|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MIKROTALASNA
1.7.2010 12:56:44   
Anoniman
Bebi, mozes sve osim metala, aluminijumske folije i ne znam za obicno staklo. Samo vodi racuna da ne stavis, kao baba kad me zvala uspanicena, a ona stavila tanjir sa zlatnom linijicom okolo i on poceo da varnici.

Ja hranu koja mi ostane tipa grasak, prespem iz sepre u plasticnu posudu (imam one Curver setove cinija u vise velicina, na njima je bas naznaceno da mogu u mikrotalasnu) i tako cuvam u frizideru, posle samo iz frizidera ubacis u mikrotalasnu.
Ako grejes hleb, kiflice, bilo koje pecivo, stavi ga u obicnu kesu onu iz prodavnice ili za zamrzivac i bukvalno na 10-20 sekundi. Samo je bitno da se odmah jede, jer se posle stvrdne.
Ako stavljas jaje, recimo na picu, probusi zumance inace ce da se rasprsne po celoj mikrotalasnoj. Pileca dzigerica puca takodje. Virsle i kobasice stavis na tanjir i ukljucis na 3 minuta - gotovo, samo ih izreckaj isto da ne bi popucale.
Vodu za caj grejem iskljucivo tako. Sipas vodu u solju, ukljucis na 2 minuta; 2 solje 2min 30sek.
Onda u keramicku ciniju sipam vodu i dodam puter, izvadim, dodam mlekoi kesicu i tako spremam instant krompir pire.
Seticu se ko zna cega jos.... user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: MIKROTALASNA
1.7.2010 13:00:46   
bebironcic
Hvala Nejticuser posted image ako se setis jos neceg napisiuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: MIKROTALASNA
1.7.2010 13:07:57   
dobro bice iz bajke
Evo jedan savet za cisnjenje mikrotalasne..Ja sam probala i verujte da deluje..

Sipajte manje od pola litre vode u vatrostalnu ciniju,uzmite dva limuna i jednu narandzu,isecite na kolutice i stavite u ciniju sa vodom..Sve to zajedno stavite u mikrotalasnu,i podesite na 30 min..Sve sto je bilo skoreno i sto niste mogli da ocistite,sve ce da opusti,i osvezice mikrotalasnu dovoljno je samo da prebrisete sa krpom..Pogotovo me nerviraju one resetkice ili ti mrezica..Ona se fenomenalno cisti posle ove terapije kako je ja zovemm.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: MIKROTALASNA
1.7.2010 13:20:37   
Anoniman
U mikrotalasnu, osim metalnog posuđa, escajga i alum. folije, što baš ne sme da se stavlja,nije poželjno stavljati ni plavo posuđe,jer plava boja sadrži velike količine metala. Neće buknuti kao kad ubacite, recimo, viljušku, ali će boja vremenom propasti.

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: MIKROTALASNA
11.7.2010 23:09:04   
Didy
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Pogledajte recept user posted image Ako bude trebao prevod, javite user posted image KLIK
Sada videh da je Ellenica stavila skoro isti recept, razlikuje se u šećeru, ali ovde imate i sliku user posted image



Žene, ja sam napravila ovu poslasticu i ne mogu da dočekam da se ohladi.user posted image Sledeći put ću probati i sa komadićima čokolade, sad je nisam imala na lageru.user posted image

Inače, meni je mikrotalasna desna ruka. Znam da pričaju da nije dobra zbog ovoga i onoga, ali ja nemam rernu i za sve što treba da se zapeče, dopeče, koristim nju. Stefanu sam grejala vodu za AD od nekog 3-4 meseca, mleko mu i sad isključivo u njoj grejem. Nedavno nam se pokvarila stara i bili smo nekoliko dana bez nje, mislila sam da ću da umrem od viška posuđa, pogotovo mi je išlo na živce grejanje mleka u šerpici.

By the way, kolač je sjajan!user posted image

Ima li još neko nekih recepata za mikrotalasnu?


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: MIKROTALASNA
23.8.2010 8:34:24   
Anoniman
Zene, jel moze da se ispeche pizza u mikrotalasnoj.... ona sa polupechenom kupovnom korom... user posted image I koliko dugo da je drzim...odprilike?

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: MIKROTALASNA
23.8.2010 13:33:13   
Ellenica
Može pizza sa kupovnim korama.

Dovoljno je nekih 5-10 min max.




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: MIKROTALASNA
4.11.2010 14:54:02   
Anck Su Nmaun
U kakvim serpama onda kuvate nesto u mikrotalasnoj?

Kod mene je problem sto imamo trenutno neki sporet kome nemoze biti u isto vreme biti upaljena ringla i rerna, a ako mi je nesto hitno da skuvam u mikrotalasnoj,
sad sam ubacila u keramicku posudicu pa se skuvao krompir.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: MIKROTALASNA
4.11.2010 14:59:33   
pepino
Ja sam do prije par dana koristila svekrvinu kada mi zatreba da nesto podgrijem,nikada ni ona ni ja nismo nista spremale u njoj,samo iskljucivo podgrijavamo...
Mi smo prije par dana kupili neku iz Njemacke na akciji od 50e,marke Studio,nemam pojma valja li ista,ali mislim da ce za te pare da posluzi...user posted image  

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 16:32:48   
pepino
Da li smije na mikrotalasnoj da stoji plasticna posuda za hljeb?
Pretpostavljam da nije ok da nesto zatvara gore one otvore dok radi?user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 16:37:05   
Ana RR
Pepino, ne bi trebalo ništa da stoji tamo gde izlazi taj vruć vazduh (gde su one rešetkice).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 16:40:28   
pepino
To sam i pretpostavila,imam poprilicno veliku kuhinju,a radnu povrsinu malu i neiskoristenu,moracu nesto smisliti dje da sve smjestim!
Hvala Anci!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 16:42:33   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 18:56:49   
choopa choops
Ja se bojim mikrotalasne user posted image user posted image user posted image

A imamo ih 7(sedam user posted image ). Dobili za svadbu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 18:58:40   
pepino
Choopa sto ne rece prije!?user posted image
Ja dzaba kupovala skoro,mogla si jednu poslati kad se bojis i jos ih imas toliko!user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 19:10:40   
choopa choops
A mislila sam da sam pisala u ovoj temi user posted image Izvini user posted image
Mada lazem, nemamo ih vise tacno sedam, neke smo poklonili, tako da mislim da su ostale dvije tri. Kad smo se mi uzimali to je bio hit poklon user posted image (kao nekada lampe user posted image ).


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 19:30:49   
jelena038
meni mikrotalasna sluzi za podgrevanje i razledjivanje user posted image imam je deset_ godina i nikad nista nisam uspela da ispecem u njoj. jednom smo mm i ja gledali kako se krompir susi i umire u njoj i odustali od bilo kakvog spremanja zive hrane u tom user posted image nju, da izvinete. 

< Poruku je uredio jelena038 -- 28.11.2010 19:31:16 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 22:07:31   
gagana83
Meni mikrotalasna uglavnom sluzi za odmrzavanje i grejanje hrane i grejanje vode za Nes kafu.
To je to.E da,ponekad napravim i kokice.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 22:13:30   
JMPM
U mikrotalasnoj i pecem i odmrzavam i podgrevam i puckam kokice iiii... obozavam je user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:11:33   
sneza24
I meni sluzi samo za podgrevanje i odmrzavanje i za kokice. Mozda je ukljucim svega 5 puta mesecno.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:12:41   
pepino
Ja za sada samo podgrijavam,ponekada kada je frka vjerujem da cu i odmrzavati,ne vjerujem da cu ikada nesto spremati u njoj...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:21:19   
gagins
Mmmm,sendviči iz mikrotalasne,pecem pile,jer moja ima gril i pilence je gotovo za pola sata do četrdesetak minuta.Imala sam razne pokušaje,čak i neki kolač u šolji skinut sa neta,sve u svemu vrlo široka namena u mojoj kuhinji

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:21:33   
marince1
IZVORNA PORUKA: choopa choops

A mislila sam da sam pisala u ovoj temi user posted image Izvini user posted image
Mada lazem, nemamo ih vise tacno sedam, neke smo poklonili, tako da mislim da su ostale dvije tri. Kad smo se mi uzimali to je bio hit poklon user posted image (kao nekada lampe user posted image ).



A ja imam 4 pekaca user posted image off
Mikrotalasnu smo isto dobili i nismo je nikad koristili.Zasto?Nemam pojma user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:22:23   
marince1
Gsgins kakav je taj kolac?I ja sam citala,al nikako da probam

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:23:48   
gagins
ništa naročito,možda malo ako doteram recept i bude nešto po mom ukusu

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here