|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
20.9.2016 9:16:57   
jekicaa
cao svima,nova sam na forumu citala sam vase postove i videla dosta pozitivnih iskustava sa macinom travom.I ja sam pocela da je pijem posto vec 9 meseci pokusavamo i nista.Za sada jedino sto osecam je neko zatezanje u jajnicima,nekad malo jace.Caj sam uzela od biljnog apotekara inace coveka koga poznajem i on mi je rekao da caj pijem sve vreme,stim sto bih ja napravila pauzu za vreme ciklusa.3 SUPENE KASIKE STAVLJAM NA 7DCL VODE stoji pola sata takvo je uputstvo.Inace grozan je.Nadam se da vas jos ima sa pozitivnim iskustvom user posted image

(odgovor članu tandrcak)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
20.9.2016 9:22:34   
jekicaa
tandrcak citala sam postove od pocetka do kraja koliko se secam bilo je slicnih iskustava,ne znam sta je problem kod tebe ali mislim da sa macinom travom ne mozes nista da izgubis.Nadam se da ce nam pomoci da ostvarimo svoje zelje i ugledamo user posted image

(odgovor članu tandrcak)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.10.2016 9:14:11   
dejana007
Pre prve trudnoce sam pila virak i macinu travu, ali to je bilo pre 5 godina, sad zaboravila. jel virak krecem cim dobijem a sa macinom travom nastavljam kad se ciklus zavrsi. Do ovulacije? I ne piju se oba caja istovremeno?

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.10.2016 10:37:12   
isidora88
nisam pila macinu, samo virak i zatrudnela posle mesec ipo dana

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.10.2016 17:46:09   
jekicaa
Ja sam prvi mesec pila macinu dok nisam dobila,drugi mesec tj ovaj 3 solje macine trave 2 virka ili jednu kako kad i evo dobila sam 3 dana ranije. ja vise ne znam sta da radim ovo je vec 10mesec kako se nista ne desava,a vec pocinjem da budem ocajna svi mi kazu da se opustim ali ja ne znam kako

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.10.2016 23:14:32   
Animsaj9
Moja frizerka je pila macinu travu i virak al zbog TSH i spustila je dobro

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.10.2016 23:29:02   
dejana007
krenucu sa virkom, nakojn ciklusa pa do O cu macinu travu, pa posle samo virak. user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
29.10.2016 15:38:32   
tandrcak
Drage moje.....desilo se nesto ugledala i ja svoje user posted image .....user posted image user posted image user posted image sreci nije bilo kraja,ali jako brzo su ustanovili da je vanmatericna trudnoća......ne gubim nadu ipak sam uspela po prvi put prirodno.a samo cu vam reći da sam pila macinu travu prosli mesec mozda nekih 10 dana i prestala i desilo se....sad pravim laugh i za par meseci krecem ponovo.Negde sam procitala da do vanmatericne moze da dodje od jake stimulacije jajnika a ja sam to u ovoj godini imala 2 puta,prvu u martu drugu u julu....mozda mi se hormoni nisu bili stabilizovalo a caj odradio svoje i eto desilo se....

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
11.3.2017 22:00:09   
ocajnicaaa
Zdravo.... IMa li koga?
Zelim drugu bebu vec 1. g i 7,8 meseci.... Svakog meseca razocarenja....
Pocela sam da pijem Macin caj sa virkom....
Da li je nekom zaista pomogla i da li ima neka zenica koja je odmah ostala trudna nakon koriscenja tih cajeva....
Inace, ja sam pila u decembru i januaru klomifen , na svoju ruku, koliko sam bila ocajna, i ni to mi nije pomoglo... Znam
da sam opterecena ali mnogo zelim drugu bebu ... Pomozitee mi :(
Sad sam narucila i floraviteks kapi....a za muza caj... ne znam sta vise da pijem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
28.4.2017 13:03:14   
Ana RR
Ocajnice, tek sad vidim da si pisala.. u principu, ne preporučuje se kombinovanje virka i macine trave, dakle piješ ili jedno ili drugo, ne oba. Meni je macina trava baš jaka i pila sam je neko vreme pa sam prešla na kombinaciju virka i hajdučke trave koja je skroz ok.

Klomifen nikako na svoju ruku, jako je opasno. Da li je muž proverio spremogram i spermokulturu?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ocajnicaaa)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
27.6.2017 13:12:10   
nata11
Ne znam da li ste gledale emisiju TV ordinacija. Dr tvrde da svi ovi cajevi deluju bas suprotno od podsticanja ovulacije i plodnosti tj. deluju kao kontracepcija. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
27.6.2017 13:49:02   
vocicana
Kao kontracepcija?! Boze, kakav paradox, pa njima se podstice zelja za sexom i ovlulacija, Virak je cudotvorna trava, ocajnicu nisam pila, ali jedna nas-a stara nova forumasica, rekla mi je da je odjednom dobila bolesnu zelju za sexom, nakon nekih nedelju dana pijenja ocajnice. Bas sam se sada zbunila. Ja sam virak pila sigurno dva meseca do zatrudnjivanja, dva puta dnevno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
28.6.2017 9:34:27   
nata11
Ne, dr tvrde da ovi cajevi salju mozgu signal da ima u telu dovoljno estr i tako deluju upravo suprotno.

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
19.5.2018 12:22:34   
Maki1786
Pozdrav zene.
Pijem macinu travu i zanimaju me iskustva sto se tice hormona TSH.
Moj je malo povisen,al s obzirom s koliko sam stresa zivela pola zivota dobro je da je samo malo.
Molim vas za izkustva sto se tice ovoga.Kod doktora idem tek za 5 dana.
Hvala svima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
20.5.2018 9:06:57   
vocicana
Maki 1786, j je nisam nikada pila, ali vrv ima devojaka koje ti mogu reci nesto vise na ovu temu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maki1786)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
7.8.2018 22:48:29   
marina23
Drage, pocela sam da pijem macinu travu u junu. Ovaj mesec sam krenula sa drugom turom. Međutim, juce (na sredini ciklusa) mi se pojavio braonkasti sekret, a danas i malo krvarenja i braonkasti..
Da li neko zna šta može biti uzrok?

p.s. ciklusi su mi na 40-45 dana, ali prošlog meseca je bilo na 32-pretpostavljam da je macina trava ucinila svoje. Jajnici su mi blago policisticne strukture. Kad sam radila testove na FSH i LH bili ispod referentne vrednosti.
Radimo na bebi neko vreme..

Hvala :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
15.9.2020 21:06:39   
Tana84
Ima li nekog ovdje ko pije macinu travu sada I pokusava da ostane trudan user posted image

(odgovor članu marina23)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
16.2.2022 14:05:12   
Sanjalicaa/
Devojke treba mi pomoc. Planiram da kupim macinu travu. Zivim u Bg u Rakovicu. Gde mogu naci to?Da li neko zna da li ima na Vidikovcu u zdravoj hrani BioŠpajz? Ili na pijaci?Hitnoo mi trebaaa

(odgovor članu Tana84)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
16.2.2022 14:16:47   
Sanjica26 RR
Sanjalicaa, evo ja uzimam od njih čaj od virka. Imaju i macinu travu. Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaa/)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
17.2.2022 9:37:40   
Sanjalicaa/
Isla sam u apoteku trazila Macinu travu ili ocajnicu. Rekli su mi da su to dva razlicita caja. Macina trava ili neki latinski naziv a ocajnica je drugi caj.Sad mene zanima koji da uzmemMacinu travu ili ocajnicu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
17.2.2022 14:04:04   
Sanjalicaa/
Kupila sam caj u Josif Pancic. Pise na njoj od Očajnice. Da li je to macina trava? I na njoj pise latinski naziv herba

(odgovor članu Sanjalicaa/)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
19.2.2022 22:00:55   
Dragija
Bas citam vase price o cajevima, lepo objasnjeno za sta je koji. Bas citah za neki od lista maline, za sta se koristi

(odgovor članu Sanjalicaa/)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
21.2.2022 16:36:51   
Sanjalicaa/
Cao svima, pocela sam posle ciklusa da pijem macinu travu. Ali je krenuo rozi sekret. Kada se obrisem vidim na papiru nesto malo. Ali se vidi.Da li je neko imao slicno iskustvo i sta to moze biti?Danas nisam pila ni jednu solju caja. Sutra radim neke rezultate mokrace pa cu poceti opet sutra da pijem.Hvala unapred

(odgovor članu Dragija)
Direktna veza do poruke: 1448
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Click Here