|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 6:58:42   
Sanjica26 RR
Serpice, probacu da ti pisem na pp. Ako bude htelo. Ovo mi sve lici na problem koji ima moja Snelle. Naravno da je resivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 7:01:25   
serpica
Sanjice probaj na fb i menitesko otvara RR. volela bih da cujem sto vise iskustava jer bas nisam mirna..
hvala ti user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 7:04:55   
Milena18
Serpi, nadam se da će sve biti u redu user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 7:40:29   
vocicana
To ide u sklopu sa prosirenjem komore, ali sigurna sam da referentne vrednosti ne odstupaju mnogo, zanimce me mitralno usce, kao i aortni zalisci, mozda zbog proirenja postoji prolaps zalistaka koji ti stvaraju zamor, sve je to resivo, ne sekiraj se, od kvaliteta ultrazvucnog aparata i kvaliteta samog kardiologa zavisi i sta ces cuti. Moj ti je jedino savet da izaberes kardiologa sa vise iskustva, u Nisu ih ima dosta, ne sekiraj se, javljaj sta se desava. Ljubimo te

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 12:10:46   
Sanjalicaaa
Šerpice, samo da ti pošaljem veliki zagrljaj! Ne zna ništa o tome. Da te brzo prođe!

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 18:53:34   
choopa choops
Ja ne znam ništa o uvecanoj komori, ali eto da napišem svoje iskustvo.

Ja sam poslije drugog porodjaja imala baš neke čudne bolove u srcu. Kao da te neko probode nožem po sred srca i onda bukvalno ne možeš ni tamo ni vamo. Traje nekih 1ak sekundi i stane. Naravno odmah sam se prestravila i pravac kardiolog. EKG u redu, dr kaže mogu maraton da trčim srce odlično. Trajalo mi je to i kasnije, a poslije trećeg porođaja isto opet počelo. Ja opet kod drugog kardiologa na EKG opet sve OK. Niko mi nije predlagao UZV jer tvrde da je to sve dobro i da je to od stresa ili da čak da sm nekako nezgodno spavala (što je moguće i jedno i drugo).?!user posted image Ja sam se sva tri puta porodila prirodno, nikad nisam bila u anesteziji, a genetika mi je što se toga tiče odlična. A jedina stvar zbog koje sam se ja bojala je činjenica da sam sa L i M pila Gynipral, a u ovoj trećoj sam ga čak i primala intravenozno, pa sam mislila da nije od toga?! Eto, hvala Bogu nije se ponavljalo u skorije vrijeme, ali kad se dešavalo bilo je užasno! Meni je to djelovalo kao infarkt ne daj Bože, nemoguća bol, bez daha sam ostajala u sekundi. Mada ja i dan danas nisam neko oličenje energije, ali eto doktori kažu da mi je srce odlično!

Nadam se da je i kod tebe sve u redu! :-)

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 20:40:50   
serpica
Hvala vam drage zene na podrsci,kardiolog u KC moze da me primi tek 26 oktobra,to mi je mnogo daleko,sutra cu da zakazem privatno,sta cu,bar da znam na cemu sam.. obzirom da dr opste prakse kaze da nije hitno to i ne moze da mi pise na uputu
Kako god javicu vam odmah sutra ako uspem da nadjem slobodan termin privatno.Ljubim vas sve...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Uvecana leva komora srca
20.9.2016 21:26:27   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Uvecana leva komora srca
21.9.2016 5:13:55   
Trcosava
DRaga Šerpice, ja ne postižem da pišem skoro uopšte ovih dana. Pratim, čitam... Nemam pojm ništa na ovu temu. Šaljem pozitivu i veru da je sve ok user posted image

Neko reče da sve zavisi od kvaliteta Uz i lekara i sa tim se i te kako slažem

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Uvecana leva komora srca
21.9.2016 11:14:56   
wivern
Serpi user posted image nemam sta drugo da ti kazem kad jos uvek nemas dijagnozu.
Javljaj nam cim nesto novo saznas user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Uvecana leva komora srca
27.9.2016 8:22:55   
serpica
user posted image
user posted image
user posted image
ne znam koliko moze da se vidi.. juce sam tek stigla da odem na pregled generalno srce ima odlicnu funkciju sto je najbitnije,imam neke priraslice i zadebljanu komoru dr kaze verovatno posledica nekog virusa ili infekcije u mladosti.
Leka nema,samo ne smem da mislim na to,desavace se nazalost takve promene u tom slucaju da popijem nesto za smirenje i nesto protiv bolova u krajnjoj nuzdi.
Sve ostalo,uz srca komplet uradjen sem toga sto sam navela ok,uz karotida odlican,uz stitne zledzde odlican,ceo abdomen je ok,ekg takodje,pritisak i puls odlicni.. znaci sve u svemu sam zdrava,malo vise setnje i zdravog zivota i samo
optimizam,da ne mislim na lose ako me opat zadesi taj napad. Kontrola za godinu dana..
Hvala Bogu, i hvala vama sto ste bile samnom....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Uvecana leva komora srca
27.9.2016 8:40:00   
degu
Super Serpi! A sto tice tih tegoba naucices da zivis s tim kao da nije nista, kao ja sa hipotireozom, ni ne razmisljam o tome, a neko to tragicno dozivljava. Hvala Bogu nije ozbiljno, to ti dodje kao opomena da usporis, samo slusaj svoj organizam.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Uvecana leva komora srca
27.9.2016 9:25:53   
mali_mis
serpi super sto je sve ok user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Uvecana leva komora srca
27.9.2016 10:11:24   
Milena18
Super, Serpi! Verujem da ti je laknulo.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Uvecana leva komora srca
27.9.2016 22:14:06   
IvanaSK RR
Serpi, drago mi je da nije nista ozbiljnije. Ljubim te!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Uvecana leva komora srca
27.9.2016 22:46:37   
wivern
Sjajno Serpi, sad samo polako i bez forsiranja.
Odlične vesti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Uvecana leva komora srca
28.9.2016 13:47:05   
milicicak
Serpi, divne vesti user posted image
Drago mi je sve u redu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Uvecana leva komora srca
28.9.2016 14:13:50   
Ana RR
Super Šerpi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Uvecana leva komora srca
30.9.2016 8:28:45   
vocicana
Draga moja Serpi, kako sam i ocekivala, kako sam ti i rekla, zamol dolazi od te male regurgitacije mitralnog i trikuspidalnog usca, kada u vecem naporu, nosenju tereta dolazi do te kako bih ti rekla, malo drugacije propustljivosti krvi iz pretkomora u komore, pa se ti subjektivno osecas umornom i zamorenom. Vise sna, manje vuci teret, sto manje!!! Povremeno Bromazepamcic,asto da ne, ipak si iznela 4 trudnoce i imala 4 carska reza, mnogo je to, organizam je trpeo izvesne terete, ali budi bez brige. Moj ti je savet da jednom godisnje obavis ovakvu jednu kardiolosku kontrolu, zbog tebe same. Izv sto sam tek sada regovala, videla sam izvestaj, ali sam se zajeb...sa kliktanjem i nista uradila nisam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here