|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 11:01:03   
IvanaSK RR
Joj, branki, ne volim to nikako... Tatin prijatelj je umro u četvrtak, tumor na mozgu... 1963. godiste,cak se i moj sin rastuzio :(

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 11:19:50   
jess021
Dan mamike!
Iskreno, nisam bas sve iscitala.
Serpi, srecno krstenje!
Moja dama se jutros probudila u 7h, a to je za nju rano, pa je evo jedva izdrzala do malopre. BIle do centra, kupila sam joj bas lepo komplet u Extreme intimo. Ja evo sad pijem prvu kafu. Danas za rucak-gibanica!
Anck, gde ti stanujes? Ako si mi negde u blizini mogle smo nekad zajedno u setnjuuser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 11:25:12   
IvanaSK RR
Jess, kakav je kompletic? Cena? Odavno nisam bila kod njih. Od zimus. :)
Tad mi je sin kupio tamo spavacicu, za rodjendan, pa da je nosim u porodiliste. I to narandzastu user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 12:00:29   
Khaleesi
Njima nije sva roba ista, neke stvari ostale su iste, neke se razvukle i promenile boju...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 12:14:42   
serpica
Dobar dan mamike ajde druga kafa....dok raspremih stan padoh na nos...Toma prima injekcije nije toliko bolestan da bi morao ali posto ne pije sirupe,odmah povraca morali smo bocke,jos sutra pa na kontrolu. Samo da se sredi pre puta.
Ljubim vas sve,da iscitam na brzinu dok Manja spava pa da spremam rucak.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 16:54:09   
suzi kju
Dobar dan, ja sam u nekom haosu zadnjih dana. Par dana išla pomagala mojima da beru maline, onda mi je od prekjuče Anđa pod temperaturom, ne znam od čega je, a visoka je baš! Do 39,9° je išla u nekom trenutku. Davali krv krvna slika dobra, urin dobar, ušni je gledao i to je ok, zdrelo blago crveno.
Nekako i nemam poverenja u ove lekare ovde, ne znam šta da radim.
Stavljam joj Eferalgan, pije Pancef i tako.
Baš sam smorena i umorna...


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 17:10:51   
Mariya
Suzi,verovatno je grlo,i H je imala to proletos, išla joj T do 39,9 a samo grlo crveno. Ali nije dobila antibiotik jer je dr rekla da je to virusno.
Ja umutila hleb,danas pravim neki integralni bez kvasca,pa ću posle mafine sa kajsijama koji se nisu napravili jučeuser posted image
A u međuvremenu ribamo kuću,pa malo odmorim,malo radim.
Mame,u velikoj sam dilemi-da li da vodim H sutra da primi mmr. Najzad je zdrava nekoliko nedelja pa može da ga primi,ali za 16 dana idemo na more i plašim se da joj eventualni simptomi ne izađu baš tad ili do tad. Šta da radim?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 17:11:53   
emicaa
Suzi možda je neki virus.
Ja ću sutra opet zvati doktora ako se Dori bude vraćala temperatura.
Ovde je ugrijalo katastrofa a T bi na pijesak .

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 17:17:26   
Khaleesi
Nama je dr rekla sa god i po tek MMR da primimo...
Suzi to je virus...
E a reci kako pravi te mafine,kako ispadnu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 19:22:41   
Mariya
A mi imamo 21 mesec i možemo da ga primimo ali se plašim nuspojava!
Šta ako mi otekne ili se istačka dan pred more ili tamo na moruuser posted image
A mafine pravim tako da uvek budu perfektni user posted image . Mm ih obožava.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 20:18:38   
IvanaSK RR
Suzi, nedostajes user posted image ljubac da sto pre prodje temperatura!
Ja bih joj dala vakcini, Maryia.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 20:44:59   
eca89
Suzi, da Andja brzo ozdravi, mnogo nedostajes!
Marya, mi smo primili sa godinu i nikakvih reakcija nismo imali!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 20:47:36   
Khaleesi
Podeli recept onda :-)
Ma nece onda nista da mu bude od vakcine...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 20:53:53   
MasnaMasnica
Mariya ja ne bih. Sto da rizikujes primicete kada se vratite sa mora.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 21:15:27   
Khaleesi
Moze i tako, pa i necete dugo da budete na moru nije neko odlaganje... desetak dana gore dole

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 21:19:04   
branki*
Suzi,da brzo ozdravi mrva mala😘😘
Ja da uspavam decu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 21:55:07   
suzi kju
Hvala drage moje mamike, daće Bog da ozdravi što pre, baš mi je žao kad ne mogu mnogo da joj pomognem. Temperatura joj spadne al se za dva sata vrati a ja tad još uvek ne smem ništa da joj ponovim pa tako kenka, plače, duša me boli.
Malopre imala 38,6 i nakon deset minuta 39,6,dala joj diazepam i Eferalgan, počela da spada i evo mukica sad zaspala.

Ja uđem pročitam šta se radi, a ne stižem da pišem, po čitav dan tamo-vamo. Mislim na vas stalno. Emica je još kući, ne porađa se još? Videh da piše. Serpi čestitam za krštenje, neka je živa i zdrava Manja!!!
Grliša za sve drage mame!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 22:12:59   
vocicana
Suzi user posted image bice sve ok, dva tri dana i ispeglace ona tu situaciju.
MI smo malo cas dosli kuci, ja sam patosirana od umora, isla opet danas frizru, sada sam kompletno zadovoljna frizurom, kosa mi deluje sada gusca, lepsa, zdraija.
Uvek sam tuzna akda vidim babu, kada vidim koliko je stara,.koliko mozda sutra ne bude vise ziva, u stanju sam da preplacem ceo dan, ovo je neverovatno.
Malisa s ekomirao, ceo dan a zaspi cimne se i samog sebe probudi, sada se slogirao posle flasice .
Tuzna sam jos kada procitam za te tumore, muka me hvata.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 22:20:09   
Khaleesi
Suzi jesi probala cepice eferalgan, jednom je moja imala neki stom virus i tenp do 39.5 i sve spusti pa se podigne ja opet sirup,spustim joj temp i tako dvs dana dok mi komsinicanije rekla za cepice, mnogo su dobri za temp....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 23:04:48   
Mariya
Ja u zadnje vreme koristim nurofen.
Laku noć mame...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
4.7.2016 23:38:44   
Khaleesi
Svi spavaju, ja poukljucivala masine i u krevet...
Slatki snovi mame

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
5.7.2016 6:56:58   
vocicana
Dobro jutro mamike
Ustali, kuvam kaficu, ko je za..izvolite.
Mnogo, ali mnogo sam umorna. Stigao je tepih juce sa pranja, neki vuneni, rucno cvorovan. Pa ja samo prasincinu ne mogu da isprebrisem, zavrsis jednu turu, posle dva sata, 10 setanja preko istog, opet prasina. Sada ga gledam, upalila bi ga.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
5.7.2016 7:03:44   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Drugarica mi je jos danas tu i sutra dolazi svekar po nju. Trebalo je danas da je vodimo, ali tati su odlozili operacijuuser posted image Kardiolog nikako da dodje. A ima kao neko prosirenje na srcu. On se bas smorio.
Sad svi spavaju jos uvek. Samo sam ja ranobudnica.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
5.7.2016 7:23:58   
vocicana
Sanjice, samo da te user posted image
Za tatu ne brini, doci ce kardiolog, nova moda,za svaku operaciju traze amin od kardiologa, anesteziolozi ne zele nikakvu odgovornost i to je maltretiranje pacijenata za moj racun. Ako ima povisen krvni pritisak, prosirenje se odnosi na levu komoru i to je normalan nalaz ko9d hipertonicara, uradice mu uz srca i sve ce biti u redu. Tata ti je ovako zdrav koliko sam skontala?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
5.7.2016 7:28:11   
serpica
Dobro jutro mamikeuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here