|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
13.10.2010 23:20:46   
danica km
a jel vama ovaj caj ne smrdi dok se ne prelije vodom,ja ga cuvam u tegli na prozoru jer stvarno strasno smrdi?user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Macina trava
14.10.2010 6:24:26   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: tijatija
.Samo da napomenem da sam je ja pila svaki dan 30 dana dva puta dnevno... To je moje iskustvom preporucila bi svakom da je proba izgubi ili nesto lose nista nemoze biti..

Svaki dan user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Macina trava
14.10.2010 14:06:22   
tijatija
Da, svaki dan kad mi je prestala m pocela sam da je pijem dok nisam saznala da sam trudna, a saznala sam jedan dan od m, znaci nije mi kasnilo ja uradila test i videlo se user posted image , jest da je druga bila slabo vidljiva ali videlo se i dan danas cuvam tu trakicu!!! Kasni je sam ja cula da ima to neko pravilo da se pije, pravo da ti kazem da ja to nisam znala meni je prodavacica rekla koja mi je prodala moze svaki dan samo nevalja u tok m, i ako ti zakasni odma da prestanes da pijes, e sad....  dali je od toga ili nije to samo bog zna, mada nagovarale su me neke zene i na neko masiranje ali mi je to izgledalo potpuno sasavo , mada ima dosta primera sto je i to pomoglo sve je stvar dali neko veruje u to lil ne

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Macina trava
18.10.2010 15:18:20   
diamond
Ja počela ovo da pijem..khm...khm...

Ala je gorak, sunce mu poljubim!!!! user posted image user posted image user posted image

Vidim da ste vi raznim varijantama pokušale gorčinu da ubijete, ali meni ništa ne pomaže!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Macina trava
18.10.2010 22:39:04   
danica km
Devojke da li je neka od vas primetila pojacano lucenje sekreta posle izvesnog vremena od koriscenja caja?Interesuje me da li je to normalno?

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Macina trava
24.10.2010 13:50:22   
mamica82
Kada sam želela da ostanem trudna prvi put pila sam čaj od macine trave i mogu vam reći da ništa odvratnije u svom životu nisam stavila u usta!!! Pila sam od dana prestanka menstruacije do ovulacije i onda prestala. Tog meseca ostala sam trudna ali ne znam da li je macina trava pomogla jer je to bio i prvi mesec kada smo probali da pravimo bebu. Ja sam čaj pila hladan jer mi je tako bio manje odvratan i manje smrdeo a meni su rekli da ne dodajem šećer, med i sl. I da, pila sam 3 puta dnevno po šolju. Fuj, fuj, fuj ali ako pomogne vredi!!! 

(odgovor članu danica km)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Macina trava
26.10.2010 5:00:11   
Malena27
Posto sam procitala mnogo toga o Macinoj Travi pa sam i ja odlucila da je probam.... Da li Macina trava ima kakvo stetno dejstvo u slucaju da ostanem trudna (a da to nisam otkrila) i nastavim da je pijem?

(odgovor članu mamica82)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Macina trava
27.10.2010 13:20:14   
mirjanica

Malena, koliko sam ja ovde na forumu uspela da se informisem, cim saznas da si trudna prekidas sa cajem, s tim sto naravno ne mozes to znati odmah tako da mislim da ne moze ni da steti toliko za neko kratko vreme trudnoce. Sto se mene tice, ja sam danas pocela da ga pijem jer mi je juce m prestala, i pijem ga do ovulacije (znaci svega nekih desetak dana)! I da, ovaj caj koji ja imam ni malo nije ni neprijatan, niti gorak, niti smrdi ... pitam se, da li uopste pijem pravi caj???

(odgovor članu Malena27)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Macina trava
27.10.2010 17:59:25   
danica km
mirjanice ne pijes pravi caj ja sam sve zivo okrenula i kupovala vise vrsta macine trave i na kraju narucila iz Josifa Pancica i to je bilo to.Inace ako nisi iz BG-a mozes naruciti na telefon 013-2517559
kutija kosta 83 dinara i salju na kucnu adresu,takodje po preporuci sam pocela da pijem i zdravac koji sam kod njih narucila,Sad cekam pa cemo videti da li ima rezultata.....SRECNO....user posted image I da uskoro budemouser posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Macina trava
27.10.2010 18:06:51   
mirjanica
aha, pa jesam iz BG, videcu da odem sutra u J.Pancic apoteku pa tamo da odmah kupim! Ovu sam dobila od kume, pise lepo na kutiji macina trava, ona mi je preporucila jos pre nego sto sam ista procitala o caju ovde na forumu! Pa picu je jos veceras a sutra ako stignem otici cu tamo da trazim drugi caj! picu sta god treba, sve za user posted image ! I tebi zelim isto!

(odgovor članu danica km)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Macina trava
27.10.2010 22:56:01   
Cecana
Ja pijem macinu travu,onu gorku,pravu vec evo drugi mesec.Pijem je od  prestanka menstr.do sledece.Sad vidim da se ovde pise da se pije do ovulacije.
Ja imam pcos pa navodno sredjuje hormone,videcemo.Negde sam procitala da treba da se pije tri meseca da bi pocela da deluje.


(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Macina trava
28.10.2010 17:00:28   
Malena27
Ja sam jedino uspela da nadjem caj od macine trave da nije gorak a ne zivim u Srbiji nego u inostranstvu... Na ovom caju pise da se koristi za stimulaciju plodnosti kod zene, a caj je iz Bosne i moze se kupiti u nasim prodavnicama ovde.... Sad sam totalno zbunjena....user posted image  Da li je neko pio ovakav caj i da li je iko imo uspeha sa njim?

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Macina trava
28.10.2010 17:26:46   
mirjanica
ja sam isto pila neki caj koji nije bio gorak uopste, i evo danas sam kupila novi u J. Pancicu, upravo se hladi pa cu videti kakav je.. prvi put ga pijem tako da ne znam nista vise o njemu sem sto sam procitala ovde! Inace pijem i virak al njega mozes svaki dan, on je skroz prijatan!

(odgovor članu Malena27)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Macina trava
3.11.2010 20:22:30   
tatjan@
Kupila sam danas macinu travu.. brate mili nisam verovala da nesto moze biti toliko gorko user posted image
Nadam se da ce da pomogne oko mojih kasnih ovulacija, picu tri meseca, toliko joj dajem fore.. ako je ne bacim u wc solju pre toga user posted image
E sta sve necu raditi da ostanem trudna, jos samo fali da neko kaze da kravlja balega utice na plodnost.....user posted image

U NS-u inace kosta 36 din 100 gr.
Ja imam neku super cediljku za caj, zatvorena je kao kuglica, stavis unutra caj, ubacis u solju i kad je caj gotov samo izvadis cedku napolje, preporucujem svima!

user posted image

< Poruku je uredio tatjan@ -- 3.11.2010 20:29:42 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Macina trava
14.11.2010 10:09:42   
tatjan@
Hehe niko nije pisao posle mene.. eto pa da se nadovezem user posted image

Pila sam macinu travu sedam dana 2x1 i batalila je, suvise mi je bila odvratna user posted image
I sad sledi iznenadjenje, juce 17 dc dobila sam pozitivan rezultat na testu za ovulaciju user posted image
Znaci unazad 6 meseci kako merim bazalnu moje ovulacije su izmedju 22 i 26 dc, sto se smatra za kasnu ovulaciju i moze biti uzrok nemogucnosti zaceca, jajasca su suvise stara a samim tim i nekvalitetna za oplodnju. Verujem da je macina trava pomogla, samo me cudi sto je bilo dovoljno tako malo caja. Sve u svemu nastavljam da je pijem i sledeceg ciklusa (ako bude potrebno) a sad idem da nabavim virak za drugi deo ciklusa.. Zivele travke! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Macina trava
14.11.2010 11:54:32   
mirjanica
pa eto vidis, izgleda da ima nekog efekta?!? ja sam je pila do ovulacije i joj! stvarno je grozna, jedva popijem solju dnevno i to ne celu, al se tesim da je kao i to dovoljno user posted image mada ja nemam problem sa ovulacijom, hvala Bogu imam je normalno! a virak pijem stalno, on mi je podnosljiv skroz! pa i ti nastavi, sad kad ti je krenula ovulacija, mozda sledeci korak bude user posted image ! daj Boze da nam pomogne, picu je i ja opet makar na silu!

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Macina trava
14.11.2010 11:58:02   
pepino
Ja sam je davno kupila,od Josifa Pancica,rok joj vazi do marta 2011,nisam je ni nacela,pila bi je jer su meni ovulacije jako rijetke,nemam pojma koliko puta ih imam godisnje,ali se plasim da je pijem jer imam cistu na janiku,sta vi mislte,smeta li to?user posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Macina trava
14.11.2010 12:01:01   
mirjanica
uh, pa to stvarno ne znam! ipak, caj je to, ne verujem?!? ja isto imam tu Josif Pancic, mnoooogo je gorka videces!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Macina trava
14.11.2010 12:44:39   
tatjan@
Ja ne znam sta se kod mene poremetilo, uvek sam imala ovulacije 17-18 dc, sve uredno, i kako sam se porodila hormoni izgleda malo otisli u ofsajd.. Sad kad hocemo drugu bebu, ponovo sam pocela meriti bazalnu i imam sta da vidim, grafovi grozni, jedino sto je + je da imam ovulaciju ali bas svaki ciklus. A mozda je uticalo i to sto sam se odmah na startu psihicki opteretila user posted image
Ja uvek radije pocnem sa necim prirodnim, ne volim da trcim odmah kod lekara. Kazu da je macina trava veoma jak caj, pa verovatno i ne treba mnogo da se pije (mislim kolicinski).
Eh bice bebci, nadam se uskoro.. vec sam se zazelela mojih hemoroida i otecenih nogu user posted image user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Macina trava
14.11.2010 13:04:39   
mirjanica
a tatjan@, kako je bilo prvi put, jesi li lako ostala user posted image ? ja jos uvek nemam decu a imam godinica pa me je zato panika obuzela! ja bih sve i odmah :))

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Macina trava
14.11.2010 15:39:25   
danica km
Redovno pijem macinu travu i na gorcinu sam se vec navikla.............ali........... u medjuvremenu dobijem gnojnu anginu i od penicilina normalno Kandidauser posted image .Sad koristim vaginalete Nistatin ali i dalje pijem caj i nadam se nekom CUDU.Po prvi put posle 6 meseci sam osetila ovulaciju i eto ti ga baksuz.Sad se lecim pa cemo videti dalje.Podrska svim MACAMAuser posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Macina trava
14.11.2010 17:21:35   
pepino
IZVORNA PORUKA: mirjanica

uh, pa to stvarno ne znam! ipak, caj je to, ne verujem?!? ja isto imam tu Josif Pancic, mnoooogo je gorka videces!



Ma neka je gorka,ja nema sta nisam pila od cajeva i naravno bez imalo secera,navikla sam,popila bi sve da znam da ce pomoci,ali imam strah zbog ciste,jer mislim da ako caj vec pomaze da zatrudnim i utice nam na bolji rad jajnika,stvara nam ovulaciju,mislim i da moze uticati na cistu koja je na jajniku,plasim se,a rado bi pokusala sa njim...user posted image
I malo se plasim jer nemam pojma kada su mi ovulacije,a svi pisu da sene treba piti tadauser posted image user posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Macina trava
14.11.2010 21:16:49   
tatjan@
Mirjanice ja sam iz prve ostala trudna, par meseci merila bazalnu, vezbala, zdravo se hranila, pa kad smo krenuli da pravimo bebeu taj mesec sam ostala trudna..
Los ti je taj stav, psiha utice na plodnost.. Meri bazalnu, pij cajeve, ali prvih godinu dana nemoj se nervirati kad dobijes menstruaciju, ne smes biti u tom stresu i grcu. Rascisti to u svojoj glavi, starija si, normalno da treba malo vremena dok ne zatrudnis, tko to gledaj.. Vreme iskoristi da pripremis sebe na trudnocu.. Ma bice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Macina trava
14.11.2010 21:45:40   
moja ciklama
Dakle, od prestanka menstruacije do prestanka ovulacije pijem Macinu travu, ili neuser posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Macina trava
15.11.2010 7:36:10   
tatjan@
Tako je ciklama, posle ovulacije mozes virak.
Pepino mislim da bi i ti mogla da pijes virak, mislim da bi ti on mogao pomoci oko te ciste a blazi je caj od macine trave, moze da se pije i u trudnoci koliko sam shvatila. I meri bazalnu i kupi trakice da znas kada ti je ovulacija, ako ih imas tako retko onda ne bi trebalo da dozvolis da omasis nekuuser posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here