.2016 22:30:57   
Zakicaa
Maro to za folikumetriju jeste pametno,ispratices ovulaciju..znaces na cemu si po tom pitanju..bravouser posted image .Ivana,moguce je da je Krin jos u Frontu..ja sam sa predhodnom trudnocom dva meseca na zalost lezala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
29.3.2016 8:54:42   
vocicana
Maro, radite iui insem, nema cekanja, tri godine sa pauzama bez njih je dosta dug period, ja ti od srca zelim da sto pre ugledas user posted image , bas mi je zao sto te toliko muci ta problematika.
Za krin ne znam sta da kazem, povracanje, krvarenje, bas je nadrljala, nadam se da je dobro i da je beba dobro.
Zenskice navijamo da sve bude super1 Cekamo lepe vesti.
TM, nadam se da si i ti dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
29.3.2016 10:04:23   
nikiteki
Twins sacekaj jos dva tri dana i uradi test ili betu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
29.3.2016 23:08:22   
Twins mama
Tako cu I da uradim javljam novosti kad bude kakve god .

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
29.3.2016 23:26:21   
vocicana
Hajde javljajte se zene, meni je krenulo ovo moje dogo ocekivano desavanje, javice vam se i tema i neko.
Ja sam kuci, pa cemo videti.
Poljubaaaaaaaaacuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
29.3.2016 23:54:26   
Zakicaa
Oho Vocicana,pa po tome je krenulo?Kako si trenutno?Budi hrabra i samo napred!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
30.3.2016 0:05:00   
vocicana
Bolovi su se malo intenzivirali,ne spavam jos uvek, ali planiram da se malo ispruzim, mm ne spava, a da kaze nece nista, mada znam da je nervozan isto kao i ja.
Videcemo do jutra sta je i kako. Kao da se nekom drugom sve ovo desava a ne meni, ako miverujes, sve kao da nece jos...
A danas je trebalo da me neko snimi, kako sam rekla doktorki, da ostanem?! Ma neeee, ja idem kuci pa cu se lako vratiti ako mi nesto bude bilo....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
30.3.2016 0:12:55   
Zakicaa
Verujem da vam nije svejedno,ali opet cekate da vam dodje baba na svet,nista lepse od toga..samo hrabro.Pokusaj malo da odspavas,da se odmoris jos malo😊.Uskoro nam stizu lepe vesti..jupi..laku noc.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
30.3.2016 6:49:47   
vocicana
user posted image dobro jutro, kod mene jos nista, samo da se i ovde cekiram, pa da idem dalje na osluskivanje. Od stomaka malo je otislo i na kicmu i na stomak, sada cemo videti kakva je situacija. Cim sam mogla da odspavam, nista strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
31.3.2016 7:17:03   
vocicana
Opet ja, dobro jutro lepotice...
Pa gde ste crtice....? Bas je pusto ovde...Nadam se da ste sve dobro..user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
31.3.2016 8:14:02   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. user posted image vocicana

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
31.3.2016 8:26:07   
vocicana
Niki,znas dok sam bila jako aktivna u ovoj temi, bilo je dana da se niko ne javlja, onda sam bila neizmerno tuzna, a i sada tako, kada vidim da nikoga nema, obicno pomislim sigurno su vrednice imale los mesec, radile, dobile, negativan testic, pa mi tako bude zao, pa i razumem kada nikoga nema.
user posted image for u my friend

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
31.3.2016 8:29:55   
nikiteki
Ja sam uvek tu ali u nekoj zurbi ovih dana pa samo na brzinu nesto pročitam ne stignem ni da pisem i ovde i na fb

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here