|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 15:33:49   
jekiki
Ooooo Degu hvala ti,
U pravu si mimoilazimo se, ali evo i sastasmo se user posted image jeeee

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 15:47:58   
MasnaMasnica
Jekiii❤❤❤ sada biti sve ok , imate vi vaseg andjela sto vas cuva 💟 ljubimo vas puno i ovde!😘😘😘😘

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 15:57:26   
emicaa
Jekiki bice ovaj put sve ok,mora user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 16:01:50   
suzi kju
Jekiki da te samo hug-nem user posted image i ovde.
I naravno da ce biti kako treba user posted image
Bog ce da vas čuva!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 17:25:43   
AnaAna1
Jekikiii, dobro nam dosla, i laku i bezbriznu trudnocu ti zelim user posted image

Videces, ovde je drustvo malo ali odabrano user posted image ima nas 6,7 koje smo stalno tu, aktivne, i vreme mnogo brze i lakse prolazi kada caskamo svaki dan user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 18:03:02   
Mariya

IZVORNA PORUKA: krin 40

Lepo ja kazem da je lepse bilo bez interneta. Zatrudnis I opustis se I uzivas u trudnoci


Hehe krinuser posted image
Dan trudničice! Ja najzad legla i evo H se probudila... Napravila sam danas 3 vrste kolača za Božićni vašar sutra, poslužite se user posted image
Jekiki, dobro nam došlauser posted image verujem da si zabrinuta i bićeš do kraja, verovatno, ali biće sve u redu ovaj put!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 18:55:11   
MicinaMama
Mi sutra odosmo na Bozicnu pijacu.Bice i deda mraz!Idemo malo i na vrtuljak i super.Ne vreujem da cemo ista da kupimo posto je mala teglica od nekoliko grama 5 eura.

Koja sam ja bidala,dobila tri lista od bolnice da posaljem za trudnocu za dva razlicita mesta.Dva idu za CAF a jedan za osiguranje.I ja ova dva za CAF rasparim reko meni ide jedan njima drugi,sve to lepo poslala preporuceno.Kad sam dosla kuci i kada sam dobro procitala sta pise morala sam da trcim u postu ponovo da posaljem i drugi (posto je ona posta vec otisla) i sutra ce da ode.
Moram u ponedeljak da zovem CAF da objasnim da sam poslala u dva pisma.....koji sam ja idiot.

Stvarno u ovoj trudnoci ne znam sta radim.
Toliko sam trcala da me stomak zaboleo

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 19:07:18   
Mariya
Micinam, nisi jedina, i ja sam toliko zaboravna i glupa da je to već neverovatno!
Zaboravila sam da vam se pohvalim, završila sam sa komisijom, na trudničkom sam do 03.02.,dalje porodiljskouser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 19:33:59   
MicinaMama
Mariyauser posted image

Ma ja sam postala katastrofa,lepo me sramota.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 23:32:24   
krin 40
Milina,,,zaspala sam kao kreten I spavala do sada. Sada mogu da se uhvatim za usi I da igram. Jekiki imas svu nasu podrsku, Strasno je to sto si prezivela. Poznato mi je jer sam ja posle mog misseda iscitala celu temu.Tada sam sebi govorila da ne dramim I da se mnogima desilo I neuporedivo gore pa su preziveli. Sve sto nas ne ubije to nas ojaca. Ja ti pricam da se opustis a prva ovde dramim pred svaku kontrolu. Ipak tu smo da se hrabrimo, da pricamo samo u pozitivi. Bice sve u redu ovaj put. MORA. TACKAuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 16.12.2016 23:34:08 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
16.12.2016 23:54:21   
Mariya
Veče user posted image
Čekam H da zaspi pa ću i ja,baš mi se spava. Nije ni čudo,ceo dan na nogama, a ništa nisam uradila,tako mi se čini.
Laku noć!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 1:19:17   
mimica83
Uh evo mene u kasne sate, ceo dan sam nesto radila, prvo nesto za posao, pa sam napravila dve tepsije kroasana sa kremom, mirise cela kuca, rucak...
U pravu ste sada kad nam je sve dostupno mnogo vise se opterecujemo raznim stvarima, ja se tako tripujem u ovoj trudnoci nekad me zaboli od dole, a tako me slicno bolelo kad sam se otvarala sa J pred porodjaj, i nisam pametna jel to nermalno taj bol da nekad sevne u vagini user posted image
Marya i ja imam sekreta u nosu, grozno stalno izbacujem i neznam kada ce vise prestati user posted image neznam sta bi mogle prirodno da lecimo ovu dosadu...
Krin opusteno, ja mislim da se meni i tebi spava od terapije user posted image utrogestana
MM nebrini dobri su ti rezultati za nuhalni nabor, ja sam sa J imala grozne rezultate za dabl, tripl bio dobar expertni ukazivao na Daunov s. hvala Bogu ziv i zdrav se rodio, a celu trudnocu su mi bili pretvorili u pakao.
I ja sam u ovoj trudnoci toliko traljavo zaboravna...
Jekki dobrodosla bice sve ui redu samo pozitivno i opusti se...
Degu decko se umirio pred porodjaj nema sada mesta pa nemoze da se baskari user posted image
Odoh u krpe, laku noc

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 8:23:04   
Mariya
Jutro drugarice!
Ja ustala da trknem do pijace,moji svi još spavaju..
Mimice i mene ja tako bolelo dole,baš sam tad bila na kontroli kad je dr na uz video grčeve i rekao mi da pijem mg svakodnevno, to je bila 22-23 nedelja. Od prošle nedelje imam jače bh kontrakcije, kad se preforsiram budu i one koje idu i na krsta,baš kao na porođaju, međutim, kaže dr da je grlić super,ne otvaram se još.
A za ovaj silni sekret, ne znam šta da ti preporučim jer ni ja sama nemam rešenje.

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 9:43:17   
krin 40
Jutro..zaspala ja ipak sinoc oko jedan I opet se lepo naspavala. Mimice meni je ukinuo boce progesterone ostao mi samo utrogestan. Ali ja radim celu trudnocu, I ujutro kada popijem na poslu sam ok, ne spava mi seuser posted image . Kuvam prebranac da bih imala dan na raspolaganju.
Idem oko jedan sa mojom cerkom u shooping. Prvo cemo do Usca, pa u Delta City, pa na klizanje , ona ne jauser posted image . Posle dalje ,,videcemo, mislim da je na sajmu otvoren I novogodisnji vasar.Obozavam nas Beograd lepiuser posted image . Malisa se sinoc malo pomerao, tek da me umiri pa nastavio da spava. O stresu u ovoj trudnoci necu ni da diskutujem vise. Imam utisak da cu cim udjem u deveti otici na carski I reci doktoru da me odmah porodi da vise ne cekam ni sekund. Iako sam oboje prirodno rodila, ako budem ceo deveti pipkala I merila da li se pomera I sl POLUDECU

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.12.2016 9:46:52 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 9:45:12   
AnaAna1
Dobro jutrooo :) i ja sam postala zaboravna i smotana da je to strasno. Sinoc sam pogresno navila tajmer za grejanje i budim se malopre a u kuci ledeno jer se nije palilo od juce popodne, grlo me boli koliko je hladno, kreten. Sad sam se umotala u jorgan i samo mi mobilni viri da kuckam, dok se ne ugreje bar malo...

U ponedeljak nam je slava, s tim sto ove godine necemo da slavimo kao svake za 25 ljudi, jer bih stvarno pala s nogu, vec cemo samo najuze, pa od sledece godine opet u prosirenom sastavu i sa novim clanom porodice :)

Sinoc smo proset_ali po gradu, uh sto volim kad je sve okicenooo :)

Da se pohvalim da sam juce ujutru bas leeepo osecala bebu, najzad zadnja 2,3''dana mogu da kazem da je to to user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 17.12.2016 9:48:43 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 9:53:06   
krin 40
Joj Ana o tome mogu roman da pisem. Juce se parkirala I odmah svratila do frizerke kojoj je salon ispod moje zgrade da zakazem za sutra. Zaboravim kljuc od auta a zaboravim I da sam bila kod nje. Jadan mm dosao sa posla I zamolim ga da ode da sipa gorivo u moj auto. Trazio kljuc sat vremena. Onda setao po dvoristu jer smo mislili da sam ga ispustila negde. Tek posle sat mi proradi kliker da sam svracala da potvrdim moj redovni nedeljni termin I naravno nadje kljuc kod nje. Ona cuvala nije znala ko je zaboravio, ahhaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 10:39:38   
MicinaMama
Jutro zene!!

Krin AnaAna bas mi je drago cuti za vase bebice!Ojacale pa se sada mogu i bunitiuser posted image .

Ja ovu svoju osecam od onda i sve je jace i jace.Mada nesto se mnogo i ne vrcka.Izgleda voli mnogo da spava kao i na UZ,zato tako dobro i napreduje hebe.Uporedjivala sam sve UZ od sve troje i ova beba je stvarno dosta naprednija od M i D ali to nista ne znaci...moue posle da i uspori rast.

Znam iz iskustva.Moja D je u pocetku bila sitna sa kratkim nogicama hehehe.Na drugom UZ su prognozirali da ce imati preko 4,5 kg i da ce biti duza od 53....medjutim ona bi manja od M i laksa.51 duga sa 3480g.

Milici sam rodila mesec dana pre termina 53 sa 3520.A sad Dunjom sam imala dosta krupniji stomak.Sva sam bila u stomaku.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 12:38:41   
MicinaMama
Eh moram ovo da podelim sa vama!!Nasla sam Baking soda gender test da proverite sta nosite.Decak ili devojcica uz pomoc sode bikarbone.Sipa se kasika ili dve soda bikarbone u casu a u drugu se pomokrite i prespete u casu sa sodom.

Ako se zapeni ili akoima baloncice kao kada naspete pivo ili gazirani sok onda je Decak,ako nema baloncica ako miruje onda je Devojcica.Ili u mom slucaju sasvim malo sitnih baloncica sto znaci da je kod mene cura user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 13:10:01   
AnaAna1
Ahahaha jao MicinaMama dobra si, na kraju ce da bude decko, videces user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 13:32:05   
MicinaMama
Anaana kod mene ne peni nikako,kod mene je cura 100%user posted image

To sam nasla na YouTube.Gledala izgled trudnickih stomaka za 13 nedelja trudnoce,posto mi moj izgleda povelik za to vreme.Bas cu morati da slikam pa da postavim.

Kolika cu biti u petom mesecu majko mila.

Sada sam 13s+2d.

Malo sam zaboravila kako se postavljaju slike?


(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 14:53:19   
degu
e da me ne mrzi sad bih se pomokrila u čašu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 15:01:57   
zumbulcic
Bok cure, kakve ste mi?
Opet ste svasta nesto pisale a ja nisam upratila. Jucer sam isla malo do oca, pa obaveze po gradu...tak da sam dosla u stan sinoc u 23h preemorena, i stomak me poceo bolit. Sreca danas nista. Ali sam sva nikakva i slomljena user posted image
Sad u 18h idem na jogu al iskreno da vam kazem, ne ide mi se nikako. Nisam nikad ni isla a dr mi kaze da obavezno idem i da cu se ako nista druziti s trudnicama. Ne zna ona da mi imamo forum, pa kao da sjedimo negdje zajedno user posted image Vani hladno,najradije bi pod dekicu i gledala tv.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 15:02:59   
zumbulcic

IZVORNA PORUKA: jekiki

Dobar dan trudnice, evo da se i ja upisem u ovu temu user posted image Pozzzz za sve user posted image
Sada sam 6+6 nedelja i nadam se da ce do kaja trudnoce sve biti ok .

Dobro nam dosla na druzenje user posted image naravno da ce biti sve ok.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 15:23:17   
MicinaMama
Hahahahaha degu ja sam danas specijalno kupila sodu da obavim test...nisam koristila prvu jutarnju mokracu ali isto bila je druga hahahah. Vazno je da nisam ni jela ni pila nista ni do druge,a i nisam pila nikakve ni lekove niti koristila sirce u salati pa je valjda pouzdanuser posted image .

Nije ispala gazirana mokracauser posted image


(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 16:25:34   
Mariya
Dan user posted image
Mi došli sa božićnog vašara,nastupilo mi dete sa zabavištancima, baš su bili slatkiuser posted image ,okitili su jelku i dobili paketiće od deda mraza. H je bila šou, bez imalo stida je ona otišla kod deda mraza, rekla mu da je bila dobra i tražila poklonuser posted image posle se igrala sa školarcima, to su već velike devojke od 11-12 godina ali im je ova mala bila interesantna pa su se jurcale i igrale žmurke sa njomuser posted image
Sad ručamo,pa kad se H probudi odosmo u Topolu kod tetke mm na večeru. Radije bih kući odmarala ali šta ću. A dok H spava,L i ja pravimo čestitke user posted image
Micinam, ja bih na tvom mestu lepo otišla na uz,ili u lab.na test iz krvi i saznala da li je dečak ili devojčicauser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here