|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
11.9.2011 12:04:27   
aleksandrova
placljiva naviknes se odma...ja zbog nje sad ladno mogu da pijem i gorku kafu...
meni danas 16dc sinoc sam popila poslednju solju i ne pijem vise pila sam je od 5dc do juce 15dc...jajnici me zigaju poslednjih nedelju dana i donji stomak bolucka i to bas onako da se oseti,ko da me nesto dole zateze,probada...nije kao pred user posted image al cudno nekako...plodne sluzi ima malo i to ne znam,buni me sto je malo a i nje ima vec 5-6 dana unazad...ne znam da l je to ok...sem kad muckamo tad lije iz mene sto inace nije slucaj i sad pojma nemam ostaje mi da cekam 23.09. user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Macina trava
11.9.2011 14:00:47   
plačljiva
aleksandrova i mene na trenutak žigne jajnik,pijem je već 3 dana,ali još nemem nikakve sluzi a danas mi je 8 dc user posted image Pijem,nemože da škodi...Osetim da se nešto dešava sa jajnicima...user posted image

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Macina trava
13.9.2011 20:54:12   
ikacc
Samo da vam kaze, da sam je i ja pila, i ja nisa imala sluzi, mislila sam da je to problem, medjutim ostala sam trudna i bez caja i bez sluzi... Strogo vodite racuna ,kada je pijete, ja sam pocela piti od 1.februara, a plodni dani su mi bili 26.i 27 januar, mislila sam da od trudnoce nema nista, kao i do tada, i kupila sam caj. Sva sreca da sam samo popilla jednu kesicu , i htela sam da cekam par dana da vidim hoce li biti mens. medjutim meni pocnu neki blagi bolovi i krvarenje svetlo roze krvi, mislila sam da je to znak za mens. jer su dani bili za to , ali nje nema... Odem sredinom februara kod gin. i kaze da sam trudna, i zbog tog krvarenja je rizicna trudnoca... Onda su sledili lekovi, injekcije, i mirovanja.. Hvala Bogu nije dugo trajalo , i sve je dobro bilo ... do sada, sad se nadam samo najboljem.. da uskoro ugledam mojuuser posted image bebu...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Macina trava
21.9.2011 16:00:05   
tina37
Trazim ja danas macinu travu,tek kaze prodavacica to je valerijana,ja sam sad totalno zbunjena,daj nek me neko prosvetli?

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Macina trava
21.9.2011 18:32:50   
degu
Tina samo ti nju traži po latinskom nazivu-Marrubium vulgare, prodavačica je malo pobrkala dve potpuno različite biljke. Valerijana je na latinskom Valeriana officinalis, tako da sam potpuno sigurna da žena ne zna o čemu priča.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu tina37)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Macina trava
22.9.2011 12:53:47   
anirez
Jel ima neka dobru ideju kako najlakse popiti ovaj caj??
Pokusavam ga piti ledenog , ali je toliko grozna da mislim da u svom zivotu nista nisam gore probala. Pola sata mi se povracalo od njega, jos osjetim onaj gorki ukus user posted image
Mogu li ga s necim pomjesati???

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Macina trava
22.9.2011 15:39:57   
degu
Anirez, baš nemam ideju, znam jedino to da se pije hladna, možda vremenom navikneš. Ne znam kako bi bilo da staviš malo meda i da li sme user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Macina trava
25.9.2011 10:25:51   
plačljiva
I ja sam je pila.Groznog je i gorkog ukusa.Pila sam je skroz hladnu i odjednom...U životu ništa gore nisam probala...Ali što se mora nije teško...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Macina trava
25.9.2011 17:18:05   
Anoniman
Macina trava ili očajnica plus latinski naziv, samo tako ćeš dobiti pravi čaj.

(odgovor članu plačljiva)
  Direktna veza do poruke: 734
   RE: Macina trava
26.9.2011 16:10:13   
anirez
Je li marulja macina trava?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Macina trava
26.9.2011 17:37:35   
degu
Jeste Anirez, ali uvek ponesi i latinski naziv za svaki slučaj, jer ima neupućenih prodavačica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Macina trava
17.10.2011 14:46:10   
suky
cao, nova sam na forumu, imam samo jedno pitanje, kupila sam macinu travu iako samo 2 mjeseca pokusavam ostati user posted image sta misite da li je rano da pocnem piti caj ili da sacekam jos par mjeseci? 

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Macina trava
17.10.2011 15:44:37   
slavica.
Pozdrav suky i dobro nam dosla :)
ja mislim da caj ne moze da ti naskodi,moze samo da ti pomogne,kad god da pocnes da ga pijes,ali sacekaj da ti jos neke devojke odgovore
I da nam se sto pre prebacis u prvo tromesecje!

(odgovor članu suky)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:01:44   
Jole84
Ćao devojke user posted image
Ja sam novi član,a upravo zahvaljujući ovoj temi sam se i registrovala,i ostaću ovde sa vama nadam se dugooo user posted image

Jako me zaintresovao ovaj čaj od očajnice i brže bolje već danas ću da odjurim do apoteke da ga kupim,ali me zanima da li neka od vas zna-sme li taj čaj da se koristi kad neko ima problem sa hormonima.Ja imam uvećan prolaktin,lečim se bromokriptinom,ali bih uzela i ovaj čaj,mislim da ništa ne gubim user posted image

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:10:49   
Suncepravde
Dobrodosla, nadam se da ces brzo da ugledas svojeuser posted image .

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:12:25   
degu
Jole dobrodošla user posted image
Što se tiče macine trave, mislim da nije problem da je mešaš sa terapijom, ali obavezno se prvo posavetuj sa doktorom.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Suncepravde)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:28:09   
Jole84
Hvala vam,bolje vas našla user posted image
Pa u tome je fora Degu,što ne mogu da čekam toliki red samo da bih ga to pitala,kupiću pa kako mi bude.
2 godine čekam user posted image i nadam se kad izlečim prolaktin i popijem to čajče da će da se dogodi.
Gorko il ne gorko,nema veze,sve za bebca user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:34:14   
slavica.
Jole,ja bih ti preporucila da,ako ne zelis da ides,bar nazoves,pa pitas i one sestre koje rade,imaju i one dosta iskustva,i sugurno da znaju nesto.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:34:50   
degu
E izvini draga, nisam znala da državno ideš i da ne možeš tek tako da pitaš, znam kako je teško doći do državnih lekara.
Ja macinu travu ne bih kombinovala samo sa lekovima koji stimulišu ovulaciju, a sa terapijom za Prolaktin, mislim da nije problem. Što se Prolaktina tiče, ne znam jesi li čitala da je jako dobra Konopljika (Vitex agnus), pa možeš i to da probaš.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Macina trava
19.10.2011 14:48:48   
Jole84
Hvala Slavice,mada je možda najbolje da pitam u apoteci.Ovi na informacijama nisu baš tako ljubazni i ne znaju kako je nama.
Jeste državno,ali doktor je jako dobar,zato i idem kod njega,samo je naravski dosta gužve uvek.
Ne bih prolaktin spuštala još nečim dok ne ispijem skroz bromokriptin,pa da vidim da li mi je pomogo,jer čitala sam da su ga neke cure previše spustile,a ni to ne valja user posted image
Baš ću kasnije da odem do apoteke da vidim za taj čajčić,a uzela bih i vrkutu,da pijem kombinovano i pitaću da li smem.
Ja se nadam da biljna terapija ne može da škodi.
Baš ste super,hvala vam na svemu,nekako je lakše kad znaš da nisi sama u problemu user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Macina trava
19.10.2011 19:47:50   
nina26
me zanima da li neka od vas zna-sme li taj čaj da se koristi kad neko ima problem sa hormonima.Ja imam uvećan prolaktin,lečim se bromokriptinom


Jole, ja pijem i Macinu i Vrkutu a paralelno uzimam terapiju i za prolatkin,tako da mozes slobodno to da kombinijes, samo nemoj bas uzeti tabletu pa odmah caj iza, nego neka prodju bar 2 sata.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Macina trava
19.10.2011 22:16:52   
Jole84
Hvala ti Nina puno,ovaj odgovor je stigo baš kad treba user posted image Bila sam do grada pa kupila čajčiće (mada se prvo raspravljala u jednoj zdravoj hrani sa pametnjakovićkom koja mi htela uvali valerijanu,al ja tolko iščitala da se ne dam prevariti user posted image )
Koliko dugo ih ti koristiš,kakvi su ti utisci?
Jedva čekam jutro da počnem da pijuckam user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Macina trava
24.10.2011 19:16:27   
Mimy1987
Cao devojke! Vec par meseci ocekujem bebu i nista. user posted image Prosli mesec sam pila ocajnicu do ovulacije ali za 2, 3 dana sam se prehladila, dobila temperaturu itd pila sam lekove (panadol i altiprim) a i pusac sam ali ne strastveni pa me zanima da li je to uticalo da caj ne deluje prosli put i razmisljam da ga pijem ponovo kad mi prodje ?!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Macina trava
24.10.2011 19:41:58   
snješka
Ja mislim da sam popila jednu cisternu macine trave. Kad nije upalilo prešla sam na vrkutu. I ljepša je za piti i to puno.

(odgovor članu Mimy1987)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Macina trava
24.10.2011 22:04:05   
Anoniman
Mimi pi ti čaj opet. Nekome neće od jednom. Neko mora da pije par meseci. A probaj i virak. :)

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here