|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 7:46:10   
BubaBubica
Samo da vam poželim dobro jutro i odoh da se spremam za pregled. Noge su mi i dalje ko želatin user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 9:29:08   
marijana22
Men su i ruke otekle jel treba da se zabrinem

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 11:55:23   
BubaBubica
Marijana meni su prekjuče tako odjednom utrnule i otekle. Sad su opet stare user posted image

Kod mene ništa novo, stanje isto kao pre dve nedelje user posted image imala sam dve kontrakcije do 75 na skali, jer sam ležala na leđima, a grlić zatvoren i dalje, 1,5 cm dug i prolazan za 2 cm, a glavica pluta nad izlazom user posted image još se i podigla višlje. Odoh da skačem sa krova.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 12:31:10   
IvanaSK RR
Hahaha Hahaha, Bubi, ponesi padobran user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 12:31:42   
Ella2407
Buboo svastaa user posted image
Ja sam Bgmi kontala da ces ti vec bit u naprednijoj faziii..
Madaa se mozda kod tebe to u danu promijeniit


I ja sam evo opet sa pregleda ..
Prvi put u bolnici-sva sam se pogubila,nit znam gdje nit sta..
Opet su mi sve preglede radili
Grlica sada kao nema,otvorena 4 cm.. ( kaze dr da budem sretna da se to tako otvara a da me nista ne boli-evo reko onda jesam sretna-haha)
Vodenjak odrzAn..
Ctg uredan opet bez kontrakcija..
Rekla mi je opet u ponedjeljak na ctg (ako ne krene do tad) zbog ovakvog nalaza ,a inace bi isla kao na 7 dana..

I kaze ako pukne vodenjak ili krenu bolovi da ne cekM previse da krenem..


< Poruku je uredio Ella2407 -- 3.8.2016 12:33:57 >


_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 13:23:31   
Milena18
Dobar dan!

Bubi, ne vredi ti, rešila bebica da čeka do termina izgleda user posted image A i onako je to za nedelju dana samo... I ova moja tako odlučila da još uživa u stomaku, baš je briga što bih ja što pre da je upoznam.

Ella, user posted image za pregled!

Marijana, da li si merila pritisak? Meni je lekar rekao da obavezno merim svaki dan ako mi se pojave otoci na rukama ili licu pored ovih na nogama. Kao, čak iako mi je bio nizak pritisak sve vreme, može da se desi da sada na kraju skoči.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 13:57:29   
sansa
Bubi a ja kao svima pricam ma meni je trece ja cu to za cas cim udjem u 9. ipak je treca trudnoca to se ne nosi toliko a gle tebe jos malo pa si ceo termin izgurala....ja ako treba da se zlopatim ovako jos mesec dana i ja cu na taj tvoj krov user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:02:45   
marijana22
Milena nisam merila, nemam aparat. I meni se cini da sam negde videla da kad oteknu ruke onda treba obratiti paznju. I meni je uvek nizak pritisak.
Spremila sam rucak, lazanje sa mkaronama. jedva cekam da probam. Sin mi je kod mame, pa sam mislila da se mm i ja prosetamo sa cerom po centru, ali mene nesto noge bole, ne znam. Smislicu se.
Ela super za otvaranjeuser posted image user posted image
Nadam se da cu i ja tako. Sutra idem na ctg, sumnjam da ce me pregledati

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:05:05   
marijana22
Sansa ne bih da te plasim, ali da li se secas pre koji mesec Newmom je prenela cetvrto

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:14:29   
sansa
Eeee sad me utesi user posted image user posted image user posted image Ja kao kontam mi viserotke smo dole malo sljampave da tako kazem i to se sve rasteglo pa kao brze ce to malo kad ono vidis ne mora da znaciuser posted image
Ipak ce to morati da se proceprka malo iako mi nije do togauser posted image mada cini mi se da bibici i to nije pomoglouser posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:15:28   
sansa
pardon mislila sam na Bubicu user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:17:38   
BubaBubica
Ella pa blago tebi! user posted image Mada i ja sam tako prošla u prvoj trudnoći, a u drugoj još ranije tako, sad šta je ovo za tvrdoglavo stvorenje... U prve dve trudnoće sam morala da mirujem zbog otvaranja. Sad radim šta ne radim i ništa. user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:36:48   
Ella2407
Hahaha
Mala Buba je odlucila da joj je lijepo u stomaku i nece da mrda hahaha
Mada koliko sam se nacitala,moze i da krene ono odjednom,tipa pucanje vodenjaka otvaranje i tjt
Ili od bolova ..
Ni ovo moje ne mora da znaci da ce brzo izgleda user posted image
Koliko sam skontala dr,nece mi radit slij put pregled nego samo ctg,jel to tako treba ??

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 14:44:16   
IvanaSK RR
Ella, ne mora svaki put da ti radi pregled. I bravooo za četiri prstauser posted image to je fantasticno.
Meni je pritisak bio sve vreme nizak, a pred kraj znate vec haos.
A to sa oticanjem i ne mora da ima veze. I u prvoj i u drugoj trudnoći sam oticala. A u prvoj isto bio nizak, ali do kraja.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 15:05:42   
BubaBubica
Ja neću ni da se nadam pucanju vodenjaka, jer su mi rekli oba puta kako su kožurasti i elastični. user posted image ništa, oprala sam kosu, odoh mužu da pomognem da izvadimo krompir pa u šetnju, kod sestre na drugi kraj sela. Jer ovako ako ništa ne radim poludeću.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
3.8.2016 21:36:56   
BubaBubica
Ja već u krevetu, razvalih se od šetnje, samo me kosti bole. Ništa od porođaja ni danas user posted image kuckamo se sutra, laku noć drage moje trudnice.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 7:47:32   
marijana22
Dobro jutro devojke

Gde ste? Jel se poradja neka?
Ja se spremam za ctg.......

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 8:03:19   
vocicana
Oh kakva ekipa, ludaaaa!!! Volim ovu teemicu.
Ljubimo vas i citam, pratim svakog dana, samo jos po koji dan i stizuuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 8:40:13   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Marijana, ajde, navijamo da bude kontrakcija user posted image
Sandricak vas je pozdravila. Decak se zove Ilija. Nju rana boli, ali pocela je da fukncionise po malo. Doktori su joj rekli da ne bi trebala trece dete, jer su je i sada jedva otvorili od priraslica na materici.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 8:46:46   
BubaBubica
Jutro stomačići.
Marijana navljaj šta kaže ctg user posted image

Ja se ne porađam. Juče sam prepešačila opet celo selo, samo imam bolove u kostima ništa više. Ne znam više ni da li da se forsiram. Htela sam da odem na pijacu danas peške, daleko je, ugl sestra mi stanuje blizu pijace pa opet ista relacija user posted image ali mislim da ću ipak bikicklom ili ako se svekrva ponudi da idemo kolima.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 9:03:09   
marijana22
Javljam nego stauser posted image

Sumnjam da ce biti nesto.
Ivana pozdravi Sadricak

Bubice kako uspevas toliko da setas. Ja juce izasla u park sa deocm kad sam dosla kuci, noge katastrofa. Bas mi smeta sto ne mogu sa decom da se setam, igram.....

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 9:23:18   
BubaBubica
Meni nije problem šetnja, ko zna koliko bih još mogla, mogu i da potrčim, jedino posle oću da umrem od bola u stidnoj kosti, kao da hoće sama da se polomi. Pogotovo ujutru kad se valjda sve ohladi i odmori, jedva ustajem iz kreveta.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 9:25:02   
Ella2407
Jutriiiccc
Prelose sam spavalaaa
Ne znam jessam li ukupno 3 sata spojila user posted image
Nos mi se zapusio pa nisam mogla disat,pa me probudi i onda ne mogu ponovo zaspat i takoo..

Marijana sretno na pregledu..
Ja cu od danas ja mislim isto da malo uvedem seetnju ne bil sta se desilo,a ako nista do pon
Onda cu mozda prec na khm user posted image



_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 11:09:56   
MishMash
Dobar dan stomačići user posted image

Mi smo spavale do 9 (prvi put za pet godina), sad sam skroz šlognuta user posted image

Ne znam šta da vam kažem, ja sam u prethodnoj trudnoći baš bila fizički aktivna (čak sam i nameštaj pomerala) i ipak sam prenela 5 dana. Jedino čučnjeve nisam radilauser posted image

Ella, je l' piješ onaj čaj?

Marijana, čekamo vestiiiuser posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
4.8.2016 11:16:12   
BubaBubica
Ella šaljem ti sna, ja kad zaspim ne budim se do jutra, zato ustajem sva utrnuta i ukočena u bolovima.

Ipak sam bila na biciklu sa mlađom ćerkom, starija je htela da ostane kod svekrve, i sad je ostala kaže doći će kad joj dosadi. I naravno na pijaci nema ni ananasa ni urmi user posted image user posted image user posted image
Emicin masažer kaže da čučnjevi pokreću kontrakcije, jedino to da probamo user posted image jer meni ni penjanje stepenicama ništa ne izaziva, ni odnosi, ni šetnje, ni brzo hodanje, ni tople kupke ni kućni poslovi user posted image
Ili da probam potpuno suprotno da ne radim ama baš ništa. user posted image
Dr mi kaže da moram da se porodim do 15. jer posle ide na godišnji. Kaže svako na svoju stranu, ja u porodilište a on na godišnji.

< Poruku je uredio BubaBubica -- 4.8.2016 11:18:52 >

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here