|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:54:30   
Iva979

IZVORNA PORUKA: daca77

ma zezale smo se...mi se mucimo sa pravljenjemuser posted image , pa jos i znak da pogadjamo

Ovo sam i ja sad mislila da napisem user posted image Em se mucimo da ga napravimo, em da mu jos ciljam horoskop i usklađujem sa svojim! user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:55:32   
Anoniman
user posted image ćaos narode 

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 30.10.2009 15:58:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 15:56:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:57:19   
Anoniman
i ti si Gagi Lav u podznaku 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 54
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 15:58:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:59:02   
Anoniman
pa izračunala user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:59:45   
dejana007
@ modesti / odgovorila ti na predhodnoj strani. user posted image

pa ne mogu tako, oduzima vreme, a i krenule smo pricom o deteu u nekom znaku a ne o nama samima. a i nemam toliko vremena.

14.1.1983
jarac - saturn /venera u godini
sve polako i dosta tesko, saturn te koci a i venera, jer je to malo lenja planeta. sve sporo i polako. bar po ovom podatku. ali bi trebala da si pravicna.

16.maj 1979.

zanski bikovi mogu sve i kad ne mogu, ja mislim da im je to moto. imas veneru u znaku  i saturna u godini. dosta si ozbiljna na polju posla, mozda zato i zanemaris sebe il nesto drugo sto je isto tako bitno.

< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 16:01:05 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:01:28   
Anoniman
dejana izbaci ti lepo broj žiro računa pa će se razbeže  user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:02:04   
Anoniman
Hvala Dejana007 ... e sad se gasim ...pozdrav cure da ste mi žive zdrave prave i da ostanete što prije trudne ...cmoka 

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 59
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 16:03:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:03:14   
dejana007
IZVORNA PORUKA: kaliopi

dejana izbaci ti lepo broj žiro računa pa će se razbeže  user posted image


neeeeeee user posted image i ja bila za to zainteresovana, cista znatizelja, dok nisam malo vise ukapirala neke stavri user posted image


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:04:04   
Anoniman
   ćaos vule 

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:04:32   
Anoniman
  e ako je tako ajd* onda i meni! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:05:37   
Modessty
IZVORNA PORUKA: dejana007

Modesti tebi je muz jupiter 1973. , on je extra lik, zajebant i nema sanse da se ne uklopis s njim. retko ko se s njim ne bi uklopio, verovatno ima puno prijatelja,  a tvoj merkur u godini mu savrseno pase. jer si i ti veliko neozbiljno dete.
za vodoliju sam slaba, jer slabo citala o tom znaku.



user posted image user posted image user posted image user posted image moj muž će da te časti za ovo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 16:08:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:10:05   
Anoniman
ode......user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:10:09   
*Dixy*
Ja nasla ovo na net-u...pa ako nekog zanima....

A da, evo i izvor   ----http://www.astrokrug.com/astrologija_1_nauka/index02.htm



ZACECE UZ POMOC ASTROLOGIJE
user posted image
Dr Eugen Jonas, ceski naucnik, tvrdi da postoje /za zene/, dva plodna perioda u toku jednog meseca. Onaj koji odgovara fizioloskoj ovulaciji racuna se tako sto se odbroji 15 dana posle prvog dana menstruacije, a drugi je takozvani "period kosmicke ovulacije", a racuna se uz pomoc astroloske natalne karte.
Mesec i zene
Koncept astrobiologije je pedantno istrazivan, kroz naucno kontrolisane testove sa hiljadama zena, od strane naucnika ugledne reputacije, kao sto je medicinsko-astroloski pionir dr Eugen Jonas iz Ceske. Svi medicinski testovi su drzali rekord od 98 do 99 procenata uspesnosti…





user posted image Kosmicki ritmovi nas prozimaju i ako uspemo da sa njima zivimo harmonicno, vodicemo zdrav i dug zivot. Moguce je povecati sansu za dobijanje deteta, koje neko dugo zeli i ocekuje. Naravno pod uslovom da ne postoje izraziti fizicki nedostaci i poteskoce. i ne samo to.
Postoji mogucnost izbora pola deteta, ali da bi se sve to postiglo potrebno je poznavati harmonicne mehanizme prirode.
Na zdravlje zena utice tihi i bledi nocni gospodar Mesec, koji u astroloskoj karti zene oznacava materinstvo i plodnost. Zemljin satelit poseduje moc nad vodama i svojom snagom uzrokuje plimu i oseku. Osim toga, zna se da je zivot stvoren iz vode. Mesec, gospodar tecnosti utice na radjanje i funkciju reprodukcije. Meseceve mene uticu na menstrualne cikluse, a ovi su oblikovani po modelu mesecnog ciklusa i isto traju. Ova sinhronizacija izmedju mesecnih ciklusa kod zena i mesecevih mena poznata je jos pre nove ere. Za nju su znali asirski i vavilonski svestenici koji su posmatrali meseceve mene upravo zato da bi upoznali plodne dane kod zena. One koje imaju srecu da zive daleko od grada, u saglasju sa ritmom prirodne svetlosti, olaksace sebi menstrualne cikluse, koji se povezani sa mesecevim fazama ili menama.
Pun Mesec pogoduje ovulaciji. Astroloski gledano, on odgovara opoziciji izmedju Sunca i Meseca /Mesec je u jednom znaku, a Sunce se nalazi na istom stepenu, ali u znaku koji je dijametralno suprotan/. Mlad Mesec pogoduje menstruaciji. Astroloski gledano odgovara konjunkciji Sunca i Meseca. Sunce i Mesec se nalaze u istom znaku i na istom stepenu.
Koincidencija koja postoji izmedju ovulacije i Punog Meseca kao i veca frenkvencija porodjaja u ovoj fazi lunarnog ciklusa, posledica je jake privlacnosti, odnosno jake sile gravitacije u tom trenutku. U vreme Punog Meseca, Sunce, Zemlja i Mesec su u istoj liniji, a to je kao da ova "energija usisavanja"potiskuje zrelo jaje van njegove opne, a fetus van majcine utrobe.
Ako vas ciklus priblizno sledi Mlad i Pun Mesec, znaci da je vasa bioloska ravnoteza u potpunom saglasju sa prirodom. Medjutim, svi mesecni ciklusi ne slede ovaj lunarni ritam. U periodima velikih stresova i drugih poremecaja emocionalne ravnoteze, dolazi do narusavanja sklada sa prirodom i poremecaja bioloske ravnoteze. Usaglasavanje menstrualnog ciklusa sa lunarnim moze biti korisno po zdravlje i za postizanje bolje psiho-fizicke ravnoteze.
Redovitost ciklusa je, izmedju ostalog, i pod uticajem epifize, koja se nalazi u supljini lobanje i koja je osetljiva na svetlost. Ona proizvodi supstance hormonskog tipa koje su u stanju da intervenisu i uticu na aktivnost reproduktivnih organa, posebno na jajnike, zaustavljajuci ili aktivirajuci ovulaciju. Tama zaustavlja ovulaciju, dok je vestacka svetlost i svetlost Punog Meseca stimulisu.
Da biste vas ovularni ciklus ucinili redovnijim i uskladili ga sa mesecevim menama, bice dovoljno da preko noci potpuno zamracite sobu i tako eliminisete sve izvore svetlosti /i koza ucestvuje u primanju svetlosne stimulacije, koja se iz celog tela emituje prema epifizi/. Zamracivanjem treba poceti prvog dana menstruacije, a treba da traje 14 dana. U toku tri naredne noci, dakle, 15, 16 i 17 dana, koji bi trebalo da budu dani ovulacije, odmarajte se uz svetlost lampe. Neka sijalica bude jacine 25 vati. Tako cete naci zamenu za svetlost mesecine i uticati na stimulaciju ovulacije. Posle nekoliko meseci ovakvog rezima, vasi ciklusi ce se uskladiti sa Mesecevim.
Kosmicka ovulacija




user posted image
Eugen Jonas, tvrdi da ostoje dva plodna perioda u toku jednog meseca. Onaj koji odgovara fizioloskoj ovulaciji racuna se tako, sto se odbroji 15 dana posle prvog dana menstruacije, a drugi je takozvani "period kosmicke ovulacije". Trenutak ovog drugog plodnog perioda racuna se uz pomoc horoskopa i zavisi od udaljenosti izmedju Sunca i Meseca.
Po istrazivanjima doktora Jonasa, prisustvo ove kosmicke ovulacije objasnilo bi zasto mnoge zene, iako bez vidljivih ginekoloskih problema, ne uspevaju da zatrudne u vreme koje je njima bilo po volji, vec u periodima u toku menstruacije ili u toku dojenja.
Ovaj drugi plodni period ciklusa kod zena, odgovara ponovnom formiranju istog ugla izmedju Sunca i Meseca, odnosno iste razdaljine u stepenima izmedju Sunca i Meseca, koja je postojala u trenutku rodjenja same zene. Ti dani se mogu smatrati VEOMA PLODNIM. To se dogadja jednom mesecno, jer je Mesecu potrebno oko 30 dana da prodje kroz Zodijak.
Pracenjem ovog kosmickog ritma moguce je izbeci nezeljenu trudnocu na prirodan nacin. Da li je potrebno reci koliko oziljaka, na dusi zene, ostane posle nasilnog prekida nezeljene trudnoce…
Da li je moguce unapred odrediti pol deteta?
Za koriscenje Jonasovog metoda potrebno je poznavati poziciju natalnog Sunca i Meseca i izracunati longitudinalnu razdaljinu, a to je najbolje uciniti kod astrologa. Kada Mesec dostigne tacno onaj ugao koji ji cinio sa Suncem u trenutku vaseg rodjenja i ako je to bilo u nekom od muskih znakova /Ovan, Blizanci, Lav, Vaga, Strelac, Vodolija/, dete koje je zaceto tog dana bice musko, a ako se Mesec nalazi u nekom od zenskih znakova /Bik, Rak, Devica, Skorpija, Jarac, Ribe/ dete ce biti zenskog pola.
Ipak, sta god da se rodi, bilo musko ili zensko, neka je blagosloveno!

< Poruku je uredio *Dixy* -- 30.10.2009 16:13:09 >


_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 67
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 16:10:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:14:48   
Anoniman
Dixy, ova tema postoji ... Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)

(odgovor članu *Dixy*)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:19:25   
Trcosava
e dok sam se ja petljala po kući da nađem krštenicu mm i jurila da izračunam njegov podznak, pobeže mi dejana...

šta trebam da pišem, koje podatke'???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   [Obrisana poruka]
30.10.2009 16:20:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:42:03   
sanji
Ja moju decu nisam tempirala ali će možda sam da se natempiraju da budu kao ja (ako malo požure). user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:48:07   
Trcosava
nisam ni ja tempirala..ali se ne bunim protiv škorpije user posted image

datumi rođenja
moj 26.07.1980.

mm 12.12.1974.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:50:16   
sanji
Trco, meni je termin na rođendan tvog muža! user posted image Ali teško da ću izgurati do tad!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 16:52:34   
Trcosava
znam sanji, već sam negde pisala da ti je tad termin (ubi me ako znam koja tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) i isto prokomentarisala da sumnjam da ćeš da izguraš do tada user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
7 neobičnih činjenica o spermi
Istražujući, otkrili smo između ostalog i da sperma sprečava depresiju kod žena, kao i da služi za negu ženske kože, a d...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here