|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Martovski online sastanak sa Pampers dokt...
3.4.2016 21:43:16   
jess021
Beba, punih 6 meseci za dva dana, se okrece na stomak vec sigurno dva meseca, i kad je na stomaku podigne se na skroz ispruzene ruke. Glavicu super drzi. Cak i puzi. Jedino je problem okretanje sa stomaka na ledja. Sve cesce se slucajno okrene, ali ne tako voljno kao na stomak.
Treba li da brinem?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Martovski online sastanak sa Pampers dokt...
5.4.2016 11:18:37   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: jess021

Beba, punih 6 meseci za dva dana, se okrece na stomak vec sigurno dva meseca, i kad je na stomaku podigne se na skroz ispruzene ruke. Glavicu super drzi. Cak i puzi. Jedino je problem okretanje sa stomaka na ledja. Sve cesce se slucajno okrene, ali ne tako voljno kao na stomak.
Treba li da brinem?!

Ne treba da brinete vasa beba je zmaj sa tim pokretima u 6 mes. Sve je u redu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Martovski online sastanak sa Pampers dokt...
18.4.2016 23:32:14   
Ivana.C
Zdravo svima,

Imam pitanje za pedijatra i psihologa: naime, trogodišnjak već nekoliko meseci muku muči (a i mi sa njim) sa svakodnevnom ishranom i to tako što svaki obrok traje - u proseku - minimum pola sata, često i duže. Jednostavno, mrljavi, u toku zalogaja prestane da žvaće, od svake hrane pravi kašu u ustima i izluđuje kako sebe, tako i sve nas za stolom. Probali smo na razne načine da ga animiramo, od gledanja TV-a, preko pevanja pesmica, raznonraznih glumatanja, bili strogi, istrajni, blagi, popustljivi - i ne vredi. Koliko do pre pola godine je jeo bukvalno sve, a sad i ono što najviše voli često ne pojede celo. U vtiću ista priča, tamo tek slabije jede, a ništa se nije desilo što bi mogli da dovedemo u vezu da je mogući okidač za takvo ponašanje.

Krvna slika, pritom, ne pokazuje značajna odstupanja ili anomalije.

Da li je u pitanju faza ili nam treba pomoć, hvala?

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Martovski online sastanak sa Pampers dokt...
20.4.2016 18:09:06   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ivana.C

Zdravo svima,

Imam pitanje za pedijatra i psihologa: naime, trogodišnjak već nekoliko meseci muku muči (a i mi sa njim) sa svakodnevnom ishranom i to tako što svaki obrok traje - u proseku - minimum pola sata, često i duže. Jednostavno, mrljavi, u toku zalogaja prestane da žvaće, od svake hrane pravi kašu u ustima i izluđuje kako sebe, tako i sve nas za stolom. Probali smo na razne načine da ga animiramo, od gledanja TV-a, preko pevanja pesmica, raznonraznih glumatanja, bili strogi, istrajni, blagi, popustljivi - i ne vredi. Koliko do pre pola godine je jeo bukvalno sve, a sad i ono što najviše voli često ne pojede celo. U vtiću ista priča, tamo tek slabije jede, a ništa se nije desilo što bi mogli da dovedemo u vezu da je mogući okidač za takvo ponašanje.

Krvna slika, pritom, ne pokazuje značajna odstupanja ili anomalije.

Da li je u pitanju faza ili nam treba pomoć, hvala?

Ja mislim da je u pitanju faza, ali vi budite istrajni. Kontrolisite TM ,a kazete da je KKS uredu. Ja bih vam posavetovala da kupite sirup za apetit, zove se Apetito i pokazao se delotvoran, sastav mu je kako pise na njemu nestetan. Koristila su mnoga deca i roditelji su zadovoljni.

(odgovor članu Ivana.C)
Direktna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here