|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 14:00:36   
sephora
Oti, hvala ti puno...već drugi ili treći put danas HVALA PUNO, HVALAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 14:06:05   
Anoniman
Marim ja draga, da sam htela da bude tajna, ne bi bila na netu.

Ja znam zašto sam rekla da mi nije trebalo cveće kada sam izlazila. Ništa mi nije trebalo. user posted image

Još uvek u tel imam njegove poruke koje je pisao dok sam bila u porodilištu, kako je EXIT vatroment gledao sa krova dok je prostirao veš, kako se vrti u stanu, ne zna šta da radi jer nije navikao da me nema. Ma šta mi više treba?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 14:09:40   
Anoniman
Nego, gde ti pročita taj stisak ruke? to nema u priči, to je na nekoj temi pisano. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 14:32:04   
Anoniman
nije, ti si napisala da te muz drzao za ruku...cekaj da citiram:

"Muž više preplašen za mene, tu je non stop, kvasi mi usne mokrom krpicom, briše mi lice, drži me za ruku, mazi.

i
Muž me drži za ruku, govori da izdržim samo malo, da ja to mogu, da sam jaka i da je uskoro gotovo.

Na to sam mislila

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 17:27:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

nije, ti si napisala da te muz drzao za ruku...cekaj da citiram:

"Muž više preplašen za mene, tu je non stop, kvasi mi usne mokrom krpicom, briše mi lice, drži me za ruku, mazi.

i
Muž me drži za ruku, govori da izdržim samo malo, da ja to mogu, da sam jaka i da je uskoro gotovo.

Na to sam mislila




OTI draga to je iz Trcine porođajne priče...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 17:29:06   
Modessty

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI

nije, ti si napisala da te muz drzao za ruku...cekaj da citiram:

"Muž više preplašen za mene, tu je non stop, kvasi mi usne mokrom krpicom, briše mi lice, drži me za ruku, mazi.

i
Muž me drži za ruku, govori da izdržim samo malo, da ja to mogu, da sam jaka i da je uskoro gotovo.

Na to sam mislila




OTI draga to je iz Trcine porođajne priče...user posted image user posted image



user posted image Da to je iz Trcine priče user posted image
I mene rasplakala

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 17:31:21   
Anoniman
Trco draga izmamila svojom pričom si mi izmamila i osmeh i suze!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 19:56:07   
marince1
Zasto ja ne mogu da posaljem pricu ?
Izbacuje mi neku gresku vezanu za mail adresu mail address is not recognized user posted image  

kopirala sam mail sa prve strane,ali nasla sam negde na 4,5 strani pravi mail i poslala.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio marince -- 15.12.2009 20:00:11 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 19:58:02   
Anoniman
marince, da nisi slucajno napisala porođajne umesto porodjajne price u mail adresi?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 19:59:51   
Anoniman
Ne znam marince, čekaj da se guppy javi.

Mene danas ceo dan zeza net, valjda zbog snega, možda je do toga. user posted image

Eh, OTI... user posted image Ja sam imala neki drugi stisak ruke. user posted image Pisala sam o tome u temi šta očekujemo kada izlazimo iz porodilišta.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 20:06:13   
marince1
Uspela sam!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 21:00:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 21:07:18   
anajid
user posted image user posted image user posted image Gagi i Marince,jedva cekam da procitam,bas volim,iako se uglavnom rasplacem!Pozd

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 22:00:57   
Trcosava
ih bre žene... pa ja vas sve rasplaka user posted image user posted image

buhla draga user posted image

kaliopi user posted image

oti mila moja zbuuunjena user posted image user posted image dodji ja ćem te stisnem za ruku user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 22:02:22   
Anoniman
NONA draga moja ja bih je poslala u 3 p..m  pa u Skupštinu... tamo joj je i mesto! Kao da nije žena , nema razumevanja ni emocije....!
Ma samo kada je sa tobom i tvojim bebaćima sve ok!

divim ti se na hrabrosti i držim palčeve!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 22:08:27   
Anoniman
hehehhe moram da ispričam situaciju od malopre.... user posted image
bile su mi kuma i njena ćerka koja ide u prvi razred i ima malog batu od 3 meseca.... priča ona o bebama sa uživanjem sva se unela...user posted image između ostalog ide i rečenica..." a onda kada se mama i tata vole oni rode bebu..." ... u tom momentu sam prala sudove i stala kao ukopana i rekla ..." a ne draga moja devojčice, maaaaame rađaju decu da ti ja odmah kažem  a te ostale priče zaboravi... koji bre muškarci... pih!...!"
toliko sam se unela i ja zvocajući sama sa sobom da su mi se svi nasmejali ( a nekoliko sati pre toga sam čitala ove priče pa sam valjda bila pod utiscima)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 22:18:45   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

hehehhe moram da ispričam situaciju od malopre.... user posted image
bile su mi kuma i njena ćerka koja ide u prvi razred i ima malog batu od 3 meseca.... priča ona o bebama sa uživanjem sva se unela...user posted image između ostalog ide i rečenica..." a onda kada se mama i tata vole oni rode bebu..." ... u tom momentu sam prala sudove i stala kao ukopana i rekla ..." a ne draga moja devojčice, maaaaame rađaju decu da ti ja odmah kažem  a te ostale priče zaboravi... koji bre muškarci... pih!...!"
toliko sam se unela i ja zvocajući sama sa sobom da su mi se svi nasmejali ( a nekoliko sati pre toga sam čitala ove priče pa sam valjda bila pod utiscima)user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 22:28:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 23:51:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

hehehhe moram da ispričam situaciju od malopre.... user posted image
bile su mi kuma i njena ćerka koja ide u prvi razred i ima malog batu od 3 meseca.... priča ona o bebama sa uživanjem sva se unela...user posted image između ostalog ide i rečenica..." a onda kada se mama i tata vole oni rode bebu..." ... u tom momentu sam prala sudove i stala kao ukopana i rekla ..." a ne draga moja devojčice, maaaaame rađaju decu da ti ja odmah kažem  a te ostale priče zaboravi... koji bre muškarci... pih!...!"
toliko sam se unela i ja zvocajući sama sa sobom da su mi se svi nasmejali ( a nekoliko sati pre toga sam čitala ove priče pa sam valjda bila pod utiscima)user posted image



e neka si rekla!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.12.2009 23:53:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI

nije, ti si napisala da te muz drzao za ruku...cekaj da citiram:

"Muž više preplašen za mene, tu je non stop, kvasi mi usne mokrom krpicom, briše mi lice, drži me za ruku, mazi.

i
Muž me drži za ruku, govori da izdržim samo malo, da ja to mogu, da sam jaka i da je uskoro gotovo.

Na to sam mislila




OTI draga to je iz Trcine porođajne priče...user posted image user posted image



user posted image Da to je iz Trcine priče user posted image
I mene rasplakala



Ajoooj, sta sam uradila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve sam pobrkala...
Kakav sam ja kralj!!!!

Eto Tasha, Trco izvinite!!!

Stvarno sam show...evo smejem se vec pet minuta...
A vi sve sazaljivo:"jadna oti zbunjena"...umesto da mi lepo kazete: "kretenu Oti umes li da citas"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
16.12.2009 0:00:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image OTI ..... trudnicama je sve oprošteno!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
16.12.2009 0:29:55   
NONA79
IZVORNA PORUKA: kaliopi

NONA draga moja ja bih je poslala u 3 p..m  pa u Skupštinu... tamo joj je i mesto! Kao da nije žena , nema razumevanja ni emocije....!
Ma samo kada je sa tobom i tvojim bebaćima sve ok!

divim ti se na hrabrosti i držim palčeve!user posted image


nisam znala da ljudi mogu biti tako okrutni u tako emocionalnim situacijama, ali jbga, sve je prošlo i sada se spremam da u aprilu bude sve ok pa nek paščad lajuuser posted image !
hVALA!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
16.12.2009 9:47:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI


Stvarno sam show...evo smejem se vec pet minuta...
A vi sve sazaljivo:"jadna oti zbunjena"...umesto da mi lepo kazete: "kretenu Oti umes li da citas"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Eto, posle kiše sija sunce. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
16.12.2009 15:11:20   
Rivana
Yasto meni nece da posalje pise da mil nije poznat

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
16.12.2009 15:15:56   
Rivana
Sa mog privatnog mail nije htelo da mi posalje pricu a sa ovog maila sa posla je otislo odmah ne znam u cenu je problem bio user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here