|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 9:11:20   
IvanaSK RR
Sumnjaju na stafilokoke?
E, bre, bas se namuciste u poslednje vreme user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 9:16:55   
vocicana
Draga Maraj, nema na cemu. Lazar je nas RRingerajac, nase dete, pa to je najmanje sto se treba i moze. Neka ti je ziv i zdrav, ocekujemo neku slicicu u temi Krstenje, sigurna sam da ce sve biti sjajno. Ne sumnjam u tebe.
Sanjica i ja smo se bas malo pre cule, spremaju maskembal, za rodjendanac. Javice se ona, po gradu je.
Suzi user posted image
Anck, bas ste se izmucili, bas me interesuje kakav ce antibiogram doci.
Momci spavaju, ja sam nesto slogi, grogi....
Milenice, moj spava ubija se, ali imam osecaj da ce se to drasticno promeniti kada bude bio oko godine, zuba jos nema, tako da iskoristim ja spavanje, jeer me tek cekaju besane noci.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 1.10.2016 9:18:54 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 9:22:11   
Anck Su Nmaun
Nije rekla stafilokoke ..nesto na j cini mi se al da ne lupam sad, videcemo u utorak, vise mi je stvarno previse i meni a sigurno i njemu. Kad ga cujem kako se muci a ne mogu da mu pomognem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 9:24:38   
vocicana
Vise mi lici na strpetokoknu infekciju, ne mora da da uvek temperaturu, ali kada se naseli u rastresito tkivo, dosadna je strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 10:17:00   
emicaa
dobro jutro,i dalje sam bolesna,jedva sam ustajala nocas a David kao da zna da mama ne moze drzi glavu budio se svako sat.Ljubi ga majka user posted image Dora je jutros fo 6 i onda dodla kod nas pa nastavila do 8.Ne mogu da vjerujem da joj je za mjesec dana rodjendan

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 11:31:41   
Sandricak
Jutro u oktobru...
Mm, svekar i Maki otisli da cekiraju kartu, a ja uspavala Iliju pa da se javim... Oko dva ce nam doci kumovi i moji malo da se druzimo, malo naseckala predjelo pa cu da spremim tanjire da sve bude spremno...
A spavanje nocas nikakvo, nocas se Iliji levo oko zalepilo od krmelja, cistila sam nekoliko puta, sad sam mu malo nakapala mog mleka u oko pre nego sto je zaspao znam da to moze da pomogne...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 12:01:21   
IvanaSK RR
Sandricak, bas si vrednauser posted image
Mi smo, po preporuci lekara cistili oko acidi boricom i fizioloskim rastvorom. I, takodje, sam kapala svoje mleko.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 12:06:02   
branki*
Od mog buvljaka nista.bar da uspavam boku,pa moram do poste,narucili smo bozi neke vitamine,stigli,ja nikako da odem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 12:13:00   
Sanjica26 RR
Dobar dan dobri ljudi ili ti zene.user posted image Sad sam sela. Jutros sam ranom zorom otisla do grada da jurcam za Teodorin maskembal. Sledca nedelja je decija, pa svaki dan imaju neke aktivnosti. Svasta sam nasla. Drugarica ce da mi pomogne. Ona je uciteljica, pa je kreativna. Spakovala sam ih u krevet. Obe u poslednje vreme njacu. Verovatno im je to filter, jer su u vrticu dobre.
Inace, Sofi je proslinavila. Videcemo kako ce situacija da se odvija.
Cele nedelja je trka. U cetvrtak posle posla sam isla po decu. Mm je bio na putu. Taman smo stigle kuci, ajde na ples. I sutra vec nedelja i krece jovo na novo.
Suzi, bice sa tatom dobro. Preziveli smo isto sa mojim tatom.
Maraj, srecan vam rodjendanko.
Branki, jel ne kaslje vise Boka?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 12:24:09   
suzi kju
Znam Sanjice, kada sam pisala post o mom tata setila sam se tebe i tvog tate. Daće Bog da bude sve u redu, verujem u to.
Svi se raduju vikendu a ja samo iščekujem utorak, sredu da saznao na čemu smo.

Moje beke zaspale malopre, ja pravila kiflice, super su mi, Vocin recepis, odlične. Jutros sam pravila slane, pa nam je to bilo za doručak, Za ručak ne znam šta ću, možda ćemo jesti negde van kuće.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 12:30:02   
Sanjica26 RR
Suzi, cekamo utorak sa tobom. Bice to dobro. Za mog tatu nismo bili uopste pozitivni, jer kod njega je bilo maligno. Mada, ja sam se non stop molila Bogu da bude sve ok i iskreno sam se nadala u njegovu milost.Plus dr mu je rekao da ce morati i pumpicu da koristi. Pumpicu ne koristi. Zlezde koje su mu izvadili su dobre. Nema ni zracenje. Sta ds ti kazem kad vozi bicikluuser posted image
Verujem da kod tvog tate nije tako strasno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 13:13:29   
suzi kju
Uh ja se iskreno nadam da će biti sve u redu. On se relativno dobro oseća, s tim da kašlje, ne iskašljava ništa, suv je kašalj, i zamara se dosta. Juče je nešto radio po dvorištu i zamorio se toliko da ga je probadalo u grudima. Ne znam ni da li sam pisala ovde, pustili su ga na vikend kući, u ponedeljak ujutru se vraća.
Ja se maksimalno trudim da budem optimista ali uvek se one loše stvari vraćaju u misli . Čini mi se da mi dodatno otežava činjenica gde radim, šta sam sve videla , čula uhh...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 14:05:43   
Anck Su Nmaun
Napokon zavrsili ukrasavanje torti fondanom, za prvi put sam preeezadovoljna, od sad smo mama i ja majistori user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 14:13:46   
IvanaSK RR
Anck, slike? :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 15:20:39   
Animsaj9
anck nisam videla da si mi napisala
gde si kupovala fondan u NS?




(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 17:30:21   
serpica
Mamike drage kako ste?
Ja nikako da se sastavim s vremenom,ne znam dgde mi je glava.. pisacu vam cim ugrabim vreme,doduse ne znam ni u kojoj temi ali nacicu vec... mala spava pa da na brzinu bacim pogled sta ima novo....


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 18:10:41   
emicaa
Suzi cekanje je najgore ali nadajte se najboljem.Cekanje je najgore od svega.
Napuhala sam se kao zaba,bem ti viruse .
David je nesto kreatav,nikako da zaspi,malo kunja i opet se probudi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 20:56:02   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

anck nisam videla da si mi napisala
gde si kupovala fondan u NS?


Jesam ..mislim na prvoj strani. U Barvalo 175 din 250 gr.. a imas i na kili, 5
Nama je tortu na sprat trebalo 3*250gr. Jer sam uzimala razlicite boje.
Jako sam zadovoljna kako je torra ispala s obzirom da smo prvi put fondan stavljali sami.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 20:59:19   
branki*
sanjice,prestao je kasalj i bila je dobra nekih par dana,ali od prekjuce opet neki kasalj i nos,nije strasno,ali kasljeuser posted image i svvi su kilavi i kasljavi i mm i boza.mm najgori.meni nije nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 21:05:01   
Animsaj9
Hvala Anck, mislim da cu i ja stavljati sama, volim kreativnost pa mi je na umu da krenem polako do rodjendana da pravim figurice. Bas cu otici da kupim fondan pa da pocnem

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 21:11:08   
Anck Su Nmaun
Ivana sutra kad uslikam postavicu i slikicu 😄

Figurice su doata skupe kad ih kupujes puno ili onu kao jednu veeliku, a za pravljenje opet moras imati dosta boja...sve u svemu nije bas dzabe ali...
Ja sam obicno nesto smisljala kako a ukrasim a od gore uzimala figuru koju su hteli, ovaj put nism figuru vec smo je celu uradili od fondana...
Uglavnom uvek.nesto dobro napravimoprosle god smo ono sa ogradom od piskota ,okolo masna i od hore cokoladne bombone. Pre dve godine smo je ceeelu prekrili M&M bombonama (veeeliku tortu) ..torta je bila teska ko sami djavo user posted image i tako uvek gledamo da budde zanimljiva i drugacija.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.10.2016 21:13:53 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 21:26:08   
Animsaj9
pa polako sam mislila da krenem, pa da kupujem i boje, imam vec i neku zamisao ( bice verovatno Malci) pa ce preovladavati zuta boja.
Ali jedva čekam da vidim tvoju! Bravo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 21:50:54   
vocicana
Mame samo da vam mahnem i da vam jos jednom kazem da vas obozavam, kako ste mi vredne, kako ste sposobne. Posto sam se jutros prva javila, prva i odlazim u krevet, mrtva sam!
Svi vec spavaju!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 22:14:52   
suzi kju
I ja sam mrtva, danas aam sređivala od jutra pa do podneva, onda šetali bulevarom, ceo bulevar prošli, iznad đerma se parkirali pa do pravnog, došli kući, ručak za nas, za decu, raširila veš, opeglala tonu, spremila mašinu da pere noćas i sad na spavanje, mislim da ću se komirati!

Laku noć drage mame!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.10.2016 22:39:21   
IvanaSK RR
Dobro vece.
Mi isli da gledamo sina na utakmici, beba sa mojom mamom. Sad se tek vraćamo kuci user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here