|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
3.10.2016 22:22:53   
Milena18
Ivana, evo pakujem ti i punjene paprike i doboš tortu :)
Serpi, super za vrtić, nadam se da će i sutra proći dobro.
Meni se oči zatvaraju, a ova mala nikako da zaspi...
Emice, mislim da je zelena stolica ok, osim ako je baš jako oskudna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 6:44:32   
vocicana
Dobro jutro, Emice, pa zavisi i od ad koje mu dajes. Moj sin je pio Nestle Sensitiv, stipanje iotpadanje dlacica u nosu je malo za reci od smrada nakon kak. Puno je ad mleko gvozja i tako su njegova creva to preradjivala. Vidi, verovatno sada prihvata novu ishranu, ne sekiraj se, proci ce.
Dobro jutro ostalim mamikama. Nadam se da je noc za vama prosla dobro.
Nema nam je Anci....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 6:49:52   
suzi kju
Jutro mame.
Ja sam nervozna ujedala bih! Opet nisam oka sklopila, ja ne znam šta njima dvema pa ovako loše spavaju. Godinu dana imaju, i nijednu prespavanu noć, nijednu noć da su probudile jednom a ni dva puta. Mislim da polako ludim!!!

Eco user posted image
Emice i ja mislim da se samo privikava na novu hranu. I mojima je tako na početku. Širile su nam zenice gratis, štipa za očitavanje koliko smrdi user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 7:00:56   
Sandricak
Jutro mame...
Mi sinoc okipali Iliji u 7 sisao i spavao do 11 i onda bi da se igra.onda spavao do 3 pa se jutros probudio u 6...jos u 3 dosao i Marko sa jastukom kod nas.. poludela...
Sad mm i Maki odose, a ovaj mali budan jos uvek.. tako bih htela kafu na miru popitiuser posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 7:49:58   
Maraj
Jutro , jutrouser posted image
meni l jos spava....spavala bi i ja , al ustadoh da na miru popijem kafu.
suzi , znam kako ti je....tj mogu pretpostaviti. Meni je L 2-3 puta do sad losije spavao ja htela da poludim koliko sam besna i nenaspavana bila. Mogu misliti ti sa njih dve plus godinu dana nespavanja ....user posted image user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 8:27:37   
emicaa
Dobro jutro,Dora dosla u 4 kod nas i jeeno sat nije zaspala.Davida budio nos,od jutros i Dora kaslje.Nadam se da ce je proci fo sledece sedmice jer ide na dnimanje glave i uspavace je a ne uspavljuju ako si prehlayjen.
Suzi pocece,mozda ce i one za prvi april prvi put user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 8:44:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Danas maskembal, pa smo se jutros spremali. Sofi udarila u plakanje, jer nije znala da je maskembal u vrticu. Kasljala je sinoc. Ne svidja mi se. Moramo da je vodimo kod dr, ali na muci smo ko ce da je cuva. Od 11 radim, a sta tada.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 9:16:02   
dijana1*
Dobro jutro mameuser posted image
Ja na miru pijem kaficu, uf al mi prija.
Kostu sam jutros vodila da uzmemo bris grla i nosa za vrtic, a mama cuva U i V.
Kod nas su uveli da sva deca moraju uraditi bris grla, nosa i koprokulturu pa su sada guzve nenormalne. Ali bolje tako, bar znamo da su deca u kolektivu zdrava.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 9:16:51   
Anck Su Nmaun
Sanjiice kod mojih u cetvrtak , Tema je deca sveta. ja bas ne volim te maskenbale jer mame razbijajju glavu user posted image
Idem popodne do kineza da vidim neke dzidzabidze za indijance user posted image
Mm kaze da T maskiramo u crnca ali nesto ne bih da je krecim u crno, ima da se namuci to da skine.

Stariju sam mislila u Indijanca amldju mozda u neku Indijku al nemam nikakvu maramu veliku user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 9:22:59   
sonyasha
Dobro jutro mamike.
Mi danas u Sokobanjsku, pa me frka uhvatila katastrofa! Bojim se i da mi kaže sve je uredu i otkači me za produžavanje bolovanja a frka mi je i da kaže da nešto nije uredu - skroz sam fiju fijuuser posted image problem je što neće sam da se diže da sedi a ima 10 meseci....nadam se da ćeno da dobijemo neke vežbice za to...uh, držite nam fige!



_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 9:39:12   
IvanaSK RR
Sonyasha, drzimo fige.
Nek ne bude nista ozbiljno, ali da ti produze bolovanje :)

Milena, tek sad vidim da si mi spakovala i tortu. Divna si user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.10.2016 10:23:13 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 10:46:43   
suzi kju
Sonyasha biće sve u redu, zašto neki bilo, opusti se. A ona će napisati neku dijagnozu za produžetak, izađu u susret svi, i oni što pišu dijagnoze i ovi u komisiji. Dobićeš produžetak sigurno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 11:38:39   
Animsaj9
Mi oko 13h, idemo u savetovaliste, s D mi od jutros spavao pola sata, bice veselo

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 12:04:51   
Anck Su Nmaun
ja evo cekam rezultate pa da idemo kod Dr. poceo je da kaslje al mi se zvuk uopste ne svijda , bojim se da mu ne ode na pluca user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 12:14:18   
dijana1*
Sony javi kako ste prosli. Neke bebe su lenje i xve to sporije ide. Da nesto nije kako treba to bi se do sada videlo. Ljubi mi drugara i srecnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 13:16:19   
sonyasha
Doca je bio jedan od onih za izbegavanje, nadmen, nadrndan i bezobrazan. Kaže malo kasni sa nekom motorikom ali je sve savršeno i nema šanse bilo šta drugo da napiše!!! Hvala Bogu da je stvarno sve ok, ali opet nemamo rešenje za produžavanje a ovi će sa vrata da mi tresnu otkaz - baš nemam sreće da nemam nikakvu vezu ni vezicu, ali ebiga, najbitnije da je bekan super!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 13:21:06   
emicaa
Sony bitno da je on dobro.Ja trebam do frizerke po farbu a mrsko mi nas spremati mada bi im godilo da izadju vani.Pojma nemsm sta bih user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 13:30:19   
suzi kju
Sonyasha pa ti svakako predaj na komisiju. Gde ideš na komisiju?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 13:56:05   
amelia
user posted image
Dan mame mi spavkamo rucali smo. Da i vas posluzimo torticom juce pravili za napunjenjih 13 meseci.
user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 14:00:23   
IvanaSK RR
Amelia user posted image
Jesu li ti pomogle nešto one seksi teme? user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 14:14:29   
Sandricak
Mmm, torta super izgleda...
Ilija danas kao povileneo... spava sve po 10minuta, taman krenem nesto raditi eto ga... jedva nafilovah lazanje... a glava me ubija danas...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 14:14:58   
Sanjica26 RR
Prodje maskembal.Sad inhwliram Sofi, pa kasnije idem na cas. Posle na neki prezentaciju. Uopste mi se ne ide, ali direktorka me je zvala. Ne mogu da je otkacim. A T ima ples, pa gledamo kako sve da uklopimo.
A mislim da mi je danas jos gore.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 14:15:36   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

ja evo cekam rezultate pa da idemo kod Dr. poceo je da kaslje al mi se zvuk uopste ne svijda , bojim se da mu ne ode na pluca user posted image

Anck, javi sta kazu doce, nadam se od srca da se nije spustilo....

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 14:57:11   
pipi_coco
Hola mamasite

Anck, nadam se da ce sve biti ok.......uh mrzim ovo vrijeme prehlada i gripa. Mi smo za sada ok, ali zato se ne družimo, jer svi oko nas šmrcaju i kašlju.

Djete spava, ja lalamudam po internetu i tako.

Moj beban ne voli baš biti na stomaku, brzo ga to umara, obori glavicu i pocne da kenjka, pa mi ga žao i okrenem ga. Ima li neko iskustva s tim, ne znam je li to samo lijenost ili iz toga može nastati neki problemuser posted image

Sjecam se kako su djeca od prijateljice u tom uzrastu vec se lijepo održavala na laktovima. I da, naravno znam, ne treba upoređivati djecu, svako je razlicito ali ipak pitam seuser posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 15:06:32   
Animsaj9
pipi jel imate 6 meseci >
polako i moj se umarao ,pa zaburi glavu onda u kauc , i kaosto si napisala svako dete je prica za sebe , jedino ti mogu reci da vezbate i da ga stavljas na stomak da jaca misice

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here