|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.3.2011 23:22:07   
choopa choops
Tash pogledaj Mikiija tamo. ne da mi je ispucao, nego su mi se sve rupe pojavile, pa ja ljepila preko da se ne primijeti. A od istog tog fondana sam pravila Kiti, a ona nije pucala? A desavalo mi se i obrnuto. Zato ti i kazem to se nikad ne zna kako ce da bude.

Ana user posted image Ako dobro ispadne na kraju tebi cu da zahvalim, a ne Guglu user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.3.2011 23:32:46   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 0:03:35   
Nensi*
Moja torta je ostala bez fondana user posted image user posted image user posted image
Onaj prvi sam bacila jer se raspadao,a veceras sam napravila drugi koji sam isto bacila jer se i on lepio...Ne znam sta sam pogresno uradila ali znam da ja nisam za ovo,a bas sam se nadala da ce uspeti user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 0:16:52   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Moja torta je ostala bez fondana user posted image user posted image user posted image
Onaj prvi sam bacila jer se raspadao,a veceras sam napravila drugi koji sam isto bacila jer se i on lepio...Ne znam sta sam pogresno uradila ali znam da ja nisam za ovo,a bas sam se nadala da ce uspeti user posted image

user posted image user posted image Stvarno ne znam u cemu je fora. Bas bzvz sto si se toliko namucila i opet nista user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 9:52:00   
Nensi*
Indy,sledeci put cu da probam tvoj recept,ovaj mi definitivno ne ide od ruke...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 10:02:29   
indy_25
nensi bas mi je zao sto nije uspjelo a nadala si se al nema veze uvijek postoji slag i sa njim se lijepo moze ukrasavati i raditi a ukusnije je od fondana. brobaj onaj recept on je laksi za napraviti ne treba ti ni puno materijala kao kod ovog samo je meni malo grublji al on mora da ti uspije jer stvarno nije tesko za napraviti. To sto ti se mrvio je zato sto si stavila puno secera a sto se lijepio zato sto si satvila vjerovatno malo secera .

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 10:04:18   
Nensi*
Pa oba puta sam radila sve isto,i ispalo je da se prvi put kruni i raspada a drugi put lepi user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 10:05:23   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Pa oba puta sam radila sve isto,i ispalo je da se prvi put kruni i raspada a drugi put lepi user posted image


hm pa onda stvarno ne znam do cega je user posted image  bas cudno.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 10:12:01   
Nensi*
Sve sam uradila po receptu,nemam pojma user posted image
Ali dobro,pokusacu opet sa drugim receptom...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 10:13:26   
indy_25
Pokusaj ovaj ti nadam se da ce uspijeti sa bobama.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 11:19:54   
jabudic
Ja sam pravila tortu sa mm fondanom i fino mi je ispala, fino izgleda, ali mi nikako nije ukusna kao da je sa slagom, nekako mi neprirodna...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 14:19:44   
Lu
Jabudić pa i šlag je samo ukras, nema ni on neki ukus, ukus je unutrauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 16:35:32   
jabudic
Valjda nisam navikla, nekako mi "plastican" ukus user posted image
Ja sam jutros moju tortu "odrala" i stavila glazuru od cokolade user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 16:38:29   
bratzz
Nisi morala da je oderes fondan ne mora da se jede on sluzi samo za ukrasuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 16:39:44   
indy_25
Ni ja nikad ne jedem fondan nego ga skinem jer je pun secera bljak. A mm fondant nije ruzan on je bas ukusan nego obvaj glicerinski je ko plastika.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 16:41:32   
Maya21
Meni je taj indin fondan super! prosle godine sam pravila sa fruktozom i bio mi je tvrd i ne toliko dobar kao ovaj sa bombonama user posted image i za Tadejev rodjus pravim neku tortu sa fondanom, samo cu probati ovaj put i figurice ako budem imala vremena user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.3.2011 16:57:38   
jabudic
IZVORNA PORUKA: bratzz

Nisi morala da je oderes fondan ne mora da se jede on sluzi samo za ukrasuser posted image

Znam, ali mi ruzno da mi ostane fil onako bez icega preko... A posto je to torta samo za nas "domace", niko mi nece zamjeriti sto sam je odrala user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 20:44:56   
Anoniman
WILTON

AAAAAAAAAAaaaaaaa zelim sve ovo.

Sad cu da molim mm da mi donese user posted image kleknucu ispred kompa ako treba. Bar boje. Inace na ovom sajtu imate i kako se kombinuju osnovne boje da dodjete do onih koje treba.

Ja cu mom sestricu za 4 rodjendan da napravim 4 malnje torte svaku sa drugom temom jer nije mogao da se odluci sta zeli. Pravicu Naruta, Tom i Dzerija, Nekog lika iz Ben Tena i Pink Pantera, a uzecu onaj vas fondant sa glicerinom, mada mi neko rece da ima da se kupi

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 21:09:07   
Nensi*
Ja nisam dobro prosla sa tim fondanom sa glicerinom,2 sam bacila...Sledeci put cu onaj sa bombonicama...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 21:11:15   
Anoniman
Ja bih ga najradije kupila user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 21:55:28   
Maya21

IZVORNA PORUKA: MaliMis

WILTON

AAAAAAAAAAaaaaaaa zelim sve ovo.

Sad cu da molim mm da mi donese user posted image kleknucu ispred kompa ako treba. Bar boje. Inace na ovom sajtu imate i kako se kombinuju osnovne boje da dodjete do onih koje treba.

Ja cu mom sestricu za 4 rodjendan da napravim 4 malnje torte svaku sa drugom temom jer nije mogao da se odluci sta zeli. Pravicu Naruta, Tom i Dzerija, Nekog lika iz Ben Tena i Pink Pantera, a uzecu onaj vas fondant sa glicerinom, mada mi neko rece da ima da se kupi

misu ONI su uvoznici wiltona za Srbiju, pogledaj da li imaju u Bg neku prodavnicu, a svakako se moze poruciti online user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 22:15:08   
Anoniman
Ima na 5 km od hotela mm sad mi je rekao da ce mi kupiti sve sto treba a nisam morala ni da kleknem ni da molim user posted image Uzecu boje set od 12, i malo onih sparkle boja, i flomastere i onaj pearl efekat user posted image i reci cu mu ako hoce da mi kupi jos nesto da slobodno moze user posted image za utehu sto nisam isla sa njim

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 23:04:31   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ima na 5 km od hotela mm sad mi je rekao da ce mi kupiti sve sto treba a nisam morala ni da kleknem ni da molim user posted image Uzecu boje set od 12, i malo onih sparkle boja, i flomastere i onaj pearl efekat user posted image i reci cu mu ako hoce da mi kupi jos nesto da slobodno moze user posted image za utehu sto nisam isla sa njim


user posted image

Mayo daaaaaaaaaa torteco, znala sam da sam negdje gledala ovaj gotov fondan kod nas, ali da mi je neko puskom priprijetio ne bi se sjetila user posted image Nazalost za mene nedostupno sve user posted image Ali zato kad prvi put dodjem u SR ima da se vratim sa punim gepekom boja i drugih drangulija user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 23:22:39   
Maya21
Choopa jesi li gledala skoro sajt? Pise da ce biti isporuke i za CG,HR i BIH user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 29.3.2011 23:24:46 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 23:48:01   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Maya21

Choopa jesi li gledala skoro sajt? Pise da ce biti isporuke i za CG,HR i BIH user posted image


Jok user posted image odoh da vidim user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here