|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 15:16:57   
pipi_coco
Da, 6 mjeseci i koji dan. Ma stavljam ga stalno ali ga ne držim dugo, jer zabije glavicu dole i kuka, ali tako tužno kuka da je to nevjerovatno. Eto stavim ga bar po 4-5 puta dnevno, na podlogu, a pocne on meni kukati i kad ga držim na koljenima,a li duže izdrži nego na podlozi

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 15:27:07   
vocicana
Moj sin se okrece sa ledja na stomak kao metak, tako najvise voli, i naravno uvek na levu, jacu stranu.
Mame zelim vam da ti slinci sto pre izadju i stanu te muke sa kasljem i disanjem

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 15:28:35   
Animsaj9
polako samo , vezbajte , stavi muneku igrackicu ipsred njega da mu malo drzi paznju

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 15:43:03   
Anck Su Nmaun
Moj se vrti sa stomaka na ledja, cak sinoc i zaspao tako ..bila sam u cude jer inace spava samo na stomaku.

sad sam usla u kucu, bili malo u skitnju kupili dohranu i maldjoj ceri patofnice, a za stariju nema velicina user posted image ladno nema 33 br.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 17:44:11   
branki*
Cao,mame!
Voci,sad ce on,to kad krene,ide ubrzano,bice kao metakuser posted image
Meni b na casu,mm ga odveo,ja pocistila,stavila boraniju da se kuva za sutra,uspavljujem boku,pa kuliranje dok ova dvojica ne dodju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 18:37:00   
Animsaj9
moj D kako se vratio od dr spavao 2 h, ali tako uvek kad se vratimo od dr. Mogli bi se cesce provozati da bi spavao user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:07:05   
eca89
Mame pomagajte!
A. nije piskila 5,5h, ludim! Nalivam je tesnoscu, ali ona kaze da nece!
Je li se to nekom desilo? Strah me da trpi, ne znam sta da mislim, sad hoce da spava, a kako da je pustim! Toliko me strah, stavljala sam je i sama na tutu, ali nista!user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:20:37   
Anck Su Nmaun
Cao mamite

Bili danas kod dr. I dala nam Efedrin za inhalaciju od 0,25 da bi se apotekarka prenerazila i preplasila mm kako bebi od toga moze srce da stane user posted image pa mislim ko je ovde lud??

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:23:13   
IvanaSK RR
Eco, koliko najduze nije piskila?
Ja bih je pustila da spava, pratila nocas stanje, pa ako do ujutru ne piški kod doktora.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:30:33   
Sanjica26 RR
Anck, ja sam Sofi inhalirala sa efedrinom. Cak me je i Torbica savetovala. Ne stavljas ih direktno u nos, nego u inhalaciju. Ja imam problem sto kod mene u gradu nema tih kapi, pa ne mogu sad Sofi da sa time inhaliram.
Meni je Eco Sofi trpela. Sad vise go ne radi. Mislim da joj je ta faza.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 4.10.2016 21:31:40 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:32:32   
Anck Su Nmaun
E hvala draga, bas cu pitati Torbicu. Inace imamo super pedijatra ne verujem da bi tako neku glupost prepisala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:34:04   
eca89
Ivana, piskila je sad i otisla na spavanje, hvala Bogu, bas sam se uplasila!
Znam da ne valjda da trpi, a bas dugo moze, ne znam sto!
Citala sam da se tako lakse bakterije razmnozavaju, bas me strah!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:42:43   
Sandricak
Dobro je da je piskila... prati sada...
E zene moji svi spavaju, a ja vilenim, sad mi se gleda tv, a ujutru ce mi se spavati...user posted image sve naopako...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:50:48   
IvanaSK RR
Eco, dobro je, sve je sada u redu user posted image
Sandricak, moja beba pokušava da zaspi meni u narucju, a ja ne znam za sebe. Jos ujutru idemo na kontrolu...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 21:53:20   
Sandricak
Ivana, Ilija tako zaspi kod mene u rukama i onda ga spustim u krevetac... veceras je zaspao kod mm dok sam ja prala kosu... ali obavezno na rukama uvece zaspi.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 22:00:20   
Maraj
Pipi ni mij L nije voleo da bude na stomaku. Jednostavno , nije ni znai da se drzi na laktovima. Muslili smo da nece znati da puze...a sad ne mozes da ga uhvatis , kako puze. Ne brini , razlikuju se bebe. Sve je to ok.
sonyasa , mozes li da zakazes kod jos nekog fizijatra , van Sokobanjske? Vidi jos neko mišljenje tj da nadjes dr da ti da predlog za produzenje.
eco , a da joj pustis zvuk vode na telefonu (YouTube) mozda bi piskila , kad cuje zvuk vode.

< Poruku je uredio Maraj -- 4.10.2016 22:04:17 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 22:14:18   
Milena18
Moja bebićka se upravo uspavala u mojim rukama. Tako svako veče, ili kod mene ili kod tate. Svi me kritikuju zbog toga, kao na ruke će se navići, ali mene nešto baš briga, lepo nam je tako.
Što se ležanja na stomaku tiče, ona se osloni na podlaktice, podigne glavu i ne ume da je spusti, nego kad se umori počne da kmeza. Još nijednom nije spavala na stomaku, osim kad leži na nama.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 22:25:58   
Sandricak
I voli da bude na stomaku, preko dana mu skinem siroki povoj pa ga stavim na stomak... uzmem zvecku pa je prebacujem sa jedne na drugu stranu, a on okrece glavicu... kad mu dosadi pocne da besni i lupa nogicama, a vratic izvije napred kao mala zirafica...user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 22:26:26   
vocicana
Boze Milena, jos malo i dva meseca kako si se porodila. Kako leti vreme. pOpusti se sto se tice lezanja na stomaku, slobodno, ja msm da moje dete ne bi drugacije ni umelo nocu da spava nego tako. A jedino na ledjima pristane da spava ujutru oko 10, tada je koma trans, pa se i ne buni previse.
Srce da stane od Efedrina, e stvarno sam se nasmejala od srca sada. Pa nece dete na Himalaje da se penje pa mu treba potpomagac za produvavanje dizni, gospode, to je mala kolicina za inhalaciju, ne brigaj, samo ce ti biti super, spavace kao top. Kada jadni mogu da disu, onda je sve lakse.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 22:29:35   
IvanaSK RR
Milena, moja beba se uspavljuje stalno u mojim rukama,i preko dana.
I bas me briga, pravo da ti kazem. Jescemo hleb i jaja, ako ne stignem da spremim rucak :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
4.10.2016 22:50:37   
Animsaj9
evo i mene pre jedno sat vremena uzmem tablet da vam pisem, kad zove mm da mu nadjem papire od kotla za grejanje, nesto pregrejava vodu, pa trazi papire, pa glrdaj u kotao kao dva majmunceta ne znamo nista, pa zovi majstora on se ne javlja naravno u 22h i ja se ne bih javila, na kraju smo iskljucili da ne odletimo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
5.10.2016 7:19:46   
Anck Su Nmaun
Ne znam jesam li pisala, nalaz brisa je ok, nema nista, nema upalu, pluca cista . Al ima treci krajnik zato i hrce user posted image
A za Efedrin sam zinula, kao to koeiste nae[sm=smiley13.gifrkomani bla bla.. ne verujem!

Nego je sad problem naci Eferdin 0.25 user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
5.10.2016 7:25:06   
IvanaSK RR
Anck, nema kod vas?
Imas online apoteku, pa pogledaj. Ako ne nađeš, zovi da ti šaljemo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
5.10.2016 7:30:54   
Milena18
Jutro! Vreme da se polako ustaje... M mi spava u rukama, sad ću je sortirati u krevetac, pa da skuvam kaficu.

Anck, super za briseve! A šta vam je lekar rekao, kako ćete ublažiti tegobe izazvane trećim krajnikom? Inhalacijama?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
5.10.2016 7:35:12   
vocicana
Super za briseve, super!
Dobro jutro mmike, ja sam ustala, mali nesto kmekav od jutros, bas se nerviram, sada opet spava, Anck, on isto hrce, ali spava, ne budi se.
Ivana javi kakvi ste posle kontrole.
Jos nisam dobila, ipak cu morati da pijem hormone. Gadi mi se fuj.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here