|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 8:19:34   
vocicana
Hajde dobro jutro i da posluzim kafu, Milenice, dobri su ti mafini, da znas da cu ih napraviti danas, napravicu i cokoladni ganas pa da ih napucim sa njim, da se zasladimo.
Ode novembar....
E Khaleesi izem mu misa, sta bi to sa decicom. Nadam se da ste bar noc mirnu imale.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 8:31:56   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 8:55:19   
Sanjalicaaa
Danas ja čistim, Ilija prohodao! Pustio se još pre jedno mesec dana prvi put, ali se plašio pa je više puzao. U zadnja dva dan osvaja teritoriju na dve noge user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 9:08:39   
IvanaSK RR
Sanjalice, bravo za Iliju, veliki decak user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 10:02:24   
emicaa
Sanjalice bravo za momcica user posted image
Meni treba karton red bulla da dodjem sebi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 11:56:04   
vocicana
Sanjalice user posted image za drugara!!! Jao kako je to lepo, iz ove perspektive mi se cini kao da D nece ni propuzatiuser posted image .
Meni moze caj sa rumom, da se pripremim za danasnji dan, a posle cemo se dogovoriti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 11:57:21   
suzi kju
Bravoooo za malenog!
I meni ne deluje da ce moje mrve uskoro user posted image skroz su trapave i nestabilne.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 12:30:11   
Khaleesi
Joj sad dosli od lekara. Celu noc je kasljala. A mm danas dezura.
I jos dodjem kuci nema vode... ko zna kaa ce da dodje....
Voci da poludim samo. Sad jos beka da se ukaki i da bude full jer ne znam kako da je operemuser posted image user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 13:44:38   
Sanjalicaaa
Hvala drugarice. I nama je neobicno da Ika hoda s obzirom da je G dosta kasno prohodao.
Mene je danas bas mutno u glavi, i pritisak mi je nizi. Kao da sam umorna i da mi se spava.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 14:37:30   
branki*
Cao,drustvo!
Sanjalice,bravo za ilijuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 17:31:25   
wivern
Zdravo zene..

Sanjalice bravo za velikog deckonju user posted image

Ima li ista novog ovde?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 18:59:46   
Milena18
Dobro veče!
Sanjalice, bravo za Iliju!
Khaleesi, baš vas je poteralo. Da prođe što pre...
Moja maca je opet nervozna danas, mada nije baš kao ono pre neki dan, tako da neću mnogo da se žalim.
Mm ove nedelje ima manje časova, pa više uživamo svo troje zajedno. Kad bi ovako bilo uvek, a da plata bude ista ili veća user posted image
Pravila sam kroasane po receptu UM, upravo se peku, pa izvolite...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 19:29:38   
emicaa
Milena ako si,super su njene kiflice.
Meni sutra dolazi brat,drago mi je ali znam da ce mi za tri dana rogovi naraste.Pisala sam vec da nam je odnos kao kod psa i macke user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 21:18:40   
Animsaj9
ja cu jednu kiflicu user posted image
Bravo Sanjice , to je za cast!!user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: NovembaRRski party
30.11.2016 22:12:54   
branki*
dragi forumasi,selimo se u decembaruser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 890
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here