|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 11:16:05   
IvanaSK RR
Aaaaaaaa, divno!!!!!
Tako mi je drago!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 11:29:11   
Mala Elena
Uraaaa! I meni je drago...user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 11:38:23   
branki*
Super!drago mi je,bas su se namucili,sta ih je snaslo sve!
Mariya,boka je najgora kad je sa mnom,kad je drugi neko cuva,bude puno bolja,a cim dodjem ja,uzas!
Kuva se boranija,malo cistila,da uspavam boku,pa da pisem slova sa b,kasnije cemo videti sta cemo.
Ecka,kako je bilo na moru,jeste pocrneli?
Anci,srecna vam godisnjica!kako je marko danas?

< Poruku je uredio branki RR -- 25.8.2016 11:39:19 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 11:38:35   
popkica bebic
Emice, draga, vera je stvar licne volje. Kada patis, Bog je najvise tu i samo On zna zbog cega daje neke trenutke u zivotu. Ali, naravno, On je dao i slobodu pa ko hoce neka veruje. A u vezi sa medicinom i uzdati se u lekare, svaka cast svima, verujem lekarima ali u granicama koje sama postavljam. Oni nisu svemocni, a umeju i mnogo da grese. No, ovo nije tema. Emice, drago mi je da idete kuci.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 11:43:17   
eca89
A, ha, jest pocrnila je. Sva je smjesna, oko i kosa joj plave, pa je sva smjesnauser posted image !

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 12:00:21   
veselicaa
Emice divne vesti,bas ste se namucili ali sada uzivajte i mazite se user posted image
Branki srecna godisnjica user posted image user posted image
Eco najsladji su tako pocrneli,jos plavusani,takva je i moja S kada pocrni,sva je smesna user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 12:32:00   
IvanaSK RR
Ana, srećna i tebi godisnjica veze :)
Eco, mogu misliti kako je slatka!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 12:39:34   
Sanjica26 RR
Emice jupijee. user posted image
Od jutros sam na tri coska. Mm nije mogao da izadje sa posla i ja nisam.mogla u skolu. Ne znam ni kako cu sutra. Pitala sam dadilju, а nisam dobila odgovor. Tako je to kad nema ko da ti cuva decu. Bojim se virusa. Tek ce tada da nam bude haos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 13:05:05   
emicaa
Jaoooj da samo znate kako sam srećna,jedva čekam da svane sutra,ostatak će brzo proletit dok sve završe oko nas.Problem je samo što ja moram na kratko u drugu bolnicu na razgovor a mm ne zna dal će dobit i prije podne slobodno jer mu je gazda kamen od čovjeka.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 13:12:58   
branki*
Sanjice,meni isto strah da mislim kako cemo sa decom kad krenu oboje u vrtic,a ja u skolu i to seosky,bice haos!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 13:26:36   
Ana RR
Emice super user posted image

Hvala društvo user posted image Ivančice, pravila sam kiflice juče user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 13:42:07   
IvanaSK RR
Nadam se da ih neces postaviti ovde, inace ne ulazim u temuuser posted image
Eto mene kod tebe :)
Ja ne pamtim kad sam nesto mesilauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 21:49:26   
vocicana
Dobro vece mamike.
Emice, neizmerno sam srecna sto konacno idete kuci! Hvala ti Boze!
Anci, srecna godisnjica. ne stizem da se ukljucim, danas mi je tako neki glup dan osvanuo, da je to neverovantno. Anci da se prikljucim klubu, mesila sam brze kiflice, da ne bi bacila nesto suvomesnato iz frizidera. Kada muz ode vise ne pravim nista, ali nista, opet oko tog usr....jela se vrtim, gadi mi se pomiso na kuhinju, samo zato sto mm ne ume da kaze sta mu se jede, jer je sve prilagodjeno njemu..ma....
Kako ste ostale? Mi smo danas linzali, dete je zahtevno, samo se vrtimo u krug svaki dan isto, a on je malo pre zaspao, ja cu sada za njim.Nemam snage ni ves da pokupim sa zice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
25.8.2016 22:31:10   
amelia
Eco hvala draga... I ja se nadam da ce sto pre skroz ozdraviti... Kako vam je bilo na moru jel se kupala smizla?
Emice jos smo u ovde u srbiji ali ovakaf odmor nikom ne bih pozelela. Jedva sam nekog videla samo trci po doktore po bolnice ali sta ces samo da bude dobro.
Sutra znaci idete kuci user posted image
Ana marko jel bolje?
Moje dete je danas jos ranije zaspalo ali ne radujem se on ce se brzo probuditi i ceo noc ce kenjkati valjda ga muci donja desna dvojka samo sto nije izbila.a i nosic zapusen i grlo ga bolucka... Ja sam danas dobila ,nesto sam nervozna bez razloga stomak me bolucka rado bih legla sad...

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 0:15:55   
degu
Emice konacno! Jako sam se obradovala zbog vas user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 6:59:03   
vocicana
Mame dobar jutar!
Evo konacno malo vremena za javiti se, mali nije bio nervozan od jutros, kakav zna da bude, kada se probudi, pa gladan, pa presvuci i tako to.
Kuvam drugu kaficu, ako je neko za, samo izvolite.
Emice, radujem se zbog tebe, jako se radujem!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 7:34:26   
serpica
Dobro jutro mamike,od jutros uspela da udjem na rr videcemo kako ce danas biti.
Emice drago mi je zbog vas user posted image
inace Manja je na inhalacijama i pije hemomicin,puna je sekreta,radili kks i briseve,sve je ok,ali iz predostroznosti pije sirup,ne moze da se iskaslje a vrije joj u grudima. Nocas nismo spavale uopste. Idem da iscitam sta ste pisale ako me ponovo ne izbaci rr.
ljubim vas.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 9:15:24   
amelia
Jutroo mame... Ja oka nisam ni sklopila danas. Elem u 23 h odem do kupatila da operem zube i posle minut cujem nesto bammmm naravno A mi je pao sa kreveta... user posted image Jbm ti vise ovaj odmor.user posted image sreca pa krevet nije ovde toliko visok imao je samo malo crvenila na jednoj strani glavice. Nije mnogo plakao valjda se nije toliko udario. Ali eto ovo mi je da me dokusuri. A sad kad mm cuje ima da me zadavi
Ko ce da doceka da prodzu makar 48 h user posted image user posted image

< Poruku je uredio amelia -- 26.8.2016 9:17:46 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 9:30:51   
Khaleesi
Emice super.
Mame samo masem... imam haos po kuci da sredjujem...user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 9:41:53   
IvanaSK RR
Serpice, brzo ozdravljenje!
Amelia, takve stvari se dešavaju, nemoj da se sekiras. Važno je da nije ništa ozbiljno.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 11:00:17   
branki*
Cao,mame!mi ustali rano,vodila ih da da im uzmu briseve,treba zbog vrtica,pa posle po neke izvestaj,tamo ovamo,sve sama sa njima!malopre stigli i skuvala kafu,prostrla ves,da uspavam boku,pa da vezbam sa B.rucak imam od juce,bar to.
Amelia,to se svima desava,stavi ga na neko cebe,pa na pod kad nisi pored njega,za cas se oni okrenu i padnu!
Ljubim vas sve!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 12:30:40   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Malo pre sam dosla iz skole. Posle sam isla kolima do sela u kome radim po sir i jaja. I ladno mi je tetkica dala vise jaja. Bas mi je neprijatno.
Mozdq kasnije ipak idem na "Noc Muzike". user posted image Ivana ti si upoznata.user posted image
Ne znam da li sam vam pisala da mi je ploca na sporetu pukla. Moralo je da cekamo da stigne iz Slovenije. 11.000 kosta. user posted image A inace nisam pisala da nas je docekao odmrznut frizider i zamrzivac kad smo se vratili sa mora. Svu hranu sam bacila. user posted image Neko nam je ladno tri osiguraca iskljucio. Ne opeterecujem se sa time, ali eto htedo da ispricam.
Branki, mama i sveki ne mogu da ti uskacu?
Serpice, brzo ozdravite.
Amelia to se desava. Nemoj sad da se jedis. Ne znam da li tu imate krevetac (kod koga ste) ali obavezno u njega. Oni se za cas prevrnu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 26.8.2016 12:31:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 12:41:27   
IvanaSK RR
Sanjice, da te očekujem na nocenju :)
Ako, i treba da ides, malo za svoju dusu!
Ja sam razmišljala da idemo, ali me nesto mrzi da se kombinujem sa čuvanjem dece.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 12:56:11   
Sanjica26 RR
Ivana, dolazim sa mm-om i sa decom. Idemo po tu plocu za sporet. I jos mm svojim poslom. Hvala ti na ponudi.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
26.8.2016 14:12:35   
IvanaSK RR
Nema veze, stavicu vas onda u moju spavacu sobu :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here