|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 8:35:55   
Trcosava
Jedna jedina turska. Drugo nije kafa user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 8:43:47   
emicaa
Jutrić,hoću i ja kafu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 8:43:56   
wivern
IZVORNA PORUKA: branki RR

Amelia,ja sam stalno na nekim dijetama,tako da uvek kuvam za njih,pa se tu uklopim i ja.nikad ne kuvam posebno samo za sebe.smor mi je to.
Bili u prodavnici,pa u parkicu,sad bokz spava,a ja vezbala sa b.vruce je baaas.



Gde ste zene.

Branki mene samo interesuje zasto si ti na dijetama? Ali stvarno. user posted image
Ja danas free.. Ne znam sta cu pre user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 8:46:07   
IvanaSK RR
Hahaha, slazem se, i ja evo pijem tursku. Nes mi je slatkis user posted image
Emice, stize i za tebe :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 8:58:35   
vocicana
Khaleesi, mm ima kalkulozu oba bubrega, kamenja za kucu da je napravis.
Imao je zaestok napad pre tri nedelje, krenuo je kamicak van ali se na 15 cm od uretera zaglavio i zvezdastog je oblika bio. Cak sam ga i u bolnicu na kraju odvela, ostao je jednu noc.
Ne znam sta mu nisam dala kuci, od inekcija, infuzije, ni kap nije mokrio tog dana.
Sledeci napad je dosao nakon nedelju dana, povracao je kao trudnica, svakih 15 minuta.
Opet sve u venu, u misic od terapije, bol je prestajao na celih 15 minuta.
Onda sam pocela da radim ovako, solju prosa, operem sa toplom vodom, jedno tri puta, to isto proso stavim u teglu ogromnu sto sam imala, prelijem sa dva litra vrele, prokljucale vode, izmesam varjacom, poklopim i umotam u jedno cebe, do jutra stoji, pa se onda procedi i pije ceo dan, pre cedjenja se opet izmesa. Ima miris kukuruza, moze se piti, u toku dana, koliko pacijent moze. Topi kamenje, pesak, cisti bubrege od zaostalog mulja i zaceljuje to dragoceno tkivo. On je toliko sitnog peska i mulja izbacio da je to bilo strasno.
Dobro jutro, mi ustali u 5:55, ja ne znam gde se nalazim vise..
Idem da ga presvucem, opet flajka pa mir u kuci narednih tri i po sata.

< Poruku je uredio vocicana -- 3.7.2016 8:59:31 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 9:09:00   
Khaleesi
Dobro jutro mame i ovde...
Voci znaci topomaze..
Ja sam imala nei napad pre vise od mes dana bolela me besika haos nisam mogla da hodam, na nalazima nista nisu nasli samo krv.... Misle da je kamen ili pesak prosao... Mogla bih malo da bijem toga za svaki slucaj, ako nista da zaceli dobro user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 9:33:25   
nikiteki
Dobar dan zene. Jeste li za kaficu

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 9:33:58   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR


Branki mene samo interesuje zasto si ti na dijetama? Ali stvarno. user posted image



Ovo i mene zanima

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 10:37:44   
branki*
Drage moje moderatorke,da nisam na dijetama,bila bih ko haubicauser posted image vola mogu da pojedem,gde mi samo stane,pitam se nekaduser posted image
Proso je inace super zdrava stvar,moji jedu u obliku makarona i brasna stalno,a ovo cu reci mom bratu,jer je on sklon tome.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 10:40:30   
Khaleesi
A kako ide u obliku makarona? ima makarone sa prosom... Mozda i one rade pozitivno za te stvari...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 10:43:07   
branki*
Makarone su od prosa,od prosenog brasna sa vodom se pravi testo,oblikuju makarone,suse,kupuju se gotove u boljim prodavnicama zdrave hrane.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 11:00:33   
vocicana
Reci mu,mm je iszabico namesto jednog koji se video na grafiji, tri, tog zvezdastog prokletnika i jos dva manja, ma pravi kamencici. A pije samo flasiranu vodu, vrlo je vitalan, ne jedemo svasta, svakog dana kuvam, ima tu i osnovne bolesti, ni u cemu se ne preteruje.
Khaleesi, probaj, idealno, to ti je stari lek, narodni, Branki ti isto bratu reci. Mi planiramo da svaka dva meseca iz preventivnih razloga pije po 7-8 dana, inace one muke nikome ne bi pozelea.Kada je ostao u bolnici, setila sam se recenice, tada cesto koriscene kada sam radila na urologiji, ovde svi dolaze placuci, a odlaze sa osemhom na licu.
Usisala, dete se uspavalo uz zzvuk usisivaca, sada da pauziram, pa da obrisem prasincinu. Da napravim mimoza salatu, bas je dobra,, za osvezenje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 11:06:14   
isidora88
Uf i mm je imao par puta napad, 2 puta na terenu pa ga hitno vozili u bg, i jendom ovde u ns, hitna dosla po njega, izgledao je kao da ce da umre, uzas.
Mi budni od 7, moja deca ne znaju da zaspu kad su umorna nego obojica vriste i njacu, da poludi covek

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 11:26:25   
Khaleesi
Ja cu da probam samo da kupim proso... valjda nije neukusno :D mozda je kao bozaaauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 11:42:28   
branki*
Kazacu mu,voci😘on godimama bas zato pije flasiranu vodu i rekli mu da ne sme povrce koje ima oksalate,valjda tako,niti pivo.ma....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 12:28:32   
amelia
Dobar dan zenske.. castim torticu koju jos uvek nisam ni napravila.user posted image . moje pile danas napunilo 10 meseci.. ako neko ima neki recept bez jaja i mleka tortu nek pise hocu da ovaj put i on jede malo torte..
Ovde je toliko vruce da ja prosto ne mogu na nogama sa sedim. Samo gledam negde da se kljoknem. Vec drugi put kako kupam A vruce mu je place.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 12:30:43   
Khaleesi
Amelia ja ti pisala u onu drugu chat temu, znam keks tortu bez jaja je...:-)

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 13:34:47   
IvanaSK RR
Sad citam po netu da caj od persuna nije nas preporucljiv tokom dojenja, a kazu dobar je posle porodjaja, skuplja matericu user posted image
Ja juce popila dve solje i danas jednu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 14:07:41   
Khaleesi
U ja ga bas pila tokom dojenja, imala sam upalu besike... nisam znal za to, a i dr mi nije rekla nistauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 15:41:30   
amelia
Khalesi jel moze recept?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 17:20:14   
Khaleesi
Pakovanje onog keksa petit beure, litar mleka, 6 kas brasna, 4 kasika gustina, 250 gr secera, muskantni orascic i margarin....
Keks potapas u mleko, neko drugo ne ovaj izdvojeni litar i redjas u pleh.
Fil, zagoris secer da se karamelizuje, i dodas deo mleka oko 2 trecine.... Brasno i gustin pomesas sa 1 trecinom mleka da bude glatka smesa...
Kada se karamelizuje secer, dodas mleko imesas da se sve otopi kada se otopi dodas mleko sa brasnom i gustinom. Kada se skuva fil dodas malo muskant orascica ali ne puno jer ako zaljuti deca nece da jedu, to je provereno...
Mazes keks fil keks fil dok ne potrosis.... Slag mozes ako zelis...
Ovo je torta danas za sutra mora da prespava u frizu....user posted image Prijatno

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
3.7.2016 22:43:59   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR

Drage moje moderatorke,da nisam na dijetama,bila bih ko haubicavola mogu da pojedem,gde mi samo stane,pitam se nekad




Aha, bas...tako i izgledas. Sva si inace krupna, visoka i kao od brega odvaljena user posted image I ja mogu da pojedem mnogo, ali sam baksuz pa se ne lepi na mene nego pojede nervoza user posted image

Citam vas sada a jos nisam sredila stan. Malo citam malo ribam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
4.7.2016 7:53:04   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
4.7.2016 8:01:59   
emicaa
Dobro jutro.
Mama me već izludjuje igranjem oko Dore,nemoj ovo udarićeš se,nemoj ono pašćeš,nemoj ti baba će a ja idem za njima i vičem pusti je ništa joj neće biti.Zašto su babe takve recite vi meni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
4.7.2016 8:04:00   
vocicana
JUtro! user posted image
Proso ima ukus supe od kukuruza ako ste nekada u nekom kineskom restoranu probale, ne mirise gadno, ali njemu se malo ogadilo, jer je forsirao diurezu toliko dana, nadajuci seda ce ga izbaciti bez lekova, jadan, ponekad se pitam kako uopste ima volje da uzme casu i popije vodu.
Ma dobro je, nista mi nije tesko, zato i gledam sve opcije samo da mu pomognem. Probajte, pomaze, proverili smouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here