|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
28.2.2011 17:58:19   
Nina...

IZVORNA PORUKA: malenac76

cao user posted image  ja malo vise od dva mjeseca pijem macinu travu, s tim da je pijem do ovulacije a poslije nastavim sa vrkutom koju pijem cijeli mjesec..ono sto sam primjetila je da mi je ovulacija bolnija, imam vise plodne sluzi i nemam vise onog smedjkastog brljanja par dana prije nego dobijem user posted image  



To valjda znaci da radi kako treba user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Macina trava
28.2.2011 18:01:12   
Merimica
malenac, da li macinu travu piješ i na sam dan ovulacije ili ne?
ja sam danas primila pregnil i ne znam da li smem da večeras popijem macinu travu ili da ne pijem?
help!!!!!!


_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Macina trava
28.2.2011 18:07:51   
Nina...

IZVORNA PORUKA: Merimica

malenac, da li macinu travu piješ i na sam dan ovulacije ili ne?
ja sam danas primila pregnil i ne znam da li smem da večeras popijem macinu travu ili da ne pijem?
help!!!!!!



Mozes li da pitas doktora? Ja caj ne bih kombinovala ipak ni sa cim drugim... ne znam.

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Macina trava
28.2.2011 18:09:35   
Merimica
ja sam ga već skuvala ali neću ga popiti za svaki slučaj

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Macina trava
28.2.2011 18:12:25   
Nina...
Bolje preskoci ovaj put, jer mislim da ako preskocis nece nista bitno da se desi ( tj. da se ne desi ) a ako bi ga popila mozda moze da ima neki negativan efekat u ovom momentu...

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Macina trava
28.2.2011 18:26:22   
malenac76
vecina cura na forumu kaze da se macina trava ne treba kombinovati sa hormonskim lijekovima..
merimice bolje preskoci sa za svaki slucaj



(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Macina trava
13.3.2011 14:29:34   
MalaMini
Da li neko zna da li tablete Maca smeju da se piju u periodu kada se piju antibiotici? Hvala user posted image

_____________________________

Ma nema šta ne mogu, samo kad se trude, velika deca za male ljude :)))

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Macina trava
16.3.2011 10:59:48   
malenac76
drage moje cula ja da kod nas u gradu ima super biljna apoteka - Hilandar, u kojoj radi doktor..dolaze mu ljudi sa nalazima i on onda savjetuje koji caj da se pije..i odem ja neki dan i kazem za sta mi treba caj i kazem sta sam do sad pila ..e sad ispade da imaju 3 caja od macine trave i da sam ja pila pogresan tj Marubii vulgare ili ti Marubii herba - kaze on to nije taj caj koji meni treba i da vecina pravi tu gresku..nama treba caj koji se u narodu zove Macija trava..eto sad pijem taj pa vidjecemo sta ce biti ... nastavljam i sa virkom- on kaze da je on odlican za endometrijum 

(odgovor članu MalaMini)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Macina trava
24.3.2011 13:41:11   
Anoniman
Cao cure, mislim da ti razliciti nazivi caja macina trava, su zapravo slicni cajevi odnosno travke, samo zavisi na kom mestu rastu, nadmorskoj visini, pa cak i od planine do planine ista trava ima razlicite ukuse. A sto se macina trava ne sme piti od 1.dana ciklusa?

(odgovor članu malenac76)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Macina trava
25.3.2011 17:24:33   
Anoniman
Jel svracate zene ovde? Sto sn ne pije macina trava od prvog dana ciklusa?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Macina trava
25.3.2011 17:25:33   
malenac76
jer pojacava krvarenje..zato se pije kad zavrsi meca

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Macina trava
25.3.2011 17:35:20   
Anoniman
Hvala na odgovoru. Pozdrav.user posted image

(odgovor članu malenac76)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:20:31   
stasy
Cao svima,ja sam nova pa bih volela da pitam li ta macina trava za policisticne jajnike?
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:22:27   
jelenadunja
Da ja sam ih imala,i pila je ..........

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu stasy)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:23:08   
jelenadunja
Uzela sam po preporuci ginekologa, caj je macina trava a trazis pod nazivom ,,ocajnica,,jer ima vise cajeva

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu stasy)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:28:17   
stasy
Mozes mi reci kako si pila...i ostalo,jer sam vec pala u depresiju koliko zelim dete. bas mi je drago da je tebi pomoglouser posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:31:10   
Anoniman
Koliko sam ja procitala ona prociscuje matericu, od svih necistoca. E sad, ako imas policisticne jajnike bolje pitaj svog dr.za macinu travu dal da pijes. Ne bi trebalo nista lose da ti bude ako je pijes, al djavo nikad ne miruje, pa zbog toga nemoj na svoju ruku da je pijes da ne napravis nesto. Ako dr.da zeleno svetlo onda je ok. Pozdrav.

(odgovor članu stasy)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:34:09   
stasy
Hvala u svakom slucaju. Pozzz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:35:12   
jelenadunja
Pila sam caj mesec dana,jer sam imala dva spontana,i nakon toga 4 god nisam mogla da zatrudnim.Rekli su mi da prirodnim putem nema sanse.Dijagnoza je bila pcos,a ja pala u bedak......Radili su mi i histeroskopiju,ali nije pomoglo.Moj ginek.mi je rekao za taj caj i posle svega i svacega odlucila sam da ga probam,a s obzirom da mu je cena smesna,a pomogao mi je sta reci.Dakle,caj je ocajnica,nabavila sam ga u n.sadu kod univera 021 ima neka kao biljna apoteka,kostao je oko 350 din. 1kg,pije se 1 lit caja dnevno,rasporedjeno po 2 dl na svakih par sati,ne sme da se seceri,eventualno malo ali malo meda,jer je ukus malo je reci grozan.Bolji je kad je hladan.Pijes ga pre i posle menstruacije,tako je bar meni dr.rekla.Ne znam da li sam sve napisala,ako nisam pitaj?!user posted image  

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu stasy)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:36:23   
jelenadunja
Naravno,nemoj mene da poslusas,pitaj lekara za svaki slucaj,mada nisam cula da je nekom odmogao! user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:37:51   
Anoniman
E sad da naglasim, nemam policisticne jajnike, izrasline, priraslice i td. Pa zato nisam sigurna dal' mozes, al ako je drugima dr.prepisivao za pol.jajnike onda ok. To je opet prirodan caj. A pijes od pocetka ciklusa do ovulacije. Jesi vec nesto pokusavala sto se tice bebe? Radila analize, pila nesto?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:44:43   
Anoniman
Izvini na dezinformaciji. Meni su rekli da se pije od kraja mece do ovulacije. user posted image . Vise ne znam ni sama sta pijem, pa sam pocela da brljavim i varnicim.user posted image . Sory.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:47:02   
stasy
Ma jesam,pila sam neke lekove 3 meseca jer mi i menstruacija izostaje i imam policisticne jajnike. I pre toga sam pila za kontracepciju,sve to od ginekologa,u principu nista nije pomoglo. Ja cu poceti to da pijem pa nek bude sta bude,znaci u toku menstruacije nista? Ok. Joj,tako sam zbunjena....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:50:21   
jelenadunja
Ne,u toku menstr. nikako,ali eto,meni je dr rekla probaj,caj je prirodan,a preslitaj po netu,ima tema puno o tom caju

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu stasy)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Macina trava
8.4.2011 22:51:59   
jelenadunja
Ako ga uzmes pitaj kako se pravi,ja sam na litar prokljucale vode stavljala 4 supene kasike caja,posle 15 min ga procedila i pila,ali ti ipak proveriuser posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Biohemijska trudnoća: Kako mogu da budem m...
Potpomognuta oplodnja usavršila je mogućnost začeća. Sada mnogi parovi, koji se ranije nisu nadali postizanju trudnoće, ...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here