|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:02:45   
suzi kju
Dobro jutro.
Ja i A budne jos od 7h a mm i E spavaju još.
Joj Sanjice ne znam šta da ti kažem sem sa mi je zao što se namuciste tako i deca a i ti i tm. Javi šta kaže dr.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:03:56   
Maraj
Jutro name i od nas. Mi od 6 na nogama. Sedim , grickam kikiriki , cekam kafa da mi se prohladi. L gleda pesmice (glava , ramena....) . Divim se kako mi luca blista. Zavese se sijaju. A garniture ...nema.... Moram danas zvati ove u salonu za povracaj novca. Ne znam sta da vam kazem , osim da se nadam da cemo uspeti da vratimo pare. Platili smo kesom jer daju 10% popusta za kes pa smo zato i platili odma sve... Proizvodjaca smo sinoc zvali , on nece ni da razgovara sa nama. Inace Art sofa je proizvodjac - iz Vranja. Da ga zaobilazite u sirokom luku. Ja volim da kupujem domace. Jos se vodili onim Simpo je iz Vranja , valjda je i ovaj vranjanac ok , kad ispade , da je katastrofa...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:06:07   
suzi kju
Joj Maraj ja sam sad tek pročitala sta se desilo . Strašno! !!Mogu misliti koliko si se iznervirala.
A valjda ćete uspeti da povratite novac. Ne znam kako to ide kad se desi tako nešto.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:12:37   
Sanjica26 RR
Maraj, iskreno se nadam da ce da vam vrate novac. I sami nosaci su videli kakvo su djubre doneli. Nemaju uopste prava da se ljute. Drzim pesnice da vrate novac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:12:39   
Maraj
Ne znam suzi. Znam da robu nismo primili i nismo potpisali da smo je primili. Mislim da je taj potpis bitan. Jer valjda tu garantujes da je sve ok. Mi smo odma reagovali , cak i momci koji su je doneli nisu se pravili da je sve ok. I njima je bilo ocigledno da je felericna. Onaj naslon na ledjima , tu materijal nije zategnut , kako treba da bude , vec ima kao kese. Nije uopste dobro sasivena. Naslin za ruke je na fotelji sa jedne strane nizi 5cm u odnosu na drugu stranu. Ma sva je katastrofa.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:14:55   
suzi kju
Kakav šljam od ljudi, kako su uopšte mogli da posalju tako nešto.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:31:56   
vocicana
Dobro jutro, ja jos uvek ne mogu da verujem sta sam procitala!~ Maraj, to em sto treba uzeti novac majke mi treba ih i tuziti! Kakva stoka.Boze boze, kakvi degenerici.
MI smo budni od pola 8, malisa je promenio ritam, spavamo oko 13:30 do 16 h, nece vise ujutru da spavka. U kuci, pa malo je reci da je pala atomska bomba, ovo je strasno, od igracaka samo. Jedva cekam da instaliramo ogradicu.
Sve ostalo je redovno, ioostajem duzna coko simfoniju, danas je pravim, mm nije dobro bilo juce, morala sam to sve da pomerim za danas.
Sanjice, ja sam u soku zaista, ne znam sta da kazem, majke mi,strasan period za tebe i njih. A sarlah, ne mogu da verujem da ga ima u vrticima. Sta je ovo sa ovim ludim vremenom...user posted image Fali nam sneg, mraz da se sve lepo procisti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:34:01   
eca89
Maraj, baš mi je žao, pa moraju vratiti novac.
Ivana, da što prije ozdraviš mogu misliti kako ti je teško!

Sanjice, pa šta vas je tako napalo? Ima li kraja, da uplovite u Novu 2017 zdravi!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:41:02   
Sanjica26 RR
Ne mogu ni da budu virusi kad nema mraza.
Eco, nadam se da cemo barem malko uci zdravi. Prosle godine 31.su mi javili da je tata bolestan. A pre toga isto pred kraj godine Sofija je dobila upalu pluca posle boginja. Danas pitam dr da mi preporuci dobrog pulmoga. Dusa me boli za nju.
Dok smo cekali i pratili temperaturu bas smo racunali od kad se deca muce. Ovo ce sad drugi mesec. Mislim da vise ja donosim iz skole viruse, nego one iz vrtica. Znate koliko dece dodje u skolu bolesna. Jos mi cesto pridju do katedre.
A u toku noci uopste mi nije bilo. Od umora mi se vrtelo u glavi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:49:33   
Mala Elena
Moja bekica je isto bolesna. Plakala je , dospavljivala sam je i onda se probudila u 5 i vise nam nije bilo spavanja. Nesto je boli ali ne znam vristi li toliko zbog nekog zuba ili je nesto ozbiljnije. T 38.5...user posted image
Vidim da ima jos bolesne decice, da ozdrave pre ng !user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:49:50   
Anck Su Nmaun
Mi nismo.nikako spavali ali zato je popio mleko pola 7 i spavali do sad. Bar malo 😄

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 8:59:51   
Sanjica26 RR
Hocu reci nece ni da pobegnu virusi kad nema mraza

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 9:15:36   
emicaa
Dobro jutro,ovde hladno mraz se bijeli.David se budio svako pola sata/sat.Cim se probudi u plac.Slomljena sam.Cekam sad tetu da popijemo lijek i bjezim na posao.
Maraj uzas,nadam se da ce vam vratiti pare.Ne odustajte dok ih ne dobijete naazad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 9:18:51   
Sanjalicaaa
Maraj, nisam znala za garnituru. Bezveze. Pa hoce vam vratiti pare ili ce vam poslati drugu?
Sanjice, vrlo moguce da iz skole donosis. Kazu da su skolaska deca sad najbolesnija.
Mi definitivno ulazimo bolesni u NG.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 10:05:15   
Sanjica26 RR
Nama ne ginu danas inekcije. Njoj krci u plucima. A nasa dr uopste ne ceka i ne pusti dete samo sa inhalacijama. Misljenja je da treba sto pre dete da ozdravi, a ne da se dugo leci. Vec sam Sofi pripremila na to.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 10:14:12   
LauraAndrija
Dan mame! L spava, A je sisao pa zaspao. Nisam spavala celu noć, boli me zub, a juče sam bila kod zubara, danas opet imam zakazano.
Danas mi dolazi muž sa terenauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:05:38   
Sanjica26 RR
Rekoh ja da ce biti inekcije. Mnogo struze. Dala joj do petka inekcije. Posle idu praznici, a oni ne rade. Nece da pusti da se muci. Sad inhalacija i u krevet ih pakujem. A ja moram rucak da im stqvim. Kad cu da odmorim nikad.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:11:20   
suzi kju
Joj bre Sanjiceuser posted image
A ono bolje i inekcije nego da se to oduži. Ljubi je puno...
Sad ce brzo inekcije da pocnu da deluju pa ce joi biti lakše.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:18:27   
IvanaSK RR
Sanjice, mozda bolje inekcije, da brzo bude bolje.
Upravo me sin zvao, kaze da je povracao u skoli i da ne zna da li da ide na engleski (privatni) jer mu se "muti" u glavi. Ne znam da li folira, ali sam mu rekla da krene kuci polako i ako mu se bude mutilo u glavi da sedne na trotoar i da me pozove da dodjem po njega.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:19:57   
Milena18
Dan!
Sanjice, biće joj uskoro bolje od injekcija. Dušica mala... Ja se čudim kako mm još nije doneo iz škole neki virus, kaže da je pola njih bolesno tamo.
Zvala sam da zakažem kod gastroenterologa jer smo dobili uput bez termina, rekli mi da pozovem 4. januara, pa će mi tada zakazati. Valjda nećemo čekati dugo.
Sinoć smo kitili jelku, M je baš uživala, smejala se sve vreme, valjda joj se sviđaju ukrasi jer su sjajni.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:25:05   
popkica bebic
Jao mame, pa ovo je strasno koliko je nas bolesnih. Sada i ja imam crevni virus, ali nadam se da ce samo dijareja da bude, a ne i povracanje. Bole me kosti, a A mi place po citavu noc i svako jutro povraca. Ovo je 5.dan, a Dr me je kritikovala sto sam ih vodila lekaru, kaze to je nista, a tamo haraju svakojaki virusi i mogu da ih pokupe. Sizim! Sanjice, apsolutno te razumem. Sve decije boljke i ja dobijem u blazem ili tezem obliku.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:27:40   
Sanjica26 RR
I ja se slazem. Uvek sam za inekciju ako ce joj biti bolje.
I T je sad povracala. Ali mislim da je na silu. Nista nece da jede. Grdila ju je dr malo pre sto je toliko mrsava.
Ivana sigurno ne laze. Haraju virusi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 12:39:53   
Sanjalicaaa
Sanjice, sad ce joj brzo biti bolje. I ja ne bih imala nista protiv inekcija, ali nama ih nikada nisu prepisali.
Popkice, nama u tim sitacijama pomaze Linex probiotik i Gastrokind. Povracanje i proliv im prestane za dan, dva.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 15:41:13   
branki*
mame,da se javim..dosla sa posla,pa da idemo kod mm u firmu po paketice,mada najv cu da posaljem samo mog muza,ovo ce biti suvisni deda mraz,nema potrebe,imaju u vrticu,u igraonici,dovoljno.hladno je,duva vetar,jutros padao sneg.
sanjice,da brzo bude bolje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
28.12.2016 17:18:25   
Maraj
Vece mame. Sanjice , da brzo prodje.
mm dosao s posla. Meni se bas spava. L zaspao oko 4 pa sam i ja dremnula sa njim. Trebalo bi kasnije da odemo do salona da vidimo , da nam vrate pare.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here