|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 11:34:53   
Ana13
Mi jos nemamo decu (nas je dvoje),a perem 4-7 masina nedeljno. Peskire menjamo na dva dana,posteljinu leti svaki dan,zimi jednom-dva puta nedeljno.Ja ne mogu dva puta da nosim garderobu,pa sam tako naucila i mm.Jos on ide i na trening. Perem cesto jorgane,jastuke,cebice...bez obzira sto imaju navlaku. Nemam pojma,nakupi se. Uvek su mi korpe za ves pune,jer ne mogu sve da osusim istovremeno iako imam 4 terase i masinu za susenje.Sta ce biti kad dodje beba user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 13:51:12   
Peace*
Prestaćeš da menjaš posteljinu svaki dan. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 15:06:31   
Ana13
Koliko sam cula,necu imati kad ni da se istusiram,a ne jos i da perem sopstveni ves user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 15:08:44   
Peace*
Ma hoćeš, samo kupi providnu zavesu na kadi, da te beba iz kolica vidi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 15:25:04   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ma hoćeš, samo kupi providnu zavesu na kadi, da te beba iz kolica vidi. user posted image user posted image user posted image

user posted image kako mi ovo nije ranije palo na pametuser posted image ne bih ovoliko para bacila na dezodoranseuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 15:34:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ma hoćeš, samo kupi providnu zavesu na kadi, da te beba iz kolica vidi. user posted image user posted image user posted image

user posted image kako mi ovo nije ranije palo na pametuser posted image ne bih ovoliko para bacila na dezodoranseuser posted image


znaci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:01:11   
Didy
Nama se puno nakupi šarenog veša, ne znam kako. Dečja garderoba uveče najčešće ide u korpu jer se isfleka ili isprlja, eventualno ponekad može da prođe i za sutra, ali retko. Mm ide 4 puta nedeljno na sport, to je već puna jedna mašina. Veš komplet svi presvlačimo svakog dana, uglavnom i majice i košulje, pantalone ne perem svaki put. Posteljinu menjam jednom nedeljno, leti ponekad i češće, peškire na 3 dana menjam. Čarape perem posebno, tu ubacim prostirku iz kupatila. Znači nedeljno uvek imam:
1. naša posteljina
2. dečja posteljina
3. naš veš na 60 dva puta nedeljno
4. dečji veš na 60 svakih 5 dana recimo
5. peškiri, stolnjaci i krpe dva puta nedeljno na 90
6. čarape jednom nedeljno
7. šareni veš na 40 najčešće imam svakog dana, jednom svetli, jednom tamni
8. štep - deke perem jednom nedeljno jer ne koristimo navlake, već ih perem svaki put kad menjam posteljinu

Kad sve sabereš, to je 2-3 mašine dnevno. user posted image    



< Poruku je uredio Didy -- 22.10.2014 18:02:31 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:04:00   
Bibilib
Perem,pa rasturam user posted image user posted image neki put tri puta nedeljno,nekad dva a nekad i pet...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:31:20   
Figaro88
Dva-tri puta nedeljno,cini mi se sto je Andrea veca da sve vise stvari ima za pranje,a mislila sam da ce biti obrnuto.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:31:28   
mamica 91
U proseku dnevno 3 masine nekad vise, retko manje (osim ako je bas veliki svetac), tj. radi najmanje 8 sati devno (puno radno veme user posted image ) otprilike ovako..
Jedna decijeg belog to na 95, jedna "naseg" belog (na smenu jedan dan peskiri jedan posteljine jedan krpe, stolnjaci) isto 95 i uvek bar jedna, dve sarenog ili decijeg ili naseg na 40-60.. jastuke i deke perem jednom u 10 ak dana tako isto i prekrivace sa garniture u dnevnom...s tim da je jedan krevet samo za V tu niko ne seda i taj prekrivac perem posebno i svaki dan stavim cist peskir na kom lezi...

I decije nikad nista ne perem s nasim...

< Poruku je uredio mamica 91 -- 22.10.2014 18:33:32 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:35:58   
Didy
Ja sam odskora počela da perem sve peškire zajedno, do nedavno sam njihove posebno. Ipak se oni peru na 90 stepeni i mislim da ne može ništa preživeti tolike temperature.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:42:09   
Anck Su Nmaun
3-4 masine nedeljno, zavisi i od vremena, kad je lepo vreme cesce perem prekrivace, jastuke, igracke i sl.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 18:59:50   
mamica 91
Meni je V mali i nekako mi malo bljak da perem njegov peskiric i peskir s kojim smo se brisali mm ili ja ili onaj ze ruke..msm nikad se ni mi ne brisemo jednim peskirom dva puta nego svako vece kad se istusiramo prebacimo da se malo prosusi i onda na pranje..
A zato kad dodje racun za struju user posted image svaki mesec se cudimo sto je toliki user posted image
IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam odskora počela da perem sve peškire zajedno, do nedavno sam njihove posebno. Ipak se oni peru na 90 stepeni i mislim da ne može ništa preživeti tolike temperature.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 19:07:44   
Didy
Nisam videla da imaš baš malu bebicu. Ja i dalje njihovo perem posebno, eventualno ubacim u šareni neku našu majicu, a peškire, ko što sam napisala, odskora perem zajedno. Naš veš mislim da nikada neću prati zajedno sa njihovim. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 15:59:35   
snezap
svaki dan bar 1, a nekad i vise

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 19:11:55   
veselicaa
Svaki dan osim kada su praznici.Nakupi se dosta vesa,njih dve,ja i suprug,ja ne mogu istu odecu dva dana ali nikako ne mogu,a i dosta toga na ruke perem.Rucno perem samo nove stvari koje nosimo kad izlazimo jer neke stvari jednostavno nisu za masinu.A kako mi je A.u skoli u kojoj higijena i nije bas na nivou,istu bluzicu nikada ne moze da nosi dva dana jer su rukavi uzasni od prljavih klupa.Htedoh sad na roditeljskom da predlozim da sve donesemo po jedan mer za prozore i krpe ali me bese blam user posted image

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 19:27:49   
minnica
Ne perem svaki dan, a nekad operem 3-4 mašine na dan (obično subotom), pa onda i osušim u sušilici. Uglavnom, odvajam dečiji šareni, naš šareni, peškiri i posteljina, ostalo za iskuvavanje, a posebno mm radnu garderobu. Ponekad uključim one kraće programe za ukrasne jastuke, prekrivače, plišane igračke, obuću i sl.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 19:31:17   
Ivanka 75
Retko kad uključim preko nedelje, ako i uključim, prostrem i onda zaboravim da skupim user posted image
Za vikend sve obavim, 2-3 mašine. jedna kuvanje, druga tamno, treča šareno.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 19:44:58   
moja ciklama
Kao da radim u vešeraju!user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 20:42:04   
Mala Elena
U zadnje vreme ,tokom svakog obroka se umacka, a i mene, tako da svaki dan po tri presvlacenja pa jos nas ves ..dodje na punu korpu.
Samo da pohvalim svoj mirisljavi ves van smogljavog Beograda. Znaci, problem nije u nama, masinama ili omeksivacima ...user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 20:43:18   
soni
dva puta nedeljno sada ...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Koliko često perete veš?
22.11.2014 23:05:16   
serpica
Uhh ja svakog dana,nekad i dva puta dnevno

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Koliko često perete veš?
23.11.2014 0:23:27   
Bibilib
nekada dve-tri masine dnevno a sada kada ne mogu osusiti ves dve-tri nedeljno...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Koliko često perete veš?
23.11.2014 0:33:42   
vikiveki
Kod mene je isto i zimi i leti prosek dve mašine na dan,leti mi je super jer se brzo osuši a zimi sušenje mi stvara problem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Koliko često perete veš?
17.6.2016 13:16:29   
Anck Su Nmaun
Svaki dan po jedna, tj. svaku noc, od kad je stigao beban, nekad i po dve. on sve zivo izbljucka user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here