|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 13:49:33   
Anck Su Nmaun
To se slazem, svakako cemo obici sto vise mesta budemo mogli i plaza. Ali za pocetak.. ne bih nesto preterano skupo to pod br. 1 ne neki luksuz ali ne ni cumez.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 14:03:36   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

To se slazem, svakako cemo obici sto vise mesta budemo mogli i plaza. Ali za pocetak.. ne bih nesto preterano skupo to pod br. 1 ne neki luksuz ali ne ni cumez.


Više sam mislila na to da nije bitno da l si u manjem ili većem gradu. I meni je bitno da smeštaj bude pristojan i čist, ne zahtevam neki luksuz. Nama se ova vila baš dopala i gazda je bio odličan. Svidelo nam se što ima roštilj u dvorištu i onda napolju možeš da sediš, pečeš roštilj s društvom i zezaš se.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 14:43:40   
isidora88
didi posalji mi kako da kontaktiram vlasnika vile, da li govori engleski, grcki nisam savladalauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2017.
28.10.2016 14:48:44   
Animsaj9
Didi hocu i ja kontakt da mi posaljes

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2017.
19.11.2016 12:49:04   
Anck Su Nmaun
Zene ima neko preporuku za Hotel na Tasosu?? Al da nije bas papreno!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2017.
23.11.2016 18:40:42   
emicaa
ne nadjoh drugu temu pa da pitam ovde,ipak ima veze sa ljetovanjem.
U poslednje vrijeme cesto sanjam da letimo avionom i da se pojavi neki problem ili da avion pada i imam veliki strah i kad pomislim na let.A sledece godine idemo na more naravno avionom user posted image
sta da radim da se opustim malo po tom pitanju

< Poruku je uredio emicaa RR -- 23.11.2016 18:41:18 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2017.
2.12.2016 19:23:52   
Ana13
Zene,preporuka za hotel na sitoniji sa pescanom plazom. Pogodan za malu decu. Trazim danima i nista ne nalazim zgodno user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 10:02:00   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Zene ima neko preporuku za Hotel na Tasosu?? Al da nije bas papreno!

Niko ??user posted image
Sinoc su nam ispale oci od trazenja, ali ja se smorim tako , vise volim na neku preporuku

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 10:33:11   
emicaa
Anck sta trazis,privatni smjestaj ili hotel.Ja nemam prekoruku.
Mi cemo opet na Kretu ali razmisljamo gdje,vidjecemo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 10:38:20   
Sanjalicaaa
Emice, nećete na Majorku? Čini mi se da si pisala da ćete tamo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 11:45:57   
Maraj
Ana Metamorfozis je meni super za decu. Hotel Blue Dolphin. Ok je i Hotel Olimpic al nije bas na plazi

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 14:05:02   
Anck Su Nmaun
Pa Hotel napisah user posted image al radije bih po preporukama..ovako trazim dok mi oci ne ispadnu pa opet nisam sigurna user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 15:27:39   
emicaa
E Anck to nisam ni vidjela.Citam ali ne kontam user posted image
Sanjalice mi smo trebali sad u oktobru ici ali nosmo uspjeli,mm nije dobio slobodne dane.I jos to nisam prezalila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 17:44:43   
Sanjalicaaa
Emice, verujem. A sto ne idete tamo na leto? Mi planiramo u junu, samo jos nismo nacisto da li cemo sa decom ili bez dece user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 17:54:33   
emicaa
Sanjalice ja uopste nisam luda za spanijom,mozda nekad odemo na tenerife.Ovo nas je htjela sveki castiti,posle bolnice da se malo opustimo.
Meni je grcka zakon,odusevljena sam njom.Sad cemo na kretu pa jednom na lefkadu a za posle vidjecemo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Letovanje 2017.
5.12.2016 17:57:04   
Sanjalicaaa
Svidela bi ti se sigurno. Bas je lepo, porodicno ostrvo, sa prelepim plazama i pejzazima.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 9:36:41   
Anck Su Nmaun
Mnogo sam razocarana sad, Hoteli uglavnom nemaju opciju za jednu sobu i nas petoro user posted image a da uzimam dve sobe mi je totalno besmisleno. Niko ne bi ni spavao u toj drugoj sobi.
Tako da ce biti na j verovatnije apartmani. Ali otici cu do agencije za koji dan da vidim i sa njima ima li sta lepo u ponudi,

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:11:54   
emicaa
Anck pa apartmani i jesu najbolji kad vas ima vise,ja sam sinoc gledala opet za nas i jos nista nisam nasla.Nasla sam dosta finih ponuda ali nije all inclusiv a mi hocemo opet to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:28:00   
Sanjalicaaa
Anck, kako nema? Gde gledas?
Mi smo ovog leta imali apartman koji je imao jednu dnevnu sa kuhinjom i spavacu sobu. Mi smo spavali u spavacoj, deca u dnevnoj.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:29:07   
Anck Su Nmaun
Pa za menee nije naj bolji jer moram da mislim sta za rucak , pa spremaj pa ovo pa ono... zato bih radije hotel.
Lakse je . Ali ako nista bice apartmani , sta da radim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:31:00   
emicaa
Anck ali imas i hotele koji imaju svoje apartmane.Ja mislim na to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:31:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Anck, kako nema? Gde gledas?
Mi smo ovog leta imali apartman koji je imao jednu dnevnu sa kuhinjom i spavacu sobu.

Pa nema , dosta hotela to ne nudi za petoro , ili dve sobe ili nikako user posted image
A sto je naj smesnije meni za njega ne treba krevet, ili bi spavao sa nama ili bi nosili onaj pokretni. Al dzaba kad neki ni to ne daju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:32:21   
Anck Su Nmaun
Emice u hotelu apartma mislis? Pa to bez 3000e nista user posted image
To tesko za nas dzep.



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.12.2016 11:33:04 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:37:08   
emicaa
Anck na to sam mislila ali vjeruj mi da pojma nemam koliko kosta.Ja nama trazim porodicnu sobu mada znam da ce oboje zavrsit kod nas u krevetu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:40:53   
Anck Su Nmaun
Ma nama bi bilo idealno bracni i krevet na sprat, savrseno, ne treba mi puno , ne planiram u sobi vreme da provodim, bitno mi je da je blizu plaza, da ne palim auto kad smo tu, i da ima neko dvoriste ako je moguce, bazen manje vise i ne mora.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here