|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 16:01:53   
suzi kju
Ja sam okitila jelku prw neki dan. Bas me nekako smiruje kad je gledam .
A njih dve oduševljene lampinjonima. Cim otvore oči pokazuju, i ja ih uključim a one odmah osmeh na lice. I kad pitam gde je jelka one pokazuju prsticima ☝☝

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 16:17:01   
IvanaSK RR
Mi cemo veceras jelku okititi ako stignem.
Nisam otišla kod lekara, muz na terenu, komplikovano mi sve to. A i plasim se da ne donesem od lekara neki virus.
Malo pre sam namazala mast od Gaveza, peklo uzasno. Sad dok ne boli toliko da uspavam bebu i slozim odecu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 16:27:43   
Sanjica26 RR
Ivana bas si zeznula koleno.user posted image Nemoj toliko da radis kad ti muz nije tu.
Mi smo se inhalirali. T ruca. Bila mi je svek.bolje da nije. T koja nikad nista ne prica sta mi radimo i gde idemo sad joj je sve istrkeljisala. Zato sto joj je mm rekao da to ne radi. I sva radosna prica mm kako je pokazivala slike sa mora. Kad je shvatila sta je rekla briznula je u plac. Jadno dete. Kad sam krenula na posao sipala sam u spric AB koji mora da da T. Ona kaze da ne zna kako da joj da. Poludela sam. Nista me ne pitajte.Zato je ne zovemo. Srecom mm je brzo dosao. Nesto mu se zakomplikovalo.
uzela sam sutra slobodan dan. Ne vredi. Moram i ja da odlezim.
Haljinu sam probala. Velicina za mene. Svidela se kako mi stoji i mm i Sofi.

Odoh da rasklonim krs u kuhinji i da iscedim sok deci. Brisem posle na cas.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.12.2016 16:29:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 18:30:57   
emicaa
Ja sutra ostajem duze na poslu i jedva cekam da mm ostane sam sa njima user posted image najduze sto je bio su dva sata.
David opet slinavi a Dora i dalje kaslje.Ako do proljeca ozdravimo bice super

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 20:40:10   
suzi kju
Emice znači sutra ce im biti veselo user posted image
Sanjice baš super da je haljine dobra. Ja se ne bih usudila da poručim sa neta išta pd garderobe. Dok ja to ne pipnem i ne probam ništa.
Mi bili do prijatelja malo se družili, sad došli kuci. Jos malo pa spavanje, mrtva sam umorna. Sutra mm slobodan jeeeej

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:00:37   
branki*
mame,da se javnem na brzaka,citala sam samo poslednju stranu,kad legnem,citacu sve.sanjice,super za haljinu.a,sto se tice sveki,jesi zato besna u negativnoj?
nama turbo dan,od jutros.radila do 3,pravo sa posla u vrtic po decu,trci kuci da se presvuku i jedu,pa opet u vrtic,boza imao priredbu od 5,a od 6 na neki rodjendan,pa sve do malopre...sad da skuvam supu za sutra i nesto jos skarabudzim.u cetvrtak deda mraz kod boke u vrticu,u petak opet kod boze.sutra paketici kod mm u firmi,totalni haos!u nabavku za ng jos nismo bili,ima da nas sacekaju kilometarski redovi i moji zivci ce da stradaju,poslacu zato mm.ova nedelja je ludnica!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:02:54   
eca89
Branki draga, ja sam te pitala kako Boka i sisanje?
Budi li se još noću?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:10:03   
branki*
eci,pisem u temiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:28:44   
MishMash
Ivana, kad se vraća tm? Baš je nezgodno kad je sve na tebi, ja pucam po šavovima i fizički i psihički. Umalo da zaboravim, mm se kune u Nimulid gel. Poslednji put mu je bol u ledjima nestala za dan od tog gela, još sam od par ljudi čula da je dobar. Ljubim te puno, nadam se da će proći već jednomuser posted image

U Mašinoj grupi se pojavio šarlah, povukla sam je iz vrtića i danas čujem da su se pojavile i boginje. Ona je danas dobila temperaturuuser posted image Ovo je neko ludo vreme, na sve strane neki virusi i zaraze. Dodje mi da se zabarikadiram u kuću do letauser posted image

Sanjice, kako su tvoje devojke?

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:36:02   
Anck Su Nmaun
A jao Branki shoping za NG , ni mi jos nismo ali cekam parice u cetvrtak pa tek onda.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:37:10   
Maraj
Vece mame. Ja sam danas pala s nogu. Ceo dan sam ribala kucu. Pomerala tepihe. Prala prozore , potirla pod. Sve to zato sto treba da stigne nova ugaona. Kad su je doneli , to je bio blagi uzas. Nista od stofa nije bilo zategnuto. Sve visi. Krivo usivena. Ma nije nam bilo dobro kad smo je videli. Cak ni boja nije , koju smo narucili. I momci koji su je raspakovali , videli da je felericna sva kao da je neki ucenik krojio. I vratili smo je. Sad sta cemo za pare...valjda ce nam vratiti...ma nije mi dobro...a bas smo hteli da se ponovimo za Novu...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:41:22   
Animsaj9
Jaooo Maraj uzas!!! Znam. da si pisala da ste uzeli, pa od koga ste uzeli? Jeste zvali za povraćaj novca?

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:54:41   
branki*
Uh,maraj,bas uzas!verujem da si odlepila!ja bih.
Anck,ja pojma nemam kad cemo,radimo do tri,a popodne samo igraonice i deda mrazovi,u subotu cemo da zaginemo,a kad cu da stignem onda da spremim!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 21:59:19   
IvanaSK RR
Maraj, bas mi je zao. I j bih poludela.
Mishu, muz je otisao na tri nedelje , vraca se 10.01. pa 15.01. ide na nedelju dana.
Nije on meni od neke velike pomoći, ali bi sad moraouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 22:01:16   
branki*
Uh,ivanauser posted image a,sinu,je l bar blizu skola?ti sad svud sa njih dvoje ides!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 22:04:47   
suzi kju
Ja u shoping idem samo jos za neke sitnice za paketice ,neki slatkiš da napravim, rusku salatu i nešto od pića, a to mi je sve prekoputa pa ne zurim.
E veću kupovinu planiram za Badnji dan i Božić.
Meni docek apsolutno ništa ne znači. Mm radi tog dana a ja cu svakako u krevet cim uspavam decu.
Ivana bas težak period za tebe. Da brzo prodje to koleno!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 22:08:40   
degu
Joj Maraj bas mi je zao, bas si se radovala :/

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 22:25:07   
Anck Su Nmaun
Jao Maraj ja bih poludela, jos tako kad sve.lepo isplaniras... Jos.vise poludis. A da trazite opet tu garnituru sto ste hteli.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 22:42:50   
Sanjica26 RR
Branki, u negativi se odnosilo na nju. Nisam besna vise, ali pisala bih svasta
Od veceras i Sofi je pod temperaturom.user posted image Zakazali smo ujutru pregled.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 22:48:55   
IvanaSK RR
Sanjice, i ona temperaturu? Pa, ne verujem vise.
Branki, dodje mi mama kad moze, ali ona radi i stvarno ne mogu ni nju da cimam mnogo. Sin u skolu i iz skole ide sam, to mi je olakšanje. A mogu i samog kuci da ga ostavim, ako je neka frka.
Zadnjih dana se bas "stedim", i po kuci samo ono sto moram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 23:00:34   
Sanjica26 RR
Ivana ja cu stvarno da se roknem. Ona dusica i pored temperature je igrala uz muziku. Jela lepo. Moracu veceras da dezuram da odmenim mm. On je sinoc dezurao. Izgleda i njega lomi prehlada. Meni je mnogo bolje jer sve na nogama podnosim.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.12.2016 23:05:01 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
27.12.2016 23:13:51   
jess021
Mame, stvarno sam imala zelju da iscitam gde sam stala pre neki dan, ali nema sanse. Mi smo dobro, M je malo zapusen nosic, pa joj to smeta, ali proci ce. Bili smo prosle nedelje na kontroli, super je napredovala. Lenka je sou program, samo nesto prica, non stop je u akciji.
Sanjice, da sto pre ozdravite.
Ivana, sta bi sa nogom? Nisam ispratila.
Pitam veceras mm sta cemo za NG, kaze kad uspavamo decu bacamo se na pravljenje sarme i ruske salateuser posted image
Sto se tice paketica kod mm u firmi dobiju vaucere za dexy co sa bas lepim iznosom. Lenka je ove godine iskoristila i svoj i sekin.
Odoh da spavam, ljubim vas.
Mariya, hvala jos jednomuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 27.12.2016 23:14:36 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 6:25:48   
Anck Su Nmaun
Jutroi mame
Ovo moje cudo budno od pola 6 user posted image ..dusa mi spava!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 6:41:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Spremam sina za skolu i usput opet objašnjavam nejednacine. A oboje ne znamo ni kako se zovemo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 7:53:52   
Sanjica26 RR
Grozna noc. Mm i ja smo kao prebijeni. Sofi je bas isla visoka temp.U toku noci je dobila napad kasljanja i svu veceru je povratila. Morali smo da je kupamo, jer joj je i kosa smrdela od toga. On ode na posao, a Sofi je dosla kod mene u krevet. Gleda neke princeze na tabletu. Imamo u 11 zakazano kod dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here