|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 21:57:23   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam tako zeljna vin,da budem sama, da radim sta ja hocu samo dva sata. Uh, uh, kako cu te uhvatiti za ruku i da idemo u provod nas dve, a ako ima jos kandidatkinja, samo izvolite.
Pa kad zapevam...pa kada nazdravim, ima da se cudi svet!!!!!


Prijavljujem se! Uh, al bih i da pijem, i da pevam, ida nazdravljam!

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 22:00:38   
Sanjica26 RR
Sanjalicr sta kaze dr?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 22:01:30   
IvanaSK RR
Dobro vece i laku noc.
Nisu mi dani, a ni nedelje... Ljubim vas sve

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 22:06:46   
Sanjalicaaa
Sanjice, nije nasa dr radila danas. Sutra idemo. Razmisljala dam da li da ga vodim pa da ga primi neko drugi, ali opet ona ga poznaje, uvek idemo kod nje, tako da sam ipak resila da sacekamo sutra. On je isto, kaslje suvo, ima T 38, ali lepo rucka.

Ivana, user posted image te.

Sta je ovo,umesto da smo vesele, sve smo nesto naelektrisane i neraspolozene. user posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 29.12.2016 22:08:03 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 22:16:11   
Sanjica26 RR
Ivancice, nema tuge. Samo osmeh na lice.user posted image
Jel sin zeza sa ucenjem?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 22:28:15   
suzi kju
A ja kao budala neka sredjivala danas, bas sam dosta toga uradila. Sutra jos prozori i zavese i da iza ugaone očistim i kupatilooo.

Muz mi je došao oko 6 s posla, rucali,bila da oofarbam drugaricu ,napravili tortu sad sam je završila, deca spavaju a ja mrtva skroz na skroz.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 22:47:07   
Ana RR
Svi na tri ćoška. Baš smo bzvz. Ja dobila danas posle 8 dana kašnjenja.. ne znam šta se dešava ali moram čim pre proveriti.

Ali sve u svemu, bio je dobar dan. Pustili smo muzikicu, popili po somersbi, sad odoh na kupanjac i u krevet. Sutra raspad sistema, sređivanje kuće, da smućkam crnu čoko kraljicu (kolač-torta), sir sa začinima u maslinovom ulju sam spremila i spakovala u frižider, to mi je bilo najbitnije user posted image a

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:02:44   
milicicak
Vece u kafanu user posted image
Bas mi je zao sto ima toliko bolesne dece i odraslih. Drzite se zene user posted image
Umorna sam, budna sam od 5 jutros a ne spava mi se.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:05:35   
branki*
Ni meni se ne spava,za divno cudo,a sutra ranim opet.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:09:55   
milicicak
Ja od sutra na odmoru. Tj, ne idem na posao user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:34:12   
branki*
Ja jos sutra i posle pauzauser posted image bas mi treba!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:36:48   
milicicak
Meni treba family time. Nas troje zajedno, bez jurnjave i obaveza, makar na jedan dan. Al uspecemo nadam se i to da izvedemo

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:42:49   
branki*
Lepo si rekla,bez jurnjave i obaveza i pritiska i tenzije da se nesto mora,bar u mom slucaju.idem da spavam,ljubni mini bubuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: DecembaRRska groznica!
29.12.2016 23:46:25   
milicicak
Laku noc, i ja cu u krevet.
Ljubi lepotanka i lepoticu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 7:22:23   
emicaa
Dobro jutro,juce opet nisam stigla ni proviriti ovde.Bila na poslu pa posle kod frizerke,ostla sam kod nje 3 sata user posted image
Danas cu spremiti kolace za sutra,naravno nemam pojma sta da spremim user posted image
Mama mi je juce zaglavila u bolnici,ja naravno pojma nemam sta joj je.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 30.12.2016 7:23:11 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 7:24:37   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Ja na terasi pijem kafu i sirim ves..stanardno moje.
Da se spremimo i odoh po devojcice kod bake.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 7:26:41   
emicaa
Anck kako mozes po ovakvoj zimi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 7:46:18   
IvanaSK RR
Jutro. Ja u kuhinji pijem kafu user posted image
Emice, kako se ne zna sta je mami?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 7:47:23   
vocicana
Emice, zasto u bolnicu? Sta se desilo? Lepa ti je i frizura i boja, videla sam sliku.user posted image
Zeljna nego kako, kako bi se lepo izveselile i opustile, najmanji problem da se opustim, dok samo namirisem kafanicu!
Ko je za kafu tu sam, stavljam odmah.
Ivana user posted image doci ce ti muz, zavrsice se i teeren, uh sto vam je nezgodno svima, divne ste mame, samo izdrzite. Da sam blize, odmah bi vam priskocila u pomoc.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 8:02:18   
suzi kju
Jutroooo.
Mene je i noćas bolelo uvo i sada me boli. Da ubacim nešto u kljun pa da popijem lekove.
Emice boja ti je super! A sta je sa mamom?
Mm ode na posao sada,verovatno ostaje duze i danas a radi i sutra. Meni ce drugarica da napravi mimoza salatu, odustala sam od ruske user posted image
Mogu eventualno da spremim piletinu u mleku, videh neki dan na netu fin recept.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 8:02:47   
IvanaSK RR
Hvala vam na podrsci, al necu vise da kukam user posted image Hvala Bogu, zdravi smo, i to je najbitnije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 8:08:51   
Trcosava
Jutro i od mene!!!

Emice di ti telefon :P
Jesi saznala šta je sa mamom????
Ja sam danas slobodna, a bogme zvala sam i dr danas da mi se otvori bolovanje. Juče sam popiii kad sam videla raspored za januar. Radimo kao konji!! Nazovi stidneti nisu mogli da rade ceo decembar, pa sam radila sve moguće praznike. Pisana sam bila i 31.12. da radim i 1.1. i kao ajde, makar sam 2. slobodna. Kad vidim juče nov raspored pisana da radim i 1 i 2 i to popodne!!!! A onda 3. ujutru. Kad je meni trebalo da radim popodne pa ujutru -''ne može, mora 12 sati razmaka'', a sad kad njima treba radi kao konj. More marš!!!

Vi kako te?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 8:11:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Samo da mahnem i odoh deci da spremam dorucak. Sofi je cele noci kaslljala.user posted image Po meni nista nije bolje. Vise sad kaslje nego pre inekcija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 8:42:45   
branki*
Jutro i od mene!u skoli sam...i boka kaslje opet.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: DecembaRRska groznica!
30.12.2016 9:58:14   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here