|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 8:44:19   
emicaa
Trćo jedino dobro što se juče nije zadržavao,tek sinoć je počeo i izgleda da u toku noći nije padao pa ga sad nema puno.Po cesti nema uopšte.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 8:47:50   
nata11
Mene ubi vise ova kisa user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 9:04:45   
milicicak
Kod mene vedro bez ijedbog oblacka :) psovala sam sebe sto sam obukla debelu jaknu user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 9:25:37   
branki*
I ovde je vedro isuncano!i mnooogo prija posle onog sumornog vremena prethodnih dana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 9:27:24   
emicaa
Ja sam prošli utorak išla na posao u tankoj jakni i patikama a sad ću se zaledit i u bundi mada očekivala sam da padne u martu,kad nije padao kad mu je vrijeme mora nekad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 9:30:36   
branki*
Za ovaj februar sam izmenjala i debelu zimsku i kaput i mantilic i prolecnu i bez jakne,samo duks,koliko je bilo promenljivo.ali,dobro,cim dodje mart,racunam,nema zime vise!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 9:44:23   
mama krava
I ja se zajebala....obukla kaput i džemper ispoduser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 9:44:31   
mila83
Dobro jutro ! I ja jedva cekam da se vreme ustali,sto kaze Branki,skoro sve moguce kombinacije garderobe sam izmenjala.
Od jutros naizmenicno oblacno kod nas,ali bez kise.Juce bilo grozno.Evo T me maltretira sa nejelom,klasicno jutro kod nas user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 10:07:58   
BubaBubica
Lep dan, ako bude ovakav ceo mart, biće super! user posted image stvarno divno vreme user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 10:08:21   
vonavoj
jutro! Evo me na poslu,klasikauser posted image
Vreme je bolesno,ne zna covek kako da se obuce..evo sad me koleginica luftira,srecom da sam uzela psluk,kao baba sam..tako sedim i radimuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 10:17:39   
mamin mish
Jutro. Evo i mene da mahnem sa posla. Napokon dodje mart.
Danas divan dan. Mislim dace mo poslepodne ako ostane ovako u setnju.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 10:33:06   
emicaa
Jeee počele smo malo više pisati user posted image
Ja sredila stan i uspremila veš pa ću brzo na posao aledja već kažu dosta.
T stalno donosi čizmice da he vodim na snijeg a nema šanse da ću stići i to jer sam joj obećala pravit mafine.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 10:33:21   
Mala Elena
Blago svima koji mogu danas u setnju. Ja se osecam kao zver u kavezu...jedva cekam da P malo poraste i da otopli pa da setamo...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 11:13:25   
Sanjalicaaa
Dobar dan i od nas.
Mi cele noci nisamo spavali. G se opet razboleo. Planiram da probam homeopatiju.
O setnji mogu samo da sanjam ovih dana. Jedno se nadam da ce ovog puta virus preskociti bebu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 11:23:11   
Modessty
Ola čikitas!!! Ajde bre da živnemo malo! user posted image
Napolju je divan prolećni dan! Ja na poslu, al mi bila drugarica pa smo pile kafu u bašti kluba user posted image

ajde jedan osvežavajući voćni frape od mene da vas podigne na noge! user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 11:24:05   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Blago svima koji mogu danas u setnju. Ja se osecam kao zver u kavezu...jedva cekam da P malo poraste i da otopli pa da setamo...




ME, a što moraš da čekaš da poraste? Pa niste više baš tako mali. Ja se sećam da sam mog D izvela u ozbiljnu šetnju od 2 sata prvi put kad je imao 11 dana na kej kod nas na Dunav... Samo je umoraj lepo u kolica i sada kad nema košave slobodno raspali šetnju. Prijaće i tebi i bebi, sigurno!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 11:39:04   
mimahana
Cao mame kako ste?
Nisam dugo pisala,ali sam redovno citala sta ste pisale.
Konacno je stigao mart,bas ga volim,meni i mom sinu je rodjendan u martu! :-)
Kod mene standardno,H u vrticu,mm na poslu a ja i F smo kuci. Rucak se kuva,kuca sredjena,a ves ceka na peglanje.
Ljubimo vas,i da bolesni brzo ozdrave

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 11:39:16   
nikiteki
Ovo vreme je bas smorno tmurno definitivno ce kisa tako da od setnje danas nista

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 15:00:05   
emicaa
Ko će mi napraviti kaficu,ne da sam se umorila na poslu,jedva sam otišla do pošte i po povrće.Kičma mi je otišla u tri lijepe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 15:02:19   
IvanaSK RR
Emiceuser posted image , aj da se malo odmoris

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 15:14:50   
nikiteki
Emice sad odmor i jedna user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 16:25:17   
Ana RR
Jao žene, kako me boli glava user posted image bem ti pms i žensko. Ovde se smrklo, kiša te hoće te neće da pada, bzvz skroz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 16:35:38   
vikiveki
I kod nas se naoblačilo,a ja posle ručka planirala da idem u šetnju...samo da ne padne kišauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 16:39:58   
mama krava
Pašće taman kad krenem kuću s posla! Garant!user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: MaRRt caffe
1.3.2016 16:43:23   
emicaa
Hvala za kaficu user posted image moja princeza i ja napravile mafine,čekamo da se ispeku.
Ovde se za sat vremena uduplala temperatura,pa ovo stvarno nije normalno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here