|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium v...
31.5.2011 9:12:02   
smeskicTB
snemi, hvalaaa tiiii!user posted image
probacu je sledeceg meseca..sada cu da se bacim na akciju..i ici cu kod dr..

(odgovor članu snemi)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
31.5.2011 9:19:19   
snemi
Kako rekoh samo napred!!! Da nije bilo macine trave ne bi bilo ni mene! user posted image Moja mama je pre mene imala spontani i rekli su joj da ce tesko moci vise da ostane u drugom stanju, pa joj je baba nabavila macinu travu i posle samo 2-3 meseca eto mene a posle mene i mog brata!!! Naoruzaj se i od sledeceg meseca obavezno kreni sa macinom travom! user posted image .

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.5.2011 9:36:12 >

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
31.5.2011 15:47:21   
dida11
Ciao.
Nova sam na forumu, interesuje me par svari. Već drugi mesec pijem macinu travu, prošli mesec mi je kasnilauser posted image  tri dana što mi se nikad ne dešava, čak sam mislila da sam trudna. Da li je moguće da mi je čaj produžio ciklus? Takođe me zadnjih dva meseca svako malo probadaju jajnici, da li je dovoljno piti čaj ili nešto drugo. Ginekolog mi je primetio da je jajnik bio neaktivan ali mi ništa nije rekao šta piti. Macinu travu mešam sa vrkutom , napravim litru i pijem je na poslu, tako mi je najlakše. Inače dve godine pokušavam da user posted image , počela sam da pijem zlatnu maku. Ima li neko iskustva sa tim?

(odgovor članu snemi)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
2.6.2011 12:48:21   
Mama 78
Dida za zlatnu maku neznam,ali sam macinu travu pila ovog meseca i kad sam mislila da mi je poremetila ciklus ja ustvariuser posted image .I ono koliko znam sa foruma nemoze da poremeti ciklus,jer kako neka ovde rece ona regulise ciklus.I bas jedva cekam da javi te lepe vestiuser posted image user posted image

(odgovor članu dida11)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
9.6.2011 14:56:23   
detlic
Jelena038, poslala sam ti pp u vezi kedioka. Hvala unapred.

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
21.6.2011 9:02:37   
detlic
Nema Jelene 038 da mi odgovori na PP, pa bih ovde jos jednom da pitam: zna li neka od cura iz Srbije, ima li u Srbiji da se kupi kediok odnosno Nepeta cataria kao caj? I ako ima gde? Unapred hvala!

(odgovor članu detlic)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
24.6.2011 14:30:11   
monamour
Zdravo svima.Nova sam na forumu i do sad sam citala vasa pitanja i odgovore.Imam i ja problem,ali sa izostankom menstruacije pa samim tim i svega ostalog.Lekovi mi pomazu samo dok ih koristim nakon toga opet po starom.Poslednjih godinu dana sam se obeshrabrila narocito jer od novembra uopste nisam dobilauser posted image .Da li zna neko da li mi Macina trava moze pomoci u izazivanju redovnog ciklusa? Inace vec 6 godina lecim sterilitet.Pozzzzz

(odgovor članu Vrdalica)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
24.6.2011 17:09:29   
Anoniman
Macina trava čisti matericu! Ako se već 6godina lečiš, probaj. Možda ti napravi neki balans, pročisti što ima u nutra. 2-3 meseca, to nije mnogo naspram 6 godina. A opet ako želiš da budeš 100% sigurna pitaj svog dr za macinu travu pa šta ti kaže to uradi. A možeš i sama da probaš. Neko je ovde napisao da je pio ceo mesec po nalogu dr. Ona se obično pije do O, pa ako se desi da imaš O u ciklusu ti prestani da je piješ, ako ne onda dok dobiješ. Valjda sam ti malo pomogla.

(odgovor članu monamour)
  Direktna veza do poruke: 408
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.6.2011 13:04:30   
monamour
Hvala.Pocinjem od sutra da pijem...Javljam ukoliko bude bilo kakvih promena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.6.2011 13:09:53   
jelenadunja
cao.....ja sam pila macinu travu,a i pisala sam ovde.zahvaljujuci tom caju,ja imam prelepu devojcicu koja 01.07 puni 1 godinu user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu monamour)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.6.2011 14:07:15   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.6.2011 16:23:43   
monamour
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.6.2011 18:45:33   
Anoniman
Jel' piješ macu?

(odgovor članu monamour)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
29.6.2011 14:13:35   
pahuljicans
ja i moj momak pokusavamo vec 4 meseca da user posted image al nam nije islo cula sam za macinu trave-ocajnicu i juce sam je kupila...rekli su mi da uzmem i folnu kiselinu uz to da to pomaze...sad ne znam da li neko zna da li to sme da se koristi zajedno...meni su rekli da sme jer je i folna kiselina vrsta vitamina...i da li je obavezno dok se pije caj da se pazi da se ne user posted image ne bih da se desi nesto lose... molim pomoc user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
29.6.2011 14:19:26   
monamour
Nisam nasla Macu ali sam nasla Virak u Zdravoj hrani i pocela sam da pijem.Nije tako gorka,samo nisam sigurna koliko puta dnevno treba da se pije i koliko dugo.Inace cena je 175,00 za 100 grama,a za Macu je 39,00 za 100 gr.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
29.6.2011 14:23:39   
Ana RR
Pogledaj ovde Čaj za povećanje plodnosti KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu monamour)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
29.6.2011 19:11:32   
monamour
Procitala sam i hvala,puno mi je pomoglo.Sad mi je jasnije, jedino jos da ukljucim Hajducku travu.Ja sam pocela ono klasicno-kasika caja sa 2 dl kipuce vode.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
29.6.2011 22:28:03   
smeskicTB
ja stavim malu kasikicu virka+kasikicu hajducke i prelijem sa 8dl kipuce vode.user posted image

(odgovor članu monamour)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
30.6.2011 14:45:44   
Mama 78
Evo sta sam ja odlucila posto sam samo 1 mesec pila macinu travu i ostala user posted image odlucila sam da onoj koja je zainteresovana poklonim caj koji mi je ostao ima ga dosta jer sam ja to kupila,kao da cu ga piti 5 godina,pa koja je zainteresovana neka mi posalje p.p.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
30.6.2011 15:00:14   
nina26
Bravo Mama78 neka donese jos nekom srecu user posted image

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
30.6.2011 20:56:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mama 78
odlucila sam da onoj koja je zainteresovana poklonim caj koji mi je ostao ima ga dosta,pa koja je zainteresovana neka mi posalje p.p.

Mama, ja sam ti poslala email pošto mi pp ne rade. Ako ti se niko nije javio pre mene, evo ja se javljam. Danima ne mogu da je nadjem nigde, a imam još za dve šolje.

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 421
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
1.7.2011 10:39:48   
Mama 78
Pcelka posalji mi adresu i br tel,pa da ti posaljem na posteks.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
1.7.2011 10:51:59   
nina26
Mama 78, ako nisi pisala vec, napisi gde si kupila cajuser posted image

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
1.7.2011 10:56:00   
jelenadunja
ja sam kupila u n.sadu :-)

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
1.7.2011 12:38:58   
Anoniman
Mama 78 poslala sam ti mail. Nadam se da si ga dobila. Ako nisi molim te pošalji mi e adresu pa da ti opet posaljem podatke.
Jelenadunja evo trebala bi mama 78 da mi pošalje, pa ako mi posle bude još trebalo, čućemo se da mi kupiš i pošalješ. Hvala unapred.user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here