|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 8:26:40   
LauraAndrija
Jutro! L i A spavaju, ni meni se ne ustaje iz kreveta, imala sam sinoć goste, pa sam kasno legla. I moj svekar došao pre neki dan iz Nemačke na granici čekao osam sati.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 8:31:58   
eca89
IZVORNA PORUKA: Maraj

nego mame koje radite u skoli ili vam muzevi rade , dobijaju li vam deca paketice? Jako me nervira to sto nije to kolektivno organizovano u prosveti. Malo pre litam koleginicu , kaze nece biti paketica user posted image


Maraj, mm ovde u Slo.ne dobije paketić, ali dobije parice uz platu, pa možda je i boljeuser posted image ! Meni je žao zbog nje, zbog doživljaja Djeda Mraza!

< Poruku je uredio eca89 -- 27.12.2016 8:33:21 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 8:38:09   
IvanaSK RR
Nema paketica, a ni para ni kod mog muza, nažalost.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 8:43:05   
vocicana
In, ih sta sam sve procitala, pa dobro kada ce biti svi zdravi...😟
Mi ustali u osam, bas mi treba vremena da se odmorim od savage. Konacno sam okitila jelku juce, a bas je lepa.
Sve, sve vas grlim jako, brzo da ozdravite.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 9:01:35   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: eca89

IZVORNA PORUKA: Maraj

nego mame koje radite u skoli ili vam muzevi rade , dobijaju li vam deca paketice? Jako me nervira to sto nije to kolektivno organizovano u prosveti. Malo pre litam koleginicu , kaze nece biti paketica user posted image


Maraj, mm ovde u Slo.ne dobije paketić, ali dobije parice uz platu, pa možda je i boljeuser posted image ! Meni je žao zbog nje, zbog doživljaja Djeda Mraza!


Mislim da zaovino dete dobija , ona je nastavnica matematike, ali joj muz nije prijavljen.
Taj dozivljaj Deda mraza ne vazi za moje dete. Juce je bila ceo dan srecna sto ide kod deda mraza a onda kad smo uvece stigli , oni su prijem pravili pored ogromnog bazena u sportskom centru i ona je naravno htela da trckara i mozda, ne daj Boze upadne , pa je bilo plakanja i suza na pretek ! Tako da nam je to propali pokusaj .user posted image
U paketicu opstine Vracar truba user posted image marka Verde mi je jedina poznata . Par sokica, krekeri, strudlice i kao tipa domacica i cokolada sa rizom user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 9:10:12   
dijana1*
Sveki se vratila sa nama, ostace par dana. Kostu odvela u vrtic i svratila na kafu samaaaaaa. Evo svi me zapitkuju gde su mi decauser posted image retko kada da sam sama.
Jedva sam K ubedila da ostane u vrticu. Osladio mu se vikend i nije hteo ici. Ali jutros sva deca nesto plakala, ne znam sta im je.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 9:49:45   
suzi kju
Dobro jutro.
Malkice smo bolje spavali noćas, ustala sam samo 4-5 puta.
Danas je toplo napolju ili mi se čini ? Mogla bih da ih danas setam malo, danima nisu izlazile.
Nama je firma uplatila 4000 po detetu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 9:55:46   
Sanjica26 RR
Suzi danas je toplo za ovo doba godine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 10:01:14   
Maraj
Jutro mame. Mi ustali. L malo bolje spavao. Sas nesto zeza sa doruckom...idemo posle sa mojom mamom do Akse da izabremo poklon za Novu. Ja bi da mu ona kupi nesto govorno kao npr Kucu Sveznalicu. Ima li je ko? Jel se isplati davati tolike pare za nju?

Mi u nasoj skoli nusta ne dobijamo od paketica i bas me to ljuti user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 10:11:00   
Anck Su Nmaun
Bas smo pisali u temi Novogodisnji paketici da se i ne isplati ali...
Meni je isto simpaticno ali za te pare nista posebno.

Po meni je pametnije ... ne znam kako se tacno zove ona igracka sto izgovara svako slovo posebno oko 3,500. Al ne znam mozda ste mali jos za to.

Mi ruckamo pa bi isli u set___njicu, danima nismo izlazili...nadam se da nije hladno bas user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.12.2016 10:13:23 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 10:13:46   
Ana RR
Maraj, mi imamo Lončić sveznalicu, nama se isplatio baš, baš. I dan danas se igra sa njim. Vidim da je i sada 3200, mi smo ga pre više od 4 godine isto toliko platili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 10:19:59   
Mariya
Drage mame, molim vas da mi ne šaljete molbe za glasanje.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 10:27:51   
LauraAndrija

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro mame. Mi ustali. L malo bolje spavao. Sas nesto zeza sa doruckom...idemo posle sa mojom mamom do Akse da izabremo poklon za Novu. Ja bi da mu ona kupi nesto govorno kao npr Kucu Sveznalicu. Ima li je ko? Jel se isplati davati tolike pare za nju?

Mi imamo kucu sveznalicu, kupili smo joj za novu prosle godine, L je imala godinu dana. Iskreno nju to nije zanimalo uopšte, pa ni sada sa dve, stisne par puta i baci. Za mene su to bacene pare, jeste zanimljivo, ali ništa posebno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 10:56:22   
emicaa
Mamike evo i mene,bila na poslu.
Di jel to samo sad za vikend bilo tako ili ce biti stalno?
Kod nas noc standard,David opet blesavio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 11:21:40   
popkica bebic
Jutro, mame! Ili dan... Celu noc nismo spavali. A je plakala do 11h, pa zaspala jedva, pa se uz plac i vristanje robudila u 12, pola 1. Raste joj druga donja jedinica. Idu joj balice. Na kraju sam joj dala malo Brufena i zaspala je i budila se jos 3 puta. I dalje imaju crevni virus. V ima proliv, a ona se svakog dana ispovraca po jednom. V je jutros u 4 trazio nosu. Danas ih vodim lekaru. V samo lezi i sve mu smeta. A samo sisa, drugu hranu odbija...
Ovde kod nas, kazu, ima 70-oro dece na Odeljenju zbog povracanja.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 11:27:43   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro mame. Mi ustali. L malo bolje spavao. Sas nesto zeza sa doruckom...idemo posle sa mojom mamom do Akse da izabremo poklon za Novu. Ja bi da mu ona kupi nesto govorno kao npr Kucu Sveznalicu. Ima li je ko? Jel se isplati davati tolike pare za nju?

Mi u nasoj skoli nusta ne dobijamo od paketica i bas me to ljuti user posted image


Mi imamo Kucu sveznalicu. Kupili smo Amiju kad je imao 6 meseci. Onda mu je bila interesantna tu i tamo. Ali sada kada ima 3 ipo, to je ljubav. Sad je zagrli, peva sa njom, ona mu kaze volim te, on rasiri ruke i kaze joj "ovoliko volim te". Prosto se istopis kad ih posmatras user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 12:09:46   
Animsaj9
ja sam razmišljala o kuci, i smo odustali jer od drugarice mali ima i nije uopšte odusevljen. A znajuci da D nece da pogleda plisane igracke odustali smo

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 12:30:18   
Anck Su Nmaun
Mi sad stigli iz setnjice, napolju je diiivno!
Odoh sa popijem jednu kaficu..na terasi.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 12:45:29   
suzi kju
Ja malo kosu dovela u red, nalakirala nokte dok deca spavaju, pa čim se probude vodim ih napolje, oduševiće se mrve moje lepe.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 12:48:40   
Anck Su Nmaun
Joj meni je kosa u haosuuu! Bas razmisljam da je sredim al se mislim posle rucka da opet idemo malo napolke...zao mi da propustimo ovakav dan.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 12:50:04   
dijana1*
Emice za vikend se ponovo ocekuje, oko NG i Bozica.
Mi imamo kucu sveznalicu, meni je super. Pevamo zajednouser posted image
Jao jedva sam U uspavala. Pijem kaficu i cekam da se zavrsi tehnicki za registraciju auta.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 12:59:07   
IvanaSK RR
Stvarno je lep dan, a zbog mog kolena ne mozemo da mrdamo nigde user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 14:22:51   
vocicana
Icka, kako ti je to oleno? Bas bzv. Mene je kicma razvalila, ali cudo, nisu me noge bolele od stikli, djuskala sam celo vece.
Zavrsila opet neku overu dokumentacije za banku i znas sta vise. MOram tepih da akupim, ali da vidim sta mi se vise isplati, da li da pustam potvrdu ili da uzmem cekove.
Maraj, ja sam odusevljena tim igrackicama, ali moje dete je jos malo, voli on da posmatra, a ti vidi kako ce tvoje since da reaguje.
Dobio je neki avioncic sto kada udari u prepreku odmah promenipravac kretanja i autic sa daljincem, njega obozava, smeje se do besvesti zato sto podize tockove pa se prevrce. Uzivala sam juce gledajuci ga kako uziva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 14:50:19   
Sanjica26 RR
Nama je danas udarnicki. Ne znamo gde nam je glava. Ceo dan govorimo: "Gospode, spasi nas". T je dobila sirup zbog temp.Sofija i ja slazemk slagalicu. Cekamo mm da dodje da rucam.Otisao mi je po haljinu.user posted image Bio postar i uopste nismo culi interfon.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 14:52:01   
Milena18
Dan!
Nas dve se malopre vratile iz šetnje, konačno smo otišle dalje od dvorišta. Odmah se osećam bolje, a i njoj je prijalo, evo već spava.
Juče smo konačno kupili jelku, večeras ćemo je okititi, ali prvo moram otići po još neki ukras. Mogla bih i M da povedem ako ne zahladni mnogo.
Ivana, ti još nisi otišla kod lekara?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here