|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 10:11:21   
amelia
Branki jel im das da klopaju ono sto kuvas za tebe ili njima posebno? Ako jedete zajedno to ti je olaksanjeeeuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 10:48:33   
vocicana
Jedva cekam da obavim sve kontrole sa malim, kod fizijatra, kuici, savetovaliste i od 10-tog konacno teretana!!!! O kako mi nedostaje i plivanje i tegovi, vezbanje, uzivanje.
Branki vredniceuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 12:06:47   
IvanaSK RR
Ja sedim na terasi i malko suncam noge i stomak dok bebica spava :)
Muz i sin otišli na bazen, a razmišljam sledeće nedelje da i mi malo odemo.
Ja sam mislila da krenem na pilates, ali nesto citam po netu da bih trebala jos sačekati.
A tako se jos uvek osecam naduveno i puna tečnosti, jel zna neko nesto za izbacivanje viska vode iz organizma? :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 12:28:40   
Khaleesi
Caj od persuna je super diuretik, ali ruznog ukusa bar meni :-P

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 12:43:09   
IvanaSK RR
To mi jos neko reče. Javila muzu da kupi :)
Istrpecu nekako ukus user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 12:51:55   
branki*
Amelia,ja sam stalno na nekim dijetama,tako da uvek kuvam za njih,pa se tu uklopim i ja.nikad ne kuvam posebno samo za sebe.smor mi je to.
Bili u prodavnici,pa u parkicu,sad bokz spava,a ja vezbala sa b.vruce je baaas.
Ivana,nalivaj se vodom sti vise.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 13:02:13   
IvanaSK RR
Da, branki, pijem dosta vode i zbog dojenja. Ukljucicu i taj caj od persuna.
Ajte na ručak kod mene, piletina i krompirici. Za desert cemo sladoled :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 13:06:13   
Khaleesi
Ja kupila integralni pirinac, zdraviji je i sta vec, pa pravila sutlijas, kad se skuva ima ukus kao kuvana psenica, mojima se bas svigja :-)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 13:07:55   
IvanaSK RR
Ja ne volim kuvanu psenicu, ali sutlijas sa cimetom volim user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 13:15:32   
mila83
Cao RRajke ! Evo iscitah sta ste pisale..svima nam je isto.ja ih imam troje,pa opet vole,i poerd drustva u kuci koje imaju,da idu negde ili da im neko dodje da se druze i igraju.Sad samo cekaju pozive drugara da idu na rodjendane.
Zavrsavam rucak i razmisljam sta dalje danas raditi.Sredjujemo kucu sve po redu,od pomeranja namestaja,prozora,brisanja svega sto stignem..jos su mi ostali ormari i naravno kuhinjaaaaaaaaa za ribanje sve po redu.
T je stalno u gacama,pa i za njom non stop briskam kad pocne da piski,dok ne dodjemo do none.izbacili smo tepihe,pa mi je lakse.
16.jula slavimo deci rodjendane,prekosutra je mojoj M 8.rodjendan, a D 16.7. sesti, pa cemo slaviti zajedno ovaj put.A onda, 18.7. na more,jedva cekam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 14:27:07   
emicaa
Naručih sebi dva gel laka,jedva čekam da stignu da sredim noktiće user posted image
Malo sredjujemo stan pa sad pauza dok T spava,još mm treba usisati i ja da operem sudove.
Hoću i ja na more,na planinu,ma bilo gdje samo da idem.Da guzica vidi puta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 14:33:54   
IvanaSK RR
Emice, imas lampu? Ja nikako da odem da kupim gel, ovaj imam vec dugo i nije vise nikakav. Ja koristim providni, pa preko mazem lakove.
I ja bih na neki put hihihi da i meni guzica malo svrcka user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 14:40:49   
emicaa
Ma imam sve osim gel laka u boji user posted image imam negdje čak i pravi gel ali trebam ga bacit jer ima mu više od tri godine.Sad sam na onom trajnom laku ali kad sam kod drugarice naručivala nijednoj nije palo na pamet da mi i ovo treba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 14:47:31   
IvanaSK RR
E da si blize mogle bi jedna drugoj sredjivati noktice :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 15:06:28   
Khaleesi
Ja jedva stignem nekad nekad da izlakiramuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 15:11:44   
isidora88
Moji momci spavaju, pre toga bili napolju, spavala sam od nekih 9 do 12 a posle toga bila sama, sad dosli, jeli i spavaju svi, kako volim ovu tisinuuser posted image tako mi se ide na more i na bazen, a ovako debela mi se ni do prodavnice ne ideuser posted image idem u farmericama po ovom paklu. Pih vise i kile i sve.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 16:09:08   
Khaleesi
Moji sad svi takodje spavaju, kupila sam na pijaci dinju sad se hladi, pa da vidim kakva jeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 16:40:45   
emicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

E da si blize mogle bi jedna drugoj sredjivati noktice :)

jao rado user posted image ja to obožavam,nokti su moja opsesija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 16:43:57   
veselicaa
Pozdrav zenske.
Opet nemam net,sada dosla kod zaove pa koristim da vam se javim.Noge mi malo splasnule,ustvari dosta navikla sam ja na ovu klimu ovde izgleda.Deca sada luduju sa sestrom.vec sam pisala da mi A ide krajem jula na operaciju pa smo malo time zaokupljeni.Ustvari najvise se brinem sto sam tada 8.mesec pa iako ce mm sa njom u bolnicu da bude prvih dana stres i brigu necu moci da izbegnem.Vidim da ste pitale sta je u pitanju,nije nista ozbilno i zdravstveno ugrozavajuce a operacija vrata je u pitanju.
Idem da vidim sta sve ima novo na rr,sta ste sve pisale.Ovo carobno ulje je vidim nateralo zene da piskaraju,nisu tu samo stalne clanice user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 17:00:18   
IvanaSK RR
Emice, i ja volim to :)
Veselice, drago mi je da nije nista ozbiljno sto se tice operacije.
Ja cu pokusati da učestvujem u trci za Nuxe ulje ako mi bebica bude i dalje spavala kao danas user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 17:05:05   
branki*
Isi,razumem te skroz,mada bre,vruce je,nosi neke suknjice sire do kolena ili duge,u farmerkama se upalis sav koliko je vruce,sta briga,imas jos uvek izgovor,skoro si se porodila!
Ivana,hvala na ruckuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 17:07:54   
vocicana
Najvise na svetu volim lepe sredjene nokte, dugo sam imala gel na noktima i planiram nastaviti kada se mali malo sredi i poraste, to je bas lepo.
Nemam nista od opreme, a jako bi volela da malo to radim, samo za sebe, imam jednu drugaricu, tako cista i pedantna u radu, nikada se nije desila korekcija, nikada.
Veselice, zelim brz oporavak posle operacije, gledaj da nekako izamortizujes taj stres.
Odosmo da rucamo, kupila i ja dinju, hladi se, spremila pivo i sprite, pa da popijemo po radler muzic i ja.
Sada sam posle pms-a druga zena.
Isi sto se kilaze tice, ne znam sta da ti kazem, ja sam od njegovog rodjenja jela jednom ili nijednom dnevno, zato vode popijem kao kamila.
Obuci nesto sire,, da se luftiras, gde u farkama, pa poludeces!

< Poruku je uredio vocicana -- 2.7.2016 17:10:51 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 17:12:28   
Khaleesi
Ja da otvorim popivo muz zaspao... dok uspavam bebu on zaspi... i sad mi bzv sama da pijem pivce....user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 17:12:35   
IvanaSK RR
Branki, uvek user posted image
Ja sam u helankama, imam četiri kg viska i bljak mi je. Ne ide mi se na bazen, nikako.
Voci, imas lampu kod kineza da kupis, nije skupa. A ima kod njih i gelova.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
2.7.2016 17:16:01   
Khaleesi
Ja nisam toliko nezadovoljna koliko mrzim strije sto su mi izasle... imam nekoliko na stomaku koje mi onako bas ruzneuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here