|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
14.4.2010 22:21:26   
Anoniman
Ne planiram da kupujem, sve je ostalo od Luke, samo što je Luka rođen u julu, kada je tooooplo, a ovo ću roditi u septembru, kada više nije toliko toplo. 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 10:52:47   
srecca
Joj devojke pa ove stvarcice su preslatke,ja se jos neusudjujem da krenem  a i ne znam gde sta ima bas po gradu.Bila sam u "enci.menci","bambinu"i ona radnja u Modene ali bih volela da mi date jos lokacija.Meni je termin 31.8 ali  sa Dr sam se dogovorila da zakazemo carski za 38 nedelju tako da ce mi trebati i kratkih a i digih rukavica a prelazno vreme je pa mozda bih i trebala bar duge rukave da kupim saduser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 10:57:26   
bebablue
IZVORNA PORUKA: srecca

Joj devojke pa ove stvarcice su preslatke,ja se jos neusudjujem da krenem  a i ne znam gde sta ima bas po gradu.Bila sam u "enci.menci","bambinu"i ona radnja u Modene ali bih volela da mi date jos lokacija.Meni je termin 31.8 ali  sa Dr sam se dogovorila da zakazemo carski za 38 nedelju tako da ce mi trebati i kratkih a i digih rukavica a prelazno vreme je pa mozda bih i trebala bar duge rukave da kupim saduser posted image


srecca, koja je radnja u Modeninoj ulici? Videla sam da ima stvarcica u Aksi, ima na Naselju radnja Mrvica, neko je na forumu spominjao i butik Pejnovic u pasazu kod Beba Kids.
Meni je termin 23. jul i isto ne znam da li mi trebaju kratki rukavi ili kako vec, znam da je leto, ali ne znam kakva je bebina termoregulacija?

(odgovor članu srecca)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:01:04   
Anoniman
U Modene pored Ypsisa imaš neku radnjicu, znam da tamo prodaju Ciciban cipelice, ostalo nisam gledala.

Vidite još: Baby Zara (Bazar), Baby Terra Nova (U Tera Novi u podrumu), Todor (na trgu); onda Zmaj Jovina... levo ima Iana, Benetton, a desno je Beba Kids. U Pašićevoj je Bambini. U Dunavskoj je preko puta Lanterne Vrabac. Virite po pasažima Dunavske, ne znam detalje, ali ima dečijih prodavnica.
Zatim, Radosnica kod picerije Ćao.
No-No club u Pariskom i na Spensu. U Pariskom je pre bio i EXIT, ne znam dal još postoji.
Osh Kosh u Merkatoru, i ima još jedna isto njihova radnja, samo se drugačije zove, mislim Meda, isto u Merkatoru. Takođe Benetton u Merkatoru. U Merkatoru takođe ima i Beba Kids. A u Bazaru ima i Turbolimač.
Aksu, Mrvicu i Enci Menci ste već spomenule.
Vrabac ima i na putu Detelinara - N. Naselje (baš kada tim pravcem ideš) sa leve strane.
Šta još? user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 15.4.2010 13:03:00 >

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:13:46   
bebablue
Tasha, hvala na detaljnim informacijama!user posted image
Posto vidim da ti je prvo dete letnje, julsko, jel treba bas neka letnja garderobica?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:18:28   
Dora
user posted image Bravo Tašo! E, ovako. Iana- preskupo i nema neki izbor što se tiče prve garderobice. Teranova- nema prve garderobice. Todor- ne proizvode više prvu garderobicu, imaju pakete od nekoliko delova, bebi plavo i bebi roze, 2000 din. a unutra ništa posebno. U Osh Koshu ima divnih stvari, bodića dugih i kratkih rukava, višedelnih kompletića... U Medi isto ima lepih stvari. Ja sam sve kupila u Turbo limaču u Bazaru, ima i dugih i kratkih rukava, i bodića na sniženju. U Aksi ima dobar izbor i garderobe i cena.
Najbolje je kupovati slojevito odeću, ja sam iskombinovala boje tako da bebu mogu oblačiti u zavisnosti od vremena jer će biti početak maja i ne znam kakvo vreme. Tu je plišana trenerka a imam još jednu koju sam sačuvala od dece, imam od dece i štramplu debelu postavljenu od pliša za slučaj da bude hladno. Samo to sam sačuvala, to mi je u Zr. pa ću postaviti slike kad odem tamo. Eto, time sam pokrila sve potrebe za prvih mesec dva. Kasnije ću kupovati haljinice, majčice i sve ono slatko za devojčice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:22:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

Tasha, hvala na detaljnim informacijama!user posted image
Posto vidim da ti je prvo dete letnje, julsko, jel treba bas neka letnja garderobica?


Baš ti napisah u drugom tromesečju. Luka je bio u bodićima i čarapicama, ili pak benkica, pelena i čarapice. Pokrivala sam ga platnenom pelenom. Bilo je pakleno leto. Ali je onda naglo zahladnelo, tako da uzmi koji komad dugih rukava, za svaki slučaj.


IZVORNA PORUKA: Dora

Bravo Tašo! E, ovako. Iana- preskupo i nema neki izbor što se tiče prve garderobice. Teranova- nema prve garderobice. Todor- ne proizvode više prvu garderobicu, imaju pakete od nekoliko delova, bebi plavo i bebi roze, 2000 din. a unutra ništa posebno.


Vidiš, ovo nisam znala. user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:24:05   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Baš ti napisah u drugom tromesečju. Luka je bio u bodićima i čarapicama, ili pak benkica, pelena i čarapice. Pokrivala sam ga platnenom pelenom. Bilo je pakleno leto. Ali je onda naglo zahladnelo, tako da uzmi koji komad dugih rukava, za svaki slučaj.




Mi se vijamo, tamo i ovde, ali citam sveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:24:41   
Dora
Pošto ja ne volim bebi roze boju ni roze uopšte, izbegavala sam maksimalno bilo šta roze. Mm je bio sa mnom i samo je kukao na boje, u jednom trenutku je rekao:"Htela si devojčicu a sad bi da je oblačiš ko dečaka!" Još kad sam mu pokazala sliku šta je moja mama kupila, a ono žuto, belo i nežno zelenouser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:25:47   
Anoniman
Mislim, znala sam da je Iana skupa. user posted image Nikada ništa nisam tamo kupila. Mislim da smo jednom nešto dobili na pokon, ali ne sećam se. Ja pamtim fenomenalne plitke pantalone i šareni pleteni prsluk sa extra štampom iz Benettnona... tako da ja više glasam za Benetton nego za Ianu. Ali nabrojah sve čega sam se setila. user posted image A za baš malu bebu... ma kupite BILO GDE! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:26:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Pošto ja ne volim bebi roze boju ni roze uopšte, izbegavala sam maksimalno bilo šta roze. Mm je bio sa mnom i samo je kukao na boje, u jednom trenutku je rekao:"Htela si devojčicu a sad bi da je oblačiš ko dečaka!" Još kad sam mu pokazala sliku šta je moja mama kupila, a ono žuto, belo i nežno zelenouser posted image user posted image user posted image  


Majku mu Dora, meni skoro sve na slici izgleda rozo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:35:22   
Dora
Žuto, krem, zeleno, ono malo što je roze to je "prljavo roze" i čisto zbog mm nek mu budeuser posted image Na slikama se ne vide boje dobro.
Da, ja sam bila skoro u Iani, gledala sam i stvari za decu, da ti kažem pravo, za tu cenu ne sviđa mi se kvalitet. Šteta što Todor ne pravi više za male bebe, tek od 6 mes. jer njihove krpice su bile zaista peri-deri. Tamo sam kupovala deci stalno i sve što su iznosali i oni i još dece posle njih, i sad je ko novo. Super mi je što njihove stvari bukvalno sve mogu da otkuvavam jer deca se uflekaju za 5 minuta, bez obzira na boje, sve ostane ko novo a fleke se skinu lako. To je jedan od razloga što sam sve kod njih kupovala. I bili su mnogo jeftiniji nego saduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:37:40   
mihi
Dora devojčica joooooj super!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:38:24   
Anoniman
Mene je mama oblačila u Todoru, i mrzela sam to. Valjda zbog toga, ja Todor obilazim u širokom luku. 

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 13:45:36   
Dora
user posted image user posted image user posted image Tašo, traume iz detinjstvauser posted image user posted image user posted image

Mihi, da! Vidiš, obećao mi muž i ispunio obećanje, nije omašio!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Prva bebina garderoba
15.4.2010 19:08:21   
srecca
Vidi da si vec dobila odgovor za radnju u Modene ,ali neznam tacno kako se zove a hvala Tasha za ostale

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 14:34:29   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zoko, sve je predivno user posted image , samo imam jedno pitanjce: treba da se porodiš u julu (ako sam dobro izračunala), zašto si sve kupila dugih rukava (sem onih par bodića kratkih)? 

Pa tako su mi rekli Tasho, kao nije dobro za bebu da je puno razgolicujem u pocetku. Sve sam uzela pamucno nista od onog plisa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 18:04:10   
Anoniman
Ne znam dušice šta da ti kažem, ja sam Luku rodila u julu, bio je u kratkim rukavima i peleni, i samo čarapice na nogama.
Ma, videćeš, ako bude pretoplo,, podvrtaćeš rukave.

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 18:20:20   
Dora
Treba imati od svega. I u julu ima hladnih dana. A kakvo je ludo vreme došlo, ne bi me čudilo da padne i sneguser posted image
Ja sam Luku rodila sredinom juna, sećam se da smo grejali sobu jedan deo dana, jedno 10 dana u prvih mesec. Ma, ja volim da imam sve vrste garderobe. Kad decu vodim na letovanje, neko bi se zbunio kad vidi kofer- da li idemo na letovanje ili zimovanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 18:21:46   
Anoniman
Slažem se da od svega treba imati, ali sam mišljenja da ako ću se poroditi u julu, onda treba da imam više kratkih rukava a manje dugih rukava. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 19:25:18   
Dora
Ja Tašo nisam našla da kupim jaknicu za tek rođenu bebu...user posted image a mislim da će mi trebati. Gde još da gledam?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 20:04:24   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja Tašo nisam našla da kupim jaknicu za tek rođenu bebu...user posted image a mislim da će mi trebati. Gde još da gledam?

Negde sam procitala,a cini mi se bas da je Tasha pisala da u NS postoji radnja No-no club.Una je imala njihovu jaknicu najmanji broj,bila joj je taman negde sa 3 meseca,tad je imala oko 5500kg ali smo je bez problema nosili i ranije. Mada je bas debela ali verujem da imaju i tanjih.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 21:45:17   
Anoniman
No-no club imaš u Pariskom, kada uđeš u pasaž iz Jovine, i na Spensu kod stepenica.

A možeš pogledati i u Chicco-u u Dunavskoj, tamo sam ja Luki kupila najmanju jaknu.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 21:53:47   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

No-no club imaš u Pariskom, kada uđeš u pasaž iz Jovine, i na Spensu kod stepenica.

A možeš pogledati i u Chicco-u u Dunavskoj, tamo sam ja Luki kupila najmanju jaknu.



Tasho zar nije u Lupusu??? user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Prva bebina garderoba
22.4.2010 21:57:42   
Anoniman
Jeste, dušice, u Lupusu... user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here