|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 12:42:42   
Khaleesi
Mi bili u parkicu, ova moja se rasplakala, neka starija devocica zje zezala, i ova se isplakala uzas... A sve hoce sa njom da se igra..
Emice, drzimo ti palceve da sve bude ok...
Vona, mi jos ceo avgust do mora, jedva ckamuser posted image user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 16:49:59   
Mariya
Dan mame!
Evo da se javim u avgustu. mi došli u subotu uveče kući, juče na rođendan, danas su devojčice kod babe i dede, nedostajali su jedni drugima, pa da se malo izljube, a ja da odmorim. Kako sam stigla kući tako mi se vratile mučnineuser posted image Definitivno mi je prijala Grčka klimauser posted image user posted image
Vonuser posted image za dobre rezultate J! Znači reagovala je na mmr? Razmišljam se da li da H odvedem sutra, vratili smo se, zdrava je , test na Lajmsku negativanuser posted image user posted image mislim da se nisam ni pohvalila jer smo rezultate dobili baš taj dan kad smo putovali, pa nemam izgovor trenutno da je ne odvedem.
Da li je to opet neka nagradna igra u toku? Pošto vidim da pišu one igračice koje se javljaju samo kad su nagradne igreuser posted image
Da bolesna dečica ozdrave što pre.
Emice, čekamo pozitivan izveštaj, da lekovi deluju. Kada su rezultati vašeg testiranja?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 20:07:48   
serpica
Dobro vece mamike..nisam bila tu za vikend a onda nestao net,da iscitam sta ima novo dok su deca jos mirna.. kod nas se sprema neko nevreme.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 20:11:00   
muzicarka
Kod nas je bilo i prošlo nevreme....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 20:12:39   
branki*
Mame,cao!
Nas malo uhvatila kisa kad smo se vracali,mada vec smo bili blizu.boka je,naravno,dobila temp,tj ima je skoro ceo dan.dala sam joj lek pre sat vremena.videcemo kako ce biti nocas.bas me bole noge...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:02:24   
Khaleesi
Vece mame... Mi smo bili po telefon iz servia konacno ga opravilia..
Pa smo setali pored Save, i uhvatila nas kisa..
Sakrili se malo u Uscu , ja kupila kremu za oziljke sa puzom onu Krauterhof, cini mi se da pomaze...
Sad beba zaspala... Pa cu stariju da tusnem i u krevetuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:03:58   
IvanaSK RR
Veče. Ja sam nesto bas nikakva, valjda ce proci.
Branki, imas pp.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:19:49   
branki*
Ivancice,odgovorila😘😘
Sta se desilo?
Ja cu jos malo na spavanje ,oci mi se sklapaju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:21:37   
vocicana
Dobro vece mame.
Ja jutro pa vece, stavrno ne stizem da se javim. Peglala, ribala kupatilo, njega nunala, nosala, podovi, prasincina, stigla sam i kosu da operem.
Branki ozdravite user posted image , bas bzv.
Ivana sta ti je? Ja sam bez veze od kako mi muz nije tu, a ovaj mali je tako vristao, stavila sam mu gel malo na donju vilicu, na mesto jedinica, pojede ruke danas, iz sna se budi, placljiv i gura prst u usta, malo ga izgrize pa nastavi. Tako da smo se citav dan zabavljali.
Maryia, bas mi je drago da ti je prijala Greece, ja sam ove godine kratkih rukava.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:28:18   
serpica
Nase raspolozenje izgleda kao ovo vreme,i ja sam bas umorna,ni mm nije tu od juce mali su samnom a devojke kod babe,danas je sinak krenuo u vrtic posle vise od meces dana,bilo je strasno kao da prvi put polazi.. nadam se da ce sutra biti bolje.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:28:22   
eca89
Branki, da ozdravi Boka sto prije, srce malouser posted image !
Emice, samo da kuci izacete sto prije!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:33:00   
IvanaSK RR
Joj, hvala sto pitate, ali nije nista posebno. Dovoljna je jedna recenica u nekim trenucima da ja izreziram film... Muz... I tako.
Voci, i moja je vristala celo popodne, nemam pojma zašto. Ni nosanje nije pomagalo. Evo sad sisa.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:37:11   
branki*
Hvala,drugarke moje😘
Evo sad nema,spala joj od leka,videcemo kako ce biti.
Jaoo,ivana i ja tako,mnogo sam oset_ljiva i lako se vredjam i od jedne recenice neke,mene to pogodi u srce i ja bas tako napravim ceo scenario u glavi,odem u dubiozu samo tako,uh!
A,i moja je u tom periodu kad je bila kao vase,prevristala,kad se samo set_imuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 1.8.2016 21:38:37 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:39:28   
Khaleesi
Voci, full radni dan za tebe... Ja cu malo sutra, moram iako je praznik... Danas nisam stigla sve...
Ivana, nemoj da se rastuzujes mnogo... Ja isto za jednu recenicu padam u depresiju a to nikako ne valja... Umislim ceo scenario i to je to.... Posle sam tri dana bzv...
proci ce i to...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:44:14   
vocicana
Dal me jasu hormoni, da li nesto drugo, ne znam, ali definitivno se ceo svet okrenuo naglavacke, sve je tragedija, svakarec, kamo recenice. Koliko sam samo puta plakala, nervirala se, a zasto, ni tone znam.
Kada bi ispricalascenario svadje, svakobise nasmejao.
Icka, ne padaj u depu, sve prdje, jer svi muskarci su isti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:49:31   
IvanaSK RR
Ma, necu, necu, dobro sam :)
Samo kad me uhvati tako, nisam ni za sta.
Hvala vam, ljubim vas.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 21:59:07   
Khaleesi
AJ budi dobrauser posted image Ivana
Voci ljubac za tebe, ne znam sto si mi ti bas bas toliko dragauser posted image
odo stariju da nateram da spava

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 22:14:54   
IvanaSK RR
Voci se uvuce pod kozu user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 22:57:10   
Khaleesi
Jedva je zaspala...
Ivana dobili smo eucerin jesi videla :-) ja sad videla

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 23:04:35   
IvanaSK RR
Videh danas :)
Laku noc, mamite. Neka vam vasi andjeli lepo spavaju.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 23:09:09   
Khaleesi
Laku noc mame i od mene.
Mirnu noc vam zelim i da se lepo rashladite

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.8.2016 23:42:38   
muzicarka
Laku noć i od mene...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
2.8.2016 6:22:51   
vocicana
Dobro jutro duse moje, malo pre smo ustali, sa plakanjem, naravno. Struze vilice kada ga uzmem, trlja vilice samo skljoca. Ja ne mogu da verujem.
Hvala vam Khaleesi, Icka moojauser posted image
KUvam kafu pa izvolite.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
2.8.2016 7:03:42   
serpica
Dobro jutro,kod nas kisa i zahladilo meni odgovara,jos malo da budim malog za vrtic a onda spremanje po kuci,ponekad se pitam ima li kraja tom spremanju....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
2.8.2016 7:20:15   
sonyasha
Dobro jutro mame!!!
Kako ste od jutros?
Voc, nama ni sa V za zube nije ništa pomagalo ni sada za M, pa čekam da prođeuser posted image
Kod nas aktuelni nos i kašalj i duša me boli jer je suviše mali za ta s***a user posted image jutro krenulo sa kikancijom i pumpicom....
Hvala Bogu svo četvoro smo dobro spavali, baš nam je to trebalouser posted image
Serpi, naravno da nema krajauser posted image
Ko je za hladan nes?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here