|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:02:41   
gagana83
Kucam npr Thassos apartments ili Thassos acommodation pa onda gledam rezultate. Izaci ce ti sigurno par sajtova sa vecim izborom smestaja. I plus sajtovi samih apartmana. Onda redom saljem upite na mail. I ne rezervisem nista dok ne vidim iskustva drugih na internetu.
Ako ti je lakse odes na forum Putovanja info i tu procitas preporuke gostiju.
Ja tako vec godinama. Ove godine smo tako nasli smestaj na Skopelosu i Pelionu i sad u septembru na Kasandri. Prerhodne dve na Kefaloniji isto. Takodje i na Tasosu pre par godina. I uvek smo bili zadovoljni.
Ako rezervises ranije pa jos umes da se cenjkas mozes super cenu da dobijes.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:02:45   
dunja RR
I ja bih za narednu godinu neku varijantu od 20 dana. Tu mogu da uglavim i skitanje, a kada mi nije do toga, ima da se izležavam na jednoj plaži, i plivam do besvesti. Savi je svejedno, on će naći zaimaciju na bilo kojoj plaži. Naravno, pesak je favorit. Ovako u 10 dana, imam osećaj da samo jurcamo, da što više obiđemo, a ne odmorim se ni malo. Koji će mi to. Ja sam bre matora žena, puno radim, i hoću da se odmorim, i čila i odmorna vratim kući na radne zadatke user posted image Ali ozbiljno!

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.10.2016 17:10:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:07:47   
gagana83
Matora zeno, sve te razumem user posted image
Ja imam drugu taktiku pa kad god sam u mogucnosti odem dva puta - jednom pocetkom sezone, drugi put krajem. Jednom 10-12 dana i drugi put 4-5. Ove godine sam isla tri puta ako racunamo Crnu Goru u maju gde se nismo kupali.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:15:00   
Anck Su Nmaun
Gagana a kako kad rezervises.. jel upalcujes kaparu il kako? Mislim ne bih uplacivala na lepe oci

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:41:35   
isidora88
Adulence koliko ste placali smestaj?
Ha sve dto sam gledala od apartmana je meni preksupo, min 75e traze za noc za trokrevetni studio krajem avgusta, bas i nemam 2000e za letovanje.
Ja na moru ne kuvam, ne znam kakve su cene po restoranima u Grckoj, kupili smo ove godine auto i imam jos neke vece kupovine pa mi za more bas i ne ostaje puno para...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:46:09   
adulence
Mi sa dvoje malr dece gledamo 1/3apartman i izasao nas je u septembru sa busem 350e meni je to jeftino stvarno ,za deset dana i cetiri mesta u busu....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 17:53:36   
Anck Su Nmaun
Pa sve zavisi na sta naletite. Mi smo pre dve godine bili u hotelu polupansion 3 kreveta nas cetvoro, za 550 e ali + nas prevoz i parice.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 18:37:42   
isidora88
Adulence koja je to vila i gde tacno i kad ste vi isli? To je super povoljno, i ovo od anck je povoljnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 18:48:38   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Gagana a kako kad rezervises.. jel upalcujes kaparu il kako? Mislim ne bih uplacivala na lepe oci

Ovog leta nam je gazda apartmana na Skopelosu trazio 200e (430 nas je kostao studio), ja sam mu rekla da mi je to puno i pristao je na 150e.
Prosle i pretprosle godine smo placali 50e depozit. A sad kad smo bili na Halkidikuju gazda nije trazio depozit ali tada smo rezervisali 5-6 dana pred polazak.
Vecina trazi kaparu,osim kad rezervises nekoliko dana pred dolazak. Pa i kad ides preko agencije moras da platis unapred? Koja je razlika? Mislis da ce te prevariti? Nema sanse, nisam cula da se to ikad ikom dogodilo. A zato ti i kazem da lepo proguglas recenzije gostiju o tom smestaju da bi bila sigurna.
Imas i onaj sajt Grcka info, tu imas brdo smestaja na jednom mestu.
A ako ces na Tasos pogledaj ponude Nikane ( Nikana.gr), imas je i na FB, kod nje imas ogroman izbor smestaja za Tasos, Halkidiki i ta bliza letovalista. Ja sam pre par godina preko nje rezervisala hotel za svekra, svekrvu i Unu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2017.
11.10.2016 16:48:27   
Divnica
user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2017.
12.10.2016 11:35:43   
Animsaj9
Anck gde ste bili to u grckoj, kako se zove hotel., jel ste isli u svojoj reziji ili agencija , bas je povoljno bilo

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2017.
12.10.2016 11:45:00   
Anck Su Nmaun
To mislis u hotel u Agia Triadi, Solunska regija. Isli smo preko agencije, hotel Sun Beach mislim il tako nesto, zaboravih to je bilo pre 3-4 god. . Hotel i smestaj i hrana ma sve je bilo super, Hotel ima svoju plazu pa nema placanja. Jedino sto nije bas previse urbano pa se mora odsetati nekih km do setalista. Al mi smo svakako autom pa nam nije tesko padalo. Autom 2 min. Inace preko dana nam nista nije trebalo, sem uvece kad smo trebali u setnjicu.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2017.
12.10.2016 12:00:56   
vonavoj
Anck.kakva je plaza? More? Posle Sitonije i one lepote,ne znam kako ce mi se sve ostalo svidetiuser posted image ..ali bi isla u hotel po preporuci.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2017.
12.10.2016 15:27:44   
emicaa
koliko ranije vi rezervisete,ja pocela vec sad gledati ali jos je rano.Vjerovatno cu nekad posle nove godine rezervisati jer tad bude 20% popusta pa da iskoristimo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2017.
12.10.2016 16:55:49   
Anck Su Nmaun
Von posle Sitonije ti se sigurno nece svideti user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2017.
12.10.2016 17:38:05   
Animsaj9
Sitonija je raj....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2017.
13.10.2016 9:53:21   
isidora88
von gde ste isli u koju vilu i koliko ste placali? mislim da sam te vec pitala, ali ne nalazim gde sam upisala

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2017.
27.10.2016 23:38:51   
Didy
Au, što volim ovu temu! user posted image
Mi ove godine planiramo da ponovimo Tasos, pošto smo mm i ja bili 2008. bez dece, a još tad smo obećali jedno drugom da moramo ponoviti s decom. Meni je Tasos izmišljen za letovanje s klincima. Ove godine se dogovaramo s društvom da zakupimo u isto vreme celu vilu, pa da idemo svi zajedno. Videćemo šta će od svega toga biti.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 12:59:20   
Anck Su Nmaun
Ja sam vec u potrazi za smestajem na Tasosu..pa ako imas nesto dobro..javljaj!
Ili neko drugi..preporuku???

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:16:22   
MasnaMasnica
Anck Ja preporucujrm vilu Albatros.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:21:03   
Anck Su Nmaun
U kom mestu draga..bas da pogledam
Volela bih negde gde ima blizu restoram ili jos bolje u sklopu vile.
Ne pada mi na pamet da kuvam

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:24:57   
MasnaMasnica
Linenas. Po meni najlepsi i najzivlji grad na Tasosu. Bili 2012 god. Mermerna plaza je blizu. Obisli smo celo ostvo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:25:49   
Didy
Mi smo bili u Skali Sotiros i prijatelji su bili isto tamo i mnogo nam se dopalo, tako da ćemo verovatno tamo. Malo je mestašce i odlična baza za lutanje okolo. Plaža u mestu je divna, nema gužve. Imamo kontakt od gazde vile, pa planiramo da ga kontaktiramo ovih dana. Vila je bkvalno na plaži, ispod nje je market, preko puta pekara i giros, i ima dva restorana na plaži. Do svega ti treba 2 minuta.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:28:31   
Animsaj9
ja ne znam gde cemo na letovanje prvo da vidimo sta cemo na zimskom delu godisnjeg ..planirali smo na Zlatibor za D rodjendan, jer ne planiramo da ga slavimo , al ja pocinjem da radim , pa ako uspem odma da izvucem go bice dobro

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:34:51   
Didy

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Linenas. Po meni najlepsi i najzivlji grad na Tasosu. Bili 2012 god. Mermerna plaza je blizu. Obisli smo celo ostvo.


Da, zavisi ko šta voli. Nama se Limenas nije dopao. Jeste da ga obiđemo, prošetamo, ali da budemo smešteni u njemu nije. Previše je bilo gužve za moj ukus, gradske plaže nam se nisu svidele, a i smeštaj je obično dalje od plaže nego u manjim mestima. Mada, na Tasos svakako ideš s namerom da švrljaš okolo, pa onda ispade da nije ni bitno gde si smešten. ;)

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne želiš da vidiš svog unuka? Da čuješ kak...
Kako bi bilo da se pomirite sa tim ko i šta su vam prioriteti i samo priznate da naš sin nije deo toga. Vrlo jasno ste n...
Kada mi noge pokleknu, ne stidi me se...
Donosimo vam pismo majke njenoj ćerki, koje svaki put izaziva iste emocije kod svih koji ga pročitaju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here