|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:24:41   
Anoniman
evo ja vako kao laik znam koliko znakova postoji i koji su, znam koje planete postoje (učili u školiuser posted image ) al to mi ništa nije jasno ...valjda me ne zanima

pa sam te zato i pitala ako ti nije mrsko da to pojasniš

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:25:09   
dejana007
sta da pojasnim?

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:26:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

ja sam pravnik po struci, ali citam, googlam itd. ali nisma vesta da pravim natalne karte, tj mogu napraviti ali ne protumaciti na detaljniji nacin. samo nesto ofrlje. user posted image




aaaaaaaaaaaa oki

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:29:51   
Anoniman
pa to...recimo zašto je dobro biti ovan, a ne recimo riba ...lupam jer ja stvarno kao što sam već milijardu puta ponovila ne kontam tu ništa niti vjerujem ...možda nekoga zanima a nije na odmet ni ja da pročitam što da ne ...pročitala sam i Harry Pottera pa ne vjerujem da postoji metla na kojoj možeš da letiš, ali mi je bilo zanimljivo pročitati


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 30.10.2009 15:31:09 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:31:53   
dejana007
jedan primer. moj prijatelj ima tri cerke, dve odrasle. Jedna mesec u godini i devica, druga jupiter u godini i lav. to su nebo i zemlja. jedna umiljata, slabo joj ide u skoli, tiha, pedantna, dobra. Druga ratoborna, znala da racuna pre ove starije iako jos nije posla u skolu. i kad me jednom pitala, zasto mene slusaju drugarice sve sto im kazem, ja joj odgovorim, pa mozda zato sto si starija, a ona kaze pa i sestra me sve slusa iako je ona 4 godine starija. Eto o tome vam govorim. Tipican lav rodkjen u jupiteru user posted image  

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:33:43   
Modessty
Zezanje ili ne, ja upoznah ženu koja je tempirala porodjaj da bi joj dete bilo lav u horoskopu! Prvo što je insistirala i podplatila doktore da je porode carskim, a drugo zahtevala je i porodila se desetak dana pre termina samo da bi dete bilo odgovarajući znak u horoskopu!!!!
Zgrozila sam se!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Inace ne pratim horoskope i nisam nikad  htela da mi urade natalnu kartu, a prijateljica se bavila time. Jednostavno mi je bezveze da mi neko ili nešto odredjuje život unapred ili da po tome unapred odredim s kim ću da se družim!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:34:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007


al eto da nisam ovan, mozda bi bila namcor svadjalica i sad bise ovde raspravljala do sytra user posted image ovako necu user posted image



hahahahahahha, pa kako sam ja onda ovan ako ovakve karakteristike nisu tipične za taj znak?

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:37:13   
Anoniman
E pa moram da se prikljucim..Ceo dan se bakcem sa novom koleginicom (inace skorpijom) pa nisam imala vremena

Moja devojcica ce da bude Riba (ribetina user posted image user posted image user posted image )  i jedino sto o tome znam je da je i moja mama riba tako da mi je to OK...
Inace tempiranje znaka mi je prosto neverovatno ...

A da sudbinu mog deteta odredjuje horoskop ja bih se ubila...
Pa valjda nije tako...valjda postoji jos nesto...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:37:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

jedan primer. moj prijatelj ima tri cerke, dve odrasle. Jedna mesec u godini i devica, druga jupiter u godini i lav. to su nebo i zemlja.


to se kod nas kaže ko da nisu od istog oca i matere user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:37:37   
dejana007
Inace ne pratim horoskope i nisam nikad htela da mi urade natalnu kartu, a prijateljica se bavila time. Jednostavno mi je bezveze da mi neko ili nešto odredjuje život unapred ili da po tome unapred odredim s kim ću da se družim!

ne odredjuje ti, nego ti samo pokazuje za sta su ti planete naklonjene, i kad da za nesto iskoristis situaciju, a ti ne moras ako neces.

Jeste svadjalica ali kad je bas agresivni tip, ja nisam, jupiter me vuce da sve radim kroz salu, cak i kad se svajam smejem se user posted image
a koje si godiste?


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:39:09   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: dejana007

jedan primer. moj prijatelj ima tri cerke, dve odrasle. Jedna mesec u godini i devica, druga jupiter u godini i lav. to su nebo i zemlja.


to se kod nas kaže ko da nisu od istog oca i matere user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:39:42   
dejana007
A da sudbinu mog deteta odredjuje horoskop ja bih se ubila...
Pa valjda nije tako...valjda postoji jos nesto...


jaoj pa naravno. tu je genetika, vaspitanje, socijalna sredina. ma naravno. to je samo jedna stavka koja moze da olaksa da stavi idu bolje, ili gore user posted image

Moja devojcica ce da bude Riba

aha, sunce riba. dakle zelece uvek da bude u centru paznje, jako osetljiva, i za razliku od klasicnih riba, dominantna, glasna. jer sunce mora da skrece paznju na sebe. bice i neznijeg tj osetljivijeg zdravlja. verovatno belog tena, mozda cak i jako bele koze, nezne. po nekom mom saznanju to je opis, ali ima jos detalja koje treba da da natal.


< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 15:42:16 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:43:22   
Modessty
ma ne želim da znam kome je kakav horoskop pa ni sebi!!! Da sam gledala horskop nikad se ne bi udala za ovog divnog čoveka!

Jednom me jedna žena pitala šta smo mm i ja u horoskopu. Ja kažem on Blizanac-Škorpija a ja Vodolija-Devica valjda. A ona me pita kao: Jao sigurno ti je teško sa njim! Blizanci su dvolični a škorpije teške. Sigurno se stalno svadjate. Neće to biti dobar brak!user posted image
A mi 15 godina zajedno sve ukupno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:44:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

A da sudbinu mog deteta odredjuje horoskop ja bih se ubila...
Pa valjda nije tako...valjda postoji jos nesto...


jaoj pa naravno. tu je genetika, vaspitanje, socijalna sredina. ma naravno. to je samo jedna stavka koja moze da olaksa da stavi idu bolje, ili gore user posted image

Moja devojcica ce da bude Riba

aha, sunce riba. dakle zelece uvek da bude u centru paznje, jako osetljiva, i za razliku od klasicnih riba, dominantna, glasna. jer sunce mora da skrece paznju na sebe. bice i neznijeg tj osetljivijeg zdravlja. verovatno belog tena, mozda cak i jako bele koze, nezne. po nekom mom saznanju to je opis, ali ima jos detalja koje treba da da natal.



hvala tebi draga na analizi ali ja mislim da ce ova moja da iznenadi i tebe i mene i sve astrologe...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:44:32   
dejana007
modesti ta zena lupa. tako se ne gleda sta se slaze. kazi mi godine u kojem ste rodjeni.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:45:43   
*Dixy*
Ja nish' nisam tempirala....desilo se i to je to...
Cak ce dete da mi se rodi od prilike kad i mojoj kumi :)

Da je po mom volela bih da je lav ili bik, sa tim muskim se slazem provereno a bice strelac, pa videcemo...

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:47:21   
Anoniman
Lav user posted image Vaš podznak je lav. Element lava je vatra. Ovaj znak Vam donosi ove osobine: vjernost, velikodušnost, taštinu, kreativnos...

(odgovor članu *Dixy*)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:47:31   
dejana007
i strelac je dobra stvar u godini marsa. bice akcija i samo akcija. 

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:47:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007


a koje si godiste?



Ma nisam ja svađalica, ja sam namćor. user posted image

12.4.1981.

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:50:55   
Modessty
IZVORNA PORUKA: dejana007

modesti ta zena lupa. tako se ne gleda sta se slaze. kazi mi godine u kojem ste rodjeni.


1973 i 1977
a beba ce biti vodolija kao ja user posted image user posted image Ako reši da se rodi kad doktori planirali user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:51:18   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: dejana007


a koje si godiste?



Ma nisam ja svađalica, ja sam namćor. user posted image

12.4.1981.


namćor?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:51:26   
dejana007
12.4.1981.


pa ti si dupli marsovac. obozavam takve ljude i divim im se. nema sanse da ne uspes u zivotu. pogotovo na poslovnom planu. sjajna kombinacija. povukla si najbolje iz godista i znaka. ali moraces da sto kazu skratis jezik kad su autoriteti u pitanju. da stanes onda i kad mislis da trebas napred. puno, puno energije. idi trci kad zelis da se namrstis user posted image

a sto se tice lavica, pa i malo vise su sujetne zar ne user posted image

Modesti tebi je muz jupiter 1973. , on je extra lik, zajebant i nema sanse da se ne uklopis s njim. retko ko se s njim ne bi uklopio, verovatno ima puno prijatelja,  a tvoj merkur u godini mu savrseno pase. jer si i ti veliko neozbiljno dete.
za vodoliju sam slaba, jer slabo citala o tom znaku.



< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 15:54:37 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:51:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: dejana007


a koje si godiste?



Ma nisam ja svađalica, ja sam namćor. user posted image

12.4.1981.


namćor?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 15:52:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:53:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007


pa ti si dupli marsovac. obozavam takve ljude i divim im se. nema sanse da ne uspes u zivotu. pogotovo na poslovnom planu. sjajna kombinacija. povukla si najbolje iz godista i znaka. ali moraces da sto kazu skratis jezik kad su autoriteti u pitanju. da stanes onda i kad mislis da trebas napred. puno, puno energije. idi trci kad zelis da se namrstis user posted image




user posted image  user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here