|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 16:20:12   
Mariya
Dan mame!
Baš ste se raspisaleuser posted image
L i ja bile danas na izložbi pasa,2.oktobar a mi u kratkim rukavimauser posted image pogledali smo pse,baš je bila srećna,slikala ih je,jedino nije htela da ih mazi. U povratku sam je ostavila kod svekrve, H je več bila tamo i brzo pobegla kući. Moram malo da odmorim od njih,svaki dan su samnom zadnje 2 nedelje. Pospremila sam malo i kuću,sad odmaram. Trebalo bi da počnem da šijem,ali tako mi se spava,gledam F1, pa možda i odremam malo,pa ću onda da šijem user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 2.10.2016 16:22:08 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 16:57:44   
Maraj
Dan mame. Samo na brzaka da vam javnem da nam je juce bilo , ne divno , nego predivno user posted image celu noc nisam oka sklopila. Od uzbudjenja. Svaki minut dana kao da sam opet prezivljavala. Bas sam srecna. Sve je proteklo super. I krstenje i posle proslava rodjendana.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 17:00:27   
Milena18
Mariya, šta šiješ? Ja sam skrojila jedne pantalonice za M još dok sam bila trudna i nisam ih završila, a sada nikako nemam vremena.

Maraj, drago mi je da je sve prošlo tako lepo!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 17:27:28   
vocicana
Maraj bravo, ne znas koliko mi je drago da ste tako lepo prosli!!!user posted image
Ja sam konacno zavrsila sve ruckove i ostala s! Sada da se nasminkam, da mom detetu dam da vecera, pa odosmo da skitamo.
Ljubim vas sve.
Ivana SK ja jos nisam dobila 29-ti dan je danas, najaveima, ali da krene jos ne.
Ne mogu da verujem da mu ovoliko treba da se sredi, da sve bude ok. Muka mi je od toga sto sam zensko

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 17:47:59   
Sanjica26 RR
Forum je brz kao munja. Svaka cast.
Ja sam odremala, pa sam brzinski dovrsila rucak. I opet sam legla. Veceras cu da popijem lekic. Valjda ce bolje da mi bude sutra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 18:13:12   
suzi kju
Da, forum je iznenađujuće brz.
Mi šetali danas, i šetali, šetali, kičma me sada boli.
Maraj baš mi je drago da vam je bio lepo!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 18:23:38   
emicaa
Maraj bas mi je drago da vam je tako fino bilo,okacine nam slicice da vas vidimo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 21:13:00   
suzi kju
[img]http://www4.slikomat.com/13/1002/7b7-receiv.jpe[/img]
Pa zašto nećeeee, šmrc!

< Poruku je uredio suzi kju -- 2.10.2016 21:14:15 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 21:13:49   
Animsaj9
ja sam danas popodne uzivala... svojih sat i po sam imala isla sam na manikir.. sad se divim nokticima, bas mi je prijalo. mm je cuvao D, i vidim da im nisam ni falila puno, zabavljali su se user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
2.10.2016 21:23:03   
Anck Su Nmaun
mi smo danas citav dan proveli u slavlju, moji bili pre podne pa sa njima bili napolju, dosli da rucamo kuci i u rodjendanonicu, bas sam iscrpljena ali zadovoljna jer su lepo provele dan.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 0:16:15   
Mariya
Veče mame!
Marajuser posted image
Milena,šijem svašta,trenutno pamučni prsluk za L,a uzela sam neki polar pa i od toga hoću da sašijem prsluke za obe.ja imam još oko 4 meseca do porođaja pa se nadam da ću sve završiti do taduser posted image A šijem i jastučnice, haljine,suknje, za devojčice, mene,sestru. Ne znam košulje i sakoe da sašijemuser posted image
L i ja spavamo u dnevnoj, sutra ustajemo rano, ide u vrtić prepodne, zbog dečije nedelje. A ja posle u grad kod frizera na feniranje,da budem sređena za susret generacije sutra, pa kod dr po doznake i tako...
Laku noć!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 7:30:59   
Anck Su Nmaun
Jutric mamikee
Jao noc nam je bila suuupeer, probudio se samo jednom oko 5 da siki i to bi mozda nastavio da ga ja nisam uzela jer me je leva dojka ubijala koliko je bila puuna mleka.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 7:40:48   
branki*
Jutro,mame!
Maraj,super sto ste tako lepo prosli!
Ja u busu,idem u skolu..pocela radna nedelja.

Gde je eca,nema je nestouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 8:15:30   
Milena18
Jutro, mamike!
Anck user posted image za prospavanu noć!
Ni kod nas nije bilo loše, M se budila samo dva puta, mada sam ja i dalje jako umorna.
Sad da popijem kaficu, pa polako u novi dan...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 8:30:50   
pipi_coco
Branki, emice, anim user posted image

Ovaj moj malac se jutris probudio u 05:30 h, naspavo se covjek, sav veseo, a ja user posted image

Vrijeme je tmurno i odvratno baš, ne znam da li cemo uspjeti izaci napolje danas, jer kiša samo što nije. Treba da
malo pospremim po kuci, abaš mi se nedaaaa, jedva cekam da D malo zaspi pa da i ja sa njim odbijem jednu dremkicu.

Maraj seretan vam rođendan i krštenjeuser posted image



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 8:45:31   
Sandricak
Jutric od nas... i Ilija se budio 2 puta da siki, u pola 1 pa u 4, onda zaspao i jutros u 7 ustao, jeo i sad tek zaspao... malo se igrali, sad je sve zanimljiviji, smeje se guce pomalo, obozava da pliva kad ga stavim na stomak da se igra... Danas nam je dva meseca user posted image
Mm i Maki otisli svako na svoju stanu, a nas dvoje uzivamo, jedino ova kisa vini ovaj dan sumornim... samo za spavanjac...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 8:56:29   
serpica
Dobro jutro mamike... ode mi dete u vrtic..user posted image
za pola sata idem po nju,ostala placuci... sve znam ali opet mi tesko

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:01:19   
Anck Su Nmaun
Jao dan je uzasan siiv .. bas samo za spavanje user posted image Sta da kuvam danas .. mucim glavuuuu user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:02:32   
Sandricak
Serpice sve to brzo prodje, adaptacija je takva... tako je bilo i sa mojim Markom, a sad obozava vrtic...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:05:27   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sta da kuvam danas .. mucim glavuuuu user posted image

Anck, ako ti sta dobro padne na pamet javi, i ja imam isti problem... vise mi je smisljanja preko glave... sad sam gledala ovde recepte, ima svasta, a opet ne mogu da se odlucim user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:08:12   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Sandricak

Jutric od nas... i Ilija se budio 2 puta da siki, u pola 1 pa u 4, onda zaspao i jutros u 7 ustao, jeo i sad tek zaspao... malo se igrali, sad je sve zanimljiviji, smeje se guce pomalo, obozava da pliva kad ga stavim na stomak da se igra... Danas nam je dva meseca user posted image
Mm i Maki otisli svako na svoju stanu, a nas dvoje uzivamo, jedino ova kisa vini ovaj dan sumornim... samo za spavanjac...

Citam ovo i crkoh.... Juce nam je bili dva meseca, bokte pukla sam totalno, ne znam ni koji je datum ..user posted image user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:10:30   
Anck Su Nmaun
Jaoo mrzim to, svako jutro a sta danas da spremam ...grrrrr
Razmisljam paprikas mozdaaa user posted image

Moj bebac zaspao, sad na miiiiru da popijem Prvu jutarnju kafu!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:12:17   
vocicana
user posted image za dva meseca! Mi za koji dan 6, bog te ala leti vreme.
Ruckovi....ja imam od juce, samo za deckonju da spremim nesto.
Samo da vam mahnem
Anckuser posted image
Poceo je dan sa osmehom

< Poruku je uredio vocicana RR -- 3.10.2016 9:13:28 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:15:35   
IvanaSK RR
Sandricak, vreme leti, vec dva meseca :)
Andrea je nocas uzasno spavala, tj nije skoro nista spavala. Glava me ubija.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 9:42:09   
suzi kju
Dobro jutro mame.
Ivana isti slučaj, žurka celu noć, glava mi puca, što id ove promene vremena, što od nespavanja.
Ja ću za ručak gulaš, i spremam za dva dana, za bebe se već kuva ručak i tako.

Tata se vratio u bolnicu, sutra mu rade skener, rezultat u toku sutrašnjeg dana, najkasnije prekosutra.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here